Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Jihlava

• „K panu doktorovi jsem přešla před dvěma lety s přáním pořídit si miminko a na doporučení kamarádky. Povedlo se, tato změna se vyplatila! Chodila jsem k paní doktorce na dům zdraví a myslela jsem si, že mám dobrou péči. Omyl! Pan doktor má krásnou velkou a moderně vybavenou ordinaci a čekárnu. Sestra je milá a vstřícná. Čekací doba je minimální a v příjemném(i pro partnery) prostředí. Pacientky se v předordinaci-u sestry nehromadí. Vyšetření probíhá v soukromí bez narušování sestry, vstupuje jen v nutném případě nebo na vyžádání. Pan doktor vyšetřuje pečlivě a jemně. Vše vysvětlí a rád odpoví. Když je vhodná příležitost přidá taktní vtípek na odlehčení. Kdykoli mám dotaz, trpělivě mne vyslechne a srozumitelně a ochotně odpoví. Mám pocit, že v ničem nezaostává a řídí se i moderními trendy nastolenými v Jihlavské porodnici. Nyní (v době dovolených) jsem byla u jiného gynekologa a zažila návrat do dob 90.let – hrůza. Pokud hledáte opravdu dobrého gynekologa i s přidanou hodnotou (sestra, ordinace) je pan MUDr. Majer ten pravý. Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Strojírenská 9, Jihlava Mapa

č.d. 200, Větrný Jeníkov Mapa

Odborný lékař pro gynekologii a porod.

• „Pan doktor je strašně milý,sympatický a velice šikovný.Lepšího porodníka jsem si nemohla přát.Děkuji

Vrchlického 59, Jihlava Mapa

Gynekologicko-porodnické oddělení, Nemocnice Jihlava, p.o.

• „Pan doktor i sestřičky jsou laskavý, hodní, vstřícní. V těhotenství jsem k nim moc ráda chodila. Vždy poradili, nikdy se netvářili, že bych je otravovala. Pan doktor je vtipný, skvělý odborník. Vždy jsme se zasmáli nějakému vtipu, když jsem u něj byla na koze po porodu mi bylo až líto, že pravidelné návštěvy skončily. Více

Vrchlického 59, Jihlava Mapa

• „S panem doktorem jsem neměla nikdy žádný problém. Jsem u něj téměř 10 let a prozatím si nemohu stěžovat na nic. Vyšetření udělá vždy kompletní, bolestivé mi určitě nepříjde, snad možná nepříjemné, to je ale snad každé vyšetření u každého doktora, co jsem zatím prožila. Není sice upovídaný, což ovšem já u gynekologa beru spíš jako přednost. Moc dobře si nedokážu představit, že by mi při vyšetřování vykládal vtipy. Naopak před samotným vyšetřením si s ním lze v klidu povykládat. Více

Březinova 62A, Jihlava Mapa

Gynekologická ordinace

• „Nejsem pacientka pana doktora, ale setkala jsem se s ním již několikrát (těhotenský screening, pohotovost). Skvělý doktor! Vše vysvětlí, přistupuje individuálně. Je velmi milý a ochotný. Díky. Více

Soukopova 16, Třebíč Mapa

Centrum péče o ženu, s.r.o.

• „P. Doktor Brychta je nejlepší gynekolog co znám!! A až odejde, nevim, co si počnu :( Vždy vše vyřešíme, sestra je uzasna! A jeste k tomu lepsi "doprovod" v tehotenstvi jsem nemohla mit ???? na vse se pta, vse vysvetli, proste jen doufam ze nikdy neodejde! Více

Havlíčkova 1395/30, Jihlava Mapa

• „Mela sem tu čest ze pan doktor Kopulety se svou dcerou doktorkou Kopuletou,mne loni 2017 operovaly dvakrat,poprve pohoda pro oba a podruhe sem jim bohuzel dala hodne zabrat. A oba lekari skvelej pristup,lidckost,obetavost a moc hodni a hlavne setrni pri vysetrovani ci vytahovani stehu a lecby. Muzu jen doporucit Mudr.Kopuleteho a Mudr.Kopuletou skvely lekari ze SRDCEM na pravem miste. Prokopova Bohumila Více

Zdravotní středisko 675, Jihlava Mapa

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Družstevní 449, Batelov Mapa

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

č.d. 70, Stonařov Mapa

Gynekologická ambulance

• „K panu doktorovi Bistákovi jsem poprvé přišla z důvodu preventivní prohlídky. Pan doktor má profesionální přístup v oblasti své odbornosti a také lidský přístup k pacientům a s pacienty jedná jako se sobě rovnými. Při komunikaci s ním panuje velice příjemná atmosféra, je přístupný diskusi, vše ochotně a seozumitelně vysvětlí. Semtam i zavtipkuje. Jsem s tímto lékařem velice spokojena :-) Lenka Více

Soukopova 16, Třebíč Mapa

Centrum péče o ženu, s.r.o.

• „K sestřičce jsem šla s obavami kvůli její údajné nepřívětivosti. Tak jsem jí vzala vítr z plachet a byla velmi příjemná. Oplatila mi stejně a od té doby je to vždy vpohodě. Stačí být milý. Paní doktorka velmi jemná, naslouchá, poradí. Musíte se ale také samy zajímat, ne všechno Vám automaticky řekne. Je jen na nás, dámy, jak ke svému tělu a zdraví přistupujeme. Více

Masarykova 389, Humpolec Mapa

Ženský lékař

• „K paní doktorce jsem chodila asi 5 let, přešla jsem od jiného lékaře hned po porodu. Jeho péče nebyla dobrá. Paní doktorka mě v pohodě převzala do péče. Nemůžu říct, že by se ke mně chovala špatně nebo od ní vyšetření bolelo. Když byl problém, vyslechla mě a snažila se pomoct. Sama za sebe s ní žádnou špatnou zkušenost nemám. Má dobře vybavenou ordinaci a sestřičky (zažila jsem tam 2, byly hodné) Chodím již jinam, ale ne z důvodu, že bych nebyla u p. doktorky spokojená. Více

Telečská 34, Jihlava Mapa

Gynekologická ambulance, dětská gyn.

• „Kamarádský přístup k pacientkám, jsem spokojená

č.d. 481, Kamenice Mapa

Odborný ženský lékař