Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Kroměříž

• „Paní doktorka je moc milá, příjemná a hodná, sestřička ještě více. Nedělá jí problém pacienta poslat na vyšetření ke specialistům, a toho si opravdu cením. Pokud nejste příznivci antibiotik, je ochotná naslouchat a situaci řešit i jinak, pokud je to samozřejmě možné. Slovní spojení "lidské jednání" perfektně vystihuje tuto sehranou dvojici úžasných žen. Krásné podkrovní prostory jsou třešničkou na dortu. Marcela H. Více

Komenského náměstí 372/14, Kroměříž Mapa

• „Dnes jsem byl u paní doktorky poprvé a musím říct že jsem byl příjemně překvapen. Otevřela mi překrásná žena s milý úsměvem na rtech a to už měla po ordinační době. Přístup k pacientovi má naprosto úžasný a musím říct že hodně uvažuji o tom že vyměním svou obvodní lékařku a svěřím své zdraví do jejích rukou. Nikdy jsem nikomu nic nezáviděl ale teď závidím jejímu muži že má takový poklad na zemi :-) Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Privátní praktický lékař pro dospělé

• „Jsem u něj více než 10let a s tímhle lékařem jsem více než spokojená ...,a jak jedna paní už zmínila lepší odcházet s úsměvem na tváři než zakaboněný na celý svět ... Tenhle lékař dokáže hodit do klidu,když pozná,že Vám není dobře na duši !!! Více

nám. Míru 3287, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je velmi pečlivá, vše vysvětlí. Podle mně nikdy nic nezanedbá, vždy i poradi je lidská. Neměnila bych,je to výborná lékařka. G. H Více

ZZS TOMA a.s.,tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice Mapa

Privátní praktický lékař

• „Pan doktor Jarda je odborník na svém místě. Do jeho ordinaci chodím jako na návštěvu k dobrému známému, nehledě na skvělou sestřičku Magdu, která je vždy usměvavá a ochotná. Ti, kdo sypou na pana doktora špínu, ať si zametou před vlastním prahem. Jen tihle dva mě přemluvili k očkování proti chřipce a jen díky jim jsem zimu přežila naprosto v pohodě. Děkuji, že pana doktora máme a že si z Troubek najde cestu i do Přerova! Více

Kout 748/2, Troubky Mapa

• Praktický lékař

„Výborná lékařka, a ještě lepší člověk. Vždy se pacientům věnuje snad víc, než je její povinností! Nelečí vždy nejen tělo, ale i jejich duši. Můžu o ní říct jen to nejlepší! Rozhodně doporučuji!!! Více

Komenského náměstí 372, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je ochotná pomáhat i v době vlastní nemoci, opravdu je velmi vstřícná. Nemohu dodat nác jiného, než děkuji. Více

Tř.Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Vždy vlídná,ochotná a 100% péče o pacienty.Chodím k ní asi 3O let a jsem spokojená.Nikdy bych neměnila.

Havlíčkova 1265, Kroměříž Mapa

• Praktický lékař

„Můj syn i naše rodina k němu chodíme dlouhých 17 let...jasné stojí to peníze ale výsledky neuvěřitelne..mohu jen doporučit...hlavně ať pan doktor nám ještě vydrží mnoho let ordinovat... Více

Fügnerova 872/15, Kroměříž Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Paní doktorka je skvělá a sestřička také. Pečlivá lékařka s lidským přístupem, ochotou vyslechnout a pomoci k úspěšnému řešení mých problémů. Málokdy se setkávám s takovou obětavostí a zájmem o pacienta a jeho potíže... Moc ji i touto cestou děkuji. Také chci pochválit příjemně prostředí ordinace. Více

Havlíčkova 814, Kroměříž Mapa

• Praktický lékař

„Lenka Také jsem s paní doktorkou velmi spokojená,přešla jsem z Českého Dubu ,kde jsem nebyla spokojená a udělala jsem dobře .Přesto že musím dojíždět dál jsem 3krát dřív vyřízená a spokojená hlavně s přístupem . Více

Zahradní 973, Zlín Mapa

Privátní praktický lékař

• Praktický lékař

„Lékař na svém místě, působí profesionálně a v komunikaci s člověkem je velmi příjemný. Doporučuji. :)

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Ambulance PL pro dospělé

• Praktický lékař, Gynekolog

„Doktor, který svojí prací žije, člověk s opravdu velkým srdce, poradí, pomůže, uklidní. Dokáže si vytvořit velmi vřelý vztah k pacientům. Jak již bylo výše napsáno, mám ho ráda nejen jako lékaře, ale i jako člověka. Kéž by takových doktorů bylo co nejvíc, hned by zdravotnictví vypadalo jinak. Více

č.d. 46, Babice Mapa

Prakt. lékař pro dospělé, ženský lékař

• „doporucuji ,nejlepsi co znam ,dostala mi z nejhorsiho ..

6. května 1160, Kojetín Mapa

• Praktický lékař

„Je odborně fundovaný, vstřícný a ochotný, dodržuje pracovní dobu a ve své profesi nemá v okolí konkurenci.

Sokolská 522, Němčice nad Hanou Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jsem s panem doktorem velmi spokojen profesionalni pristup sympaticky prijemny lekar vzdy poradi,pomuze.Sestricka usmevava prijemna.Muzu jen chvalit vzadnem pripade bych nemenil Více

Bří Hovůrkových 17, Přerov Mapa

Medikam Ambulance s.r.o.

• „Milá, pečlivá, velmi dobře komunikuje se svými pacienty, zodpovědná a velice si cením toho, jak nic nebere na lehkou váhu. Jsem velmi hrdá, že mám takovou úžasnou doktorku. Takoví doktoři jako ona se těžko hledají. Více

Nádražní 804, Hulín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jsou tu napsány různé názory a co člověk to názor (a zkušenost) že :) ...má zkušenost v průběhu let co u paní doktorky jsem je, že kdykoliv jsem měl nějaký zdravotní problém, tak po konzultaci a její diagnóze byl vyřešen nebo vyléčen. Co se týče čekání, tak mohu potvrdit, že se dříve čekalo, dnes není problém se objednat na určitou hodinu a problém je tedy vyřešen... Celkově tedy mohu říci, že jsem spokojen a do budoucna neuvažuji o změně. K doktorovi si přece chodíme pro radu ohledně zdraví nebo se léčit a obojí je v mém případě splněno a klidně se pod to podepíšu. Více

Sušilova 1505, Holešov Mapa

• Praktický lékař

„Jsem spokojený, super lékař ve středních letech a tak nebude potřeba za pár let zase přecházet jinam. Dobrá dostupnost. Lze se objednat na konkrétní čas. Jen by mohl zainvestovat do modernizace ordinace, ale to je věc názoru. Více

Antonínova 4464, Zlín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka mi připadá velice pečlivá s individuálním přístupem k pacientovi. Škoda, že se v čekárně dlouho čeká :-), ale to se dá přežít, protože za ten přístup to stojí. Chodím zde zatím krátce, tak jsou zkušenosti zatím malé. Více

Sušilova 478, Holešov Mapa