Doporučení ortopedové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Zlín

• „Ochotný, milý přístup k pacientovi, vstřícné jednání vřele doporučuji. 2.8.2021 mi byla provedena operace totální endoprotéza kyčelního kloubu. Více

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN

• „Nejlepší doktor u jakého jsem byla. Neřeší jen konkrétní problém ale dává si věci do souvislosti. Velmi pečlivý a fundovaný lékař. Více

Havlíčkovo nábř. 600, Zlín Mapa

• „Pan doktor patří do první gardy lékařů v 80 letech, kdy vybudovali super profesionální péči o pacienty, pod vedením primáře MUDR. Zdeňka Šiguta a primáře MUDR. Zábranského /zastupujícího/. Díky jejich péči v té době, jako dítě, chodím!! Zato dnešní ortopedie v UH, degradovala jejich úsilí a přístup k pacientům obrovským směrem k mínusu. Děkuji pane doktore, že můžu chodit a chodím, je mi 58 let. Více

Vodní 13, Uherské Hradiště Mapa

Ordinace ortopedicá ambulance

• „Chodím k panu doktorovi na kontroly.Měl jsem problém s tenisovým loktem,poslal mě na operaci a musím zaklepat,bolesti lokte nejsou žádné. Ted mám problém z patou poúrazová artroza,za 6 týdnů jsem zhodil 2 kg,bolesti mám stále větší.Doufám že to operace taky spraví.Jinak když se zeptám rád odpoví a vysvětlí.Myslím že je výborný specialista. Více

třída Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Privátní ortopedická ordinace

• „K pani doktorce jsem šel s jistými obavami, plynoucími právě z názorů uveřejněnými zde. Po prvním vyšetření a naordinování a hlavně provedení rehabilitační léčby jsem ale svůj názor musel změnit. Nejenom, že se moje "zamrzlé" rameno začalo rozmrazovat, ale po nasazení další série rehabilitačních sezení (celkem 18) , mám rameno úplně v pořádku. Jak ona skromně říká, není to jenom její zásluha, ale hlavně zásluha pacienta, který poctivě dodržuje pokyny, které ona skrze rehabilitačního pracovníka, uděluje. Pani doktorka je při styku s pacienty sice trochu strohá, ale asi to vyplývá ze zkušeností, které za dlouhá léta s pacienty má. Při mé poslední návštěvě u ní bylo však vidět, že má z výsledku své práce na mně, opravdovou radost. Přeji ji, aby takových případů měla co nejvíce. L. Stupka Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Ortopedická ambulance