Ortoped Přerov

• „Těžkou operaci (TEK kyčelního kloubu) provedl pan doktor Rafi naprosto skvěle a díky tomu můžu bez bolesti fungovat. Děkuji. Výborný přístup i nemocnice. Více

Havlíčkova 69, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s

Jeremenkova, Olomouc Mapa

Poliklinika Agel a.s.

• „Dobrý den,pan primář mě operoval tep kyčle a vrátil do normálního života,bez bolesti. Lidský a velký odborník. Děkuji. Více

Nemocnice Přerov

• Ortoped, Fyzioterapeut

„Chodím k dr.Kubicovi již mnoho let,mám těžkou skoliozu a mívám velké bolesti.Jsem velmi ráda,že jsem u tohoto lékaře,protože za celou dobu se nestalo,že by mi nepomohl od bolesti. Má nejlepší vybavení na rehabilitaci,je milý a příjemný,má úžasné a klidné jednání.Také sestřička na rehabilitaci je velmi příjemná.Jsem velice spokojená a všem doporučuji, Věra Votočková Více

Masarykova třída 3, Olomouc Mapa

Odborný lékař ortopedie, rehabilitace

• „Skvělý lidský přístup, nenutí k operaci, kvalitní lékař. Léčila jsem se s kolenem, hrozila mi operace, ale nakonec jsem se obešla bez ní. Rychle zjistil konkrétní problém narozdíl od ostatních lékařů. Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc, Olomouc Mapa

Fakultní nemocnice Olomouc

• „Ochota, zájem o pacienta, perfektní péče. Nikdy nemám pocit, že obtěžuji, vždy poradí, ošetří a vyslechne.

Vodní 56/11, Kroměříž Mapa

Ortopedická ordinace

• „Pan doktor se mi velmi věnoval, správně určil diagnozu a přesto, že šlo o "nadstandartní" péči, tak ji sám navrhl a vypsal papíry pro pojišťovnu (bylo třeba pojistovnu pozadat o zvysenou uhradu). Jsem s ním velmi spokojeny. Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Odbornice na svém místě s velice citlivým, ochotným a lidským přístupem. Paní doktorka mě léčí s kolenem a jsem s léčbou velice spokojená. První lékař mě ihned seznámil s tím, že budu muset jít na operaci a paní doktorka mě s jasnými výsledky léčí bez operativní invazivní volby. Velice si toho cením a moc jí za to děkuji! Kéž by bylo takových doktorů více. Více

I. P. Pavlova 17, Olomouc Mapa

FN Olomouc

• „Pani doktorka Ruzickova je nejlepsi! Ma pokazde profesionalni a pratelsky pristup. Jsem maximalne spokojena, ze se lecim u ni. Vrele doporucuji a preji mnoho dalsich, spokojenych pacientu! Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA

• „Skvělý pan doktor. Veselý, usměvavý, prohodí vtípek a je lidský. Nehraje si na to co není. Navštívila jsem jej po x letech protože si otevřel svou ordinaci a bylo to nejlepší rozhodnutí. Nečekala jsem žádného půl roku ale měsíc, v objednaný čas mě přijmul :-) Více

Ortopedicko-traumatologické oddělení nemocnice Přerov

• „Já jsem s prací pana doktora Holibky velmi spokojená. Dostala jsem se na operaci velmi brzo a na to, že jsem měla koleno v dezolátním stavu, tak je jako nové a sportu se věnuji jako dřív. Jediné co bych vytkla je komunikace. Pam doktor je velmi upřímný, ale na všechno ohledně léčby i operace se musíte ptát. Sám od sebe vám o tom moc neřekne. Velmi doporučuji, zatím nejlepší doktor na kterého jsem narazila. Více

Pražská 41/255, Olomouc Mapa

Medicentrum OCC, s.r.o.

• „Na doporučení známého jsem se po neúspěšné léčbě u jiného lékaře obrátil na Dr. Ditmara, který mě během krátké doby objednal na zákrok a odstranil část menisku. Po šesti letech stejný problém s druhým kolenem. Opět jsem se obrátil na lékaře v místě bydliště s tím, že bolest je mi povědomá atd. Bylo mi řečeno, že se jedná o artrozu adekvátní k věku. Stav mi neumožňoval delší chůzi a už vůbec ne lyžování. Takže jsem se opět obrátil na Dr. Ditmara. 4.10.2021 byla odstraněna část menisku v druhém koleni a vše je v pořádku. Pan doktor mi také zcela jasně vysvětlil, jak důležitá je rehabilitace. Také děkuji zdravotnickému personálu MEDICOM Prostějov, kde oba výkony proběhly, za perfektní péči. Více

Schweitzerova 44, Olomouc Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Můžu potvrdit a doplnit předcházející hodnocení, MUDr. Selucký byl ochotný pustit se do operace, kterou jinde odmítli provést, protože věk pacientky - tehdy 86 let - představoval opravdu velké riziko. Bez této operace by strávila zbytek života na invalidním vozíku. Opravdu vřelé díky. Více

MUDr. Jiří Selucký, nemocnice Přerov, ortopedické oddělení

• „Zhoršující bolest kolenního kloubu mě dohnala do ordinace pana doktora Hrabce. Dle přineseného snímku bylo rozhodnutí jasné - nutná výměna kolenního kloubu. Pan doktor mi vysvětlil jaké mám možnosti a já se rozhodla pro operaci formou Visionaire, kterou pan doktor prtovedl v nemocnici SurGal Clinic v Brně. Zde jsem podstoupila i následnou rehabilitaci. Chci poděkovat panu doktoru Hrabcovi, za profesionální a přitom lidský přístup ke mně jako k pacientovi, za trpělivost při vysvětlení možností při řešení mého problému , za povzbudivá slova před samotným zákrokem a empatický přístup při následné porehabilitační kontrole. Poděkovat chci i jeho sestře v ordinaci, která vždy jednala ochotně se snahou vyhovět a sladit můj možný termín návštěvy pana doktora v ordinaci. Můj dík patří i všem v nemocnici SurGal Clinic v Brně - kromě perfektní profesionální práce je zde v popředí i empatie a porozumění a to ve všech oblastech - ať už jsou to lékaři, sestry, rehabilitační sestry a v neposlední řadě i pracovnice v kuchyní a úklidu. Proto ještě jednou dík všem, ale především panu doktorovi Hrabcovi. Vděčná pacientka Lada Jirkovská Více

Havlíčkova 73/660, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice

• Ortoped, Chirurg, Dermatolog… , Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• Ortoped, Chirurg, Internista… , Neurolog, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog Více

Velké Novosady 648/8, Přerov Mapa

Železniční poliklinika Přerov

• „Dnes jsem poprvé navštívila ordinaci MUDr. Raka a byla jsem tak mile překvapena, jako už dlouho ne. Trápila mě bolest v koleni, se kterou jsem navštívila už 8. dubna pohotovost přerovské nemocnice, jelikož se mi zvrtla noha a začalo bolet koleno. Na traumatologii zrovna sloužil primář tamní ortopedie, který mě poslal na rentgen, nic neobjevil, tak mi dal obstřik a pozval za týden na kontrolu. Obstřik zabral a po týdnu na kontrole bylo koleno jako nové. Ovšem po dvou dnech začalo bolet třikrát tolik. Můj obvodní lékař mi koleno prohmátl a sdělil: "Je to jasné, vy máte urvaný meniskus". Dnes pan dr. Rak tuto diagnózu potvrdil, okamžitě zařídil operaci, a jen se podivoval, že primář přerovského špitálu tuto diagnózu neodhalil hned při prvním vyšetření. Jsem mu vděčná za velice lidský přístup, uklidnil mě a vše vysvětlil, doporučil operaci a vhodného operatéra, takže jsem navýsost spokojeno. Za mě je to doktor na jedničku! (y) Více

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „S panem doktorem jsem maximálně spokojená ,vždy usměvavý, trpělivý a ví,co dělá.O své pacienty se pečlivě stará.

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

Ortopedická klinika LF UP a FN Olomouc

• Ortoped, Gastroenterolog, Gy… nekolog, Hematolog, Internista, Neurolog, Onkolog, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog Více

nám. Přerovského povstání 1, Přerov Mapa

Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

• „Přidávám se k vezkrze kladným reakcím, týkajícím se přístupu a odbornosti pana doktora. Vystupuje profesionálně a své práci se zjevně věnuje poctivě. Mám velmi dobrou osobní zkušenost s operací vbočeného palce. Více

6. května 1373, Kojetín Mapa