Zobrazit lékaře

• P

nejlepší oční lékař

• Julius Vachtenheim

Internista, Revmatolog, MUDr.

• Skvělý odborník, lékař na svém místě.Vždy má na pacienta čas.

• Skvělý odborník. Je na něm vidět, že léčí pro lidi a ne pro peníze. Má velké zkušenosti.Byl jsem s ním velmi spokojen. Je skutečně jeden z nejlepších.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Marie Vilímová

Diabetolog, MUDr.

• M

nevím, jestli nejlepší.Ale asi ano. Jako praktický lékař rád využívám její znalosti, jak tím, že k ní vysílám pacienty, tak i - osobně - "jako blbej obvoďák" taky občas potřebuju poradit. Jen se divím, jak málo lidí ji na netu hodnotí. můj názor: "umí víc než chleba krájet".

• Lekar na svem míste.Kvalifikovaný,hodní,pečlivý.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jana Švejdová

Praktický Lékař, MUDr.

• Velmi příjemná, ochotná, vyposlechne, postará se.

• Asi bych opakoval vše řečené, kéž by i ostatní lékaři měli stejný přístup k pacientům. To samé platí i o sestřičce. Díky a prosím neodcházejte za "lepším".

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Zdeněk Vašek

Zubař, MUDr.

• S

Jediné co mohu o panu doktorovi napsat je úplná spokojenost a to jak s jeho prací tak i jednáním. Chodím k němu od doby kdy do Třeště nastoupil. Nikdy před tím jsem lepšího nepoznal. Myslím, že ve věku 65 let mám nějakou zkušenost a mohu to ohodnotit. Jsem přesvědčen, že i díky jemu v mém věku mám pouze a jenom své zuby. A nakonec, nevím, kdo má co proti jeho sestřičce. Vždy kdykoliv jsem potřeboval ošetření mimo objednanou lhůtu, mi vyšla vstříc a rovněž tak v ordinaci. Kéž by všichni lékaři a sestřičky byli jako tito dva. A pod to se mohu klidně podepsat. Pavlík Jiří

• Jsem velmi spokojená s jeho přístupem i ošetřením. Němcová

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Jiří Rohovský

Chirurg, MUDr.

• J

S přístupem, chováním i léčením pana doktora jsem maximálně spokojená. Je to sympaťák a pohodář. Jen mi trošičku vadí, ordinační hodiny, které má pouze dopoledne..

• Při první návštěvě na nás pan dr. i sestřička působili velice příjemně, proto jsme jejich služby opět vyhledali dnes ( po 2 letech).
      Všichni se vyvarujte příchodu do ambulance kolem poledne, protože pana doktora ani sestru nezajímáte vy, ale odchod na oběd a hodiny na zdi. Jejich dnešní arogantní a opravdu velice neprofesionální chování nás natolik pobouřilo, že si budeme stěžovat přímo u pana ředitele. Na ordin. hodinách u ambulance nemají napsanou ani polední pauzu, tak člověk těžko může předpokládat, že jim přijde do ordinace nevhod. Stačilo poprosit o chvíli strpení a ne nás hned poslat domů, aniž by pořádně věděli s čím člověk přichází. Tito dva zaměstnanci by se nad sebou měli zamyslet a příště si nechat svou arogantnost a kyselé obličeje na doma, JSOU OSTUDOU VE ZDRAVOTNICTVÍ.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Josef Ehl

Urolog, MUDr.

• P

pečlivý, trpělivý, milý, obtíže vymizely... co víc si přát? sestřička hbitá a příjemná, cévkování jedna radost ;-)

• Doporučuji pana doktora, je velmi vstřícný, ochotně a rád vše vysvětlí. Udělá spoustu vyšetření, aby nic nezanedbal.
      Dokonce i jeho stestřičky, jak v Jihlavě, tak v Třešti, mají osobitý a lidský přístup.
      Takového zdravotnického personálu bychom potřebovali více všude :-)

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Hana Kalčíková

Pediatr, MUDr.

• M

K paní doktorce chodím od narození svého syna. Je velmi milá, vstřícná, citlivá, vše vysvětlí, má na nás dostatek času. Dokáže poradit i uklidnit. Je velmi pečlivá, nic nezanedbá. Nic nevnucuje, nepřemlouvá např. k očkování, rozhodnutí nechává vždy na mně. Syn z ní nespustí oči :)
      Sestřička je někdy trochu nepříjemná, miminko nemůže za to, že pláče, ale neodpustí si komentáře. Ale je velmi profesionální.
      Jsem velmi spokojená, že jsem našla tak dobrou lékařku pár kroků od domova.

• R

Já i má dcera jsme s touto lékařkou a ze sestřičkou nadmíru spokojeny,dokonce paní doktorka diagnostikovala tzv:kožní chřipku,která není až tak běžným onemocněním....Pro jistotu nás sice poslala na kožní,ale diagnoza se jen potvrdila.Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jan Huml

Internista, Gastroenterolog, MUDr.

• 0

Chci pochválit práci p.doktora a sestřičky Krásné při kolonoskopickém vyšetření dne 29.10.2014. Jednání bylo korektní, práce šetrná, vše bylo vysvětleno. Mohu jen doporučit.

• Jaroslav Šilhan

Chirurg, MUDr.

• Umístění: jiné místo

Pana doktora jsem navštívila 2x, jednou s mou dcerou ,která měla zlomenou ruku v zápěstí, a podruhé s mým kolenem. Moje dcera byla dle jeho názoru simulantka, jednal arogantně a s úsměvem na tváři. Poté jsme jeli jinam a dcera měla na 8 týdnů sádru na ruce, jelikož měla zlomenou ruku v zápěstí. Když jsem přišla do ordinace po druhé , tentokrát s mým kolenem, čekala jsem tam jiného doktora, předchozí nález na koleni u jiného doktora ukazoval na meniskus, o 3 dny později pan doktor Šilhan ze mě udělal blbku , která si to namlouvá, která na koleni nic nemá a na veškeré dotazy odpovídal jednou větou a s arogantním přístupem " Pochopíte ,že s tim nic nemáte?" Žádala jsem o doporučení na Ortopedické vyšetření a CT, pan doktor mě poslal domů s ortézou a to s vynucením. A bez doporučení na ortopedii. Zároveň jsem mu oznámila, že prášky předepsané jiným doktorem u mě vyvolali reakci, horečky a třásla jsem se celá. Na to mi pan doktor s úsměvem řekl, že to co se píše v krabičkách od léků tam je úplně zbytečné a ,že se tím nemám řídit a že má reakce nebyla reakce na tyto prášky. Na dotaz, jaké jiné prášky bych si mohla na bolest vzít, mi bylo zodpovězeno, " Prosim Vás neberte si radši už nic." S Arogancí a ironií. Na dotaz čím si mám koleno namazat mi řekl, že to je čistě moje věc, co si tam namažu, protože s ním nic nemám a že si tam můžu namazat co chci.
      Můžu tedy za sebe říct, že po této druhé zkušenosti s tímto "DOKTOREM" jsem silně znechucena jeho arogantním přístupem k lidem. A už nikdy více!

• M

Byla jsem panem doktorem operována , jednalo se o žlučník, na operaci jsem šla jako poslední a jako první jsem chodila. To jsem byla nejstarší. Vše bylo bez problémů, jizva po operaci malinká, pan doktor nešije, ale vyšívá. Je to odborník na svém místě. Klobouk dolů. Pane doktore děkuji.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře