Dbejte o své zdraví

Jeremenkova 40/1056

772 52 Olomouc , Olomouc , olomoucký

Nejbližší zařízení

Lékař: Josef Luštický Jiný

Pan doktor je úžasný, pečlivý a ví co má dělat a děá to dobře. Narozdíl od mnohých jiných umí diagnostikovat a pak až léčit, ne že vám dá antibiotika, aniž by věděl proč a na co a nejprve to důkladně zváží, zda je to ku prospěchu nebo spíš naopak. Prostě rozumný, dá se mi říct, ochotný a ještě je schopen odepisovat na maily a vyřizovat telefony.

Lékař: MUDr. Kateřina Partschová Jiný

U p. doktorky jsem se cítila jakobych ji obtěžovala. Na mou bolavou nohu se ani nepodívala, ani na rentgen neposlala, o léky jsem si musela říct sama, jinak bych odešla pouze s tím, že mám zhubnout a koupit si vložky do bot. Více se k ní neobjednám.

Lékař: MUDr. Hana Stolínová Jiný

Připadá mi že si na mně neudělá dost času a neuměřně protahuje případnou žádost o Hospitalizaci zvažuji změnu psychiatra

Lékař: MUDr. Hana Stolínová Jiný

Ani pořádně nevyslechne,nezeptá se na nic.Když řeknu své potíže jen dokáže navyšovat léky.Nereaguje na to když jí řeknu nežádoucí účinky.Nespokojenost

Lékař: MUDr. Kateřina Partschová

Mrzi me, ze jsem si nazory neprecetla nez jsem se k pani doktorce vydala. Naprosto zbytecny cas bez vysledku. Opravdu absolutni nezajem. Pri vyrknuti toho ze me boli zada bych cekala ze si je alespon prohledne nebo prohmata... opravdu nedoporucuji ...

Lékař: MUDr. Monika Machačová

Paní doktorka Machačová je moc milá doktorka, s lidským přístupem. Během mé návštěvy se mnou komunikovala, vysvětlovala průběh vyšetření, nebylo třeba se bát. Po mých zkušenostech s jinými ORL lékaři, je tato paní doktorka jednoznačně nejlepší. Má také moc milou sestřičku... Díky oběma za skvělou péči!

Lékař: Jana Fafejtová vysoký krevní tlak

Paní doktorka byla velice příjemná, dala mi předpis na další lék a vzhledem k tomu, že trpím ledvinovou chorobou, poslala mne do laboratoře na odběr krve. Byl jsem nadmíru spokojen.

Lékař: MUDr. Kateřina Partschová vyšetření kyčlí novorozence

Paní doktorka bez zájmu. Zbytečně nás ve 40ti stupních v létě nutila do širokého balení, přesto že nález by fyzilogický. Pokaždé navíc ukazovala široké balení jinak. A až při 3tí návštěvě řekla ať koupíme abdukční kalhotky. Což je pokud by skutečně byl nějaký nález velice pozdě. Široké balení zbytečně by mi nevadilo, ale její přístup nebyl moc osobní ani příjemný. A upřímně mám pochybnosti o profesionalitě a o tom, že ji práce baví, zajímá a chce lidem pomáhat. Působila na mě, že si to v práci chce jen odsedět. Samozřejmě to chápu, ale opravdu nemohu doporučit. My jsme na základě několika zkušeností ortopeda změnili.

Lékař: MUDr. Kateřina Partschová Bolest kolene

Navštíli jsem ordinaci pro bolest kolene,doktorka mě odeslala na potřebná vyšetření a zjistila se příčina.Její práce byla provedena velice dobře.

O
    Lékař: MUDr. Kateřina Partschová

tato lékařka je velice schopna jsem velice spokojena a komentare jsou nepravdive. pokud mate s ni problem reknete to přímo jí a nepiste sem zbabele komentare...