Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Medica Chirurgica s.r.o.

Zašovská 778

75701 , Valašské Meziříčí , zlínský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Medica Chirurgica s.r.o.

tř. Tomáše Bati 5135

Zlín , zlínský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J
  Lékař: MUDr. Dalibor Petráš Jiný

  Příjemný,milý,ochotný,pan doktor...první.zkusenost s doktorem Petrášem a moc chválím.vic takových vstricnych lékařů


  F
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Eliška Jugová Jiný

  K paní doktorce Jugové jsem byl objednaný 3 měsíce. Měl jsem zájem o preventivní vyšetření na pohlavně přenosné nemoci. Když jsem si zjišťoval, jestli tohle vyšetření paní doktorka dělá, všude mi bylo sděleno, že ano (recepce, ostatní kožní doktoři v okolí atd.). Při vstupu do ordinace mi paní doktorka sdělila, že takové vyšetření rozhodně nedělá a, že rozhodně se nedělá jen tak, pouze když má člověk podezření a, že to rozhodně není zadarmo. Byl jsem velice zklamán arogantním přístupem paní doktorky. Když jsem zjistil, že tedy nepochodím, zeptal jsem se, jestli by byla alespoň možnost předepsat mi mastičku na exkzém, kterou užívám již 3 roky. Paní doktorka mi sdělila, že žádný viditelný exkzém nemám (měl jsem respirátor) a nemám tedy na tuto mastičku nárok. Prý si mám zajít, až budu mít exkzém, že by si takhle pro mastičky mohl chodit každý. Velice pěkná návštěva kožní doktorky, UŽ NIKDY VÍC :)

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Murín sinus pilonidalis

  Lékaře jsem si vybral po více než 6ti letech odkládání a strachu, kdy jsem postupně navštívil NJ nemocnici, fakultku v Ostravě, fakultku v Olomouci až jsem "skončil" právě ve VM a bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě! Vše mi bylo vysvětleno a to lidsky! Operace byla bez problémů a ta následná péče ve VM nemocnici byla nejlepší co jsem kdy zažil (jídlo super, sestry báječné, pravidelný úklid, všichni usměvaví a ochotní) - nestalo se, že bych musel na sestry zvonit, protože jsem byl tak často kontrolován, že nebylo třeba...všechna čest opravdu. Snad si to někdo z nich přečte - děkuji za vše. Lukáš V.


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Dalibor Petráš Problém se zády

  Pan doktor velmi příjemný, komunikativní se snahou pomoci, jistě odborník na pravém místě. Velmi mne ovšem zarazil fakt, že ačkoli při mém příchodu bylo v čekárně asi 6 lidí a další stále přicházeli, tak ani za 2 hodiny čekání jsem ještě nebyla na řadě a ordinací procházeli lidé kteří přišli dávno po mně, nebo se rovnou postavili ke dveřím. Když jsem v ordinaci namítla že čekám více jak 2 hodiny, tak jsem uslyšela že můžu čekat i 5 hodin. Ano samozřejmě souhlásím, ale proč pouze já? Když jsem z ordinace odcházela byli tam pouze 3 pacienti. Všichni co mne předběhli byli akutní? Daniela

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  O
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Murín Bolest v koleně

  Pan doktor je profesionál i když měl po pracovní době,počkal na snímek a provedl punkci,která mi moc pomohla.Nedám na medicu dopustit, jsem jejich pacientem řadu let a vše je na vysoké urovni ,né jak v nemocnici.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Murín Plastika nehtového lůžka

  Dobrý večer. Navštívila jsem na doporučení rodiny Medicu a musím pochválit pana doktora Murina ???? Byla jsem na plastice nehtoveho lůžka, kterou jsem dlouho odkládala... Pan doktor je moc milý a pečlivý. Palec se krásně hojí a už teď vím jakou chirurgii navštívím kdyby byl nějaký problem. Moc děkuji a omlouvám se za můj přístup(strach) , jen vidím injekci a hned se mi dělá zle.


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Eliška Jugová dlouholeté kožní problémy

  Doktorka ani nepozdravila, hleděla do počítače a potom se zeptala s čím teda přicházím. Diagnozu stanovila od židle, nepodívala se blíž, až na mou prosbu teda vzala lupu. Poměrně argonatní, rázná. Nějaké info sice dala, napsala dva krémy na namíchání, kontrola za měsíc, ale nadšená jsem neodcházela. Za mě ne.


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Murín Bolest ramenního kloubu

  Chci touto cestou poděkovat doktoru Pavlovi Murinovi, za rychlou a profesionální pomoc od bolesti ramene.Konečně se můžu zase bezbolestně vyspat a vykonávat činnost jako dřív.Ještě jednou děkuji i jeho vstřícné a ochotné sestřičce.
  S pozdravem,

  Třetina Libor


  Došlo k chybě, zkuste to znovu