Doporučení psychiatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• „K panu doktoru Pořickému docházím již třetím rokem a mohu vřele doporučit. Empatický, velmi přátelský a navíc profesionální lékař. Vždy mi velmi pomohl. Mohu jen doporučit. Více

Husovo nám 37, Beroun Mapa

Psychiatrie

• „Originální paní doktorka, moudra (i kdyz nekdy mozna az premoudrela:) a take je mi mile ze sdilime stejne "zajmy" jako jsou lidskopravni otazky a lgbtq tema. Více

Milešovská 12, Praha Mapa

Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace

• „Dr. Spousta je nejlepší psychiatr, jakého znám. A že jsem jich potkal hodně. Jeden známý o něm řekl, že jeho největší výhoda je, že se nechová jako psychiatr. Potvrzuji to. Rozhovory s dr. Spoustou jsou inteligentní, při vzájemné respektu a především pan doktor poskytuje pouze doporučení a nikdy mě do ničeho nenutí. Chodím k němu už skoro 20 let (postupně do několika ordinací) a dělám to bez jakékoliv obavy a stresu. A v době mé největší krize mi velice pomohl. Má i sociální cítění a porozumění pro složité životní situace. Více

Plzeňská 49, Praha Mapa

HOST psychiatrie, s.r.o

• „Znám pani doktorku Procházkovou a za sebe mohu naprosto jednoznačně doporučit !

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Pan doktor je velmi empatický a ochotný lékař. Po zkušenosti s více psychiatry mohu jen doporučit!

Praha 6 - Řepy, Praha Mapa

Centrum psychosomatické medicíny, spol. s r. o.

• „Paní doktorka je úžasný člověk. Mě do své péče přijala zhruba dva roky zpátky a pomáhá mi vyrovnávat se s úzkostmi způsobenými chronickou nemocí. Psychiatrickou léčbu kombinuje s psychoterapií a snaží se člověka podpořit veškerými možnými prostředky. Pro své pacienty se snaží udělat opravdu maximum od konzultací se specialisty z jiných odborností až po nutné zlo v podobě komunikace s čssz. Chtěl bych paní doktorce takto poděkovat, vážím si jí nejen jako lékaře, ale jako člověka :) Více

Ladova 7/2042, Praha Mapa

Psychiatrie, psychoterapie,psychologie

• „Nejlepší psychiatrička jakou jsem kdy zažila. Nic není problém na všem se dá domluvit. Je velice hodná a sestřička je anděl. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Pan doktor je dle mého názoru velmi dobrý psychiatr. Aktivně se zajímá o můj život, posuny v něm a o vypořádání se s problémy. Vede dialog a ptá se, což mi samo o sobě několikrát pomohlo se na problém podívat z jiného úhlu a zjednodušilo se jeho řešení. Rozhodně necpe hned prášky, i když jsem k nim časem musela přistoupit, nedělá si ze mě pokusného králíka a medikaci mi zvolil nebo vyměnil vždy velmi nenásilně. V případě problému mě byl schopen přijmout během dvou dnů, dovolat se mu dá prakticky kdykoliv a v jeho čekárně se čeká maximálně 5-10 minut. Rozhodně doporučuji. Více

Koněvova 221, Praha Mapa

Psychiatrie

• „Paní doktorka je empatická, vstřícná, profesionální, jsem velmi spokojená a p.doktorku mohu všem doporučit

Kolejní 429/5, Praha Mapa

• „Pan doktor mi vpodstatě zachránil vztah). Sexuální obtíže řeší ne jen pomocí léků, ale díky své letité praxi poskytuje i nápomocné rady. Více

Francouzská 110, Praha Mapa

Psychiatrická a sexuologická ordinace

• „Skvělé výsledky, zejména v oblasti léčby závislostí. Recidiva je samozřejmě v rukou pacientů, ale změna po čtyřměsíční léčbě je markantní. Lidský přístup..... Více

U nemocnice 504/1, Praha Mapa

Ústav hematologie a krevní transfuze

• „Výborná lékařka, skvělý člověk.

Na Pankráci 999/40, Praha Mapa

Psychiatrická a psychoterapeutická praxe s.r.o.

• „Je to psychoanalytik (pokud to správně chápu, tak ti vystupují neutrálně, aby si do nich pacient mohl promítnout svoje ledasco). Ale to neznamená, že vám dr. Dejdar nebude hluboce naslouchat. Je přímý a profesionální. Dokážu si představit, že někomu prostě nesedne, ale z příspěvků, které tu čtu, se mi zdá, že to takový klient umí zjistit dost rychle. Je to dobře - důvěřujte si, někdy hledání toho správného terapeuta prostě trvá a vybrat toho pravého terapeuta či kolikrát i jen ten pravý směr může trvat. Měla jsem asi štěstí, že jsem na dr. Dejdara měla dobrá osobní doporučení (číst ty negativní recenze tu, tak k němu asi raděj ani nedorazím), a od prvních hodin jsem u něj vnímala erudici, vhled i laskavost. Našla jsem v něm trpělivého a empatického průvodce v temných vodách i v peřejích. A to, co jsem si z terapie odnesla, je pro mne stále cenné. Všem hledajícím přeju hodně štěstí. PS: Ceník má vyvěšený v ordinaci, ale to, že terapie se platí, to je pravda pravdoucí. Pojišťovna možná přispěje, ale moc to nebude. Jestli se u něj platí i základní psychiatrická návštěva, to nevím. Více

Na Žertvách 21, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace

Táborská 57, Praha Mapa

Ambulance dětské a adolescentní psychiatrie a psychiatrie pro dospělé

Individuální psychoterapie

900 Kč

• „Skvělý lékař, výborný a profesionální přístup celého zařízení. Velmi doporučuji jak pana doktora, který mi hodně pomohl, tak i další služby jejich specialistů. Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Paní doktorka Celecká je velice empatická, odborník na svém místě. Je velice milá a profesionální.

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Navštěvuji paní doktorku již 10let. Lepšího psychiatra jsem nepoznala. Velmi milá, empatická paní, která mě vždy pozorně vyslechne, pomůže, celková léčba a jednání na velmi vysoké úrovni. U mě má absolutní důvěru. Více

Spálená 78/12, Praha Mapa

Městská Poliklinika Praha

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• Politických vězňů 40, Beroun Mapa