Psychiatr Litoměřice

• „Pan doktor Kotek je nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Jeho přístup k pacientovi je až neuvěřitelný - je milý, taktní, zdvořilý, o pacienta projevuje opravdový zájem. Je možné mu říci cokoliv, aniž by měl člověk pocit, že ho obtěžuje nebo zdržuje. Vždy se snaží pacienta povzbudit, pomoci mu nalézt východiska z jeho problémů a dává mu naději, že jeho situace i zdravotní stav se v budoucnosti zlepší. Při medikaci je uvážlivý, vždy bere zřetel i na názory a zkušenosti pacienta. Je mu zkrátka opravdovou oporou. Více

Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Paní doktorka mi už několikrát pomohla. Vždy mě pořádně vyslechla a provedla správnou léčbu. Do ordinace jsem byl přijat vždy přesně na čas a prostředí je také velmi příjemné. Určitě doporučuji! Více

Šaldova 591/3, Litoměřice Mapa

Dětská psychiatrická ambulance

• „Skveli doktor. Naslouchá, umí poradit a nenacpal me zbytečnými léky. Hned věďěl co mi sedne a jen ďíky ňemu mohu normálně fungovat v životě. Více

Novosedlické náměstí 1390/1, Ústí nad Labem Mapa

Psychiatrická ambulance pro dospělé

• „Pan doktor Borovanský je člověk na svém místě, empatický se srdcem na pravém místě....nedávno jsem se s ním radila pomocí sms, byla jsem už zoufalá ze svých zdravotních problémů.... Nabídl mi hned nezištnou pomoc a pomohl i nad rámec jeho "povinností"! Vše mi vysvětlil do podrobna, předepsal mi léčiva, která mi velice pomohla, (trpím obrovskými bolestmi - v blízkém čase operace páteře)., nemohu říci o něm jediné špatné.....mám ho velmi ráda a velice si ho vážím, již v delší minulosti mi doslova zachránil život, a za to mu nepřestanu být nikdy vděčná.....! Více

Na Rybníčku 742, Roudnice nad Labem Mapa

Psychiatrická ambulance

Na Rybníčku 741, Roudnice nad Labem Mapa

Psychiatrie Roudnice, s.r.o.

• „Vynikající lékař a skvělý člověk. To, myslím, hovoří za vše. Jen kdyby byli všichni takoví. Výjimečný. Okamžitě rozpoznal mé obtíže a určil správnou léčbu. Nebál jsem se mu popsat mé potíže a on mi opravdu pomohl. Více

Alešova 38,Ústí n.L, Ústí nad Labem Mapa

1.ÚPPA s.r.o

• „K panu doktorovi jsem po letech přešla od jiné lékařky a musím říct, že jsem z něj nadšená. Má zájem, snahu pomoci, pochopení, přenáší na vás svůj klid. Z mě člověk na svém místě. Více

Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem Mapa

• Na Rybníčku 741, Roudnice nad Labem Mapa

9. Máje 403, Štětí Mapa

Psychiatrie Roudnice, s.r.o.

• „Paní primářka je profesionální, empatická a vždy je ochotná pomoc, poradit, sdělit mi na situaci svůj názor. Nemůžu najít jediný důvod, proč bych měl být nespokojený! Více

Sociální péče 3316 /12A, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova nemocnice

• „Pan doktor je milý,klidný a vstřícný.Vyslechl mé problémy,snažil se rozebrat mé potíže a pak mi doporučil postup léčby,který dle jeho názoru odpovídal mým potřebám.Napsal mi léky a opravdu jsem se cítila během pár dní mnohem lépe.Jsem s jeho péčí velmi spokojena! Více

Školní 5/455, Lovosice Mapa

Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

• „U této doktorky jsem byla před dvěma lety,věnovala se mi,vždy věděla a měla co říct a to je důležité,byla ochotná,hodná a milá.Doporučuji Více

Ústí nad Labem Mapa

• „Paní doktorka je úžasná.ona se opravdu o člověka zajímá a snaží se mu pomoc.Jsem moc ráda,že jsem se k této paní doktorce dostala.U ní je mi opravdu dobře,je velice empatická.Děkuji paní doktorko.Marcela Králíková Více

V Jirchářích 62/2, Ústí nad Labem Mapa

• „Naprosto se připojuji k lobečák a Miminko. Neuměla bych to lépe popsat. Paní doktorka vyslechne, vysoce profesionální přístup, pravidelné krevní testy k hlídání zdravotního stavu, velmi zvažuje medikaci, nasazuje ji individuálně - v případě potřebyse radí o dalším postupu s kolegy, aby zvolila ten nejlepší postup. Doporučuji. Více

Na Rybníčku 742, Roudnice nad Labem Mapa

Psychiatrie Roudnice, spol s r.o.

Na Rybníčku 741, Roudnice nad Labem Mapa

Psychiatrie Roudnice, s.r.o.

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená, mohu vřele doporučit

Fügnerova 1, Litoměřice Mapa

Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

• „Jsem pacienkou pár měsíců je to člověk na svém místě dokáže skvěle naslouchat, pomůže slovem jsem moc ráda že jí mám děkuji vám Více

Sociální péče 33/16, Ústí nad Labem Mapa

• „Pan doktor je velice schopný chodím k němu hodně let a nikdy jsem neměla s ním žádný problém můžu jen doporučit.

Ústí nad Labem Mapa

• „Vynikající lékařka ve svém oboru!Vždy pomohla mě i ostatním,kterým jsem tuto paní doktorku doporučila.

Sokolská 1407, Roudnice nad Labem Mapa

• „Pan primář je veliký odborník a kapacita ve svém oboru. Vděčím mu za své zdraví. Vždy má pro mne nachystáno něco dobrého na zub. Více

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

Psychiatrická ambulance