Dbejte o své zdraví

nám. Národních hrdinů 2

771 11 , Olomouc , olomoucký

Nejbližší zařízení

Lékař: Petra Folprechtová Jiný

Vytíženost českého zdravotnictví v poslední době je šílená, tím je i kladen velký tlak na doktory, kteří jsou také jen lidi, tak k ním buďte prosím schováví. Paní doktorka nemá vůbec lehkou práci, ale na mě byla moc příjemná. Děkuji za podrobné vyšetření a lidský přístup:)

Lékař: Petra Folprechtová Jiný

Paní doktorka Petra Folprechtová je arogantní....... neumí jednat s lidmi, každý je podle ní snad hypochondr,šla jsem k ní s bolestmi zad a bolest vystřeluje do břicha a nohy,nic sennou neudělala, nikam mě neposlala,její rady ať změním práci ať si nechá, práci by měla změnit ona vůbec jí na lidech nezáleží, nevím proč tam vůbec sedí, naštěstí tu máme i jiné doktory co nám pomůžou

Lékař: MUDr. Jan Bláha Jiný

Velice příjemný doktor, profesionál, lidský přístup. Pan doktor se při zákroku stále zajímal zda mě nic nebolí, popisoval co bude dělat a vůbec nic jsem necítil.
    Spokojenost a mohu jen doporučit!

Lékař: Šárka Doležalová Jiný

Kvůli problémům jsem byla odeslána na kolonoskopii. V Olomouci byl u paní doktorky Doležalové nejbližší termín, tudíž jsem se objednala zde. Poté jsem si zde přečetla recenze a myslela na nejhorší.

Sestřička byla velmi milá a vstřícná. Vše mi vysvětlila pár týdnů před vyšetřením. V den vyšetření na mě byla milá – nešla přehlédnout má nervozita.

Druhá sestřička mě v den vyšetření uložila na "operační" stůl, podala mi injekce, byla velmi milá a uklidňující. Během vyšetření mě uklidňovala a v nejhorším mě držela za ruku. Tento přístup si velmi cením a moc ji za to děkuji.

Paní doktorka působila uzavřeně až odtažitě. Přišla, pozdravila a hned šla na vyšetření. Trochu mě mrzelo, že za celou dobu neřekla ani slovo – co tam vidí, co se děje, kde se právě nachází apod. Vyšetření pro mě i přes injekce bylo v několika momentech dosti bolestivé, ale nevím, jak by probíhalo jinde, tudíž to, zda to paní doktorka dělá "dobře / špatně" nemohu posoudit. Paní doktorka tedy odvedla svoji práci a kvůli tomu jsem ji navštívila.

Po vyšetření paní doktorka při rozhovoru opravdu působila poněkud introvertně, jak je zde často vytýkáno. Na konci se ale pousmála, poděkovala jsem ji, rozloučili jsme se a bylo to.

Čekala bych tedy větší komunikaci od paní doktorky, obě sestry hodnotím na výbornou a velmi jim děkuji, že se mi snažili tento zážitek zpříjemnit. Napsala bych příště zas, ale snad už ne! :-)

Lékař: Petra Folprechtová Jiný

Paní doktorka je nepříjemná a arogantní, nejvíce jí vyhovuje pouze napsat recept po telefonu, osobní návštěvou obtěžujete a dá vám to patřičně najevo. Jako pacient ani člověk jí vůbec nezajímá.

Lékař: MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

Lékařka je nepříjemná a arogantní, ale především byla návštěva velkou ztrátou času. Vyšetření a "konzultace" neměly výsledek a když se opovážíte na něco zeptat, schytáte pouze dlouhý neinformativní monolog. Můžu jen nedoporučit.

Lékař: MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

Paní doktorka (ani sestra) nebyly moc příjemné. Sice mě vyšetřili a předepsali léky na alergii, ale jejich přístup by mohl být rozhodně příjemnější. Často se na mě dívala nechápavým způsobem a mluvila arogantně. Odbnornost nemůžu moc hodnotit, ale očekával bych větší konzultaci a vstřícnost, případně širší možnosti léčby.

Lékař: MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

Pani doktorka sa vždy tvárila, ako by som ju otravovala. S mojou alergiou mi vôbec nepomohla. Maximálne ma poslala na krv a keď bola krv v poriadku, tak som ju viac nezaujímala a zložila mi telefón s tým, že má už vyšetrila. Takíto doktori by nemali liečiť ľudí.

Lékař: MUDr. Jan Bláha Jiný

Naprostá neprofesionalita! Lékař odmítl ošetřit syna, že je moc malý. Přitom se jedná o dětskou chirurgii. Sestra se mě jeste po telefonu ptala, jak moc bude syn "vyvádět", že na to nejsou vybavení.. Co k tomu dodat, katastrofa.

Lékař: MUDr. Jan Bláha Jiný

Přišel jsem poprosit o převaz vyriznuté bradavice, který mi dělali ve vedlejších dveřích, tam jsem se v ordinační hodiny nemohl dostavit z pracovních důvodů. Prázdná čekárna, ale bylo mi řečeno, že 25 minut před koncem ordinační doby už mě na převaz nevezmou. Druhý den jsem dorazil více než hodinu před koncem opět do vedlejších dveří, vedle měli pouze dopoledne. Sestra byla ještě protivnější než den předtím. Podotýkám, že jsem veselá povaha, slušně jsem poprosil a vysvětlil svou situaci. Nechali mě několik minut čekat v prázdné čekárně a pak mě vzali dovnitř jenom proto, aby mi řekli, že si mám přijít v pondělí vedle, že si nekradou pacienty. Jednání povýšené, arogantní. Převázat prst je prostě neřešitelný problém.