Poruchy osobnosti Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Ostatní, Adi… ktolog Více

„Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit. Více

Jeremenkova 88, Praha Mapa

Terapeutické centrum

Individuální psychoterapie

1 300 Kč

Konzultace online

1 300 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Equita a pan Dr.Kysilka předčili naše očekávání! Do Equity jsme šli po předchozí špatné zkušenosti jinde a jsme nadšeni, jakým způsobem terapie dceři pomáhají! Pan Dr.umí velmi citlivě prohlédnout do problému a velmi interaktivně, v našem případě zejména hrou, s dcerou pomáhá “řešit”, zmírňovat a vyrovnat se s jejím traumatizujicim zážitkem, kterým byla dopravní nehoda. Dcera chodí moc ráda, pana doktora si oblíbila a i ve 4 letech si vybudovala takovou důvěru,že sama už je schopna uvědomit si, co dalšího ji trápí a co by ráda svěřila a těší se o čem si příště bude “s Jirkou” povídat, či co chce “hrát”…. Moc dekuji zejména panu doktorovi za jeho citlivý přístup a také celému týmu Equity za skvělou komunikaci, flexibilitu a vstřícnost. Těšíme se na další sezení, PŽ Více

V Jámě 8, Praha Mapa

Equita Therapy, z.s.

Konzultace 50 min

Předboř č.e. 18, Strančice Mapa

Equita Therapy, z.s.

Konzultace 50 min

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Andres je skvělý. Již po první hodině jsem cítila zlepšení. Během prvních pár sezení mi pomohl uvědomit si důvody mého chování v určitých situacích, na které jsem sama nedokázala celé roky přijít. Vyhovuje mi jeho klidný a empatický přístup, rozhodně doporučuji. Více

Vyšehradská 49, Praha Mapa

Mgr. Jan Andres

1 000 Kč

• „Pana Jiřího jsem navštívila s panickou atakou. Nebyla jsem schopna vyjít mezi lidi. Téměř po roce terapie dokážu jít nakoupit ... opravdu ho vřele doporučuji. Jeho terapie a empatie mě dává velkou sílu žít nový život Více

Vyšehradská 49, Praha Mapa

Psychologista

• Psychoterapeut, Logoped, Dia… gnostik Více

„Mám za sebou dlouhou cestu hledání způsobu, jak pracovat v hlavě i v těle se svými úzkostmi. Součástí je i psychoterapie. Už po prvním setkání panem Martinem jsem věděla, že on je pro mě ten „pravý“. Poprvé po 25 letech jsem díky němu nahlédla pod pokličku a pochopila podstatu. Pan Martin je vynikající odborník, vždy dobře jak naladěný a po celou dobu sezení je tu jenom pro mě. Na setkání se těším a odcházím s odvahou, že to dám. Jsem vděčná, že jsem ho potkala. Více

Senovážné náměstí 23, Praha1, Praha Mapa

Psychoterapie

Cvičení hlasu a dikce

600 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Skvělý přístup, výborná domluva a příjemné prostředí. Pan doktor Chrášťanský mi velmi pomohl, rozhodně doporučuji :)

Belgická 23, Praha Mapa

Soukromá psychologická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog

„Touto cestou bych chtěl Pavlovi poděkovat. Díky za profesionální přístup, empatii, podporu, čas a odbornou eruduci. Terapie mi moc pomohla, s jeho pomocí jsem našel jádro svého problému. Sezení byla velmi příjemná a hlavně účinná. Přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem byl já. Více

Rezidence Rosa, Střelničná 1680/8, Praha 8 – Kobylisy, Praha Mapa

Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog

1 000 Kč

• „Originální paní doktorka, moudra (i kdyz nekdy mozna az premoudrela:) a take je mi mile ze sdilime stejne "zajmy" jako jsou lidskopravni otazky a lgbtq tema. Více

Milešovská 12, Praha Mapa

Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace

Viktora Huga 377/4, Praha Mapa

Mgr. Ulrika Sedláková

800 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem. Více

Václavské náměstí 21, Praha Mapa

Psychologie Můstek

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní doktorka je velmi empatická a milá. Opravdu mi hodně svými pohledy na můj problém pomohla. Netlačí, ale příjemně vás povede, abyste sami přišli na řešení, které vám bude vyhovovat. Řekla bych, že se řídí citátem: Cokoliv slyšíme, je názor, nikoliv fakt, cokoliv vidíme , je úhel pohledu, nikoliv pravda. Moc děkuji. Více

Jana Masaryka 48, Praha Mapa

ordinace klinické psychologie

od 700 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Docházím do Ambulance klinické psychologie k paní Silvii Johanidesové. Musím upřímně přiznat, že kdyby jí nebylo, tak už tu možná nejsem. Je to absolutní anděl, ta největší pomoc, kterou si člověk může představit. Upřímně lituji, že jsem terapii nevyhledala ve svém životě dříve, mohla jsem se vyvarovat tolika stresu a trápení. Kdokoliv má problém se svým myšlením a chováním, tak velice doporučuji. Silvie mi dokáže změnit absolutně negativní myšlení na pozitivní. Pracujeme na tom a neskutečně se to každý měsíc zlepšuje. Rodina vidí velké výsledky a já také. Není třeba prášků, stačí změnit uvažování. Silvie bude navždy v mém srdci jako moje záchrana, člověk, který mi neskutečně pomohl. Vždy jsem do ordinace absolutně natěšená a nemůžu se dočkat, že mě čeká zase naděj (že bude lépe). Nestydím se svěřit se vším co mě trápí a vždy mi dokáže cíleně pomoci s konkrétním strachem a panikou. Dokonce už i lépe spím. Kéž by byl každý psycholog takový jako je Silvie. Více

Vítězné náměstí 9, Praha Mapa

Ambulance klinické psychologie (www.kognitera.cz).

• Psychoterapeut, Psycholog

„The best way to describe him ( he will always be there when you need him ) good explanation, great understanding, and tips how to deal with whatever it is you face in life. Thank you Mr, Jakub. Více

Na louži 258/13, Praha Mapa

Psychologické poradenství, Psychoterapie, Adiktologické poradenství

900 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Velice dobrá zkušenost. Toto byla moje první párová terapie a velice mi pomohla porozumět tomu, jak správně komunikovat a pracovat s pocity ve vztahu. Potřebovali jsme někoho, kdo by nám pomohl překonat obtížnosti ve vztahu s respektem k sobě samým i našemu vztahu. Paní doktorka má vynikající schopnost porozumět potřebám klientů a vést je k jejich vlastnímu štěstí. Více

Mařákova 4, Praha 6, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Mařákova - Hradčanská

Psychologické konzultace

• Psychoterapeut, Psycholog

„S paní Diallo pracuji již přes 4 roky. Není prvním psychologem, ke kterému jsem šla, ale prvním, kdo mi pomohl, komu jsem se otevřela a vytvořila si důvěru. Sezení probíhá osobně i online. Více

Řipská 15, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

Cena nebyla přidána

• „Paní doktorka mi moc pomohla při řešení krize s partnerkou, mnohé jsem díky ní pochopil a náš společný život se díky ní neskutečně zlepšil. Děkuji a všem, kdo potřebuji pomoc mohu jen doporučit. Jirka J. 35 let. Více

Střelničná 1680/8, Praha Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Oceňuji velice trpělivý a empatický přístup a proto psychoterapii u Mgr. Jakuba Kuchaře doporučuji, psychoanalytická psychoterapie mi velice pomohla, během terapie jsem prožíval úlevu a podporu ale po skončení dlouhodobé terapie jsem si uvědomil skutečné změny ve svém životě a nitru, moc děkuji za tuto zkušenost ze které stále čerpám. Více

Ječná 288/39a, Praha Mapa

Jakub Kuchař- Psycholog, psychoterapeut

Cena nebyla přidána

• „Terapie u pana Kuty není povídání si jako u kamarádky na čaji. Je to první psycholog, co se mnou na mně doopravdy makal zcela aktivně, zajímal se, nebál se jít do hloubky a přímo, přitom velmi citlivě a vnímavě. Vyzkoušela jsem více různých psychologů ale až zde jsem narazila opravdu na někoho, kdo do toho šel se mnou a naplno. Dokázal si získat mou důvěru, dostat se k jádru problému a být mi tam pevnou oporou a průvodcem, který ví, co dělá. Mohu jen maximálně doporučit a přeji každému, kdo má odvahu se pohnout z místa. Více

Jaselská 32, Praha Mapa

Psycholog Igor Kuta

Konzultace online

800 Kč

1 názor

„Velmi profesionální, ocenil jsem vnímavost a velikou podporu. Paní psycholožku velmi doporučuji a již několik lidí z mého okolí ji navštěvuje a chválí si ji. Děkuji. Více

Sokolovská 128/82, Praha Mapa

Mgr. Ivana Ballová, psycholog