Doporučení neurologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• „paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření osobně doporučuji Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „Paní doktorka je vynikající, profesionální, skvělý přístup. Velice a rychle mi pomohla od velkých bolestí.

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „She was very helpful, tried to do her best to fit my needs to avoid surgery, but when it comes that surgery is the only option she helped a lot with calling doctors for me to have appointment. She speaks fluently English and also Hungarian. Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „U pana doktora v ÚVN jsem byla cca před pěti lety po úděsných zkušenostech s Bulovkou. Byl milý, snažil se vše vysvětlit a najít řešení mých problémů. Nic nezpochybňoval, opravdu jsem měla pocit, že mi věří a nemá mě za hypochondra. Za pár měsíců jsem byla v pořádku a kde můžu, tak ho chválím :) Více

U Vojenské nemocnice 1/1200, Praha Mapa

Neurologické oddělení, Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice

• „MUDr. Tomášek je zkušený lékař a diagnostik, který dává jasně najevo zájem o pacienta. Příjemně mě překvapil svým profesionálním vystupováním, podrobným a srozumitelným vysvětlením diagnózy. Můžete se spolehnout, že nebudete odbyti předpisem na léky které nepotřebujete na nemoc kterou nemáte. Pan doktor má moji důvěru a díky. Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• „Člověk málokdy natrefí na kvalitního neurologa, pan doktor ve mně zanechal opravdu silný dojem. Je moc milý, empatický a připadalo mi, že mi konečně někdo rozumí, co říkám a chápe mě. Jsem vděčná, že jsem se s ním mohla setkat a doufám, že mi s mými problémy pomůže. Více

José Martího 31/269, Praha Mapa

Neurologická ambulance

• Neurolog, Alergolog, Gastroe… nterolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Na Slupi 448/6, Mapa

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi

• „Jsem vděčná za lékařku na svém místě, při mém výhřezu mezi krčními obratly s neskutečnou bolestí s vystřelováním do ruky, zahájila veškeré vyšetření a profesionální pomoc úlevy od bolesti atak pokládám paní doktorku za anděla v dnešní upracované době Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Chodím k němu já i moje mamka, obě spokojenost. Komunikace dobrá, i po telefonu pořadí, když máte obtíže, objedná rychle. Ač mi sám řekl, že si myslí, že mi nic vážného není a že vyšetření je zbytečné, stejně mě na něj pro můj klid poslal. Za tu dobu co k němu chodím dokonce 2x. Problémy mám pořád, ale on dělá co může, to že člověka bolí záda a necvičí, není jeho problém Více

nám. Svobody 1976, Kladno Mapa

Ordinace léčebné rehabilitace s.r.o.

• „Srdečně dekuji panu primáři Kelnerovi za úspěšně provedenou operaci schwannomu v pokročilém stádiu (skoro 4cm). Pan doktor je opravdu špičkový odborník s lidským přístupem. Nic neúspěcha, vše jasně a srozumitelné vysvětli. Operace proběhla bez komplikaci a nádor byl odstraněn kompletně. Vše na profesionální úrovni. Už jsem po rehabilitaci a cítím se skvěle. P. S. Dovoluji si touto cestou také poděkovat celému týmu neurologii nemocnici Na Homolce. Nikde jinde jsem takovou péči v nemocnici nezažila. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Úžasná doktorka co nenechá nic náhodě. A stejně tak dobra a vstřícná sestřička, která chápe, že když vás něco neurologického trápí, tak to chcete řešit a nečekat rok na kontrolu. Více

Stamicova 21/1968,, Praha Mapa

Poliklinika DAM s.r.o.

• „Dobrý den. Je to úžasný lékař. Byl jsem u p.dokrora na kozultaci a vše bylo kladné. Velmi doporučuji.

Nemocnice Na Homolce

• „Skvělý přístup ,milá ,ochotná vysvětlit vše pokud jsem něčemu nerozuměla ... Pro ty kteří mají zkušenosti ,jak tvrdí a hodnotí slabší : STAČÍ SE PTÁT !! ;) Nejlepší a nejmilejší ze všech neurologů co jsem ,kdy měla :) Denni B. Více

• V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Nikdy jsem se nesetkala s takovým lékařem a sestřičkou.Prošla jsem si zoufalství a utrpení a Bůh mě nakonec dovedl až k nim.Diky nim mám chuť žít a snažit se bojovat.Mam je moc rada a moc jim za vše děkuju Více

Starodejvická 8/1897, Praha Mapa

Neurologická ordinace

• „Pan doktor Křepelka je skvělý odborník, má velice lidský přístup, tak empatického lékaře jsem ještě nezažila. Je vidět, že mu na pacientech opravdu záleží a maximálně se jim věnuje. Jsem velmi ráda, že jsem v jeho péči. On jediný mi pomohl s mými problémy, chodím k němu již 6 let. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Je to chlap se zlatýma rukama. Nelza ovšem zapomenout, že stejný díl práce odvádí doc. Mudr. Robert Jech. Pacient Richard Více

Nemocnice Na Homolce

• „Vynikající doktor ve svém oboru. Individuální přístup. Pomohl, kde jiní selhali, když bylo nejhůř. Ochotna pomoci maximální. Děkuji za jeho péči. Více

Nemocnice Na Homolce

• „pí doktorka velmi laskavá a pohotově objednala rychlou sanitu.Myslím,že díky rozhodnosti a rychlému jednání nemám žádné následky po embolické mrtvici.Moc děkuji Více

Klimentská 1974/20, Praha Mapa

Staroměstská poliklinika s.r.o.