Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Igor Bychler
Prakt. lékař pro dospělé, ženský lékař

č.d. 46, Babice 68703

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Doktor, který svojí prací žije, člověk s opravdu velkým srdce, poradí, pomůže, uklidní. Dokáže si vytvořit velmi vřelý vztah k pacientům. Jak již bylo výše napsáno, mám ho ráda nejen jako lékaře, ale i jako člověka. Kéž by takových doktorů bylo co nejvíc, hned by zdravotnictví vypadalo jinak.

     •  • 

  • Pan Bichler Igor je velmi dobrý lékař. Chodím k němu asi 10 let a jsem spokojen. Jeho ohleduplnost a takt
    je známka dobrého lékaře. Má pochopení pro nemoc, což bohužel některým lékařům schází. Milan

     •  • 

  • Opravdu výborný pan doktor... z celého srdce mu děkuji za jeho laskavou péči a čas, který je mi vždy ochotný věnovat. Mám ho ráda nejen jako lékaře, ale i jako člověka. Tak pečlivého a obětavého doktora jsem nikdy nepotkala.

     •  • 

  • Prima doktor, který své povolání dělá srdíčkem.....a to je moooc dobře :-) Děkuji za takového pana doktora :-)

     •  • 

  • S

    Vynikající lékař, velmi ochotný, laskavý a vztřícný člověk, který vždy poradí. Děkujeme

     •  • 

  • Velmi doporučuji, je to citlivý skvělý člověk , který vždy se na Vás usměje, prostě jsem si ho zamilovala ,vždy odborně poradí a pomůže není lepšího lékaře

     •  • 

  • Snad jeden z nejlepších doktorů, jaké znám. Supr člověk, supr kamarád, supr doktor!!! Vždycky pomůže!
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • Je to super lékař . Jeho péče a péče mnoha jiných nebe a dudy . Kdyby byli takoví ochotní a milí i ostatní .

     •  • 

  • P

    Velmi dobrý praktický lékař,ochotný a maximálně se věnuje pacientovi.

     •  • 

  • P

    Je to ten nejlepší lékař na světě...kdo zná,ví, a slova chvály jsou zbytečná...je prostě výborný!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu