Poliklinika SPEA

771 11 , Olomouc , olomoucký

• Petr Němeček

Praktický Lékař,

• J

Určité diagnózy nezná. Např: Nepřišel na to, že mám problémy s prokrvením a místo toho mě chtěl léčit na psychiatrii. Takže nikdy více.

• Je příjemný a vždy mi vyjde vstříc. Chce mi dát neschopenku i když si raději vezmu dovolenou.

• Stanislav Boháč

Internista, Imunolog,

• S

Pokud nedošlo k chybě a toto je profil zesnulého pana Mudr. Stanislava Boháče, tak bych chtěla napsat toto: PAN DOKTOR byl milý, vstřícný, úžasný a hlavně schopný. Jako jednomu z mála lékařů mu opravdu záleželo na tom, aby se našla příčina potíží pacienta, na pacientech a jejich zdraví mu opravdu záleželo. Nepatřil mezi lékaře, kteří pouze předepisují léky. Mě osobně velmi pomohl, jsem vděčná za to, že jsem ho poznala.

• Radka Pechová

Pediatr, MUDr.

• Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné a pozitivní, k dětem i rodičům mají skvělý přístup, vždy poradí a zodpoví všechny dotazy. Ordinace i čekárna jsou vždy v perfektním stavu, čisté a moderně vybavené. K paní doktorce jsme chodili do poradny rok a ani jednou se nestalo, že bychom na prohlídku čekali déle než pár minut. Paní doktorka i sestřička jsou vstřícné a jejich péče je bez nadsázky nadstandardní. V šestinedělí za námi lékařka přišla na prohlídku domů, po telefonu vždy poradila jak sestřička, tak paní doktorka, při přechodu na pevnou stravu poradili jídelníčky. Před prvním očkováním s námi probrala výskyt nemocí v ČR, dostupné vakcíny, poskytnula k prostudování příbalové letáky, varovala před nežádoucími účinky a poradila, jak je případně řešit. Na kontrole po očkování neopomenula se zeptat, jak malá očkování snášela a vše řádně zaznamenala. Vždy pečlivě naslouchala všemu, co jsem říkala a pokud se mi něco nezdálo, hned to zkontrolovala i díky tomu nás včas poslala k výborné fyzioterapeutce, se kterou jsem během několika zábavných cvičení vyřešili preferování levé strany. Důkazem pečlivého a citlivého přístupu je i počet pravidelných prohlídek, které jsme za rok stihli absolvovat. Díky tomu si malá zvykla na lékařskou péči a ani u nové lékařky se vůbec nebojí a ví, co ji čeká. Kdybychom se nestěhovali stovky kilometrů, určitě bychom neměnili. Přála bych si více takto zodpovědných lékařů a sester, kteří svou praci vykonávají tak zodpovědně a zároveň citlivě.

• J

Paní doktorka Pechová je velice fundovaná dětská lékařka s velice milým a vstřícným přístupem jak k našim dětem, tak k nám rodičům. Společně se sestřičkou Killmajerovou vytváří profesionální tým a příjemné pracoviště.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Eva Janáčková

Zubař,

• D

Super doktorka a zaroven clovek! Ma i super asistentku ! chodim k nim od malicka . velice doporucuji , maximalne spokojenost,

• Petr Hajda

Zubař,

• D

S panem zubařem jsem maximálně spokojená. Vždy odvede skvělou práci a zachránil mi zuby po špatném zásahu od jiného zubaře.

• Oldřich Masný

Internista,

• S

K doktorum jsem nerada chodila ale co jsem poznala pana doktora tak uz chodim rada. Umi poradit, vyhovet , chapavy a clovek si s nim i bezvadne pokeca. :) Doporucuji vsem!!!

• Skvělý lékař! Ochotný, empatický, komunikativní. Vřele doporučuji!

• Vladimír Růžička

Revmatolog,

• M

Pan doktor je opravdu vynikající a to nejen jako odborník, ale je i velmi lidský. Nezaměřuje se jen na svůj obor, přemýšlí o příznacích komplexně. Nedělá ukvapené závěry, pošle na všechna vyšetření a až poté, když zjistí příčinu potíží, začne léčit. Na pacienta má vždy dostatek času, pacienta vyslechne, odpoví na všechny otázky. Pomohl mi s potížemi, které mě trápily skoro rok a ostatní lékaři mi nebyli schopni pomoci. Vážím si ho i jako člověka, taková empatie a poctivost se v dnešní době už moc nepotká. Víc takovýchto lékařů.

• Veronika Kamasová

Zubař, MDDr.

• J

P. doktorka je pečlivá, šetrná zubařka. Zubařů jsem se bála, ale k ní jsem měla 100% důvěru a také k dětem se chovala perfektně a nikdy neplakaly. Jen mě mrzí, že ze dne na den zmizela ze SPEY aniž jsme byli o tom informování.

• Ivana Jirásková

Internista, MUDr.

• paní doktorka je člověk,kterému na vás opravdu záleží .Vždy se snaží najít tu nejlepší léčbu ,která vám pomůže. Bonusem jsou i její milé a vstřícné sestřičky, Mohu jen doporučit.Marcela Varga

• Perfektní, profesionální. Velký zájem o jak o zdravotní tak psychický stav pacienta - opravdu doporučuji všem. Děkuji paní doktorko.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jana Kroupová

Internista, MUDr.

• Paní doktorka je milá,vstřícná a odborník na svém místě.Mně osobně velmi pomohla ,jen doporučuji Jana Nakládalová