Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Třešť spol. s r.o
Palackého 1334, Třešť 58901
Poliklinika Třešť spol. s r.o logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (4)

Jana Matoušková Jiný

Paní fyzioterapeutka vysvětlila v čem spočívá příčina potíží. Ukáže a doporučí cviky, je dobré je pod jejím vedení praktikovat i doma. Mě mimo jiné zbavila bolesti od tenisového lokte, když již mě po předchozích "rehabilitacích" absolvovaných jinde posílali na operaci. Příčina byla ve zkrácení svalů kolem krční páteře, ne vlastní loket. Mám pro ní jen slova uznání a chvály a d o p o r u č u j i .

Jana Matoušková Jiný

Paní fyzioterapeutku její práci asi moc nebaví. Žádné empatie, minimální komunikace. Navštívil jsem hodně ordinací, ale s takovýmto přístupem jsem se ještě nesetkal. Léčba se ubírala trochu jiným směrem. Nakonec jsem využil služeb jiného fyzioterapeuta.
    Fyzioterapii v Třešti nedoporučuji.

MUDr. Libor Kopuletý Jiný

Pan doktor je moc hodný, empatický, komunikativní, má i skvělou sestřičku v ordinaci.
    Co by se mohlo zlepšit je vybavení ordinace hlavně GYNEKOLOGICKÉ KŘESLO, který je starý, vysoký, a míň pohyblivému člověku se tam špatně sedí, což nebude problém pana doktora ale celkově polikliniky v Třešti, kde to vypadá jak kdyby se zasekla v čase...

Jana Matoušková Jiný

Můj ortoped mi doporučil magnetoterapie kolene. Paní fyzioterapeutka mi dala magnet pouze jednou a pak jsme místo toho cvičili záda se kterými jsem potíže neměla.
    Šla jsem tedy na magnety do Jihlavy kde mi velmi pomohli.
    Fyzioterapii v Třešti nedoporučuji.