Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Teplice

• „K panu doktorovi chodila už moje mamka a i moje tchýně . Samozřejmě k němu chodím i já a dokonce k němu chodí i moje dcera .Pomohl s mojí první vnučkou a momentálně v téhle opravdu těžké době (coronavirem) se stará i o další vnouče, které je na cestě . Mám o všechny velký strach ,ale pana doktora už znám velkou řádku let a pevně věřím, že udělá to co vždy . Opravdu dobře si zjistí co je potřeba udělat a potom udělá to nejlepší možné a vhodné pro pacienty . Více

Masarykova 827/64, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku,

• „Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem. Má mou důvěru, doporučuji Více

Proboštovská 856/1, Teplice Mapa

• „K panu doktorovi chodím už od mala. Je to vynikající vstřícný doktor, který umí vyřešit jaký kolik problém. Jeho vyšetření jsou bezbolestná. Řešili jsme spolu už mnoho věcí vždy mi dokázal perfektně poradit. Vynikající lékař Více

Za Chlumem 814, Bílina Mapa

GYNEKA s.r.o.

• „Chtěla by jsem pochválit práci a poděkovat Mudr. Lukášovi Svobodovi, který mě laparoskopicky operoval. Je to moc šikovný a milý doktor. Zákrok provedl naprosto skvěle. S lidským přístupem. Cítila jsem, že pacient je u něj na prvním místě. Což je v Chomutovském okrese již málo viditelné. Více

J .Skupy 2304, Most Mapa

GynVitae sro.

• „dobrý den, osobně pana docenta znám několik let jsem k němu docházela, mohu jen souhlasit, že se jedná o velmi dobrého lékaře a zároveň o kvalitního odborníka přes gynekologii, i po té lidské stránce skvělý a chápavý lékař. Bohužel již s praxí skončil :( Více

Stříbrnická 10, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pan dr.Kučera je velmi svědomitý a velký odborník. Patří ještě k těm starším,kteří měli úroveň. Nikdy nikoho neodmítl,má moc hezký vztah k pacientkám. Chodila jsem k němu před 35lety ještě na šachtě. Více

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologie, cytologie