Poruchy osobnosti Kralupy nad Vltavou

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Logoped, Dia… gnostik Více

„Spolupracujeme spolu krátce, ale můžu říct, že pan Šverma je velice empatický, pozitivní člověk. Na naše schůzky se vždy těším a odcházím s dobrým pocitem, nabitá energii. Věřím, že mě nasměruje zpět na tu správnou cestu a pozitivní myšlení. Kdyby to šlo, chodila bych k němu snad denně. Doporučuji! :) Více

Senovážné náměstí 23, Praha1, Praha Mapa

Psychoterapie

Cvičení hlasu a dikce

600 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Touto cestou bych chtěl Pavlovi poděkovat. Díky za profesionální přístup, empatii, podporu, čas a odbornou eruduci. Terapie mi moc pomohla, s jeho pomocí jsem našel jádro svého problému. Sezení byla velmi příjemná a hlavně účinná. Přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem byl já. Více

Rezidence Rosa, Střelničná 1680/8, Praha 8 – Kobylisy, Praha Mapa

Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog

1 000 Kč

• Psychoterapeut, Psychiatr

„Pani doktorka je naprosto skvělá, byla jsem u ní prvně a musím říct, že jsem byla mile překvapena. Je úžasná a super se s ní povídá :). Více

Mostní 818, Kralupy nad Vltavou Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem. Více

Dr. E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou Mapa

Klinická psychologie a psychoterapie - Poliklinika Lobeček

• Psychoterapeut, Psycholog

„Docházím do Ambulance klinické psychologie k paní Silvii Johanidesové. Musím upřímně přiznat, že kdyby jí nebylo, tak už tu možná nejsem. Je to absolutní anděl, ta největší pomoc, kterou si člověk může představit. Upřímně lituji, že jsem terapii nevyhledala ve svém životě dříve, mohla jsem se vyvarovat tolika stresu a trápení. Kdokoliv má problém se svým myšlením a chováním, tak velice doporučuji. Silvie mi dokáže změnit absolutně negativní myšlení na pozitivní. Pracujeme na tom a neskutečně se to každý měsíc zlepšuje. Rodina vidí velké výsledky a já také. Není třeba prášků, stačí změnit uvažování. Silvie bude navždy v mém srdci jako moje záchrana, člověk, který mi neskutečně pomohl. Vždy jsem do ordinace absolutně natěšená a nemůžu se dočkat, že mě čeká zase naděj (že bude lépe). Nestydím se svěřit se vším co mě trápí a vždy mi dokáže cíleně pomoci s konkrétním strachem a panikou. Dokonce už i lépe spím. Kéž by byl každý psycholog takový jako je Silvie. Více

Vítězné náměstí 9, Praha Mapa

Ambulance klinické psychologie (www.kognitera.cz).

• Psychoterapeut, Psycholog

„Velice dobrá zkušenost. Toto byla moje první párová terapie a velice mi pomohla porozumět tomu, jak správně komunikovat a pracovat s pocity ve vztahu. Potřebovali jsme někoho, kdo by nám pomohl překonat obtížnosti ve vztahu s respektem k sobě samým i našemu vztahu. Paní doktorka má vynikající schopnost porozumět potřebám klientů a vést je k jejich vlastnímu štěstí. Více

Mařákova 4, Praha 6, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Mařákova - Hradčanská

Psychologické konzultace

1 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Kdo na sobě pracuje, tomu velmi pomůže.Zkušený psycholog,empatický,je možné se na něj spolehnout,diskrétní

Vyšehradská 49, Praha Mapa

• „Paní doktorka mi moc pomohla při řešení krize s partnerkou, mnohé jsem díky ní pochopil a náš společný život se díky ní neskutečně zlepšil. Děkuji a všem, kdo potřebuji pomoc mohu jen doporučit. Jirka J. 35 let. Více

Střelničná 1680/8, Praha Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Oceňuji velice trpělivý a empatický přístup a proto psychoterapii u Mgr. Jakuba Kuchaře doporučuji, psychoanalytická psychoterapie mi velice pomohla, během terapie jsem prožíval úlevu a podporu ale po skončení dlouhodobé terapie jsem si uvědomil skutečné změny ve svém životě a nitru, moc děkuji za tuto zkušenost ze které stále čerpám. Více

Ječná 288/39a, Praha Mapa

Jakub Kuchař- Psycholog, psychoterapeut

Cena nebyla přidána

• „Terapie u pana Kuty není povídání si jako u kamarádky na čaji. Je to první psycholog, co se mnou na mně doopravdy makal zcela aktivně, zajímal se, nebál se jít do hloubky a přímo, přitom velmi citlivě a vnímavě. Vyzkoušela jsem více různých psychologů ale až zde jsem narazila opravdu na někoho, kdo do toho šel se mnou a naplno. Dokázal si získat mou důvěru, dostat se k jádru problému a být mi tam pevnou oporou a průvodcem, který ví, co dělá. Mohu jen maximálně doporučit a přeji každému, kdo má odvahu se pohnout z místa. Více

Jaselská 32, Praha Mapa

Psycholog Igor Kuta

Konzultace online

800 Kč

1 názor

„Velmi profesionální, ocenil jsem vnímavost a velikou podporu. Paní psycholožku velmi doporučuji a již několik lidí z mého okolí ji navštěvuje a chválí si ji. Děkuji. Více

Sokolovská 128/82, Praha Mapa

Mgr. Ivana Ballová, psycholog

Cena nebyla přidána

• „Návštěvu psychologa jsem odkládala spousty měsíců. Bála jse se a styděla se vyhledat odbornou pomoc. Bylo mě proti srsti říkat někomu koho neznám moje trápení. Jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla. Nabízí se tu velmi příjemné prostředí. Samuel je velice příjemný, je opravdu profesionál, působí uklidňujícím dojmem a hlavně senzačně a stručně pojmenovává problém. Děkuji za setkání. Více

Tychonova 44/3, Praha Mapa

Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o.

• Psycholog, Dětský psycholog

1 názor

„Velmi dobrý psycholog, nasměruje na správnou cestu. Vzdy skvěle poradí a podpoří. Velmi si vážím jeho přístupu.

Na Poříčí 12, Praha Mapa

Poradna Therapia

Cena nebyla přidána

• „Perfektní paní doktorka, jsem velmi ráda, že jsem na ní narazila. U paní doktorky se léčím s bulimií. I když není odborník na PPP, tak porozuměla mému problému. Opravdu se snaží pomoci pomocí antidepresiv a léků, u kterých se nezvyšuje tolerance. Díky ní jsem si odvykla i od silně návykového léku rivotrilu, který mi minulý lékař předepisoval ve velkém a neřešil, že si dávám několikanásobně větší dávky. Paní doktorka to ihned přerušila a léčbu zahájila pouze antidepresivy. Oceňuji i přístup celé psychiatrické ambulance. Kdykoli člověk může zavolat a přijít pokud je to opravdu akutní. Více

Lovosická 40, , Praha Mapa

Psychiatrická ambulance , ZB Sanima s.r.o. poliklinika Prosek

Lodžská 568/14, Praha Mapa

Psycholog Bohnice

• Psychoterapeut

Harrachovská 422, Praha Mapa

Psychoterapie Praha

Individuální psychoterapie (50 minut)

od 700 kč

Badeniho 1, Praha Mapa