Poliklinika SPEA

nám. Národních hrdinů 2

771 11 , Olomouc , olomoucký

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

Paní doktorka byla velmi nepříjemná, určitě nedoporučuji. Přešla jsem od jiné paní doktorky a k paní Rozehnalové jsem byla objednána zhruba měsíc, když jsem ale přišla, měla jsem pocit jak kdybych paní doktorku otravovala. Ještě měla drzé poznámky k mé alergii na kočky a celkově byla velmi nepříjemná.

Lékař: Šárka Doležalová Jiný

Na gastroskopii jsem byla cca před 2 lety a můžu říct, že to bylo peklo. Žádný lidokain do krku, u vyšetření jsem se tak dávila, že to slyšeli i pacienti na chodbě, slzy mi tekly, no hrůza. Akorát si pamatuju blonďatou zdravotní sestřičku, která byla příjemná a snažila se mě během vyšetření uklidnit. Paní doktorka byla velice chladná. Díky tomuhle zážitku jsem se zařekla, že gastroskopie už jedině v celkové narkóze a nebo s rajským plynem, a hlavně v jiném zdravotnickém zařízení.

Lékař: MUDr. Jiří Kučera Jiný

K "ušnímu" MUDr Kučera chodím pravidelně pro čištění uši. Jiní mě čištění odmítli dělat nebo mi působili u toho zranění, ale on je opatrný. Také mí jedno měřil sluch.Je to příjemný, srdeční člověk a má zlaté ruce. Byla jsem i u jiných lékařů se stejnou specialitou a on je prostě nejlepší.

Lékař: MUDr. Blanka Krausová Jiný

Za mě bezvadná lékařka. Chodíme k ní celá rodina.Vyšetří,vysvětlí,odpoví na dotazy, a to jich můj syn má.

Lékař: MUDr. Jana Kroupová Jiný

Skvělá lékařka, lidská, rozumná. Odbornice na svém místě. Je vstřícná a milá, vždy dobře poradí a pomůže.

Lékař: Denisa Růžičková Jiný

Absolutní nezájem. Došla jsem sice 15min před obedovou pauzou, ale to bych si klidně i pockala. Paní doktorka vyšla se sestrou z ordinace s tím co chci. Chtěla jsem se pouze objednat s lékařskou sz z nemocnice, kde mě poslali na další šetření prave na ortopedii. Bylo mi za pochodu sděleno, ze mě neosetri, ze děla jen děti a ať jdu zpět do nemocnice. Absolutně neseriózní jednání...

Lékař: Petra Folprechtová Jiný

šla jsem s bolestmi v zádech a omdlévání, poslala mě na EEG a CT, poté na RTG, bylo mi řečeno, že v zádech - krční páteř bolí všechny, že je to od sezení u počítače a to je vše, lékařka byla velmi nepříjemná, žádné léky mi nedala.

Lékař: Šárka Doležalová Gastroskopie

Gastroskopie. Přístup paní ‚‚doktorky" by se dal dlouze rozepisovat, ale předchozí recenze dost dobře vystihují kvalitu dotyčné osoby! Jen krátce. Dlouhé čekání než přijde, rychlé zeptání co vám je a hned vám rve hadici do úst, ve vyšetřovně tma, bez jakéhokoliv poučení o zákroku a nabídnutí jakéhokoliv uklidňujícího prostředku! Po nezvládnutí vyšetření vynadá pacientovi, proč tam leze, když není schopen vyšetření zvládnout, protože to normálně zvládne každý! Jenom nesouhlasím s negativní recenzí na ostatní personál, protože sestřička byla velmi příjemná a ochotná mi vysvětlit předem co bude následovat a sama nabídla třeba sprej do krku. Po příchodu paní ‚‚doktorky" už to šlo ve velkém tempu až k nezdárnému konci, načež jsem dostal vynadáno za své chování, že jsem se bránil vyšetření, což bylo dokonce prezentováno i v lékařské zprávě! Rozhodně nedoporučuji!

Lékař: Denisa Růžičková Voda v koleni

Pani doktorka Ruzickova je nejlepsi! Ma pokazde profesionalni a pratelsky pristup. Jsem maximalne spokojena, ze se lecim u ni. Vrele doporucuji a preji mnoho dalsich, spokojenych pacientu!

Lékař: MUDr. Dita Vitovjáková estetické dermatologie

Katastrofa, neochota vzít někoho, kdo není objednaný, přšla jsem v 7:30 a i přes to, že v čekárně nikdo nebyl, teď už se ani nedivím, objednávací odpolední doba měsíc, no potěš, ještě, že si dnes člověk může vybrat jiného lékaře. Nedoporučuji. Nikdy více!!!!!