Poliklinika SPEA

771 11 , Olomouc , olomoucký

• Petr Němeček

Praktický Lékař,

• J

Určité diagnózy nezná. Např: Nepřišel na to, že mám problémy s prokrvením a místo toho mě chtěl léčit na psychiatrii. Takže nikdy více.

• Je příjemný a vždy mi vyjde vstříc. Chce mi dát neschopenku i když si raději vezmu dovolenou.

• Stanislav Boháč

Internista, Imunolog,

• S

Pokud nedošlo k chybě a toto je profil zesnulého pana Mudr. Stanislava Boháče, tak bych chtěla napsat toto: PAN DOKTOR byl milý, vstřícný, úžasný a hlavně schopný. Jako jednomu z mála lékařů mu opravdu záleželo na tom, aby se našla příčina potíží pacienta, na pacientech a jejich zdraví mu opravdu záleželo. Nepatřil mezi lékaře, kteří pouze předepisují léky. Mě osobně velmi pomohl, jsem vděčná za to, že jsem ho poznala.

• Eva Janáčková

Zubař,

• D

Super doktorka a zaroven clovek! Ma i super asistentku ! chodim k nim od malicka . velice doporucuji , maximalne spokojenost,

• Petr Hajda

Zubař,

• D

S panem zubařem jsem maximálně spokojená. Vždy odvede skvělou práci a zachránil mi zuby po špatném zásahu od jiného zubaře.

• Oldřich Masný

Internista,

• S

K doktorum jsem nerada chodila ale co jsem poznala pana doktora tak uz chodim rada. Umi poradit, vyhovet , chapavy a clovek si s nim i bezvadne pokeca. :) Doporucuji vsem!!!

• Skvělý lékař! Ochotný, empatický, komunikativní. Vřele doporučuji!

• Vladimír Růžička

Revmatolog,

• M

Pan doktor je opravdu vynikající a to nejen jako odborník, ale je i velmi lidský. Nezaměřuje se jen na svůj obor, přemýšlí o příznacích komplexně. Nedělá ukvapené závěry, pošle na všechna vyšetření a až poté, když zjistí příčinu potíží, začne léčit. Na pacienta má vždy dostatek času, pacienta vyslechne, odpoví na všechny otázky. Pomohl mi s potížemi, které mě trápily skoro rok a ostatní lékaři mi nebyli schopni pomoci. Vážím si ho i jako člověka, taková empatie a poctivost se v dnešní době už moc nepotká. Víc takovýchto lékařů.

• Veronika Kamasová

Zubař, MDDr.

• J

P. doktorka je pečlivá, šetrná zubařka. Zubařů jsem se bála, ale k ní jsem měla 100% důvěru a také k dětem se chovala perfektně a nikdy neplakaly. Jen mě mrzí, že ze dne na den zmizela ze SPEY aniž jsme byli o tom informování.

• Ivana Jirásková

Internista, MUDr.

• paní doktorka je člověk,kterému na vás opravdu záleží .Vždy se snaží najít tu nejlepší léčbu ,která vám pomůže. Bonusem jsou i její milé a vstřícné sestřičky, Mohu jen doporučit.Marcela Varga

• Perfektní, profesionální. Velký zájem o jak o zdravotní tak psychický stav pacienta - opravdu doporučuji všem. Děkuji paní doktorko.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jana Kroupová

Internista, MUDr.

• Paní doktorka je milá,vstřícná a odborník na svém místě.Mně osobně velmi pomohla ,jen doporučuji Jana Nakládalová

• Jana Halámková

Internista, Onkolog, MUDr.

• Lékařka působí přivětivým dojmem, ale na moje otázky nedokázala odpovědět. Samozřejmě, když pracuje na onkologii, nemůže si dovolit být nepŕíjemná. Jinak jsem rád, že už k ní nechodím.

Svoboda M

• K

Paní doktorka je velmi milá, příjemná, vstřícná, komunikativní, svědomitá, ochotně vše vysvětlí. Dokáže pacienta v jeho nemoci vždy povzbudit. Paní doktorka svým pozitivním přístupem vytváří onkologickým pacientům velmi příznivou atmosféru v boji s touto zákeřnou nemocí. Oceňuji také pracovní nasazení, péči a trpělivost sestřiček a to jak na recepci, tak na stacionáři. Z. Kroupová