Zobrazit lékaře

Zlín , zlínský

Nejbližší zařízení

• Radim Jünger

• M

Příjemný pan doktor s lidským přístupem. Sice toho moc nenapovídá, ale nic nenechá náhodě.

• E

Neochota, neinformoval mě o průběhu léčby, po celou dobu léčby (zlomenina 5 týdnů) mě ani jednou neposlal na rentgen, i když ho v po sundání sádry prosila.

• Jan Bláha

Ortoped, MUDr.

• I

Pana doktora Bláhu nenavštěvuji dlouho,ale musím říct,že je velmi hodný lékař s lidským přístupem,měla jsem možnost díky mému zdravotnímu stavu poznat již docela dost lékařů a pan doktor Bláha je jeden z mála s takovým to přístupem,nedávno jsem byla u něj aplikovat gelovou injekci do kolene,musím přiznat,že vpich jsem od pana doktora vůbec necítila a moje další reakce by se dala srovnat s chováním asi pětiletého dítěte,jiný lékař by mě asi rovnou vyhodil zavřenými dveřmi,ale pan doktor mi začal popisovat situaci že ještě kousek a bude to aplikované a docela mě povzbuzovat abych vydržela.Takových lékařů je opravdu velmi málo a já si ho nesmírně vážím a slibuji,že se polepším!!!

• Pan doktor Bláha je hodný,příjemný lékař,který se k pacientům chová velmi pěkně a mě velmi pomohl i mému manželovi

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Michael Houdek

Neurolog, Chirurg, Prof. MUDr.

• Umístění: jiné místo

Pan profesor mi před lety operoval krční páteř. Vrátil mě tak do plnohodnotného zivota a zachránil před ochrnutím. Všechno,co měl dělat mi předem vysvětlil na diapozitivech a modelu. Byla jsem na různých operacích během svého života,ale s profesionálnějsím přístupem jsem se nesetkala.

• Vynikajícím operativním zákrokem mého luxujícího ulnáru v sulku na obou loktech v roce 1986 se dále živím oběma rukama a nemám problémy s baré akordy. Děkuji mockrát a zůstávám s úctou k tehdy mladému lékaři, bržděného v rozletu totalitním režimem.
      Vágner Antonín r.č.5505122172

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Daniel Ditmar

Ortoped, MUDr.

• P
      Umístění: Odborný lékař ortopedie

S panem doktorem, mám velmi negativní zkušenosti.
      Za panem doktorem jsem přišel s problémem ploché nohy, aby mi vystavil poukaz na ortopedické vložky, jelikož jednou za 6 měsíců je na ně od pojišťovny nárok. Bylo mi sděleno, že mi poukaz na ortopedické vložky nenapíše, jelikož by musel na tyto vložky sám doplácet a z tohoto důvodu mi poukaz nenapíše. Na základě tohoto jednání jsem se zkontaktoval s jiným ortopedem, a ten žádný problém již neměl a tomuto jednání se velmi podivoval. Od nového ortopeda mi bylo sděleno, že pokud se nejedná o nějakého známého sportovce, tak se o něj pan doktor nestará.

• M

Absolutní jednička v oboru, první operaci jsem u něj absolvoval už před 20ti lety a postupně ještě další dvě, sportuji a kolena dostávají pořádně zabrat, vždy přesná diagnostika a precizně provedený operační zákrok...prostě borec!!!

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Pavel Murín

• Umístění: Medica Chirurgica s.r.o.Služby: sinus pilonidalis

Lékaře jsem si vybral po více než 6ti letech odkládání a strachu, kdy jsem postupně navštívil NJ nemocnici, fakultku v Ostravě, fakultku v Olomouci až jsem "skončil" právě ve VM a bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě! Vše mi bylo vysvětleno a to lidsky! Operace byla bez problémů a ta následná péče ve VM nemocnici byla nejlepší co jsem kdy zažil (jídlo super, sestry báječné, pravidelný úklid, všichni usměvaví a ochotní) - nestalo se, že bych musel na sestry zvonit, protože jsem byl tak často kontrolován, že nebylo třeba...všechna čest opravdu. Snad si to někdo z nich přečte - děkuji za vše. Lukáš V.

• O
      Umístění: Medica Chirurgica s.r.o.Služby: Bolest v koleně

Pan doktor je profesionál i když měl po pracovní době,počkal na snímek a provedl punkci,která mi moc pomohla.Nedám na medicu dopustit, jsem jejich pacientem řadu let a vše je na vysoké urovni ,né jak v nemocnici.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Dalibor Petráš

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Pan doktor Petráš je odborník pomohl mi od bolesti, vše mi vysvětlil, má lidský přístup k pacientovi, vše trpělivě vysvětlí

• D
      Umístění: Medica Chirurgica s.r.o.Služby: Problém se zády

Pan doktor velmi příjemný, komunikativní se snahou pomoci, jistě odborník na pravém místě. Velmi mne ovšem zarazil fakt, že ačkoli při mém příchodu bylo v čekárně asi 6 lidí a další stále přicházeli, tak ani za 2 hodiny čekání jsem ještě nebyla na řadě a ordinací procházeli lidé kteří přišli dávno po mně, nebo se rovnou postavili ke dveřím. Když jsem v ordinaci namítla že čekám více jak 2 hodiny, tak jsem uslyšela že můžu čekat i 5 hodin. Ano samozřejmě souhlásím, ale proč pouze já? Když jsem z ordinace odcházela byli tam pouze 3 pacienti. Všichni co mne předběhli byli akutní? Daniela

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Eliška Jugová

Dermatolog, MUDr.

• D
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Doktorka byla velmi mila a prijemna ale prohlidka znamenek byla naprosto k nicemu. Sdelil jsem pani doktorce, ze jsem vyrustal vetsinu zivota v Australii (kde je rakovina kuze vaznym a beznym problemem) a ze uz jsem mel tak 15 znamenek vyrizlych ze zdravotnich duvodu, dve z nich byly velmi nebezpecne. Ponevadz mam znamenek opravdu hodne, chodim na kontroly casto a vetsinou trva dukladna prohlidka alespon 15 minut. MUDr. Jugova ztravila na "prohlidce" v celku necelou minutu. Pokud zkontrlovala 5% mych znamenek tak je to prilis. Naprosta ztrata casu a penez.

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Asi nenajdete lékaře, který by vám dal více najevo, jak jej svou návštěvou a problémem obtěžujete, než tady paní doktorka :-) Díky, nikdy víc.
      P.S. problém nevyřešila, napsala recept a ať si to léčim doma, do zprávy uvedla "pacient byl poučen" - no od paní doktorky rozhodně ne.

Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře