Zobrazit lékaře

Zlín, zlínský

Nejbližší zařízení

• Radim Jünger

• M

Příjemný pan doktor s lidským přístupem. Sice toho moc nenapovídá, ale nic nenechá náhodě.

• E

Neochota, neinformoval mě o průběhu léčby, po celou dobu léčby (zlomenina 5 týdnů) mě ani jednou neposlal na rentgen, i když ho v po sundání sádry prosila.

• Jan Bláha

Ortoped, MUDr.

• I

Pana doktora Bláhu nenavštěvuji dlouho,ale musím říct,že je velmi hodný lékař s lidským přístupem,měla jsem možnost díky mému zdravotnímu stavu poznat již docela dost lékařů a pan doktor Bláha je jeden z mála s takovým to přístupem,nedávno jsem byla u něj aplikovat gelovou injekci do kolene,musím přiznat,že vpich jsem od pana doktora vůbec necítila a moje další reakce by se dala srovnat s chováním asi pětiletého dítěte,jiný lékař by mě asi rovnou vyhodil zavřenými dveřmi,ale pan doktor mi začal popisovat situaci že ještě kousek a bude to aplikované a docela mě povzbuzovat abych vydržela.Takových lékařů je opravdu velmi málo a já si ho nesmírně vážím a slibuji,že se polepším!!!

• Pan doktor Bláha je hodný,příjemný lékař,který se k pacientům chová velmi pěkně a mě velmi pomohl i mému manželovi

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Michael Houdek

Neurolog, Chirurg, Prof. MUDr.

• Umístění: jiné místo

Pan profesor mi před lety operoval krční páteř. Vrátil mě tak do plnohodnotného zivota a zachránil před ochrnutím. Všechno,co měl dělat mi předem vysvětlil na diapozitivech a modelu. Byla jsem na různých operacích během svého života,ale s profesionálnějsím přístupem jsem se nesetkala.

• Vynikajícím operativním zákrokem mého luxujícího ulnáru v sulku na obou loktech v roce 1986 se dále živím oběma rukama a nemám problémy s baré akordy. Děkuji mockrát a zůstávám s úctou k tehdy mladému lékaři, bržděného v rozletu totalitním režimem.
      Vágner Antonín r.č.5505122172

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Eliška Jugová

Dermatolog, MUDr.

• I
      Umístění: Medica Chirurgica s.r.o.Služby: dlouholeté kožní problémy

Doktorka ani nepozdravila, hleděla do počítače a potom se zeptala s čím teda přicházím. Diagnozu stanovila od židle, nepodívala se blíž, až na mou prosbu teda vzala lupu. Poměrně argonatní, rázná. Nějaké info sice dala, napsala dva krémy na namíchání, kontrola za měsíc, ale nadšená jsem neodcházela. Za mě ne.

• K

Byla jsem u paní doktorky v její soukromé ordinaci,vyšetření dermatoskopem stálo 400 kč ale podívala se a hned mně objednla na dvě odstranění ke sv.Anně. Vzhledem k temu že mám cukrovku,mně na jiném pracovišti nic odstranit nechtěli,tak p.Jugová bez problémů. Zítra jdu na to,tak jsem zvědavá ale zatím spokojenost. Naopak byla upovídaná,usmívala se a objednala mně k sobě témeř hned.

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Daniel Ditmar

Ortoped, MUDr.

• P
      Umístění: Odborný lékař ortopedie

S panem doktorem, mám velmi negativní zkušenosti.
      Za panem doktorem jsem přišel s problémem ploché nohy, aby mi vystavil poukaz na ortopedické vložky, jelikož jednou za 6 měsíců je na ně od pojišťovny nárok. Bylo mi sděleno, že mi poukaz na ortopedické vložky nenapíše, jelikož by musel na tyto vložky sám doplácet a z tohoto důvodu mi poukaz nenapíše. Na základě tohoto jednání jsem se zkontaktoval s jiným ortopedem, a ten žádný problém již neměl a tomuto jednání se velmi podivoval. Od nového ortopeda mi bylo sděleno, že pokud se nejedná o nějakého známého sportovce, tak se o něj pan doktor nestará.

• M

Absolutní jednička v oboru, první operaci jsem u něj absolvoval už před 20ti lety a postupně ještě další dvě, sportuji a kolena dostávají pořádně zabrat, vždy přesná diagnostika a precizně provedený operační zákrok...prostě borec!!!

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Dalibor Petráš

• D
      Umístění: Medica Chirurgica s.r.o.Služby: Problém se zády

Pan doktor velmi příjemný, komunikativní se snahou pomoci, jistě odborník na pravém místě. Velmi mne ovšem zarazil fakt, že ačkoli při mém příchodu bylo v čekárně asi 6 lidí a další stále přicházeli, tak ani za 2 hodiny čekání jsem ještě nebyla na řadě a ordinací procházeli lidé kteří přišli dávno po mně, nebo se rovnou postavili ke dveřím. Když jsem v ordinaci namítla že čekám více jak 2 hodiny, tak jsem uslyšela že můžu čekat i 5 hodin. Ano samozřejmě souhlásím, ale proč pouze já? Když jsem z ordinace odcházela byli tam pouze 3 pacienti. Všichni co mne předběhli byli akutní? Daniela

• P

Jediný lékař na místě, není lepšího v našem kraji.Zajímá ho stav pacienta.
      Je vstřícný, milý. Přišla jsem z bolestí mimo jeho obor,ale on se postaral o vše. Akutní CT,MR.Ještě ze ho máme ve V.M.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Pavel Murín

• Umístění: Medica Chirurgica s.r.o.Služby: sinus pilonidalis

Lékaře jsem si vybral po více než 6ti letech odkládání a strachu, kdy jsem postupně navštívil NJ nemocnici, fakultku v Ostravě, fakultku v Olomouci až jsem "skončil" právě ve VM a bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě! Vše mi bylo vysvětleno a to lidsky! Operace byla bez problémů a ta následná péče ve VM nemocnici byla nejlepší co jsem kdy zažil (jídlo super, sestry báječné, pravidelný úklid, všichni usměvaví a ochotní) - nestalo se, že bych musel na sestry zvonit, protože jsem byl tak často kontrolován, že nebylo třeba...všechna čest opravdu. Snad si to někdo z nich přečte - děkuji za vše. Lukáš V.

• O
      Umístění: Medica Chirurgica s.r.o.Služby: Bolest v koleně

Pan doktor je profesionál i když měl po pracovní době,počkal na snímek a provedl punkci,která mi moc pomohla.Nedám na medicu dopustit, jsem jejich pacientem řadu let a vše je na vysoké urovni ,né jak v nemocnici.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře