MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

(18 názorů)

MORAVEC DENT jsou nadstandardně vybavené stomatologické ambulance, které svým pacientům nabízí služby přesahující rámec standardní stomatologické péče. Poskytujeme komplexní stomatologickou péč... Více

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

Slovenská 3066

76001 , Zlín , zlínský

MORAVEC DENT

Poskytujeme komplexní stomatologickou péči pro děti a dospělé. Nabízíme zubní implantáty, protetiku, estetickou a záchovnou stomatologii.

Samozřejmostí je bezbolestné ošetření v lokální anestézii či analgosedaci.

Zakládáme si na tom, aby naši pacienti dostali tu nejlepší péči v přátelském a komfortním prostředí našich ambulancí.

Těšíme se na Vás

Naše vybavení

• Panoramatický RTG (OPG)
  • Bitewingový RTG (BTW)

• Preventivní prohlídky
  • Zubní implantáty

Nemoci

• Zubní kaz
  • Zubní kamen a zánět dásní
  • Parodontitida
  • Obnažení zubních krčků

Typ zařízení

• klinika

• Tomáš Moravec

Zubař, MUDr.

• A

Pokud plomba nevypadne po týdnu, pak po 6 měsících a jednom týdnu, aby už nebyla možná reklamace. Všechno se udělá narychlo - jenže ona "práce kvapná, málo platná" tu platí dvojnásob. Ze zubní ordinace se pomalu stává klinika estetické medicíny (vážně mi přijde divné mít v čekárně u zubaře reklamu na botox). Tedy pokud do Moravec Dent, jedině k druhému panu doktorovi - momentálně p. Turčan, i předtím tam byl velice schopný, poctivý zubař... K panu Moravcovi už leda na preventivku.

• Je to profesional kazdym coulem,dela zakroka, na ktere si jini zdaleka netroufnou,je velmi esteticky zalozeny a nejen to,take velmi mily,vtipny a vzdycky vyjde vstric..se vsim si umi poradit...za takovouto nadstandartni peci si priplatim, a rada! Prece to pan doktor nebude delat zadarmo,to by musel byt blazen...bohuzel spousta lidi je stale myslenim v drivejsi dobe a neuvedomuje si, ze doba se zmenila..vrele vam pana doktora doporucuji a jestli ma nekdo pripominky,tak jedine ze zavisti!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Lucie Moravcová

Zubař, MDDr.

• I

Nejlepší zubařka jakou si může člověk přát. Měla jsem panickou hrůzu ze zubařů, nyní chodím k zubaři s klidem. Její zákroky jsou nebolestivé, má lidský přístup. Absolvovala jsem u ní od vrtání, umrtvování zubu až po korunky a vše perfektní. Korunky na předních zubech nejdou absolutně rozeznat od vlastních zubů. Paní doktorka má zlaté ručičky a mohu ji všem jen a jen doporučit!

• Bohuzel se musim pridat k nazorum s negativnim hodnocenim. Cela rodina jsme se sverili do pece pani doktorky, nechali za vykony v ordinaci statisice. A vysledek? Temer vsehny zuby, ktere pani zubarka "opravila", jsou vytrhane (vratili jsme se ke stare zubarce), ostatni problematicke. Pani doktorka za nic neruci, pokud reklamujete vykon, najednou zacne byt velmi neprijemna a problem resi tak, ze vas odesle na jina pracoviste, treba do nemocnice na resekce. Nevim, jak u ostatnich, ale jen u nasi rodiny (navstevovali ji 4 lide) maji problemy 4 ze 4. Pani doktorku uz samozrejme po techto spatnych zkusenostech nenavstevujeme, vratili jsme se k nasi "stare, dobre" lekarce, ktera nas diky bohu jeste prijala zpet. Lituji, ze jsem si kdy tuto ordinaci vyhledala na internetu.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře