Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Fakultní nemocnice Olomouc

Ivana Petroviče Pavlova 6

775 20 , Olomouc , olomoucký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

 • Alois Krobot

  Fyzioterapeut, MUDr.

  • V

   Nedoporučuji!!! Pan primář je asi vědma, již ode dvěří ordinace mi řekl že mi nic není aniž by se mne zeptat co mi je či nedejbože prohlídl. S takový přístupem jsem se nikde a nikdy nesetkal. Dělá ze sebe pouze kapacitu v oboru jak všemu rozumí a léčí ale jeho přístup k lidem je katastrofální!! Měl by se nad sebou zamyslet...

  • B

   Hrozný přístup, pan doktor na mě zapůsobil špatně již při vstupu do ordinace, kdy se mě ptal (když sem byla ještě ve dveřích), co potřebuju. To jsem znejistila a nevěděla jestli můžu vůbec jít dál. Poté jsem si sedla, sdělila mu své problémy (měla jsem doporučení od praktického lékaře) a on mi řekl, že to není jejich záležitost a mimo jiné mě ještě seřval, jak můžu mít špatné držení těla, když studuju speciální pedagogiku. Prakticky mě vyhodil, tak jsem si musela rehabilitace zařídit jinde, kde mé problémy potvrdili a přijmuli mě. Absolutně nedoporučuji, odcházela jsem s brekem.

  Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře


 • Petr Jemelík

  Ortoped, MUDr.

  • J
   Umístění: jiné místoSlužby: Zapesti

   Velmi kvalitní Pan doktor, 2 předchozí ortopedi měli rady typu mazte si zápěstí atd a až pan doktor si mě vzal do parády, operoval mě a vše v pořádku od té doby žádný problém. Doporučuji má lidský přístup poradi a vysvětlí.