Doporučení psychiatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Frýdek-Místek

• „Velmi dobrá odbornice ve své profesi psychiatra, důkladná a vstřícná!

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Velmi dobrý doktor, a ti co ho haní ať se jdou léčit jinam.

Vítězslava Nezvala, Frýdek-Místek Mapa

psychiatrická ordinace

V. Nezvala 604, Frýdek-Místek Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, děts.psych.

• „Pana doktora jsem vyhledala v době,kdy jsem byla z důvodu těžké deprese úplně na dně,s myšlenkou na ukončení života.Pan doktor mi doslova zachránil život,svým přístupem a empatií,medikací,která mne vrátila zpět do života,jsem panu doktorovi nesmírně vděčná,jeho lidský přístup,konfrontace s mými dětmi,mohu říci,že po téměř roce léčení se cítím v pohodě a doslova mu děkuji za život,který mohu dále žít. Více

Výškovická 126, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Vynikající lékařka,vždy dobře naladěná..člověk,z ní má pocit,že je tam "opravdu pro něj"neskutečně empatická,vstřícná..Z její ordinace,odcházím vždy s úsměvem a úlevou... Více

Vratimovská, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Mimořádně empatický a vždy profesionální lékař, který Vás vyslechne a najde to nejlepší řešení. Pomáhá i terapií, která mění můj život k lepšímu. Zdál se mi o něm sen : Převedl mě přes přechod pro chodce přes rušnou křižovatku a dal mi zmrzlinu. Významem, převedl mě přes složitou a nepřehlednou situaci v životě a umožnil mi i její pochopení ( symboly ). Děkuji mu za mnohé. Více

Bieblova 2, Ostrava Mapa

Kostelní 23, Ostrava Mapa

Poliklinika Kostelní

• „Pani Mudr.Martinu je nejlepsi lekar jakeho jsem mela.Vzdy vstrictna,mila,empaticka,odbornik a clovek na svem miste.

Ruská 101/2887, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „S Paní doktorkou jsem už pět let a usilovně pracuje na tom mi pomoc. Paní doktorka je užasná a souhlasím se všema komentáři tady napsanýma. Jí patří moje velké díky za to že je a že dokáže svojí vstřícností pomoc. Více

E. F. Buriana 869/4a, Havířov Mapa

• „Velice vstřícný přístup,milý ,ohleduplný,velice dobře se s panem doktorem povídá a nezapomenu pochválit i paní doktorku Bukovjanovou ,je také velmi milá a ochotná si popovídat.Všem doporučuji. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Zdravím. Navštěvuji delší dobu pana doktora a teda za mě velká spokojenost a hlavně pomoc. Táňa. S.

Nám. SNP 4, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Velice dobrý lékař ,poradí zhodnotí ,snaží se pomoct ve všech směrech. Je příjemný a velice ochotný.

Výškovická 126, Ostrava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.

• „Velice milý, vnímavý lékař .Neodbyde Vás jako jiní lékaři ,vyslechne a hledá příčiny a volí vhodnou léčbu . Pečlivě vše vysvětlí ohledně způsobu volené léčby. Více

Daliborova 25/426, Ostrava Mapa

Ostravská psychiatrie s.r.o.

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi. Hodně pomohl mému synovi i mně. Má srdce na správném místě a je lidský. Vážím si toho. Moc děkuji pane doktore. S úctou Zapletalová Více

Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava Mapa

• „spokojenost , snaha pomoci i v nelehkém období, mají toho hodně v nelehké době , ale i tak jedou na 200% !

Poštovní 14, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Vynikající odborník, velice pečlivý, příjemný, obětavý, vždy připraven pomoci

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „S paní doktorkou Weimerovou jsem se poprvé setkal na denní klinice v Soběšovicích v roce 2017. Předtím jsem se potýkal s neléčenou depresí od roku 2012, kdy došlo k závažné události se synem v zahraničí. Další problémy téhož roku se přidaly v práci. Asi 4 roky jsem byl trvale pod neustálým tlakem a věřil jsem, že tuto situaci zvládnu sám bez pomoci. Spánku jsem měl minimum a byl jsem trvale ve stresu. Až došlo postupně k poškození organismu cukrovkou, vysokým krevním tlakem s následným zjištěním poškození cévy mozku. Až po opakovaném „vypnutí“ organismu jsem se rozhodl s tím něco dělat. Až to mě přinutilo vyhledat odbornou pomoc - psychiatra. Nacházel jsem se po čtyřech letech neléčené deprese v žalostném stavu. Doporučuji všem, kteří se nacházejí v obdobné situaci, toto řešit hned v úvodu, než se tento negativní stav zakonzervuje a není možné s ním již dál dělat zázraky a očekávat, že bude zázračně vyléčen, aby mohl dál pokračovat v přetěžování organismu. Ideálním řešení je právě denní klinika v Soběšovicích, která se nachází v krásném prostředí u Žermanické přehrady, kde je mimo psychoterapie i po konzultaci s paní doktorkou možnost léčby bylinami. Vnímám paní doktorku Weimerovou jako součást skvělého týmu, který měla perfektně sestavený a zorganizovaný. Paní doktorka Weimerová je profesionál s dlouhodobou praxí, má můj respekt. I na svých webových stránkách má vše velmi dobře vysvětleno a popsáno, což mi pomohlo se orientovat ve mně do té doby neznámé a obávané problematice, za což paní doktorce Weimerové děkuji. Více

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Hlavní 271, Frýdlant nad Ostravicí Mapa