Doporučení gynekologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Karviná

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Rydultowská 1370, Orlová Mapa

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Mládežnická 9, Havířov Mapa

GYNET HAVÍŘOV

• „Velké díky panu doktorovi a celému týmu. IVF na první pokus vyšlo. Jsme moc rádi, že jsme mohli chodit právě k panu MUDr. Lachčinovi, je spolehlivý, uvádí vše na pravou míru a žádný stres. Více

Závodní 2678/86, Ostrava Mapa

EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

• „Pan doktor je velice milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a zkontroluje, nic nezanedbá a zajímá se o pacientku. Prostředí je příjemné a sestry jsou boží. Celkově nálada, prostředí v ordinaci v Českém Těšíně je naprosto bezvadné. Více

Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast), Český Těšín Mapa

GynPro s.r.o

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Zakladatelská 975/22 Karviná - Nové Město, Karviná Mapa

GYNET Karviná Gynekologické centrum

Rydultowská 1370 , býv.hotel Doubravan, Orlová Mapa

GYNET Orlová Gynekologické centrum

Mládežnická 7, Havířov Mapa

GYNET Havířov Gynekologické centrum GYNEKOAMB s.r.o.

• „V únoru jsem byla u pana doktora na dost nepříjemný zákrok "hysteroskopie", odstranění polypu z dělohy při místním umrtvení. Bála jsem se, ale díky milému a velmi profesionálnímu přístupu pana doktora vše proběhlo v naprostém pořádku a ani to nebolelo, za což bych mu ráda ještě touto cestou poděkovala. Strach byl opravdu zbytečný. Ještě bych ráda poděkovala asistující setřičce, která byla velmi milá a starostlivá. Více

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

• „Pan doktor je skvělý. Naprostá spokojenost. Vždy pomůže, ještě se mi nestalo, že by něco přehlédl. Vše polopaticky vysvětlí. Sestřička je hrozně příjemná a milá, vždy si spolu pokecáme a zasmějeme. :) Děkuji jim oboum. Více

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „K paní doktorce chodím už 8 let. Je to nejlepší lékařka, jakou jsem si mohla přát! Poradí, vtipná, empatická, pečlivá! I kvůli malému podezření radši nechá udělat testy atd. Teprve když jsem podstoupila kvůli těhotenství vyšetření u jiných gynekologů v nemocnici, uvědomila jsem si, že vyšetření provedené paní doktorkou citlivě, bez bolesti či krvácení, není jinde samozřejmostí !!! Mám k paní doktorce důvěru a nebála bych se ji zeptat na cokoliv. Děkuji za Vás! Více

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

• „Moc ráda přidávám to nejlepší hodnocení. Už léta je pan doktor náš rodinný lékař, neměnila bych a všem velmi ráda doporučuji. Velmi kladně hodnotím možnost online objednávky. Více

ČSA 604, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „S prací i přístupem pana doktora jsem spokojená.Je odborníkem na správné místě. Pochvalu zaslouží i milé sestřičky. Mohu vřele doporučit. Více

Havířská 1821/51b, Karviná Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Pan doktor je pečlivý, přímý a otevřený. Vše vysvětlí a chová se maximálně profesionálně. Byla jsem ošetřena panem dokorem i v Městské nemicnici a tam to bylo stejné. Nejenom pan doktor, ale i sestřičky byly velice pečlivé, přátelské a trpělivé. Je tam příjemné prostředí. Mám veliké štěstí, že jsem natrefila na celou tuto skvělou partu. Děkuji moc. Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• „K mudr. Konečnému chodím od 17 let. Mám za sebou dva porody. Před koncem druhého těhu jsem se zeptala pana doktora, že bych ho chtěla u porodu. Neváhal a řekl, že ano. Měla jsem u prvního těhu a porodu komplikace tak i proto chtěl být u mého porodu.Také jsem ho prosila, jestli by byl tak hodný a opravil mi mou jizvu na břiše, kterou mám z dětství po těžké operaci střev. Jizvu mi opravil, chodil za mnou a ptal se jak mi je atd. Ještě jednou bych mu tímto chtěla poděkovat za skvělý přístup. Doporučuji Vás. Lucie Více

Purkyňova 1394, Karviná Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Na pana Dr. nemohu nic špatného napsat. Řešili jsme s manželem problém , jelikož se nám nedařilo přirozenou cestou přijít k miminku. Pan Doktor velice příjemný vše vysvětlil , na otazky odpověděl. poslal nás na kdejaká vyšetření a po výsledcích zahájil léčbu která nám pomohla. opravdu nemám co vytknout setřičky příjemné , prostředí taky , na to jak často jsem tam byla jsem se tam cítíla opravdu dobře. Je pravda, že člověk si někdy počká déle než příjde na řadu ale je potřeba brát v uvahu kolik lidí je na podobný čas objednáno. Za mě opravdu TOP. Více

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní. Žádné vyšetření není problém, nic mě nebolí, každou otázku perfektně zodpoví a vysvětlí. Jeden z nejlepších lékařů. Více

Tyršova 19, Ostrava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Nemůžu si po žádné stránce stěžovat ani na otce ani na syna .Oba jsou lékaři s velkým L Zdeňka B.

pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Female Centrum s.r.o., gynekologie

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem moc spokojená, jak s přístupem ,tak i s odborností.Je neskutečně milá ,vstřícná ochotna .Jsem šťastná,že ji mám !Mohu jen doporučit!!! Více

Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

• „K panu Capkovi chodím 17 let a jsem spokojená. Mluví narovinu, vždy mi vše vysvětlí a poradí. Je to profesionalni lékař se smyslem pro humor. Více

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa