Doporučení ortopedové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Kroměříž

• „Pana doktora Bláhu nenavštěvuji dlouho,ale musím říct,že je velmi hodný lékař s lidským přístupem,měla jsem možnost díky mému zdravotnímu stavu poznat již docela dost lékařů a pan doktor Bláha je jeden z mála s takovým to přístupem,nedávno jsem byla u něj aplikovat gelovou injekci do kolene,musím přiznat,že vpich jsem od pana doktora vůbec necítila a moje další reakce by se dala srovnat s chováním asi pětiletého dítěte,jiný lékař by mě asi rovnou vyhodil zavřenými dveřmi,ale pan doktor mi začal popisovat situaci že ještě kousek a bude to aplikované a docela mě povzbuzovat abych vydržela.Takových lékařů je opravdu velmi málo a já si ho nesmírně vážím a slibuji,že se polepším!!! Více

Krajina 257, Kvasice, Otrokovice Mapa

Ortopedická ambulance

• „Ochota, zájem o pacienta, perfektní péče. Nikdy nemám pocit, že obtěžuji, vždy poradí, ošetří a vyslechne.

Moravská 3878/51, Kroměříž Mapa

Ortopedická ordinace

Vodní 56/11, Kroměříž Mapa

Ortopedická ordinace

• „Zhoršující bolest kolenního kloubu mě dohnala do ordinace pana doktora Hrabce. Dle přineseného snímku bylo rozhodnutí jasné - nutná výměna kolenního kloubu. Pan doktor mi vysvětlil jaké mám možnosti a já se rozhodla pro operaci formou Visionaire, kterou pan doktor prtovedl v nemocnici SurGal Clinic v Brně. Zde jsem podstoupila i následnou rehabilitaci. Chci poděkovat panu doktoru Hrabcovi, za profesionální a přitom lidský přístup ke mně jako k pacientovi, za trpělivost při vysvětlení možností při řešení mého problému , za povzbudivá slova před samotným zákrokem a empatický přístup při následné porehabilitační kontrole. Poděkovat chci i jeho sestře v ordinaci, která vždy jednala ochotně se snahou vyhovět a sladit můj možný termín návštěvy pana doktora v ordinaci. Můj dík patří i všem v nemocnici SurGal Clinic v Brně - kromě perfektní profesionální práce je zde v popředí i empatie a porozumění a to ve všech oblastech - ať už jsou to lékaři, sestry, rehabilitační sestry a v neposlední řadě i pracovnice v kuchyní a úklidu. Proto ještě jednou dík všem, ale především panu doktorovi Hrabcovi. Vděčná pacientka Lada Jirkovská Více

Havlíčkova 73/660, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice

• „Dnes jsem poprvé navštívila ordinaci MUDr. Raka a byla jsem tak mile překvapena, jako už dlouho ne. Trápila mě bolest v koleni, se kterou jsem navštívila už 8. dubna pohotovost přerovské nemocnice, jelikož se mi zvrtla noha a začalo bolet koleno. Na traumatologii zrovna sloužil primář tamní ortopedie, který mě poslal na rentgen, nic neobjevil, tak mi dal obstřik a pozval za týden na kontrolu. Obstřik zabral a po týdnu na kontrole bylo koleno jako nové. Ovšem po dvou dnech začalo bolet třikrát tolik. Můj obvodní lékař mi koleno prohmátl a sdělil: "Je to jasné, vy máte urvaný meniskus". Dnes pan dr. Rak tuto diagnózu potvrdil, okamžitě zařídil operaci, a jen se podivoval, že primář přerovského špitálu tuto diagnózu neodhalil hned při prvním vyšetření. Jsem mu vděčná za velice lidský přístup, uklidnil mě a vše vysvětlil, doporučil operaci a vhodného operatéra, takže jsem navýsost spokojeno. Za mě je to doktor na jedničku! (y) Více

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Přidávám se k vezkrze kladným reakcím, týkajícím se přístupu a odbornosti pana doktora. Vystupuje profesionálně a své práci se zjevně věnuje poctivě. Mám velmi dobrou osobní zkušenost s operací vbočeného palce. Více

6. května 1373, Kojetín Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „S panem Škrabalem jsem nadmíru spokojen, má lidský přístup k pacientovi, snaží se veškeré zákroky dělat co nejméně bolestivě a je evidentně hodně zkušený, ví kam šáhnout a ví jak vám pomoci. Dobře vysvětlí postup zákroku i přesně popíše co a jak vám dělali. Více

Sušilova 478/24, Holešov Mapa

Ordinace lékaře ortopeda