Doporučení psychiatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Frýdek-Místek

• „Paní doktorka je velice příjemná,vyslechne člověka.Mě pomohla na 100%,za to jí mooc děkuji Martina

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Paní doktorka Perničková je mi při mých dlouhotrvajících obtížích velkou oporou. Od chvíle, kdy jsem se svěřila do její péče, se můj zdravotní stav neustále zlepšuje, mohu se jí se vším svěřit nejen v ordinaci, ale také telefonicky, a svým trpělivým přístupem, zájmem o pacienta, vlídným slovem i vhodně zvolenou medikací má mou naprostou důvěru. Její ordinaci mohu jen doporučit! Více

Panelová 6119/15, Ostrava Mapa

Psychiatrické a psychosomatické centrum s.r.o

• „Velmi dobrá odbornice ve své profesi psychiatra, důkladná a vstřícná!

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Doprovázím k ní svého příbuzného. Až mi jednou cvakne, nikam jinam nepůjdu. Je to dobrá lékařka s citem pro věc. Latentí mešuge. Více

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Velmi dobrý doktor, a ti co ho haní ať se jdou léčit jinam.

Vítězslava Nezvala, Frýdek-Místek Mapa

psychiatrická ordinace

V. Nezvala 604, Frýdek-Místek Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, děts.psych.

• „Pana doktora jsem vyhledala v době,kdy jsem byla z důvodu těžké deprese úplně na dně,s myšlenkou na ukončení života.Pan doktor mi doslova zachránil život,svým přístupem a empatií,medikací,která mne vrátila zpět do života,jsem panu doktorovi nesmírně vděčná,jeho lidský přístup,konfrontace s mými dětmi,mohu říci,že po téměř roce léčení se cítím v pohodě a doslova mu děkuji za život,který mohu dále žít. Více

Výškovická 126, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Vynikající lékařka,vždy dobře naladěná..člověk,z ní má pocit,že je tam "opravdu pro něj"neskutečně empatická,vstřícná..Z její ordinace,odcházím vždy s úsměvem a úlevou... Více

Vratimovská, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Mimořádně empatický a vždy profesionální lékař, který Vás vyslechne a najde to nejlepší řešení. Pomáhá i terapií, která mění můj život k lepšímu. Zdál se mi o něm sen : Převedl mě přes přechod pro chodce přes rušnou křižovatku a dal mi zmrzlinu. Významem, převedl mě přes složitou a nepřehlednou situaci v životě a umožnil mi i její pochopení ( symboly ). Děkuji mu za mnohé. Více

Bieblova 2, Ostrava Mapa

Kostelní 23, Ostrava Mapa

Poliklinika Kostelní

• „Pani Mudr.Martinu je nejlepsi lekar jakeho jsem mela.Vzdy vstrictna,mila,empaticka,odbornik a clovek na svem miste.

Ruská 101/2887, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „S Paní doktorkou jsem už pět let a usilovně pracuje na tom mi pomoc. Paní doktorka je užasná a souhlasím se všema komentáři tady napsanýma. Jí patří moje velké díky za to že je a že dokáže svojí vstřícností pomoc. Více

E. F. Buriana 869/4a, Havířov Mapa

• „Velice vstřícný přístup,milý ,ohleduplný,velice dobře se s panem doktorem povídá a nezapomenu pochválit i paní doktorku Bukovjanovou ,je také velmi milá a ochotná si popovídat.Všem doporučuji. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Zdravím. Navštěvuji delší dobu pana doktora a teda za mě velká spokojenost a hlavně pomoc. Táňa. S.

Nám. SNP 4, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Velice dobrý lékař ,poradí zhodnotí ,snaží se pomoct ve všech směrech. Je příjemný a velice ochotný.

Výškovická 126, Ostrava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.

• „Velice milý, vnímavý lékař .Neodbyde Vás jako jiní lékaři ,vyslechne a hledá příčiny a volí vhodnou léčbu . Pečlivě vše vysvětlí ohledně způsobu volené léčby. Více

Daliborova 25/426, Ostrava Mapa

Ostravská psychiatrie s.r.o.

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi. Hodně pomohl mému synovi i mně. Má srdce na správném místě a je lidský. Vážím si toho. Moc děkuji pane doktore. S úctou Zapletalová Více

Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava Mapa

• „Vynikající odborník, velice pečlivý, příjemný, obětavý, vždy připraven pomoci

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Skvělá lékařka a zlatý člověk s lidským přístupem. Škoda jen, že už paní doktorka odešla do zaslouženého důchodu. Přeji ji ještě spoustu krásných let prožitých ve zdraví , klidu a pohodě. Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Dnes jsem se svym strycem navstivil ordinaci pana doktora v Modrem pavilonu v Ostrave. Kdyby takhle se chovali a jednali vsichni lekari, tak nase zdravotnictvi muze vyucovat cely svet. Naprosto perfektni lidsky pristup, vse vysvetli, poradi, snazi se pomoct a vyhovet. Tusim ze jsem nekde cetl i nejake negativni komentare, nedokazu si predstavit na zaklade ceho vznikly, ale myslim si ze jsou od lidi kteri maji problem hlavne sami se sebou nez s panem doktorem. Za me top lekar a davam 20 z 10 :) Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava