Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Ostatní

„Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen. Více

Haškova 783, Velké Přílepy Mapa

Přílepská ordinace spol. s r. o.

• „Paní doktorka je velice ochotná, snaží se pomoci a vyřešit problém v maximální míře a vše pacientovi vysvětlí.

Kolbenova 36/473, Praha Mapa

SYSMED, s.r.o.

• „Pan doktor je skutečně člověk na svém místě. Je velmi ochotný, empatický, a zároveň opravdu kvalitní odborník. Děkuji za jeho péči. Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Paní doktorka je báječná,ikdyž někdy drsná;)Přeji vše nejlepší v Novém roce a děkuji za vše co pro nás děláte.

Karlovotýnská 425/5, Rudná Mapa

Primadoktor s.r.o.

• Praktický lékař

„U pana MUDr. Kernera jsem zaregistrovaná déle než tři roky a nemohu proti němu ani sestře Kateřině říci cokoliv negativního. Sestřička je milá, příjemná a ochotná. Je to opravdu osoba na pravém místě - je víc než pravou rukou pana doktora. Jsou dokonale sehraný tým. Pan doktor je komunikativní, umí poradit a vysvětlit daný problém. Ví, kam pacienta odeslat na další vyšetření. A jako bonus má smysl pro humor. :) Oba dva jsou výjimeční v tom, co všechno pro nás pacienty dělají. V této nelehké době je úsměv a milé vystupování neopouští. Moc Vám oběma za vše děkuji, držte se! Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

Ordinace Kerner s.r.o.

• Praktický lékař

„Zatím jsem absolvoval pouze dvě návštěvy, ale nemůžu nic vytknout. Doktorka je příjemná, sestřička trochu méně, ale určitě ne natolik, aby mi to zkazilo den. Více

Bílá 6, Praha Mapa

PL pro dospělé

• „Paní doktorka je velmi vstřícná, empantická a nápomocná. Vždy vyslechne, a nasadí vhodnou léčbu. Přístup velmi profesionální. Vybavení ordinace je také na dobré úrovni a sestřička je velmi příjemná. Někteří lékaři by si měli brát přiklad z paní doktorky. Více

Kosmická 537/2, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Chci poděkovat paní doktorce za velkou trpělivost kterou se mnou má, co by pacientem, který neumí přesně popsat své problémy a potřeby,ale vždy odcházím s pocitem že je o mne dobře postaráno Více

Mírového hnutí 2035, Praha Mapa

• „Velmi si vážím milého a odborného vystupování, plného pochopení a snahou pomoci svému pacientovi. Paní doktorka je velmi pečlivá, nechce nic nechat náhodě, vyslechne související i zdánlivě nesouvisející symptomy, poradí a pomůže s prevencí, jako jeden z mála lékařů se snaží dohedat i příčinu onemocnění. Jsem velmi spokojená s jejím přístupem a děkuji za něj. Více

Krupská 28, Praha Mapa

Obvoďák s.r.o

„PLNÁ SPOKOJENOST

Vašíčkova 3081, Kladno Mapa

• Praktický lékař

„Vážím si ho nejen jako odborníka na svém místě,ale i jako člověka s velkým srdcem a ochotou Vám kdykoliv pomoci a poradit.Chodím k měnu už opravdu řadu let a nikdy jsem se nesetkala s tím aby mě odmítl.takových lékařů jako je on mnoho nepotkáte.Za vše mu mnohokrát děkuji Více

K nemocnici 1976, Kladno Mapa

Všeobecné lékařství

• „Dr. Macháčková literally saved my life: in an emergency situation she knew what to do and acted immediately. She is the best general practitioner imaginable: she listens carefully, remembers what you tell her, consults other doctors when she isn't sure.... I can't praise her highly enough. Více

Jungmannova 16, Praha 1, Praha Mapa

Ordinace Jungmannova s.r.o.

• „Velmi profesionální, ale zároveň lidský přístup. Má přehled a je znát, že se své práci věnuje pořádně.

BĚLOHORSKÁ 41, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Tak k p. Havkíčkove chodím asi 24 let. Vždy sem s ni byl spokojen. Je pravda že často k dr.nelezu ale i tak sem rad že sem u ni. Znamy je a brzy uz nebude u dr. Ketnerove Pavly z CC Kliniky a je to otřes. Pacienta ami nevyšetří. Arogantni nepříjemná zralá na plivnutí do ksichtu. Hříbal Milan Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měla. Ochotná, vstřícná a příjemná, i když je extrémně vytížená. Přemýšlí nad celkovým zdravotním stavem a nic pro ní není problém. Funguje na emailu i telefonu. Má mnoho zdravotních sestřiček, které jí pomáhají nejen s úkony v ordinaci, ale i s administrativní agendou. Má vždy velkou frontu v čekárně, ale počkat si na ni se rozhodně vyplatí. Je to zlatý člověk! Více

Poliklinika Palackého 5, Praha 1, Praha Mapa

Ordinace č. 509, 4.patro, vchod „E“ (kolem vrátnice)

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• „Nejlepší profesionální přístup, ochota a milé jednání. Vždy super. Pokud jste objednaní, tak nečekáte. Doporučuji.

Ovenecká 15, Praha Mapa

Sádky 5, Praha Mapa

PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Nejlepší lékařka, jakou jsem kdy poznala, stejně tak Paní sestřička. Do této ordinace se vždy i těším, což bych rekla, ze u lékařů není běžné. Paní doktorka je absolutní profesionál. Vyřešila mi potíže, o kterých jiní lékaři tvrdili, ze to je běžná součást života.. Nejen, že dámy skvěle dělají svou práci ale navíc vždy odcházím pozitivně naladěna a s dobrou náladou. Neměnila bych! Více

Pražská 910, Unhošť Mapa