Dbejte o své zdraví

nám. Národních hrdinů 2

771 11 , Olomouc , olomoucký

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

Paní doktorka (ani sestra) nebyly moc příjemné. Sice mě vyšetřili a předepsali léky na alergii, ale jejich přístup by mohl být rozhodně příjemnější. Často se na mě dívala nechápavým způsobem a mluvila arogantně. Odbnornost nemůžu moc hodnotit, ale očekával bych větší konzultaci a vstřícnost, případně širší možnosti léčby.

Lékař: MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

Pani doktorka sa vždy tvárila, ako by som ju otravovala. S mojou alergiou mi vôbec nepomohla. Maximálne ma poslala na krv a keď bola krv v poriadku, tak som ju viac nezaujímala a zložila mi telefón s tým, že má už vyšetrila. Takíto doktori by nemali liečiť ľudí.

Lékař: MUDr. Jan Bláha Jiný

Naprostá neprofesionalita! Lékař odmítl ošetřit syna, že je moc malý. Přitom se jedná o dětskou chirurgii. Sestra se mě jeste po telefonu ptala, jak moc bude syn "vyvádět", že na to nejsou vybavení.. Co k tomu dodat, katastrofa.

Lékař: MUDr. Jan Bláha Jiný

Přišel jsem poprosit o převaz vyriznuté bradavice, který mi dělali ve vedlejších dveřích, tam jsem se v ordinační hodiny nemohl dostavit z pracovních důvodů. Prázdná čekárna, ale bylo mi řečeno, že 25 minut před koncem ordinační doby už mě na převaz nevezmou. Druhý den jsem dorazil více než hodinu před koncem opět do vedlejších dveří, vedle měli pouze dopoledne. Sestra byla ještě protivnější než den předtím. Podotýkám, že jsem veselá povaha, slušně jsem poprosil a vysvětlil svou situaci. Nechali mě několik minut čekat v prázdné čekárně a pak mě vzali dovnitř jenom proto, aby mi řekli, že si mám přijít v pondělí vedle, že si nekradou pacienty. Jednání povýšené, arogantní. Převázat prst je prostě neřešitelný problém.

Lékař: MUDr. Rostislav Zapletal Jiný

Vyhněte se tomuto doktorovi velkým obloukem. Nevyléčil za tři měsíce banální věc a následně museli zachraňovat končetinu ve Fakultní nemocnici v Olomouci.

Lékař: MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

Paní doktorka byla velmi nepříjemná, určitě nedoporučuji. Přešla jsem od jiné paní doktorky a k paní Rozehnalové jsem byla objednána zhruba měsíc, když jsem ale přišla, měla jsem pocit jak kdybych paní doktorku otravovala. Ještě měla drzé poznámky k mé alergii na kočky a celkově byla velmi nepříjemná.

Lékař: Šárka Doležalová Jiný

Na gastroskopii jsem byla cca před 2 lety a můžu říct, že to bylo peklo. Žádný lidokain do krku, u vyšetření jsem se tak dávila, že to slyšeli i pacienti na chodbě, slzy mi tekly, no hrůza. Akorát si pamatuju blonďatou zdravotní sestřičku, která byla příjemná a snažila se mě během vyšetření uklidnit. Paní doktorka byla velice chladná. Díky tomuhle zážitku jsem se zařekla, že gastroskopie už jedině v celkové narkóze a nebo s rajským plynem, a hlavně v jiném zdravotnickém zařízení.

Lékař: MUDr. Jiří Kučera Jiný

K "ušnímu" MUDr Kučera chodím pravidelně pro čištění uši. Jiní mě čištění odmítli dělat nebo mi působili u toho zranění, ale on je opatrný. Také mí jedno měřil sluch.Je to příjemný, srdeční člověk a má zlaté ruce. Byla jsem i u jiných lékařů se stejnou specialitou a on je prostě nejlepší.

Lékař: MUDr. Blanka Krausová Jiný

Za mě bezvadná lékařka. Chodíme k ní celá rodina.Vyšetří,vysvětlí,odpoví na dotazy, a to jich můj syn má.

Lékař: MUDr. Jana Kroupová Jiný

Skvělá lékařka, lidská, rozumná. Odbornice na svém místě. Je vstřícná a milá, vždy dobře poradí a pomůže.