Doporučení gynekologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Teplice

• „K panu doktorovi chodila už moje mamka a i moje tchýně . Samozřejmě k němu chodím i já a dokonce k němu chodí i moje dcera .Pomohl s mojí první vnučkou a momentálně v téhle opravdu těžké době (coronavirem) se stará i o další vnouče, které je na cestě . Mám o všechny velký strach ,ale pana doktora už znám velkou řádku let a pevně věřím, že udělá to co vždy . Opravdu dobře si zjistí co je potřeba udělat a potom udělá to nejlepší možné a vhodné pro pacienty . Více

Masarykova 827/64, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku,

• „Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem. Má mou důvěru, doporučuji Více

Proboštovská 856/1, Teplice Mapa

• „K panu doktorovi chodím již 6 let a jsem naprosto spokojená.Je milý,vstřícný vždy mě vyslechne a poradí prostě nemám žádný problém.Panochová Více

Vrchlického 9, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „jsem spokojená ,vše vysvětletlí ,poradí ,mohu k ní být otevřená a na vše odpoví ,jsem ráda že ji mám ,chodím bez studu k ní a spokojená od ní Více

GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Velmi doporučuji! Pan doktor jevil opravdový zájem o zdravotní stav, byl velmi milý, šetrný a nevadilo mu kladení otázek, jako to bohužel u jiných lékařů bývá. Nikam nepospíchal, byl vstřícný. Po předchozích zkušenostech a strachu u jiných lékařů opravdu doporučuji! Více

Mírová 2700/8, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Chtěla by jsem pochválit práci a poděkovat Mudr. Lukášovi Svobodovi, který mě laparoskopicky operoval. Je to moc šikovný a milý doktor. Zákrok provedl naprosto skvěle. S lidským přístupem. Cítila jsem, že pacient je u něj na prvním místě. Což je v Chomutovském okrese již málo viditelné. Více

J .Skupy 2304, Most Mapa

GynVitae sro.

• „K panu doktorovi chodím už přes 10 let a jsem s ním velmi spokojená. Předtím jsem vyzkoušela 3 jiné teplické gynekology a nesahali mu ani po kotníky. Je pravda, že se čekací doba někdy protáhne, ale je to tím, že žádnou pacientku neodbyde a vždy všechny vyšetří velmi pečlivě, navíc vždy mile a ochotně vysvětlí případné dotazy. Pokud někomu tento přístup vadí, ať si jde jinam, kde nečeká, ale je obsloužen jako na běžícím páse. Navíc to, že má v ordinaci ultrazvuk (což jsem ocenila zejména v těhotenství - byla jsem velmi překvapená, že někteří tepličtí lékaři ještě v dnešní době posílají těhotné na utz do nemocnice!) a zákroky provádí laserem v ordinaci a ušetříte si tak zdlouhavý pobyt v nemocnici s banálními zákroky, považuji za velmi nadstandardní. Panu doktorovi přeji brzké uzdravení a vše nejlepší do nového roku. Více

Rokycanova 379/5, Teplice Mapa

WP - MEDICA, s.r.o. - gynekologie

• „Dobrý den...jsem po gyn.operaci a operoval mě primář I.Blšťák.Jsem moc ráda,že to byl právě on.Bylo to složitější,než se předpokládalo a on to bravurně zvládnul.Já mu za to moc děkuji. Více

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Sem naprosto spokojená..Milá sestřička aj doktorka .. Takhle by to mělo být všude ..Jsem ráda že sem takovou doktorku našla... Více

Koněvova 21, Ústí nad Labem Mapa

• „Příjemný, ochotný, velmi šikovný

č.d. 338, Tisá Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Paní doktorka je zatím ta nejlepší, na kterou jsem měla tu čest narazit. Měla jsem dlouhodobě problémy a můj předchozí lékař se ani neobtěžoval mě důkladněji vyšetřit a paní doktorka Marečková mi ihned po první návštěvě udělala veškeré výtěry a do týdne jsem věděla na čem jsem. Za mě opravdu doporučuji, nebere nikoho na lehkou váhu a raději Vám udělá celkové vyšetření třeba i každý měsíc, než aby něco zanedbala. Více

GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „dobrý den, osobně pana docenta znám několik let jsem k němu docházela, mohu jen souhlasit, že se jedná o velmi dobrého lékaře a zároveň o kvalitního odborníka přes gynekologii, i po té lidské stránce skvělý a chápavý lékař. Bohužel již s praxí skončil :( Více

Stříbrnická 10, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „S paní doktorkou Vaňkovou jsem nadmíru spokojena. Chodíme k ní všechny sestry a vždy dokázala se vším poradit, se vším pomoci a pokaždé jsme s paní doktorkou spokojeny. Chtělo by to více takových gynekologů :-) Více

Novosedlické náměstí 1, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pan doktor, příjemný,pečlivý a velmi skvělý lekar. VŽDY mi vyšel vstříc a našli jsme vzdy reseni nejakeho problemu vysvetlil poradil doporucuji ☺ Více

Potěminova 13, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Nejlepší p . Dr :) neměnila bych :) jsem spokojená je to prostě super člověk . Mám p . Dr ráda :) Brožíková Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „Pan doktor je velice milý a příjemný. Před 10 měsíci jsem ho měla u porodu a naštěstí rozhodl o císařském řezu jinak by se můj malej asi udusil - dusila ho pupeční šňůra. Moc děkuji pane doktore vděčím Vám za krásného Pepíčka. Více

Masarykova 331, Ústí nad Labem Mapa

• Gynekolog