Ortoped Zlín

• „Ochotný, milý přístup k pacientovi, vstřícné jednání vřele doporučuji. 2.8.2021 mi byla provedena operace totální endoprotéza kyčelního kloubu. Více

Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN

• „Pana doktora Bláhu nenavštěvuji dlouho,ale musím říct,že je velmi hodný lékař s lidským přístupem,měla jsem možnost díky mému zdravotnímu stavu poznat již docela dost lékařů a pan doktor Bláha je jeden z mála s takovým to přístupem,nedávno jsem byla u něj aplikovat gelovou injekci do kolene,musím přiznat,že vpich jsem od pana doktora vůbec necítila a moje další reakce by se dala srovnat s chováním asi pětiletého dítěte,jiný lékař by mě asi rovnou vyhodil zavřenými dveřmi,ale pan doktor mi začal popisovat situaci že ještě kousek a bude to aplikované a docela mě povzbuzovat abych vydržela.Takových lékařů je opravdu velmi málo a já si ho nesmírně vážím a slibuji,že se polepším!!! Více

Krajina 257, Kvasice, Otrokovice Mapa

Ortopedická ambulance

• „Nejlepší doktor u jakého jsem byla. Neřeší jen konkrétní problém ale dává si věci do souvislosti. Velmi pečlivý a fundovaný lékař. Více

Havlíčkovo nábř. 600, Zlín Mapa

• „Odborník ve svém oboru.Operace halluxu výborná jdu i s druhou nohou.Vyhovuje mě operace blízko mého bydliště.a p.doktorovi věřím,že to vždy dobře dopadne. Vřele doporučuji. Více

V Teničkách 614, Uherské Hradiště Mapa

ACETABULUM s.r.o., ortopedická ambul.

• „Ochota, zájem o pacienta, perfektní péče. Nikdy nemám pocit, že obtěžuji, vždy poradí, ošetří a vyslechne.

Moravská 3878/51, Kroměříž Mapa

Ortopedická ordinace

Vodní 56/11, Kroměříž Mapa

Ortopedická ordinace

• „Velmi příjemný člověk, vystupování, vysvětlení.. prostě člověk na svém místě! Kéž by jich takových bylo více... Díky jeho přístupu, se cítíte v nemocnici jako člověk a ne jen jako kus. Děkuji!!! Více

Havlíčkovo nábřeží 600, bud. č. 23, Zlín Mapa

Krajská nemocnice T. Bati, a. s. Traumatologické oddělení

• „Dobrý den, já mám s doktorem Krejčím jen dobré zkušenosti. Na rozdíl od jiných ortopedů, kteří mě léčili ozařováním, kortikoidy, bolestivými injekcemi, až jsem skončila na operaci obou patních ostruh, která mi ale vůbec nezabrala. U doktora Krejčího jsem byla jen jednou, odborně mě vyšetřil, stanovil diagnózu a léčbu, provedl zákrok rázovou vlnou a já jsme opět po x letech mohla normálně chodit i sportovat. Ale striktně jsem dodržela jeho rady. Po zákroku jsem již několik let a nemám žádné problémy. Kdo však nedodrží jeho rady, ten potom má určité problémy, jako moje kamarádka, které jsem to také doporučila. A to jsem měla centimetrové patní ostruhy na obou nohách už i se zánětem okostice. Pan doktor mi ale provedl zákrok jen na jedné s tím, že druhá se sama zlepší, že mám šetřit peníze a měl naprostou pravdu. Proto si nemyslím, že by mu šlo jen o peníze. Kdyby ano, provedl by zákrok na obou nohách a já bych nic nepoznala, hlavně, že by mi to pomohlo. Vše bylo a je tak, jak řekl. A to, že zákrok stojí nějaké peníze je smutná věc, ale z pohledu našeho zdravotnictví, že to nehradí. Jsem zdravá, mladá žena, která řádně pracuje a nohy ke své práci potřebuje. Tento zákrok sice něco stál, ale v porovnání s měsíční neschopenkou ( a vydanými penězi za předchozí léčbu a pomůcky ), kterou jsem musela mít po operaci, to bylo vlastně velmi levné a rychlé řešení. Všem bych to doporučila a také doporučuji. A zdravím pana doktora a přeji mu hodně spokojených pacientů, jako jsem já. Iva S. Více

Potoky 5145, Zlín Mapa

Lékařský dům

Komenského 10, Slavičín Mapa

Poliklinika

• „Na doporučení známého jsem se po neúspěšné léčbě u jiného lékaře obrátil na Dr. Ditmara, který mě během krátké doby objednal na zákrok a odstranil část menisku. Po šesti letech stejný problém s druhým kolenem. Opět jsem se obrátil na lékaře v místě bydliště s tím, že bolest je mi povědomá atd. Bylo mi řečeno, že se jedná o artrozu adekvátní k věku. Stav mi neumožňoval delší chůzi a už vůbec ne lyžování. Takže jsem se opět obrátil na Dr. Ditmara. 4.10.2021 byla odstraněna část menisku v druhém koleni a vše je v pořádku. Pan doktor mi také zcela jasně vysvětlil, jak důležitá je rehabilitace. Také děkuji zdravotnickému personálu MEDICOM Prostějov, kde oba výkony proběhly, za perfektní péči. Více

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Medica Chirurgica s.r.o.

• „Zhoršující bolest kolenního kloubu mě dohnala do ordinace pana doktora Hrabce. Dle přineseného snímku bylo rozhodnutí jasné - nutná výměna kolenního kloubu. Pan doktor mi vysvětlil jaké mám možnosti a já se rozhodla pro operaci formou Visionaire, kterou pan doktor prtovedl v nemocnici SurGal Clinic v Brně. Zde jsem podstoupila i následnou rehabilitaci. Chci poděkovat panu doktoru Hrabcovi, za profesionální a přitom lidský přístup ke mně jako k pacientovi, za trpělivost při vysvětlení možností při řešení mého problému , za povzbudivá slova před samotným zákrokem a empatický přístup při následné porehabilitační kontrole. Poděkovat chci i jeho sestře v ordinaci, která vždy jednala ochotně se snahou vyhovět a sladit můj možný termín návštěvy pana doktora v ordinaci. Můj dík patří i všem v nemocnici SurGal Clinic v Brně - kromě perfektní profesionální práce je zde v popředí i empatie a porozumění a to ve všech oblastech - ať už jsou to lékaři, sestry, rehabilitační sestry a v neposlední řadě i pracovnice v kuchyní a úklidu. Proto ještě jednou dík všem, ale především panu doktorovi Hrabcovi. Vděčná pacientka Lada Jirkovská Více

Havlíčkova 73/660, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice

• „.... Pan doktor Jiří Škrábal je výborný a rozhodný lékař. Od oku 2009 mu stokrát denně děkuji za zdravé obě ruce. Drží ... a to je ,, pěkně zatěžuji ,, . Více

Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN

• „Pan doktor patří do první gardy lékařů v 80 letech, kdy vybudovali super profesionální péči o pacienty, pod vedením primáře MUDR. Zdeňka Šiguta a primáře MUDR. Zábranského /zastupujícího/. Díky jejich péči v té době, jako dítě, chodím!! Zato dnešní ortopedie v UH, degradovala jejich úsilí a přístup k pacientům obrovským směrem k mínusu. Děkuji pane doktore, že můžu chodit a chodím, je mi 58 let. Více

Vodní 13, Uherské Hradiště Mapa

Ordinace ortopedicá ambulance

• „Doporučuji. Odbornik na svém místé. Příjemny, pečlivý, trpélivý. S panem doktorem jsem se setkala jak v nemocnici, kde mi operoval rameno , tak při následných návštěvách u ného v ambulanci. Vždy byl příjemný a usmévavý . Mohu znovu opravdu jen doporučit a současné podékovat, že mi obé ramena zase fungují bez problémů, tak jako dřív. Více

Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN

• „Primář zlínské ortopedie MUDr.Tomáš Janečka je skvělý člověk.Odborník na slovo vzatý.

Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN

• Ortoped, Alergolog, Chirurg,…  Dermatolog, Neurolog, Ostatní, Plastický chirurg, Plicní lékař Více

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Medica Chirurgica s.r.o.

• Ortoped, Alergolog, Chirurg,…  Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ostatní, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Dlouhodobě rozvážný a dobrý odborník na svém místě. Vždy dobře poradí a doporučí.Lokty i kolena mi udržuje v relativní kondici vhodnou (a ne experimentální ) léčbou. Petr Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Chodím k panu doktorovi na kontroly.Měl jsem problém s tenisovým loktem,poslal mě na operaci a musím zaklepat,bolesti lokte nejsou žádné. Ted mám problém z patou poúrazová artroza,za 6 týdnů jsem zhodil 2 kg,bolesti mám stále větší.Doufám že to operace taky spraví.Jinak když se zeptám rád odpoví a vysvětlí.Myslím že je výborný specialista. Více

třída Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Privátní ortopedická ordinace

• „Pan MUDr. Karpeles je velmi empatický člověk, znalý ve svém oboru. Vždy dokáže podrobně vysvětlit problém a pomoci ho vyřešit. S panem doktorem mám již dlouhodobou zkušenost a vždy působí profesionálně. Více

J. E. Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice a.s.