Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Cesta relaxace je značka a web cestarelaxace.cz zaměřený na fyzické a duševní zdraví, celostní a funkční medicínu, psychologii, mezilidské vztahy a osobní rozvoj. Najdete u nás velice kvalitní a odborné články, výzkumy a studie z oblastní celostní medicíny, psychologie, vztahu, osobního rozvoje a mnoho dalšího. Kromě toho vedeme vlastní studie v oblasti zdraví pod vedením celostního terapeuta Jiřího Čapovce. Jiří Čapovec je celostní terapeut, kouč a mentor a spoluzakladatel značky cesta relaxace spolu s jeho partnerkou koučkou a terapeutkou Lenkou Heczkovou. Nabízíme také online kurzy, koučink a terapie celostní medicíny na zaměření fyzické a duševní zdraví, mezilidské vztahy, rozvoj lidského potenciálu a osobního rozvoje. Více najdete na našem webu.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (9)

Jiří Čapovec Jiný

Konečně se mi povedlo vyřešit dlouholeté vztahové problémy. Jirka mi ukázal povahu mých problémů z jiné a zcela nové perspektivy a našel souvislosti, které mě nasměrovaly k úspěšnému vyřešení.

Musím říct, že jsem navštívila dost odborníků, ale přišlo mi to všechno takové nijaké... Spíše jako přes kopírák pořád to stejné v bledě modrém. Učebnicový systém, který nefunguje.

Jirka pracuje zcela odlišně a možná proto se mi povedlo vyřešit mé problémy. Velmi dobře se s ním spolupracuje a dokáže nabídnout zcela nezaujatý úhel pohledu na partnerství z různých perspektiv, které vedou k zamyšlení a následně k změně. Jde vidět, že se neustále vzdělává a roste.

Jeho nástroje využívám neustále a věřím, že je budu užívat i nadále. Moc děkuji za vše!

Jiří Čapovec

Ahoj Miroslave, moc děkuji za zpětnou vazbu a gratuluji k výsledkům. Bylo mi potěšením s tebou spolupracovat :)

Jiří Čapovec Jiný

Pan Jiri pomohl me nezletile dceri se sebeposkozovanim kdy mela rezne rany a take problem ve skole se sikanou. Po absolvovani spoluprace je dcera jako vymenena. Vzhledem k tomu co prozila se ji zacalo opet darit v nove skole a take si nasla nove kamarady. Dcera si pochvaluje spolupraci a musim ocenit ze pan Jiri byl v telefonickem kontaktu jak se mnou tak i s manzelem a vse s nami konzultoval. Moc dekujeme a muzeme jednoznacne doporucit.

Jiří Čapovec Jiný

Ráda se podělím o zpětnou vazbu ohledně psychologické pomoci, kterou jsem získala při svém boji s panickou poruchou a úzkostí. Spolupráce s panem Jiřím Čapovcem byla pro mě opravdovým vysvobozením. Díky jeho odbornosti, empatii a porozumění jsem se postupně naučila identifikovat a řídit své úzkostné reakce. Při našich sezeních jsem se vždy cítila v bezpečí a podporována ve svých emocionálních prožitcích. Jirka mi poskytl cenné nástroje a strategie, které mi pomohly zmírnit intenzitu panických ataků a postupně je překonat. Díky jeho odbornému vedení jsem zažila pozitivní změnu ve svém životě a získala důvěru v sebe i ve svou schopnost zvládat úzkostné situace. Jsem mu za jeho podporu a pomoc nesmírně vděčná a vřele ho doporučuji každému, kdo bojuje s panickou poruchou a úzkostí.

Jiří Čapovec Jiný

Spolupráce s Jirkou byla důležitým krokem k dosažení lepšího duševního zdraví a celkové pohody v mém životě. Od malička jsem trpěla úzkostí a v posledních dvou letech se k tomu všemu ještě přidala obsedantně-kompulzivní porucha. Díky spolupráci s Jirkou jsem pochopila, odkud pocházejí mé problémy, jak je vyřešit a hlavně jsem si odnesla nejen praktické nástroje k řešení svých psychických problémů, ale také větší sebevědomí a schopnost se s obtížemi vypořádat. Uvědomila jsem si, že práce na sobě není jednorázová záležitost a může trvat nějakou dobu. Komplexní přístup mi naprosto vyhovuje, protože jsem pochopila, že úzkost i OCD nejsou problémem pouze hlavy a psychiky, ale také těla a fyziologie. Jirka umí krásně všechno vysvětlit, takže člověk dokáže to složité propojení velice snadno pochopit. Musím říct, že úzkost už z mého života naprosto zmizela a OCD je mnohem mírnější, ale stále mě čeká hodně práce. Jsem moc vděčná Jirkovi za pomoc a čas, který mi věnoval navíc, i když nemusel.

Jiří Čapovec Jiný

Jirka mi pomohol prekonať moje problémy so žiarlivosťou, ktorá mi zničila už niekoľko vzťahov za sebou. Tiež mi pomohol vyrovnať sa s traumami a neverou, ktorú som nedokázal spracovať od mojej bývalej manželky a dusil som to v sebe niekoľko rokov. Veľmi ďakujem Jirkovi za jeho pochopenie a ústretový prístup, keď mi dokázal vyhovieť v prístupe, termínoch aj čase spolupráce. Veľmi ďakujem a teším sa v budúcnosti na vaše živé akcie s Lenkou.

Lenka Heczková Jiný

Děkuji moc za skvělé nástroje, meditace, audionahrávky, podprahové nahrávky, materiály ke stažení, pracovní listy a karty které používám téměř každý den. Vše je naprosto nádherně designově vytvořené a hlavně velice dobře promyšlené a 100% funkční. Pomáhá mi to překonat mé problémy a cítím se dlouhodobě dobře. Moc děkuji Leni a těším se na tvé další projekty.

Jiří Čapovec Jiný

Celostní koučink s panem Jiřím Čapovcem je to nejlepší, co mě mohlo potkat. Jen lituji, že jsem do toho nešla dřív. Překvapilo mě, jak rychle mezi námi dokázal vytvořit spojení. Dokázala jsem se velmi dobře a rychle otevřít a začít pracovat na svém problému. Posledních několik let mě trápila úzkostná porucha spojena s panickou poruchou, která mi významně omezovala život i můj vztah s partnerem. Pan Čapovec velmi dobře vysvětluje, a to i vizuálně, odkud se psychické problémy mohou brát a následně pomáhá vyvíjet strategie ke zlepšení situace. Během chvilky jsem s jeho pomocí dostala ze své temné díry a začala zase vidět světlo :)

Pan Jiří Čapovec je skvělý celostní terapeut a kouč, který svým pragmatickým přístupem velmi efektivně dosahuje cílů léčby. Oceňuji jeho upřímnost a otevřenost ke všem tématům, která se s ním na terapeutických sezeních probírají a během velmi krátké doby jsem dokázala výrazně zlepšit svou situaci.

Nebylo to hned, ale podařilo se mi zbavit úzkostné i panické poruchy a zase mohu žít svůj život naplno a navíc dokážu o mnoho lépe a efektivněji zvládat stres a stresové situace. Pan Čapovec mě naučil ovládat a používat techniky a nástroje, které mohu užívat celý život a tím zlepšit maximálně jeho kvalitu.

Zvláště oceňuji, že pan Čapovec je časově velmi flexibilní a nabízí schůzky i později večer nebo dokonce o víkendu, což je pro mě v mém „chaotickém“ pracovním týdnu nesmírně důležité. Děkuji moc za vše a mohu jedině doporučit :)

Jiří Čapovec Jiný

Jirka mi opravdu pomohl zbavit se ADHD a dalším psychických problémů. Musím říct, že celostní přístup, který praktikuje a založil u nás v Česku je naprostý fenomén. Prošel jsem už mnoha psychology, psychiatry, psychoterapeuty a dalšími odborníky, ale nikdo mi neukázal hloubku mého problému, natož mi ukázat cestu, jak se jich zbavit. Jirka mi ukázal, že s celostním přístupem lze vyřešit vše. Odvádí skvělou práci a jako zakladatel celostního přístupu v Česku inovuje možnosti léčby v oblasti duševního zdraví, což je naprosto úžasné a věřím, že časem bude čím dál více psychologů a psychiatrů využívat jeho postupů, které skutečně fungují.

Lenka Heczková Jiný

Děkuji za pomoc a vyřešení mých problémů. Lenka je úžasná, protože mě naprosto dokonale vyslechla, pochopila a navrhla řešení, které 100% funguje. Děkuji moc za vše.

Kontakt

U Lesa, Karviná 73401 Zobrazit v Goole Maps