Psychiatr Kralupy nad Vltavou

• Psychiatr, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Jsem velmi spokojená s pani doktorkou,je empatická a snaží se pomoci,má ke všemu skvělý přístup.Velmi nám vždy se vším pomohla. Více

Vodárenská 3827, Mělník Mapa

MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence. Aktuálně přijímám nové pacienty pouze z okresu Mělník. Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Pani doktorka je naprosto skvělá, byla jsem u ní prvně a musím říct, že jsem byla mile překvapena. Je úžasná a super se s ní povídá :). Více

Mostní 818, Kralupy nad Vltavou Mapa

• „K panu doktorovi Rotterovi jsem začal chodit na začátku roku 2021 a už po několika sezeních byl vidět velký kladný efekt. Vždy mám dostatek času na konzultace všech problémů (ať už nových, či stávajících). Na úplně každou připomínku pan doktor reaguje aktivně a s očividnou (a efektivní) snahou pomoci. Snaží se všechny léky upravit tak, aby se člověk měl dobře a byl v normálu. Vše perfektně vysvětlí, ani se ho člověk obvykle nemusí ptát. S objednáním nikdy nebyl problém a vždy mi vyšel vstříc. Rozhodně ho doporučuji. Více

Vodárenská 3827, Mělník Mapa

Ambulantní psychiatrie s.r.o.

• Psychiatr, Psychoterapeut, N… eurolog Více

„K pani doktorce jsem se vrátila po letech když se mně vrátili problémy s depresemi velice mile mě přijala a hned nasadila léčbu a jelikož můj zdravotní stav je celkově špatný jsem po třech operacích páteře tak mně hned vyšla vstříc a jelikož se u pani doktorky dlouho čeká tak mě objednala na čas abych tam dlouho nečekala je velice milá a empatická, moc jí děkuji Více

K Nemocnici 1904, Kladno Mapa

Brain - Soultherapy s.r.o.

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Vynikajici odbornik s moderni erudici a empaticky clovek, k nemuz si vybudujete duveru jiz po prvni navsteve. Neustale si udrzuje prehled v oboru, ma uprimny zajem o pacienty, ktery kombinuje s nevsednimi komunikacnimi schopnosti a pozitivnim myslenim, ktere se prenasi i na vas. Hleda dlouhodoba a vyzkumem overena reseni a skutecne mu zalezi na tom, aby vam pomohl. Dekuji mu za ucinnou a rychlou lecbu akutni nespavosti a za mnoho zajimavych a prinosnych poznatku o dusevnim zdravi a spanku. Nejlepsi lekar, ktereho jsem v CR poznala. Více

Na Poříčí 12, Nové Město, Praha Mapa

Peter Šóš, M.D., Ph.D.

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Velmi vzdělaný psychiatr se zdravým enthusiasmem pro svou práci. Empatická, lidská, má mnoho zkušeností z psychologie i psychiatrie, aplikuje moderní postupy. Léky předepisuje pokud je to nutné. Pokud si to pacient může dovolit, doporučuji placené hodinové konzultace. Více

Terronská, Praha Mapa

Psychoterapie

• Psychiatr, Dětský psycholog,…  Psycholog Více

Senovážné nám. 23, Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

• „Paní doktorka mi moc pomohla při řešení krize s partnerkou, mnohé jsem díky ní pochopil a náš společný život se díky ní neskutečně zlepšil. Děkuji a všem, kdo potřebuji pomoc mohu jen doporučit. Jirka J. 35 let. Více

Střelničná 1680/8, Praha Mapa

• Tychonova 44/3, Praha Mapa

Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o.

• Psychiatr, Ostatní, Psycholo… Více

Jeseniova 47, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Gaudia

• „Pana doktora mohu vřele doporučit, když jsem k němu přišla s obtížemi agorafobie s panickými atakami, konečně mi někdo sdělil název mé nemoci, změnil mi léky a poskytl rady, jak se dá s nemocí pracovat. Díky němu žiji v podstatě normální život s občasnými výkyvy, které jsou zapříčiněny různými stresovými situacemi. Není to lékař, který jen předepíše léky, ale je to i lékař, který poradí, jak s nemocí pracovat, což je mnohdy důležitější než léky samotné. Je velmi milý a příjemný a kolikrát mě v těžších chvílích uklidnil jen svou přítomností a přístupem. Opravdu doporučuji!!! Více

Terronská 580/19, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace

• „K paní dokrorce Blahutové velice ráda chodím! Vyzkoušela jsem už více lékařů v Praze,ale tady se cítím v klidu a bezpečí.Je jemná vše si trpělivě vyslechne (což je pro mě velice příjemné)a pak i vysvětlí a ráda poradí.Tak mě i zklidní a já pak od ní odcházím a vždy se lépe cítím...děkuji paní doktorce. Více

Olšanská 2666/7, Praha Mapa

Olšanská poliklinika

• „Znám pani doktorku Procházkovou a za sebe mohu naprosto jednoznačně doporučit !

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Pani doktorka je skvela, konzultace u ni byla pohlazenim na mou rozbolavelou psychiku a verim, ze v jeji peci a s jeji pomoci zvladnu vaznou nemoc v rodine. Ziskala si naprosto moji duveru a to je urcite pri teto lecbe dulezite. Více

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Dobrý den, k panu doktorovi chodím už hodně let a on jediný mě uzdravil.Je velmi milý a vstřícný a rozumí svému oboru.Mam ho moc ráda a vždy se těším u něj na konzultaci že mi poradí.Preji mu hodně zdraví a těším se na něj příště.Marta Vackova Více

Mělník Mapa

• „K paní doktorce chodím asi 6. rokem a mám ji ráda. Určitě bych neměnila a ráda ji doporučuji. Opravdu má snahu léčit a snaží se vyjít vstříc. Dokonce i respektuje můj názor. Nikdy mě neodbyla a vždy se mi snažila pomoct. Kéž by všichni doktoři byli takoví. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace LTM-PRO s.r.o, Poliklinika Prosek a.s., vedlejší budova, dveře 1-1

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Vyzkoušela jsem řešit své i rodinné problémy na více místech, ale teprve v Gaudii a u dr. Kunertové jsem po létech zkoušení spousty RŮZNÝCH metod, zařízení, lékařů atd. uspěla až zde a chodím k ní dlouhá léta já, dříve i moje rodina a partner. Vše úspěšné. Nehraje si na namyšlenou lékařku, nevnucuje to, co pacient nechce, neupřednostňuje pouze léky jako většina psychiatrů na pojišťovnu. Je to člověk, kterého evidentně baví to, co dělá, dělá to už dlouho a dobře. Má přehled o nových trendech. Nyní máme terapie po Skype, což je bezvadné. Její zařízení Gaudia se věnuje i péči o tělo tj. psychosomatice, hloubkovým masážím, což je dle mého názoru velmi důležité. Kurz asertivity a efektivní komunikace od Gaudie byl zřetelně lepší než ty, které jsem postupně absolvovala i v různých zaměstnáních. Dr. Olga Kunertová není ani zdravotně-pojišťovenský byrokrat ani tvrdý medicinský obchodník, jestli mi rozumíte. :-) Podle mne dokáže dobře pracovat s mužem i ženou a to jakéhokoliv věku. Udělala jsem za těch 12 let, co k ní chodím nesmírné pokroky a to již po prvních několika měsících a letech - začala jsem své problémy totiž řešit až po čtyřicítce a moc mi to nešlo rychle. Jiným, co znám bylo zde u pí doktorky pomoženo třeba po roce, dvou apod. :-) Čili DOPORUČUJU ÚPNĚ NEJVÍC. :-) Více

Jeseniova 47, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Gaudia

• „Velmi vnímavá a lidská lékařka individuálním porozuměním. Vyjadřuji velkou vděčnost za to, co pro mě za roky návštěv pro mě udělala. Děkuji Vám Alenko Více

Snemovni 11, Mala Strana Mapa

• „Pan doktor mi vrátil život. Měla jsem obrovské úzkosti a panický strach z lidí, že jsem nemohla do MHD, nakoupit si a nakonec jsem nemohla ani z bytu, protože po každé jsem měla panický záchvat. Měla jsem neskutečný strach z omdlení od jisté doby, co jsem omdlela. Tři roky jsem nechtěla žít, až pan doktor mi předepsal antidepresiva. Po zvýšení dávky dvakrát jsem schopná fungovat, cestovat, chodit do práce, mít interakci s lidmi, mít radost ze života a dělat normální úkony jako zdraví lidé. Moc si doktora vážím. Naslouchá, zajímá se, jak se mám. Respektuje pacienta a narozdíl od mnoha psychiatrů řekne, že můžu kdykoliv volat a kdykoliv přijít, kdyby se mi přitížilo. Jsem mu neskonale vděčná. Více

Jana Zajíce 16/924, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Perfektní paní doktorka, jsem velmi ráda, že jsem na ní narazila. U paní doktorky se léčím s bulimií. I když není odborník na PPP, tak porozuměla mému problému. Opravdu se snaží pomoci pomocí antidepresiv a léků, u kterých se nezvyšuje tolerance. Díky ní jsem si odvykla i od silně návykového léku rivotrilu, který mi minulý lékař předepisoval ve velkém a neřešil, že si dávám několikanásobně větší dávky. Paní doktorka to ihned přerušila a léčbu zahájila pouze antidepresivy. Oceňuji i přístup celé psychiatrické ambulance. Kdykoli člověk může zavolat a přijít pokud je to opravdu akutní. Více

Lovosická 40, , Praha Mapa

Psychiatrická ambulance , ZB Sanima s.r.o. poliklinika Prosek