Dbejte o své zdraví

Online konzultace

Cesta relaxace

U Lesa

73401 , Karviná , moravskoslezský

Cesta relaxace je značka a web cestarelaxace.cz zaměřený na fyzické a duševní zdraví, celostní a funkční medicínu, psychologii, mezilidské vztahy a osobní rozvoj. Najdete u nás velice kvalitní a odborné články, výzkumy a studie z oblastní celostní medicíny, psychologie, vztahu, osobního rozvoje a mnoho dalšího. Kromě toho vedeme vlastní studie v oblasti zdraví pod vedením celostního terapeuta Jiřího Čapovce. Jiří Čapovec je celostní terapeut, kouč a mentor a spoluzakladatel značky cesta relaxace spolu s jeho partnerkou koučkou a terapeutkou Lenkou Heczkovou. Nabízíme také online kurzy, koučink a terapie celostní medicíny na zaměření fyzické a duševní zdraví, mezilidské vztahy, rozvoj lidského potenciálu a osobního rozvoje. Více najdete na našem webu.

Zákroky

• Bulimie
  • Závislosti
  • Poruchy osobnosti

Lékař: Jiří Čapovec Jiný

Celostní koučink s panem Jiřím Čapovcem je to nejlepší, co mě mohlo potkat. Jen lituji, že jsem do toho nešla dřív. Překvapilo mě, jak rychle mezi námi dokázal vytvořit spojení. Dokázala jsem se velmi dobře a rychle otevřít a začít pracovat na svém problému. Posledních několik let mě trápila úzkostná porucha spojena s panickou poruchou, která mi významně omezovala život i můj vztah s partnerem. Pan Čapovec velmi dobře vysvětluje, a to i vizuálně, odkud se psychické problémy mohou brát a následně pomáhá vyvíjet strategie ke zlepšení situace. Během chvilky jsem s jeho pomocí dostala ze své temné díry a začala zase vidět světlo :)

Pan Jiří Čapovec je skvělý celostní terapeut a kouč, který svým pragmatickým přístupem velmi efektivně dosahuje cílů léčby. Oceňuji jeho upřímnost a otevřenost ke všem tématům, která se s ním na terapeutických sezeních probírají a během velmi krátké doby jsem dokázala výrazně zlepšit svou situaci.

Nebylo to hned, ale podařilo se mi zbavit úzkostné i panické poruchy a zase mohu žít svůj život naplno a navíc dokážu o mnoho lépe a efektivněji zvládat stres a stresové situace. Pan Čapovec mě naučil ovládat a používat techniky a nástroje, které mohu užívat celý život a tím zlepšit maximálně jeho kvalitu.

Zvláště oceňuji, že pan Čapovec je časově velmi flexibilní a nabízí schůzky i později večer nebo dokonce o víkendu, což je pro mě v mém „chaotickém“ pracovním týdnu nesmírně důležité. Děkuji moc za vše a mohu jedině doporučit :)

Lékař: Jiří Čapovec Jiný

Jirka mi opravdu pomohl zbavit se ADHD a dalším psychických problémů. Musím říct, že celostní přístup, který praktikuje a založil u nás v Česku je naprostý fenomén. Prošel jsem už mnoha psychology, psychiatry, psychoterapeuty a dalšími odborníky, ale nikdo mi neukázal hloubku mého problému, natož mi ukázat cestu, jak se jich zbavit. Jirka mi ukázal, že s celostním přístupem lze vyřešit vše. Odvádí skvělou práci a jako zakladatel celostního přístupu v Česku inovuje možnosti léčby v oblasti duševního zdraví, což je naprosto úžasné a věřím, že časem bude čím dál více psychologů a psychiatrů využívat jeho postupů, které skutečně fungují.

Lékař: Lenka Heczková Jiný

Děkuji za pomoc a vyřešení mých problémů. Lenka je úžasná, protože mě naprosto dokonale vyslechla, pochopila a navrhla řešení, které 100% funguje. Děkuji moc za vše.