Zobrazit lékaře

tř. Tomáše Bati 5135

Zlín , zlínský

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Pavel Murín sinus pilonidalis

Lékaře jsem si vybral po více než 6ti letech odkládání a strachu, kdy jsem postupně navštívil NJ nemocnici, fakultku v Ostravě, fakultku v Olomouci až jsem "skončil" právě ve VM a bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě! Vše mi bylo vysvětleno a to lidsky! Operace byla bez problémů a ta následná péče ve VM nemocnici byla nejlepší co jsem kdy zažil (jídlo super, sestry báječné, pravidelný úklid, všichni usměvaví a ochotní) - nestalo se, že bych musel na sestry zvonit, protože jsem byl tak často kontrolován, že nebylo třeba...všechna čest opravdu. Snad si to někdo z nich přečte - děkuji za vše. Lukáš V.

• D
    Lékař: MUDr. Dalibor Petráš Problém se zády

Pan doktor velmi příjemný, komunikativní se snahou pomoci, jistě odborník na pravém místě. Velmi mne ovšem zarazil fakt, že ačkoli při mém příchodu bylo v čekárně asi 6 lidí a další stále přicházeli, tak ani za 2 hodiny čekání jsem ještě nebyla na řadě a ordinací procházeli lidé kteří přišli dávno po mně, nebo se rovnou postavili ke dveřím. Když jsem v ordinaci namítla že čekám více jak 2 hodiny, tak jsem uslyšela že můžu čekat i 5 hodin. Ano samozřejmě souhlásím, ale proč pouze já? Když jsem z ordinace odcházela byli tam pouze 3 pacienti. Všichni co mne předběhli byli akutní? Daniela

• O
    Lékař: MUDr. Pavel Murín Bolest v koleně

Pan doktor je profesionál i když měl po pracovní době,počkal na snímek a provedl punkci,která mi moc pomohla.Nedám na medicu dopustit, jsem jejich pacientem řadu let a vše je na vysoké urovni ,né jak v nemocnici.

• K
    Lékař: MUDr. Pavel Murín Plastika nehtového lůžka

Dobrý večer. Navštívila jsem na doporučení rodiny Medicu a musím pochválit pana doktora Murina ???? Byla jsem na plastice nehtoveho lůžka, kterou jsem dlouho odkládala... Pan doktor je moc milý a pečlivý. Palec se krásně hojí a už teď vím jakou chirurgii navštívím kdyby byl nějaký problem. Moc děkuji a omlouvám se za můj přístup(strach) , jen vidím injekci a hned se mi dělá zle.

• I
    Lékař: MUDr. Eliška Jugová dlouholeté kožní problémy

Doktorka ani nepozdravila, hleděla do počítače a potom se zeptala s čím teda přicházím. Diagnozu stanovila od židle, nepodívala se blíž, až na mou prosbu teda vzala lupu. Poměrně argonatní, rázná. Nějaké info sice dala, napsala dva krémy na namíchání, kontrola za měsíc, ale nadšená jsem neodcházela. Za mě ne.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Pavel Murín Bolest ramenního kloubu

Chci touto cestou poděkovat doktoru Pavlovi Murinovi, za rychlou a profesionální pomoc od bolesti ramene.Konečně se můžu zase bezbolestně vyspat a vykonávat činnost jako dřív.Ještě jednou děkuji i jeho vstřícné a ochotné sestřičce.
    S pozdravem,

Třetina Libor

• Došlo k chybě, zkuste to znovu