Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (20)

Josef Luštický Jiný

Pan doktor je ze zlata. Během několika hodin jem díky němu stihnul několik vyšetření v jedné budově. Je naprosto vstřícný a hodný působí na mě velice přátelsky doporučuji.

MUDr. Hana Stolínová Jiný

Paní doktorka nestojí vůbec za nic ani jako odborník, ani jako člověk. Jinak naprosto souhlasím s ostatními negativními hodnoceními.

MUDr. Hana Stolínová Jiný

První návštěva v ambulanci. Délka psychiatrického prvovyšetření 15 minut, arogantní chování s absencí empatie, zřejmá neznalost pojmu psychoterapeutický přístup. Zcela zjevné nezvládání profese, bez námahy alespoň předstírat, že tu paní tato práce baví. Písemný projev v záznamu vyšetření na úrovni žáka prvního stupně základní školy s gramatickými chybamí. Objektivní psychopatologický nález na pět řádek, s kterými by u zkoušky z psychiatrie neobstál ani medik, Motto ambulance: vykázat vyšetření u co nejvíce pacientů a zinkasovat od zdravotní pojišťovny co nejvíce peněz. Po druhé návštěvě výrazné zhoršení psychického stavu, stráta důvěry a změna psychiatra. Tam konstatována chybná diagnóza, v důsledku toho nesprávná indikace psychofarmak, navíc s ingorancí nežádoucích vedlejších účinků. Závěr: důrazné varování před touto také lékařkou, která prorazila dno české psychiatrie a neomlouvá ji ani skutečnost, že tento zaneřáděný rybníček je v současnosti opravdu mělký.

MUDr. Dagmar Opichalová Jiný

Super lékařka, super člověk. Vstřícný přístup, úsměv k tomu, pečlivě vyslechne co máte na srdci, žádný spěch. Se sestrou tvoří skvělý tým.

Josef Luštický Jiný

dbá o své pacienty, vždy vyjde vstříc, pokud to umožňují pravidla

Jana Fafejtová Jiný

K paní doktorce chodím mnoho let. Vždy se mi pečlivě věnuje, vážím si jí jako odborníka i člověka.

Jana Fafejtová Jiný

Vždy perfektní přístup. Zájem, empatie, klid, vysvětlení, řešení zdravotních problémů v souvislostech.

MUDr. Kateřina Partschová Jiný

Přišla jsem se žádostí o magnetickou rezonanci kvůli podezření na prasklý meniskus. Podezření měla jak moje obvodní lékařka, tak i fyzioterapeut. Na fyzio jsem docházela 2x týdně dva měsíce a cítila jsem značnou úlevu po cvicích i elektřině do kolene. K paní doktorce jsem přišla pro žádanku, chování naprosto arogantní a výsměšné. Protože mi zabrala rehabilitace, nebyla bolest taková, jako na začátku léčby a paní doktorka mě vysmála, že s kolenem nic nemám a nevidí důvod mě někam posílat. Nakonec jsem si teda důrazně žádanku vyžádala, aby magnetická rezonance potvrdila, že mám opravdu prasklý meniskus. K paní doktorce už pro radu rozhodně jít nehodlám.

Josef Luštický Jiný

Pan doktor je úžasný, pečlivý a ví co má dělat a děá to dobře. Narozdíl od mnohých jiných umí diagnostikovat a pak až léčit, ne že vám dá antibiotika, aniž by věděl proč a na co a nejprve to důkladně zváží, zda je to ku prospěchu nebo spíš naopak. Prostě rozumný, dá se mi říct, ochotný a ještě je schopen odepisovat na maily a vyřizovat telefony.

MUDr. Kateřina Partschová Jiný

U p. doktorky jsem se cítila jakobych ji obtěžovala. Na mou bolavou nohu se ani nepodívala, ani na rentgen neposlala, o léky jsem si musela říct sama, jinak bych odešla pouze s tím, že mám zhubnout a koupit si vložky do bot. Více se k ní neobjednám.