Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Příbram

• „Pana doktora navštěvuji více než 10 let, a musím říct, že jsem naprosto spokojená. Nejenom po jeho úžasném lidském přístupu, ale i po tom odborném. Do ordinace chodím velice ráda, vždy ze mě opadne nervozita, vše je mi do detailu vysvětleno a spokojeně odcházím domů. MUDr. Švamberk je opravdu jedinečný a unikátní doktor ve svém oboru a velmi si jeho přístupu a lidskosti vážím. Více

Anýžova 486, Hořovice Mapa

Ordinace PL gynekologa

• „K paní doktorce chodím již 14 let od svých 15 dvakrát jsem byla těhotná první rizikové paní doktorka dělala vše proto aby bylo vše v pořádku a dítě jsem donosila byla milá vstřícná nemohu si stezovat Více

Na Zlaté stezce 937, Dobříš Mapa

Ord. prakt. lékaře - gynekologa

• „Výborný lékař, chodím k němu už přes 20 let a jsem nadmíru spokojená. Dokáže poradit, vyléčit, popovídat si o problémech a člověk jde z ordinace lehčí a uvolněný. Více

Čechovská - poliklinika Ravak, Příbram Mapa

Ord. prakt. lékaře - gynekologa

• „Přidávám se k ostatním, chodím k p. doktorovi několik let a vše naprosto v pořádku. On i sestřička jsou velice milí a ochotní cokoliv vysvětlit a poradit. Více

Čechovská 57, Příbram Mapa

Poliklinika Ravak

• „K panu doktorovi chodím už hodně let. Vždycky byl pečlivý,se vším mi pomohl, vysvětlil. Dohlížel na mě po celou dobu dvou těhotenství a i přesto,že jsem nebyla úplně zdravotně v pořádku a musela jsem být hlídaná,tak mi byl vždycky oporou, vše vysvětlil a poslal na potřebna vyšetření. Nikdy se mi nestalo,že by byl nepříjemný nebo unavený, právě naopak,znám ho vysmateho a pohodově naloženého. Více

Zahradnická 72, Příbram Mapa

Gynekologická ordinace

• „Velice pecliva a prijemna pani doktorka. A jsem moc rada, ze prijala moji dceru... :-), ktera mela z vysetreni strach.. jsme moc spokojene... a sestricka je moc mila a ochotna.. Více

Buzulucká 480, Komárov Mapa

Ordinace PL gynekologa

• „Milá, příjemná, usměvavá doktorka, ze které nemám vůbec strach. Vše výborně vysvětlí, dá se s ní skvěle mluvit. Sestřičky také velice milé. Nemohu si na nic stěžovat a všem pacientkám vřele doporučuji! Více

Školní 146, Příbram Mapa

GYMAT s.r.o.

• „k panu doktorovi jsem začala chodit a nemůžu si na nic stěžovat. Měla jsem už dva gynekology předtím (1 muž, 1 žena) a je to veliký rozdíl. Možná se pan doktor zdá málo usměvavý ale je to profesionál Více

č.d. 148, Kamýk nad Vltavou Mapa

Ord. prakt. lékaře - gynekologa

• „Pani doktorka je velice prijemna a mila. Se vsim poradi. Hlavne je velmi citliva. Nemuzu si stezovat. Mohu jedine doporucit. Více

Podbrdská 269, Příbram Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• Gynekolog, Onkolog

„Díky precizní a pečlivé práci v cytologické laboratoři mi paní doktorka Svobodová zachránila život. Není co dodat...

Školní 129, Příbram Mapa

Ord. prakt. lékaře - gynekologa

• „Jsem pacientkou jiného gynekologa, k paní doktorce mě poslal na ultrazvukový vyšetření a screening prvního trimestru. Jak s paní doktorkou, tak i se sestrou byla komunikace bezproblémová. Samotná vyšetření a přístup paní doktorky podle mě úplně v pořádku. Setkala jsem se s milým přístupem, empatií. Více

Čechovská 57, Příbram Mapa

Poliklinika Ravak

• „K paní doktorce už chodím řadu let, je to výborná lékařka,Dnes jsem byla na vyšetření, tak zase mohu hodnotit jako vždy: milá a ochotná, jsem ráda, že chodím k této lékařce .Toto platí i o hodné sestřičce v její ordinaci. Všechna ta léta, co k ní chodím, mě utvrzují v tom, že je to lékařka - člověk na svém místě. Více

Pražská 38, Dobříš Mapa

Poliklinika Dobříš