Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Zlín

• „Pěkné prostředí,kvalitní péče,vyšetření podle objednaného času bez čekání ,celkově jsem velmi spokojena.

Moravcova, Kroměříž Mapa

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

• Moravcova, Kroměříž Mapa

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

• „K paní doktorce jsem přešla před 8 lety, po 3 potratech a nelidskému jednání předešlého pana doktora. A bylo to jak v pohádce. Vždy milá, ochotná, vstřícná. Všechno předem vysvětlí co bude dělat a během vyšetření vše komunikuje. Jsem ráda že jsem se dostala pod její křídla a neměnila bych. Více

U Lomu 638, Zlín Mapa

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

• „U paní doktorky jsem byla poprvé. Byla velmi příjemná a klidná. Vyšetření dělá citlivě. Již po první kontrole jsem spokojená Více

Zarámí 4432, Zlín Mapa

PORADNA PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ ZLÍN, s.r.o.

• „Je to pan doktor na svém místě. Když si sám neví rady, pošle Vás za jiným odborníkem. Vše Vám během prohlídky vysvětlí a probere s Vámi postup. Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

GYNAM Zlín s.r.o.

• „Pan doktor je člověk na svém místě,pečlivý,ochotný,dokáže vše vysvětlit,ale nevnucuje svoje názory,příjemný a velice LIDSKÝ.Jen díky němu mám tři děti a jsem za to vděčná.Odhalil mi genetickou vadu,podpořil,pomohl...DOPORUČUJI Více

Vejvanovského 374/2, Kroměříž Mapa

• „Jemný, ochotný odpovědět na cokoliv, příjemné prostředí i sestřičky. Určitě doporučuji těm, kteří nemusí slyšet sladké řečičky, ale očekávají věcné a a přímé jednání. Více

Nám. Míru 64, Zlín Mapa

• „S panem doktorem jsem velmi spokojená. Přestože už pár let nežiji ve Slavičíně a musím dojíždět, nového si nehledám. Je ochotný, vstřícný, vždy vše vysvětlí. Jsem přesvědčená, že svou práci dělá dobře, proto můžu jen doporučit. Pacientka Martina Více

Komenského 10, Slavičín Mapa

Privátní gynekologická ordinace

• „K paní doktorce chodím několik let a je naprosto skvělá. Vždy se snaží poradit a udělat maximum v můj prospěch. Kdykoliv cokoliv potřebuju zavolám a i sestřička je moc milá. Více

Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s. - Oddělení Gynekologicko-porodní

• „K panu doktorovi jsem chodila více než 12 let a byla jsem naprosto spokojená. Vždy mi pomohl a choval se velmi pěkně. Kdykoliv jsem potřebovala cokoliv konzultovat, byl k dispozici. Jeho zdravotní sestra je velmi milá, vstřícná a neuvěřitelně ochotná. Kdyby nebylo stěhování přes celou republiku, chodila bych tam pořád. Vřele DOPORUČUJI! Více

Masarykova 315, Luhačovice Mapa

Ordinace gynekologa

• „Pana doktora doporučuji,pomohl mi se všemi problemy které jsem měla od cisty přes nefunkčnost vaječníku a díky jeho postupu a léčbě se mi podařilo otěhotnět.Chodim k němu řadu let,stejně jako moje mamka a sestřenka a všechny jsme s péčí velmi spokojené a s tím odcházením pacientek to nebude tak hrozné,když k němu chtěla přejít ještě kamarádka,tak už měl bohužel plno!!! Více

Komenského 5, Fryšták Mapa

Gynekologická ambulance

Sadová 2526, Zlín Mapa

Gynekologická ordinace

• Gynekolog, Praktický lékař

„Doktor, který svojí prací žije, člověk s opravdu velkým srdce, poradí, pomůže, uklidní. Dokáže si vytvořit velmi vřelý vztah k pacientům. Jak již bylo výše napsáno, mám ho ráda nejen jako lékaře, ale i jako člověka. Kéž by takových doktorů bylo co nejvíc, hned by zdravotnictví vypadalo jinak. Více

č.d. 46, Babice Mapa

Prakt. lékař pro dospělé, ženský lékař

• „K panu doktorovi chodím od sedmnácti, před třemi lety jsem bohužel potratila miminko, ale loni se mi narodila (trošku předčasně) holčička. Nejsem tedy pacientka zcela bez problémů, přesto nemůžu říct, že by se pan doktor někdy choval necitlivě, znuděně, něco přehlédl nebo se ze mne snažil tahat peníze. Přijde mi normální ptát se, abych dostala informace - všude, ne jen u lékaře - takže pokud mne něco zajímá, normálně otevřu pusu a ptám se, informace dostanu podrobné a přesné. Více

Nábřeží 971, Luhačovice Mapa

• „Pan doktor byl velmi příjemný. Ano hned na začátku vyšetření mi řekl že u mě je viditelnost horší ale žádné narážky na velké břicho a podobně ( kus ženské mě je ) . Prcek byl otočený zády tak jsem se šla na 20 min. projít. Poté se prcek otočil a pán doktor provedl měření vše mi při tom popsal a na závěr mi vysvětlil co naměřil a že všechno je v pořádku. Více

tř. Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

PREDIKO, s.r.o.-Centrum pren.diagnost.

• „Do ordinace manželů Píštkových jsem přešla v půlce těhotenství kvůli přestěhování z Brna a jsem moc ráda, že jsem měla štěstí na kvalitní o ochotné lékaře. Mám zkušenost s oběma lékaři (s paní doktorku Píšťkovou i u porodu, byla skvělá) a myslím, že v UH patří oba ke špičce. Moderní, zkušení lékaři s pěknou ordinací. Více

Svatováclavská 931, Uherské Hradiště Mapa

Ordinace gynekologa

• „K panu doktorovi chodím 23 let. 3 těhotenství za sebou a všechno v naprostém pořádku. Je méně komunikativní ,ale jinak vřele doporučuji. Vždy příjemný a vyšetření naprosto v pohodě. Více

Sadová 2708/6, Zlín Mapa

Gyneklogická ordinace

• „Já jsem odešla od pana doktora jen protože už si nemůžu dovolit dojíždět jinak Pan doktor je velmi ochotný a příjemný. Vždy vše krásně vysvětlí a stará se. Je hodně pečlivý ve všem co dělá. Nejlepší gynekolog. Doporučuji všem.. kdybych se náhodou přestěhovala do uh tak bych zase ráda chodila k němu. Je vynikající. Více

Bílovice 71, Zlín Mapa

Ordinace gynekologa

• „Paní doktorka se mnou byla na sále, když jsem rodila mrtvé miminko. Byla velmi profesionální a zároveň lidská. Na všechny mé (i připitomělé) dotazy bez mrknutí oka odpověděla, opravdu mi to v té těžké chvíli pomohlo. Moc ji za to chválím. Více

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Nemocnice Atlas, a.s.

• „Pan doktor je anděl. Včera jsem u něj absolvovala jeden velice náročný zákrok, musela jsem z důvodu vady plodu neslučitelné se životem ukončit vytoužené těhotenství ve 2. trimestru. Zatím je mi po zákroku lépe jak psychicky, tak i fyzicky. Nejen že je tento pan doktor opravdovou špičkou ve svém oboru a plní naprosto na jedničku své poslání jako gynekolog, je i velmi milý, sympatický a empatický jako člověk. Přeji mu jen to nejlepší a naprosto doporučuji, opravdu je to anděl... Více

J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice - Gynekologické oddělení