Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Železniční poliklinika Olomouc
Jeremenkova 40/1056, Olomouc 772 52 Olomouc
Železniční poliklinika Olomouc logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (18)

Obecné skóre

  P
  MUDr. Hana Stolínová Jiný

  První návštěva v ambulanci. Délka psychiatrického prvovyšetření 15 minut, arogantní chování s absencí empatie, zřejmá neznalost pojmu psychoterapeutický přístup. Zcela zjevné nezvládání profese, bez námahy alespoň předstírat, že tu paní tato práce baví. Písemný projev v záznamu vyšetření na úrovni žáka prvního stupně základní školy s gramatickými chybamí. Objektivní psychopatologický nález na pět řádek, s kterými by u zkoušky z psychiatrie neobstál ani medik, Motto ambulance: vykázat vyšetření u co nejvíce pacientů a zinkasovat od zdravotní pojišťovny co nejvíce peněz. Po druhé návštěvě výrazné zhoršení psychického stavu, stráta důvěry a změna psychiatra. Tam konstatována chybná diagnóza, v důsledku toho nesprávná indikace psychofarmak, navíc s ingorancí nežádoucích vedlejších účinků. Závěr: důrazné varování před touto také lékařkou, která prorazila dno české psychiatrie a neomlouvá ji ani skutečnost, že tento zaneřáděný rybníček je v současnosti opravdu mělký.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  MUDr. Dagmar Opichalová Jiný

  Super lékařka, super člověk. Vstřícný přístup, úsměv k tomu, pečlivě vyslechne co máte na srdci, žádný spěch. Se sestrou tvoří skvělý tým.

  J
  Josef Luštický Jiný

  dbá o své pacienty, vždy vyjde vstříc, pokud to umožňují pravidla

  P
  Jana Fafejtová Jiný

  K paní doktorce chodím mnoho let. Vždy se mi pečlivě věnuje, vážím si jí jako odborníka i člověka.

  A
  Jana Fafejtová Jiný

  Vždy perfektní přístup. Zájem, empatie, klid, vysvětlení, řešení zdravotních problémů v souvislostech.

  J
  MUDr. Kateřina Partschová Jiný

  Přišla jsem se žádostí o magnetickou rezonanci kvůli podezření na prasklý meniskus. Podezření měla jak moje obvodní lékařka, tak i fyzioterapeut. Na fyzio jsem docházela 2x týdně dva měsíce a cítila jsem značnou úlevu po cvicích i elektřině do kolene. K paní doktorce jsem přišla pro žádanku, chování naprosto arogantní a výsměšné. Protože mi zabrala rehabilitace, nebyla bolest taková, jako na začátku léčby a paní doktorka mě vysmála, že s kolenem nic nemám a nevidí důvod mě někam posílat. Nakonec jsem si teda důrazně žádanku vyžádala, aby magnetická rezonance potvrdila, že mám opravdu prasklý meniskus. K paní doktorce už pro radu rozhodně jít nehodlám.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Josef Luštický Jiný

  Pan doktor je úžasný, pečlivý a ví co má dělat a děá to dobře. Narozdíl od mnohých jiných umí diagnostikovat a pak až léčit, ne že vám dá antibiotika, aniž by věděl proč a na co a nejprve to důkladně zváží, zda je to ku prospěchu nebo spíš naopak. Prostě rozumný, dá se mi říct, ochotný a ještě je schopen odepisovat na maily a vyřizovat telefony.

  A
  MUDr. Kateřina Partschová Jiný

  U p. doktorky jsem se cítila jakobych ji obtěžovala. Na mou bolavou nohu se ani nepodívala, ani na rentgen neposlala, o léky jsem si musela říct sama, jinak bych odešla pouze s tím, že mám zhubnout a koupit si vložky do bot. Více se k ní neobjednám.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  MUDr. Hana Stolínová Jiný

  Připadá mi že si na mně neudělá dost času a neuměřně protahuje případnou žádost o Hospitalizaci zvažuji změnu psychiatra

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  N
  MUDr. Hana Stolínová Jiný

  Ani pořádně nevyslechne,nezeptá se na nic.Když řeknu své potíže jen dokáže navyšovat léky.Nereaguje na to když jí řeknu nežádoucí účinky.Nespokojenost

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu