Doporučení ortopedové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Karviná

• „Mudr. Boglevský je ortoped , který mi prováděl výměnu ramenního kloubu pravého před 10 lety a ruka funguje perfektně, bohužel artróza mi zničila i levý kloub a jsem 14 dní po další výměně . Ještě nemohu dělat závěr, ale věřím, že levá ruka bude fungovat bez omezení! Mudr. Boglevský je odborník, který Vám život vrátí do normálu. Děkuji !!! Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na

• „Pana doktora Miškeje si nemohu vynachválit. Vše ochotně vysvětlí, je vždy milý, usměvavý a ochotný pomoci. S pacientem jedná jako s člověkem !! Víc takových ! Díky, pane doktore Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice a.s.

• „Výborný lékař. Co nedokázali praktičtí, neurologové, ORL za 4 měsíce běhání, vyřešil za 10 minut a asi navždy. Jednalo se o nenadálé závratě a "blackoutové" stavy, kdy jsem se díky točení v hlavě několikrát vypnul. Všichni strašili s mozkovými nádory a kdo ví čím a přitom to byla skřípnutá krční páteř. Pár šikovných cviků a je po problému a za rok se to nevrátillo ani jednou. Více

Tř. Osvobození 60a/1388, Karviná Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Mohu jen doporučit ať už pana doktora staršího nebo mladšího....naprostá spokojenost ...ať už s léčením nebo operací....!!!!! Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Mám nějaké to kilo navíc, a tak jsem se snažila s tím něco udělat. Nicméně po 3 měsících běhání jsem se jedno ráno nepostavila na nohu (nespadla jsem) a vyrazila jsem k doktorovi, který nezvolil vhodný způsob vyšetření ani léčby. Na doporučení kamarádky jsem navštívila pana doktora Petra Martinku, který byť mám kila navíc, můj problém nepodcenil a pomocí magnetické rezonance zjistil, že mám prasklý meniskus. Dnes jsem po úspěšné operaci, kterou prováděl pan doktor Martinka a jeho tým. Pane doktore Martinko, moc děkuji :-) a také děkuji týmu sester a personálu v nemocnici Třinec Sosna. Více

č.d. 906, Vendryně Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „U pana doktora jsem byl na několika vyšetřeních a pak i na otevřenou operaci ramena (artroskopicky to nebylo možné, protože jsem měl rameno dost poškozené z opakovaného "vypadávání"), kterou prováděl v Hornické nemocnici v Karviné. Celou dobu měl profesionální přístup, vše vysvětlil. Řekl mi klady i zápory stavu po operaci a nechal mi určit si vhodný termín. Operace byla bez komplikací a rameno je rok po operaci naprosto bez problému. Kromě pana doktora bych také určitě doporučil Hornickou nemocnici, kde byl opravdu příjemný personál, dobré jídlo a wifi na pokoji. ;) Více

Konská 453, Třinec Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Ludmila Garncarzová Při hodnocení lékařů vychází každý ze své osobní zkušenosti. Já mohu vystavit panu doktoru Pavliskovi to nejlepší vysvědčení. Ať už jde o to, že se mne vůbec ujal v krátké době zajistil operaci ve vynikající klinice SurGal v Brně, provedl operaci a zajistil následné lázně. Jsem velmi vděčna a moc děkuji. Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „Vyslechne vás, vyšetří, vysvětlí vám vše co je třeba, nespěchá, poslouchá vás, zajímáte ho. Mezi ortopedy vyjímečný.

Sokolská tř. 81, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Skvělý orthoped, dělal mi utrženou patní kost a nemám sebemenší problémy.

Vendryně 906, Vendryně, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Až tak nesouhlasím s rubrikami hodnocení lékářů, protože to snadno ovlivňuje okolí, a každý z nás víme ,jak snadno jsme ovlivlitelní. Jeden fakt, ale zůstává , že pan doktor Liber má opravdu plnou čekárnu. Nikdy, ale nikdy jsem pana doktora neviděla v ordinaci při své práci naštvaného , nebo nepříjemného,vždy se chová ke všem svým pacientům stejně vlídně a mile. Je mi spíš líto , že už má vyšší věk.Já osobně mu přeji ještě stále pevné zdraví a jsem ráda že stále ordinuje. Mezi svými známými ho nazývám Frýdeckou celebritou. Petrová Erika 41 let Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Skvělý přístup pana doktora, výborná komunikace a vysvětlení příčin mého problému. S léčbou teprve začínáme, ale po prvním vyšetření panu doktorovi plně důvěřují. Samozřejmě musím uvést i skvělý přístup sestřičky. Děkuji Charlotta Bošková Více

Šenovská 1829, Petřvald Mapa

ORT-ART, spol. s r.o.

• „Pan doktor je pár let po vážné operaci srdce a páteře. Vypadalo to, že bude muset odejít z práce. Toto se nestalo, protože za ním chodily staré babičky, které ho takřka na kolenou prosily, aby neodcházel. Znám mnoho lidí, kteří mu děkují za záchranu před jinými doktory. Jeho humor je svérázný, ale stačí si na něj zvyknout nebo ho alespoň akceptovat. Slečnám a dámám, které chodí v podpatcích (nejlépe s nadváhou) vzkazuji, zamyslete se. A všem ženám, které přijdou k doktorovi v nevhodném spodním prádle to samé. Copak Vás maminky neučily, jak se chodí k panu doktorovi? K tomu jestli by měl jít do důchodu říkám pouze jediné: jeho šéf si ho nevybral jen tak. Pana doktora obdivuji, chodí 3x týdně na dialýzu a i tak je schopen chodit do práce. Víc takových pro fungující stát. Více

Marušky Kudeříkové 1559/1a, Havířov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Za mne super doktor. Stačí pokora a chová se k vám Hezky . Pěkně se chová k dětem. Chodili jsme na kyčle s dětmi, tak manžel, maminka a malá s kolenem. Více

• Ortoped

č.d. 906, Vendryně Mapa