Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika SPEA

nám. Národních hrdinů 2

771 11 , Olomouc , olomoucký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  I
  Lékař: Petra Folprechtová Jiný

  Byl jsem u paní doktorky kvůli tinnitusu. Po tom co mi řekla, že se mám vysvléct do půl těla, ať se může podívat na páteř, tak mi jen tak suše řekla, že mám cituji ,,odporná´´ záda, i po roce když si na to vzpomenu, tak kroutím hlavou a nevěřím čeho jsem byl svědkem. Paní Folprechtová může být ráda, že jsem natolik taktní a nevrátil ji to stejnou mincí.
  K této paní nechoďte.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Diana Ledererová Jiný

  Paní doktorka Ledererová je svým chováním a přístupem absolutně neprofesionální a chybí ji empatie a ochota pomoci pacientovi. Do její ordinace se nedá absolutně dovolat, pacinet si musí dojít osobně a v době, pro aktuvní stavy, kde má paní doktorka poloprázdnou ordinaci, Vás odmítne ošetřit, že má údajně plnou ordinaci, že můj stav není naléhavý. Vyšetření jsem potrebovala k doplnění k hospitalizaci, a řekla mi, že si hospitalizaci mám odložit a to jen proto, že nejsou schopni si na Vás udělat čas a nedá se po telefonu absolutně objednat. Nemluvě o neochotě zdravotní sestry. Nedoporučuji

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: Oldřich Masný Jiný

  Lékař na svém místě se skvělým přístupem k pacientovi. Navštěvuji pana doktora již mnoho let a nehodlám na tom nic měnit! Děkuji.

  M
  Lékař: Petra Folprechtová Jiný

  U paní doktorky jsem byla kvůli silným bolestem hlavy. Musím říct, že léky, které mi předepsala mi doslova změnily život. Četla jsem všechny negativní recenze, ale nemohu souhlasit ani s jedinou z nich, přístup byl velmi vstřícný a i přes velké vytížení měla paní doktorka čas na pečlivé vyšetření. Paní Folprechtová je podle mě empatická lékařka, která se doopravdy snaží člověku pomoct a snaží se najít příčiny jeho potíží.

  B
  Ověřený profil
  Lékař: Šárka Doležalová Jiný

  Objednala jsem se k paní doktorce na gastroskopii, nicméně po přečtení recenzí zde jsem trochu znervózněla. Ale byl to velmi rychlý termín, tak jsem si řekla, že to nějak přežiji. Paní doktorka byla ke mne milá, vyptala se co a jak, provedla vyšetření (podle mne úplně v pohodě vzhledem k tomu, jak nepříjemné vyšetření je), pak vysvětlila co našla, navrhla léčbu a termín kontroly. Za mne fakt dobrý. Myslím, že lidem často vadí, že s nimi během výkonu vůbec nemluví, ale upřímně, kdybych někomu jezdila hadicí v břiše, hledala problémy a u toho brala vzorky, tak taky nebudu zbytečně vysvětlovat, co dělám.

  M
  Lékař: MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

  Ne, ne a ne. Raději zůstat nemocný než takové doktory. Arogantní, nic neřekne, možná náznak výsměchu, místo normální odpovědi tak nepříjemný pohled s úsečnou poloodpovědí. Z mého laitského pohledu lékařsky moc nepomohla, rozhodně bez snahy.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  I
  Lékař: MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

  Byla jsem šokována s arogantním způsobem chování k pacientovy. Byla to nejhorší návštěva u doktora. Odbornost nemůžu hodnotit, protože nejsem doktor, ale chování bylo hrozné. Divím se, že se takový člověk může stát lékařem.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  D
  Ověřený profil
  Lékař: Petra Folprechtová Jiný

  Vytíženost českého zdravotnictví v poslední době je šílená, tím je i kladen velký tlak na doktory, kteří jsou také jen lidi, tak k ním buďte prosím schováví. Paní doktorka nemá vůbec lehkou práci, ale na mě byla moc příjemná. Děkuji za podrobné vyšetření a lidský přístup:)

  K
  Lékař: Petra Folprechtová Jiný

  Paní doktorka Petra Folprechtová je arogantní....... neumí jednat s lidmi, každý je podle ní snad hypochondr,šla jsem k ní s bolestmi zad a bolest vystřeluje do břicha a nohy,nic sennou neudělala, nikam mě neposlala,její rady ať změním práci ať si nechá, práci by měla změnit ona vůbec jí na lidech nezáleží, nevím proč tam vůbec sedí, naštěstí tu máme i jiné doktory co nám pomůžou

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: MUDr. Jan Bláha Jiný

  Velice příjemný doktor, profesionál, lidský přístup. Pan doktor se při zákroku stále zajímal zda mě nic nebolí, popisoval co bude dělat a vůbec nic jsem necítil.
  Spokojenost a mohu jen doporučit!

  Došlo k chybě, zkuste to znovu