Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Poliklinika SPEA
nám. Národních hrdinů 2, Olomouc 771 11
Poliklinika SPEA  logo
Pojištění
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (61)

Šárka Doležalová Jiný

Paní doktorka Doleželová je skvělá a profesionální lékařka. Řeší širokospektrálně příčiny a opravdu hledá problém. Hodně se dotazuje na podrobnosti, je empatická, ráda vše dovysvětlí v případě dotazů. Díky ní a skvělým, klidným a příjemným sestřičkám jsou vyšetření snesitelnější. Krátké čekací doby, čas objednání sedí. Strávila jsem v ordinaci cca 40 minut, vše v klidu a dostatečně vysvětleno. Děkuji za Vaši práci!

Ověřený profil
    MUDr. Rostislav Zapletal Jiný

Byla jsem zde s malou dcerou, která nesnáší nemocniční prostředí s podezřením na slepé střevo. Pan doktor byl skvělý a milý. Sestřička to stejné. Vše proběhlo v naprostém pořádku, profesionalni pristup, empatie!Tak to za mě má být. Na to, že to není přímo dětská chirurgie, dcera byla nadšená a říkala, že už se nebojí a pan doktor i sestřička byli moc hodní. Dekujeme moc.

MUDr. Rostislav Zapletal Jiný

Musím také bohužel přidat negativní zkušenost s panem doktorem. Ošetřoval syna (16 let), téměř nulová komunikace, bolestivý zákrok bez lokální anestezie, syn se mi na chodbě rozplakal a to není žádná "sněhová vločka". Na další kontrolu už sem nepůjdeme.

MUDr. Diana Ledererová Jiný

Jediná ordinace, kde mě vzali se zraněním oka, sestřička i paní doktorka byly moc milé a příjemné a byla jsem opravdu ráda, že mě vzaly i přesto, že mě nikde jinde vzít kvůli zástupu nechtěli. Moc děkuji.

MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

Děs běs.. arogantní, neochotná. Baví se s vámi jako s debilem a váš problém ji vlastně vůbec nezajímá. Směje se do obličeje, když jí sdělujete svůj problém.
    Nechápu proč takový člověk studuje lékařství, když ani skutečně nechce pomoct..

MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

Přešla jsem k pani doktorce od jedne velmi arogantni pani doktorky a musim říct, ze pani Rozehnalová je mila, vstricna, poctiva a nic nezanedba. Muzu se ji zeptat na cokoliv ohledne lecby a ona poradi, vysvetli. Jsem ráda, ze jsem v jeji péči uz 8 let. Usmeje se, pomuze. Nemusim tam nikdy dlouho cekat.

MUDr. Rostislav Zapletal Jiný

Ten nejhorší doktor jakého jsme kdy potkala. Vše za něj udělala sestra; on pouze napsal zprávu. K synovi (8let) se choval neempaticky a hrubě. Bez absolutního vysvětlení či jakéhokoliv zájmu. Opravdu VELIKÁ, VELIKÁ ostuda!

MUDr. Rostislav Zapletal Jiný

Mudr Zapletal je jistě odborník, ale je naprosto nevhodný lékař pro děti. Nemluví, nevysvětlí, nepoužil anestezii. Koná bez jakéhokoli varování nebo psychických příprav. Dcera je velice traumatizovaná. Další péči jsme přesunuly na polikliniku v Litovli. Úžasný pan Mudr. XXXX i se sestrou andělé, kteří razí heslo, že chirurgie nebolí. Maminky, vyhněte se velkým obloukem.

MUDr. Kateřina Rozehnalová Jiný

Paní doktorka opravdu není lékař na svém místě, chodila jsem zde pár let, až do doby, kdy přišel covid, když jsem onemocněla covidem a zhoršilo se mi astma nevěděla co se mnou, řekla že neví co dělat, ale léky přímo na covid odmítala napsat, že to ne. Pokud náhodou onemocníte v termínu vyšetření, nový Vám dá až za měsíc, ale léky Vám nenapíše, to bez vyšetření nesmí, takže klidně Vás nechá bez inhalátoru, je jí to zcela jedno. S ereceptem je taky problém, nechá vám recept na občanský průkaz pouze v lékárně ###. Když jsem se rozhodla od ní odejít, byla scéna před mou klasickou kontrolou že teda ať už tam nelezu ať si jdu jinam, musela jsem jí pohrozit lékařskou komorou že je povinna mě ošetřit. Jsem středně těžký astmatik, který bez léků být nesmí, každý den 2x foukám a beru léky i na noc. Přešla jsem do Fakultní nemocnice Olomouc na alergologii a jsem spokojena. Doporučuji všem přejít jinam. Hezký den.

Denisa Růžičková Jiný

Neskutečně arogantní, neprofesionální přístup paní doktorky!!