Zobrazit lékaře

Jeremenkova 40/1056

772 52 Olomouc , Olomouc , olomoucký

• Eva Večerková

Oční Lékař, MUDr.

• Ve FN jsem vycházela po dvouhodinovém čekání z ordinace za pět minut, povětšinou se špatně změřenými dioptriemi, jelikož na mě nikdo evidentně neměl čas ani naládu. Paní doktorka mi udělala veškerá vyšetření, která jsem podstoupila naposled snad ve školce, při výběru dioptrií byla opravdu pečlivá a srozumitelně se mnou komunikovala. Dnes vidím i trávu růst:) Mnohokrát děkuji a doporučuji.

• Velice příjemná a milá lékařka, chodím k ní pravidelně a rád, i když mám oči v pořádku.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Miroslava Hradilová

Oční Lékař, MUDr.

• A

Paní doktorka mně i manželovi byla doporučena, odbornice na svém místě, lidský přístup. Sestra ochotná, poloha ordinace výborná.

• Mohu jen potvrdit, že je to opravdu odbornice a lidská profesionálka, se zdravím se kdykoliv svěřím :-)

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Martin Maryška

Internista,

• U

Čekání v čekárně, která je téměř prázdná a jste první na řadě trvá i např. 1,5 hodiny, což docela naštve. Nebudí dobrý dojem to, že pan lékař vše hledá v pomocných materiálech - knížce či na internetu. Někdy to působí tak, že pokud laik se na internetu na odborných stránkách něco dočte o určité nemoci, že pak toho ví více než pan doktor z hlediska diagnostiky a léčby nemoci, jelikož pan doktor hledá v PC nebo knížce, sice takovým způsobem, aby to nevypadalo blbě..a jakože se ujišťuje, že to tak opravdu je a že to věděl..Také se stává, že sám něco neví a volá si na jiná oddělení. Tohle vše mi pak přijde velice neprofesionální a člověk ztrácí důvěru ve schopnosti pana doktora.

• Romana Švecová

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• J

Paní doktorka je víc než skvělà odbornice , tato żena , co víc, dovede dobře léčit, uklidnit, poradit, pohladit a pohovořit tak,
      že se mi nechce opustit odinaci.Prostě vše mà od pána Boha!!!

Jarek

• B

Velmi dobrá vstřícná,lidská, erudovaná pokud by bylo takových více- ale to by byl asi ráj na zemi

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Hana Černochová

Praktický Lékař, MUDr.

• M

Po dobu přibližně 3 roky jsem jako senior pacientem MUDr. Hany Černochové, praktické lékařky DZ AGEL, Jeremenkova, Olomouc a mohu se vyjádřit výhradně pozitivně k jejímu odbornému, citlivému a vstřícnému jednání. Totéž platí o její zdravotní sestře Haně Gusnarové, v jejíž péči jsem již přibližně 30 let. Je to vynikající sestava ordinace praktické lékařky s maximálním pochopením pro člověka potřebujícího lékařskou péči.

• Dagmar Opichalová

Internista, Revmatolog, MUDr.

• V

Paní doktorka Dagmar Opichalová je velmi skvělá revmatoložka lékařka.. Ta dobře léčí pacienty , je k pacientům velice laskavá .. A sestřička to samé jak doktorka, no co dodat k tomu víc ...
      Mooc doporučují paní MUDr.Dagmar Opichalová
      Děkuji za vaši léčbu a laskavost..

• Eva Makovská

Praktický Lékař, MUDr.

• H

Mohu souhlasit...S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Je pečlivá, obětavá, ochotná, důsledná a vše vysvětlí. Jsem ráda, že k ní chodím a doporučuji ji opravdu z celého srdce.
      " Nevyměním ji ani náhodou ". Děkuju Vám, že jste, jste skvělá p.doktorko !

• K

Paní doktorka je tu poměrně nová, nastoupila u nás na Lazcích jako obvodní lékařka za paní doktorku Černou, která již měla důchodový věk. S paní doktorkou Makovskou jsem velice spokojená, je pečlivá, ochotná, vyšetření je opravdu důkladné,nic nezanedbá a v případě potřeby odešle pacienta na odborná vyšetření.

• Libuše Dokládalová

Psycholog, PhDr.

• M

Paní doktorka Dokládalová je vynikající psycholog moc mi pomohla.Je velmi lidská přátelská,její konzultace jsou balsám na duši Moc děkuji paní doktorko.Doporučuji

• Kateřina Mlčáková

Gynekolog, MUDr.

• D

Již po první návštěvě mě paní doktorka zaujala svými názory a profesionálním přístupem. Na nic si nehraje, podává informace o všem, co mě zajímá a co je pro mě nejdůležitější, navrhuje léčbu v souladu s mými požadavky. Upřednostňuji přírodní léčbu a pokud to není nutné, vyhýbám se hormonálním preparátům. Vyšetření jsem skoro necítila a myslím, že paní doktorka je i dobrý psycholog, svým humorem odlehčí i jinak ne moc příjemné výkony. Z ordinace jsem odcházela nabitá energií, což mi vydrželo několik dní.

• Paní doktorka je skvělá, vyjde vstříc, zajímá se o můj zdravotní stav, jak se cítím, pokud je něco v nepořádku, nečeká a jedná. Vyšetření provádí citlivě, ohleduplně, vysvětluje mi jednotlivé úkony. Při potížích mi navrhla i alternativní způsoby úpravy cyklu, záleží pak na každém pacientovi, jestli zkusí nebo ne, já byla ráda, za tuto možnost, necpat do sebe léky a zvolila byliny, které mě srovaly. Paní doktorka věci říká narovinu, což je někdy potřeba, aby se pacient vzpamatoval a nedělal si iluze, za coč jsem ji ráda. Vřele doporučuji tuto kvalitní doktorku a i když se stěhuji do Čech, paní doktorku rozhodně nebudu měnit.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Kamil Starosta

Chirurg, MUDr.

• R

Pan doktor je velmi vstřícný a jsem s jeho prací vždy velice spokojený . Vřele doporučuji každému .

• J

Dekuji za osetreni a starostlivou peci meho manzela.Pan doktor mel profesionalni,odborny a vstricny pristup.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře