Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika SPEA
nám. Národních hrdinů 2, Olomouc 771 11
Poliklinika SPEA  logo
Pojištění
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (63)

MUDr. Dita Vitovjáková Jiný

S paní doktorkou jsem mela tu čest 2x. Jednou osobně a jednou po telefonu. Vždy mám k lékařům respekt, jsem slušná, prosím a děkuji, což u pacientů nebývá úplně zvykem. Každopádně paní doktorka mě v obou případech sjela jak malé dítě. Přitom šlo o banality(jednou jsem přišla do čekárny jako urgentní případ a podruhé jsem se chtěla objednat na preventivní kontrolu). Pani doktorka ovšem byla na nervy, že tam nemá sestru a vzdy mi vlastne nadala, že teď nemá čas. Chovala se drze a arogantně. Lidskost nula! Díky bohu, že už chodím k jiné doktorce a nemusím s paní doktorkou Vitovjákovou řešit zdravotní soukromé věci. To, že někdo nemá den se stává, ale tohle je při každé komunikaci..takže zřejmě standard paní doktorky. Když jsem se objednávala k druhé doktorce (o dveře vedle), vzala to příjemná sestra, dala mi normálně termín. A normálně a SLUŠNĚ se se mnou rozloučila. Jak jednoduché...

Petra Folprechtová Jiný

Při akutní bolesti zad mě paní doktorka nutila si lehnout na záda aby mi zkontrolovala nohy a to jsem nemohla ani stát odmítla jsem.Poté mi chtěla aplikovat injekci od bolesti ale pouze v leže na břichu.Odešla jsem,injekci mi píchla sestřička u obvodního lékaře v předklonu tam to šlo

Šárka Doležalová Jiný

Paní doktorka Doleželová je skvělá a profesionální lékařka. Řeší širokospektrálně příčiny a opravdu hledá problém. Hodně se dotazuje na podrobnosti, je empatická, ráda vše dovysvětlí v případě dotazů. Díky ní a skvělým, klidným a příjemným sestřičkám jsou vyšetření snesitelnější. Krátké čekací doby, čas objednání sedí. Strávila jsem v ordinaci cca 40 minut, vše v klidu a dostatečně vysvětleno. Děkuji za Vaši práci!

MUDr. Rostislav Zapletal Jiný

Byla jsem zde s malou dcerou, která nesnáší nemocniční prostředí s podezřením na slepé střevo. Pan doktor byl skvělý a milý. Sestřička to stejné. Vše proběhlo v naprostém pořádku, profesionalni pristup, empatie!Tak to za mě má být. Na to, že to není přímo dětská chirurgie, dcera byla nadšená a říkala, že už se nebojí a pan doktor i sestřička byli moc hodní. Dekujeme moc.

MUDr. Rostislav Zapletal Jiný

Musím také bohužel přidat negativní zkušenost s panem doktorem. Ošetřoval syna (16 let), téměř nulová komunikace, bolestivý zákrok bez lokální anestezie, syn se mi na chodbě rozplakal a to není žádná "sněhová vločka". Na další kontrolu už sem nepůjdeme.

MUDr. Diana Ledererová Jiný

Jediná ordinace, kde mě vzali se zraněním oka, sestřička i paní doktorka byly moc milé a příjemné a byla jsem opravdu ráda, že mě vzaly i přesto, že mě nikde jinde vzít kvůli zástupu nechtěli. Moc děkuji.

MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

Děs běs.. arogantní, neochotná. Baví se s vámi jako s debilem a váš problém ji vlastně vůbec nezajímá. Směje se do obličeje, když jí sdělujete svůj problém.
    Nechápu proč takový člověk studuje lékařství, když ani skutečně nechce pomoct..

MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

Přešla jsem k pani doktorce od jedne velmi arogantni pani doktorky a musim říct, ze pani Rozehnalová je mila, vstricna, poctiva a nic nezanedba. Muzu se ji zeptat na cokoliv ohledne lecby a ona poradi, vysvetli. Jsem ráda, ze jsem v jeji péči uz 8 let. Usmeje se, pomuze. Nemusim tam nikdy dlouho cekat.

MUDr. Rostislav Zapletal Jiný

Ten nejhorší doktor jakého jsme kdy potkala. Vše za něj udělala sestra; on pouze napsal zprávu. K synovi (8let) se choval neempaticky a hrubě. Bez absolutního vysvětlení či jakéhokoliv zájmu. Opravdu VELIKÁ, VELIKÁ ostuda!

MUDr. Rostislav Zapletal Jiný

Mudr Zapletal je jistě odborník, ale je naprosto nevhodný lékař pro děti. Nemluví, nevysvětlí, nepoužil anestezii. Koná bez jakéhokoli varování nebo psychických příprav. Dcera je velice traumatizovaná. Další péči jsme přesunuly na polikliniku v Litovli. Úžasný pan Mudr. XXXX i se sestrou andělé, kteří razí heslo, že chirurgie nebolí. Maminky, vyhněte se velkým obloukem.