Ortoped Kroměříž

• „Těžkou operaci (TEK kyčelního kloubu) provedl pan doktor Rafi naprosto skvěle a díky tomu můžu bez bolesti fungovat. Děkuji. Výborný přístup i nemocnice. Více

Havlíčkova 69, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s

• „Dobrý den,pan primář mě operoval tep kyčle a vrátil do normálního života,bez bolesti. Lidský a velký odborník. Děkuji. Více

Nemocnice Přerov

• „Pana doktora Bláhu nenavštěvuji dlouho,ale musím říct,že je velmi hodný lékař s lidským přístupem,měla jsem možnost díky mému zdravotnímu stavu poznat již docela dost lékařů a pan doktor Bláha je jeden z mála s takovým to přístupem,nedávno jsem byla u něj aplikovat gelovou injekci do kolene,musím přiznat,že vpich jsem od pana doktora vůbec necítila a moje další reakce by se dala srovnat s chováním asi pětiletého dítěte,jiný lékař by mě asi rovnou vyhodil zavřenými dveřmi,ale pan doktor mi začal popisovat situaci že ještě kousek a bude to aplikované a docela mě povzbuzovat abych vydržela.Takových lékařů je opravdu velmi málo a já si ho nesmírně vážím a slibuji,že se polepším!!! Více

Krajina 257, Kvasice, Otrokovice Mapa

Ortopedická ambulance

• „Ochota, zájem o pacienta, perfektní péče. Nikdy nemám pocit, že obtěžuji, vždy poradí, ošetří a vyslechne.

Moravská 3878/51, Kroměříž Mapa

Ortopedická ordinace

Vodní 56/11, Kroměříž Mapa

Ortopedická ordinace

• „Skvělý pan doktor. Veselý, usměvavý, prohodí vtípek a je lidský. Nehraje si na to co není. Navštívila jsem jej po x letech protože si otevřel svou ordinaci a bylo to nejlepší rozhodnutí. Nečekala jsem žádného půl roku ale měsíc, v objednaný čas mě přijmul :-) Více

Ortopedicko-traumatologické oddělení nemocnice Přerov

• „Můžu potvrdit a doplnit předcházející hodnocení, MUDr. Selucký byl ochotný pustit se do operace, kterou jinde odmítli provést, protože věk pacientky - tehdy 86 let - představoval opravdu velké riziko. Bez této operace by strávila zbytek života na invalidním vozíku. Opravdu vřelé díky. Více

MUDr. Jiří Selucký, nemocnice Přerov, ortopedické oddělení

• „Zhoršující bolest kolenního kloubu mě dohnala do ordinace pana doktora Hrabce. Dle přineseného snímku bylo rozhodnutí jasné - nutná výměna kolenního kloubu. Pan doktor mi vysvětlil jaké mám možnosti a já se rozhodla pro operaci formou Visionaire, kterou pan doktor prtovedl v nemocnici SurGal Clinic v Brně. Zde jsem podstoupila i následnou rehabilitaci. Chci poděkovat panu doktoru Hrabcovi, za profesionální a přitom lidský přístup ke mně jako k pacientovi, za trpělivost při vysvětlení možností při řešení mého problému , za povzbudivá slova před samotným zákrokem a empatický přístup při následné porehabilitační kontrole. Poděkovat chci i jeho sestře v ordinaci, která vždy jednala ochotně se snahou vyhovět a sladit můj možný termín návštěvy pana doktora v ordinaci. Můj dík patří i všem v nemocnici SurGal Clinic v Brně - kromě perfektní profesionální práce je zde v popředí i empatie a porozumění a to ve všech oblastech - ať už jsou to lékaři, sestry, rehabilitační sestry a v neposlední řadě i pracovnice v kuchyní a úklidu. Proto ještě jednou dík všem, ale především panu doktorovi Hrabcovi. Vděčná pacientka Lada Jirkovská Více

Havlíčkova 73/660, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice

• Ortoped, Chirurg, Internista… , Neurolog, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog Více

Velké Novosady 648/8, Přerov Mapa

Železniční poliklinika Přerov

• „Dnes jsem poprvé navštívila ordinaci MUDr. Raka a byla jsem tak mile překvapena, jako už dlouho ne. Trápila mě bolest v koleni, se kterou jsem navštívila už 8. dubna pohotovost přerovské nemocnice, jelikož se mi zvrtla noha a začalo bolet koleno. Na traumatologii zrovna sloužil primář tamní ortopedie, který mě poslal na rentgen, nic neobjevil, tak mi dal obstřik a pozval za týden na kontrolu. Obstřik zabral a po týdnu na kontrole bylo koleno jako nové. Ovšem po dvou dnech začalo bolet třikrát tolik. Můj obvodní lékař mi koleno prohmátl a sdělil: "Je to jasné, vy máte urvaný meniskus". Dnes pan dr. Rak tuto diagnózu potvrdil, okamžitě zařídil operaci, a jen se podivoval, že primář přerovského špitálu tuto diagnózu neodhalil hned při prvním vyšetření. Jsem mu vděčná za velice lidský přístup, uklidnil mě a vše vysvětlil, doporučil operaci a vhodného operatéra, takže jsem navýsost spokojeno. Za mě je to doktor na jedničku! (y) Více

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• Ortoped, Gastroenterolog, Gy… nekolog, Hematolog, Internista, Neurolog, Onkolog, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog Více

nám. Přerovského povstání 1, Přerov Mapa

Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

• „Přidávám se k vezkrze kladným reakcím, týkajícím se přístupu a odbornosti pana doktora. Vystupuje profesionálně a své práci se zjevně věnuje poctivě. Mám velmi dobrou osobní zkušenost s operací vbočeného palce. Více

6. května 1373, Kojetín Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pan doktor mne operoval v polovině prosince. Dva a půl roku jsem po úrazu, kdy mi nebyl žádný lékař schopen pomoci a říci mi, jak se zbavit bolesti. MUDr. Ročák ve spolupráci s docentem Poulem jsou jedničky ve své oboru a ještě jsem se nikdy nesetkala s tak výborným přístupem. Mohu jen doporučit. Lékař vše vysvětlí, perfektní přístup. Více

Nemocnice Přerov (SMN a.s.) - Ortopedicko-traumatologické oddělení

• „Velmi krátké objednací doby!

nám. Přerovského povstání 1, Přerov Mapa

Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

• „S panem Škrabalem jsem nadmíru spokojen, má lidský přístup k pacientovi, snaží se veškeré zákroky dělat co nejméně bolestivě a je evidentně hodně zkušený, ví kam šáhnout a ví jak vám pomoci. Dobře vysvětlí postup zákroku i přesně popíše co a jak vám dělali. Více

Sušilova 478/24, Holešov Mapa

Ordinace lékaře ortopeda

• „K pani doktorce jsem šel s jistými obavami, plynoucími právě z názorů uveřejněnými zde. Po prvním vyšetření a naordinování a hlavně provedení rehabilitační léčby jsem ale svůj názor musel změnit. Nejenom, že se moje "zamrzlé" rameno začalo rozmrazovat, ale po nasazení další série rehabilitačních sezení (celkem 18) , mám rameno úplně v pořádku. Jak ona skromně říká, není to jenom její zásluha, ale hlavně zásluha pacienta, který poctivě dodržuje pokyny, které ona skrze rehabilitačního pracovníka, uděluje. Pani doktorka je při styku s pacienty sice trochu strohá, ale asi to vyplývá ze zkušeností, které za dlouhá léta s pacienty má. Při mé poslední návštěvě u ní bylo však vidět, že má z výsledku své práce na mně, opravdovou radost. Přeji ji, aby takových případů měla co nejvíce. L. Stupka Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Ortopedická ambulance

SMN a.s.,Nemocnice Prostějov,biochemie Šternberk

Kroměříž Mapa

Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s., gynekologická ord.