Doporučení psychiatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Praha

• „K panu doktoru Pořickému docházím již třetím rokem a mohu vřele doporučit. Empatický, velmi přátelský a navíc profesionální lékař. Vždy mi velmi pomohl. Mohu jen doporučit. Více

Husovo nám 37, Beroun Mapa

Psychiatrie

• „Originální paní doktorka, moudra (i kdyz nekdy mozna az premoudrela:) a take je mi mile ze sdilime stejne "zajmy" jako jsou lidskopravni otazky a lgbtq tema. Více

Milešovská 12, Praha Mapa

Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace

• Psychiatr, Psychoterapeut, N… eurolog Více

„K pani doktorce jsem se vrátila po letech když se mně vrátili problémy s depresemi velice mile mě přijala a hned nasadila léčbu a jelikož můj zdravotní stav je celkově špatný jsem po třech operacích páteře tak mně hned vyšla vstříc a jelikož se u pani doktorky dlouho čeká tak mě objednala na čas abych tam dlouho nečekala je velice milá a empatická, moc jí děkuji Více

K Nemocnici 1904, Kladno Mapa

Brain - Soultherapy s.r.o.

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Psychiatr, Psychoterapeut

„I po letech vzpomínám na úžasnou paní doktorku, která mi velmi - nejen účinnou léčbou, ale především pochopením - pomohla. Často na ni myslím, i když se s problémy již 10 let nepotýkám. Moc ji tímto zdravím :-) Více

Na Pankráci 999/ 40, Praha Mapa

Psychosomatická ambulance

• „Paní doktorka je velmi vstřícná, milá a je to první osoba se kterou jsem začal své problemy řešit narovinu

Průběžná 85, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace a léčba závislostí

• „Dr. Spousta je nejlepší psychiatr, jakého znám. A že jsem jich potkal hodně. Jeden známý o něm řekl, že jeho největší výhoda je, že se nechová jako psychiatr. Potvrzuji to. Rozhovory s dr. Spoustou jsou inteligentní, při vzájemné respektu a především pan doktor poskytuje pouze doporučení a nikdy mě do ničeho nenutí. Chodím k němu už skoro 20 let (postupně do několika ordinací) a dělám to bez jakékoliv obavy a stresu. A v době mé největší krize mi velice pomohl. Má i sociální cítění a porozumění pro složité životní situace. Více

Plzeňská 49, Praha Mapa

HOST psychiatrie, s.r.o

• „Paní doktorka je úžasná. Po letech hledání jsem opět našla vyhovujícího psychiatra. Jedna z těch, co jen nevyplní recept a nepošle vás pryč. Zajímá se i o Váš stav a konzultuje s Vámi problémy. Opravdu moc fain oborník na svém místě Více

Hviezdoslavova 1600, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „K paní dokrorce Blahutové velice ráda chodím! Vyzkoušela jsem už více lékařů v Praze,ale tady se cítím v klidu a bezpečí.Je jemná vše si trpělivě vyslechne (což je pro mě velice příjemné)a pak i vysvětlí a ráda poradí.Tak mě i zklidní a já pak od ní odcházím a vždy se lépe cítím...děkuji paní doktorce. Více

Olšanská 2666/7, Praha Mapa

Olšanská poliklinika

• „Znám pani doktorku Procházkovou a za sebe mohu naprosto jednoznačně doporučit !

Poliklinika Prosek a.s.

• „K paní doktorce chodím asi 6. rokem a mám ji ráda. Určitě bych neměnila a ráda ji doporučuji. Opravdu má snahu léčit a snaží se vyjít vstříc. Dokonce i respektuje můj názor. Nikdy mě neodbyla a vždy se mi snažila pomoct. Kéž by všichni doktoři byli takoví. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace LTM-PRO s.r.o, Poliklinika Prosek a.s., vedlejší budova, dveře 1-1

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Vyzkoušela jsem řešit své i rodinné problémy na více místech, ale teprve v Gaudii a u dr. Kunertové jsem po létech zkoušení spousty RŮZNÝCH metod, zařízení, lékařů atd. uspěla až zde a chodím k ní dlouhá léta já, dříve i moje rodina a partner. Vše úspěšné. Nehraje si na namyšlenou lékařku, nevnucuje to, co pacient nechce, neupřednostňuje pouze léky jako většina psychiatrů na pojišťovnu. Je to člověk, kterého evidentně baví to, co dělá, dělá to už dlouho a dobře. Má přehled o nových trendech. Nyní máme terapie po Skype, což je bezvadné. Její zařízení Gaudia se věnuje i péči o tělo tj. psychosomatice, hloubkovým masážím, což je dle mého názoru velmi důležité. Kurz asertivity a efektivní komunikace od Gaudie byl zřetelně lepší než ty, které jsem postupně absolvovala i v různých zaměstnáních. Dr. Olga Kunertová není ani zdravotně-pojišťovenský byrokrat ani tvrdý medicinský obchodník, jestli mi rozumíte. :-) Podle mne dokáže dobře pracovat s mužem i ženou a to jakéhokoliv věku. Udělala jsem za těch 12 let, co k ní chodím nesmírné pokroky a to již po prvních několika měsících a letech - začala jsem své problémy totiž řešit až po čtyřicítce a moc mi to nešlo rychle. Jiným, co znám bylo zde u pí doktorky pomoženo třeba po roce, dvou apod. :-) Čili DOPORUČUJU ÚPNĚ NEJVÍC. :-) Více

Jeseniova 47, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Gaudia

• „Pan doktor mi vrátil život. Měla jsem obrovské úzkosti a panický strach z lidí, že jsem nemohla do MHD, nakoupit si a nakonec jsem nemohla ani z bytu, protože po každé jsem měla panický záchvat. Měla jsem neskutečný strach z omdlení od jisté doby, co jsem omdlela. Tři roky jsem nechtěla žít, až pan doktor mi předepsal antidepresiva. Po zvýšení dávky dvakrát jsem schopná fungovat, cestovat, chodit do práce, mít interakci s lidmi, mít radost ze života a dělat normální úkony jako zdraví lidé. Moc si doktora vážím. Naslouchá, zajímá se, jak se mám. Respektuje pacienta a narozdíl od mnoha psychiatrů řekne, že můžu kdykoliv volat a kdykoliv přijít, kdyby se mi přitížilo. Jsem mu neskonale vděčná. Více

Jana Zajíce 16/924, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pan doktor je velmi empatický a ochotný lékař. Po zkušenosti s více psychiatry mohu jen doporučit!

Praha 6 - Řepy, Praha Mapa

Centrum psychosomatické medicíny, spol. s r. o.

• „Perfektní paní doktorka, jsem velmi ráda, že jsem na ní narazila. U paní doktorky se léčím s bulimií. I když není odborník na PPP, tak porozuměla mému problému. Opravdu se snaží pomoci pomocí antidepresiv a léků, u kterých se nezvyšuje tolerance. Díky ní jsem si odvykla i od silně návykového léku rivotrilu, který mi minulý lékař předepisoval ve velkém a neřešil, že si dávám několikanásobně větší dávky. Paní doktorka to ihned přerušila a léčbu zahájila pouze antidepresivy. Oceňuji i přístup celé psychiatrické ambulance. Kdykoli člověk může zavolat a přijít pokud je to opravdu akutní. Více

Lovosická 40, , Praha Mapa

Psychiatrická ambulance , ZB Sanima s.r.o. poliklinika Prosek

• „Paní doktorka Janková je úžasný člověk. Moc mi pomáhá už několik let. Díky ní jsem vše zvládla ve svých těžkých chvílích života, kdy mi bylo hodně zle. Je to člověk, který říká pravdu a umí vždy poradit a pomoci. Kdykoliv mi pomohla. Doporučila jsem ji i jiným lidem, kteří potřebovali pomoc. Všichni byli moc paní doktorce vděční. Ochotná, milá, pozitivní , prostě fajn. Doporučuji.... Více

Karlovo náměstí 7/325, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pan doktor je dle mého názoru velmi dobrý psychiatr. Aktivně se zajímá o můj život, posuny v něm a o vypořádání se s problémy. Vede dialog a ptá se, což mi samo o sobě několikrát pomohlo se na problém podívat z jiného úhlu a zjednodušilo se jeho řešení. Rozhodně necpe hned prášky, i když jsem k nim časem musela přistoupit, nedělá si ze mě pokusného králíka a medikaci mi zvolil nebo vyměnil vždy velmi nenásilně. V případě problému mě byl schopen přijmout během dvou dnů, dovolat se mu dá prakticky kdykoliv a v jeho čekárně se čeká maximálně 5-10 minut. Rozhodně doporučuji. Více

Koněvova 221, Praha Mapa

Psychiatrie

• „Paní doktorka mi opravdu pomohla. Jsem cizinka, mluvím česky, ale kvůli sociální izolaci moje čeština není na dostatečně dobré úrovni. Velmi jsem se bála, že kvůli jazykové bariéře mi žadný psychiatr nebude moc rozumět a nedokáže správně vyřešit můj problém. Ale paní Votýpková je trpělivá, snáží se pochopit, najít vhodná slova, každá věc je pro ni důležitá , je to vidět. A s léčením jsem spokojena už dlouho. Doporučuji. Více

Počernická 16/1427, Praha Mapa

CLINTERAP s.r.o.

• „Má dobrý vyšetřovací talent a chodit k ní je i tak lepší než ke komukoli jinému. Nezlehčuje pacientovy problémy a nešetří léky. Také chce vidět člověka třeba i jednou za čtrnáct dní, což je i přes výše zmíněnou vytíženost lepší než jednou za měsíc. Více

Poliklinika Prosek a.s.

• „velmi mi pomohl a má krátké objednací doby petr

Bělohorská 33, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance Břevnov

• „Velmi dobrý terapeut. Citlivý a zároveň i mírně ironický, když je to potřeba. Naslouchá, pamatuje si, dělá si poznámky, vede k samostatnosti. Ocenila bych sice trochu více "interpretace", přímých verbálních reakcí, ale funguje to i tak. Více

Ukrajinská 11/980, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace