Psychiatr Kladno

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Pani doktorka je naprosto skvělá, byla jsem u ní prvně a musím říct, že jsem byla mile překvapena. Je úžasná a super se s ní povídá :). Více

Mostní 818, Kralupy nad Vltavou Mapa

• Psychiatr, Psychoterapeut, N… eurolog Více

„K pani doktorce jsem se vrátila po letech když se mně vrátili problémy s depresemi velice mile mě přijala a hned nasadila léčbu a jelikož můj zdravotní stav je celkově špatný jsem po třech operacích páteře tak mně hned vyšla vstříc a jelikož se u pani doktorky dlouho čeká tak mě objednala na čas abych tam dlouho nečekala je velice milá a empatická, moc jí děkuji Více

K Nemocnici 1904, Kladno Mapa

Brain - Soultherapy s.r.o.

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Křižíkova 264/22, Praha Mapa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Je to clovek na spravnem miste. I kdyz mi bylo nejvice zle a ja byla v zahranici, komunikoval semnou pres emaily. To same plati, kdyz jsem mela jiny problem, vzdy odeosal. Ac vim, ze toho ma nad hlavu, vzdy vyslechne, poradi a pomuze. Diky panu doktorovi opet ziji a vim, ze jsem ve spravnych rukou. Více

Křižíkova 264/22, Praha Mapa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• Psychiatr, Gynekolog, Psycho… log, Sexuolog, Urolog Více

Hostinského 4/1533, Praha Mapa

Koněvova 221/2495, Praha Mapa

Národní třída 25, Praha Mapa

GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

• „Pani doktorka je skvela, konzultace u ni byla pohlazenim na mou rozbolavelou psychiku a verim, ze v jeji peci a s jeji pomoci zvladnu vaznou nemoc v rodine. Ziskala si naprosto moji duveru a to je urcite pri teto lecbe dulezite. Více

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance

• Psychiatr, Dětský psycholog,…  Psycholog Více

Na Hutmance 16, Praha Mapa

Psychosomatické centrum Praha s.r.o.

• Psychiatr, Anesteziolog, Chi… rurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „velmi mi pomohl a má krátké objednací doby petr

Bělohorská 33, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance Břevnov

• „Paní doktorka je bezvadná, je to odborník. Pokud se někomu zdá laxní, nebo nenapíše léky, když nemá podklad, tak je to asi tím, jak se chová pacient. Jestliže pacient zasedne a čeká, že mu paní doktorka pomůže, když nekomunikuje, nebo bagatelizuje svůj problém. Zázraky tedy neumí, ale lékař je skvělý. Více

Ke Zdravotnímu středisku 9/447, Praha Mapa

Psychiatrická ambulance, AT ordinace

• „K doktorce jiz nejakou dobu chodim a jsem za ni moc rada. Vzdy me vyslechne,poradi,na lecich se vzdy v pohode domluvime. Hrozne moc mi tolikrat pomohla,kdyz jsem potrebovala a podle meho je to doktorka na spravnem miste. Navic ma uzasnou sestricku. Petra K. Více

Krškova 807, Praha Mapa

Poliklinika Barrandov

• „Paní doktorku znám přesně 10 let. Vynikající odborník a především- člověk. Je empatická, ale zároveň si udrží profesionální odstup ve vztahu s pacientem. Léčbu nevnucuje, poctivě zvažuje pro a proti , a kromě léků zadává vždycky správné otázky tak, že si člověk na příčiny svých potíží prijde jakoby sám. Rozhodně pomůže nejen s výběrem medikace , ale i psychoterapií a rozhovorem jako takovým . Rozhodně doporučuji Více

Pod lipami 1, Praha Mapa

• „Paní doktorku Závěšickou mohu vřele doporučit, velmi mi pomohla. Moc nechápu některé recenze tady, jako že někdo během sezení v čekárně vypozoroval, že dělá rozdíly mezi muži a ženami apod. To jsou naprosté nesmysly. A ano, u paní doktorky se někdy může trochu déle čekat, ale to bude pravděpodobně asi tím, že je o vyšetření u ní velký zájem a že se každému snaží věnovat na maximum. Počkat se však rozhodně vyplatí. Je to skutečně špičková odbornice, soudní znalkyně v oboru s titulem Ph.D., s profesionálním přístupem a skutečným zájmem o pacienta. Za mě 5 hvězdiček. Více

K Nemocnici 2814, Kladno Mapa

CLINTERAP s.r.o.

• „Doporučení pana psychiatra nechat se hospitalizovat v psychiatrické nemocnici Bohnice mi velkou radost neudělalo, ale asi po hodinovém rozhodování, jestli se nechat hospitalizovat či nikoliv, jsem svému psychiatrovi uvěřil a nastoupil jsem na léčbu, která trvala 2 měsíce. S klidem na duši mohu říct, že to bylo nejlepší doporučení jaké jsem kdy dostal a pocítil jsem razantní zlepšení nejen při hospitalizaci, ale i po návratu domů. Pan psychiatr dobře ví co dělá a je to člověk na správném místě. Mohu jedině doporučit. Více

Družicová 12/982, Praha Mapa

Modrá laguna Centrum duševní pohody

• „Pan doktor Prokeš je pro mě velkou kapacitou. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že si mně získal svým lidským přístupem, profesionalitou a ochotou mi vždy pomoci. Jeho péči mohu vřele doporučit. Více

Stamicova 21/1968,, Praha Mapa

Poliklinika DAM s.r.o.

• „Na prvni pohled jsme se stali kamarady, jako by jsme se znali velice dlouho, velice si Pana doktora za to Vazim, je to clovek na spravnem miste. Hledate li profesionalni pristup v prijemnem lidskem citlivem podani, lepsiho tezko najdete. Více

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Lékařská ambulance psychiatra

• Psychiatr, Alergolog, Aneste… ziolog, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Psycholog, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

• „Úvodem by chtěl moc poděkovat pánu doktorovi Koluchovi za velmi odbornou a lidskou pomoc při řešení mých zdravotních potíží. Prošel se mnou celou moji životní anabázi, zdravotní stav s důrazem na poslední období se zaměřením na rozsah přijímaných léků s jejích účinky na můj organizmus.Jeho finální doporučení,které následně znamenalo značné zlepšení mého zdravotního stavu bylo, jak překonat počáteční potíže při změně léčebného procesu,redukce léku a pod. Neposlední řadě moc oceňují jeho osobní přístup,zájem a také ním projevenou radost nad zlepšením mého zdravotního stavu. Ještě jednou moc dík a doporučují !!! Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou