Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

Markéta Javornická Jiný

Paní doktorka je profesionál, velmi vstřícná a empatická. Mohu jen doporučit!

Markéta Javornická Jiný

Paní doktorka Javornická má skvělý přístup k lidem. Je vždy milá a empatická. Vždy si vynahradí dostatek času na každého pacienta a přes to je čekací doba minimální. Díky ní jsem dokázala překovat oné "tabu" psychiatrického onemocnění. Děkuji!

Markéta Javornická Jiný

K paní doktorce docházím už několik let, s péčí jsem velmi spokojen, pomohla mi zpátky do normálního života. Milá a ochotná!

Markéta Javornická Jiný

Byla jsem s paní doktorkou velice spokojena, pomohla mi s mým problémem, je velice empatická a vstřícná. Určitě doporučuji!

Markéta Javornická Jiný

Paní doktorka Javornická má velmi profesionální přístup. Je moc milá, vstřícná, vždy naslouchá a navozuje pocit důvěry, který je v ordinaci psychiatrie velmi důležitý. Vždy odcházím s pocitem, že na to nejsem sama a že mi paní doktorka dala odbornou i lidskou pomoc. Mohu jen doporučit.

Markéta Javornická Jiný

Nikdy! Absolutně bez empatie, arogantní, zlá. Celé sezení se snažila všechny mé psychické problémy házet na mou osobu, neustále mi opakovala ze je všechno moje vina, že si za všechno můžu já a že si svoje stavy působím sama úmyslně. Naprosto nepřípustné chování. Tato doktorka by měla pracovat na patologii, kde nikomu již nemůže psychicky ublížit a ne na psychiatrii kam si jdou lidi pro pomoc. Po první návštěvě jsem změnila psychiatra a bylo to nejlepší rozhodnutí. Z ordinace paní Javornické jsem odcházela s pláčem a ještě hodinu jsem nebyla schopná řídit, jak jsem byla vyklepaná. Jedno velké NE! Doporučuji se vyhnout této doktorce obloukem.

Markéta Javornická Jiný

Šla jsem na první prohlídku s žádankou od lékaře a problémem, který pořádně nikdo neřešil. Skutečně si neumím představit jak by to vypadalo, kdybych byla někým s většími potížemi. Lékařka mi přišla arogantní a nepříjemná, navíc ode mne seděla na vzdálenost přes místnost, takže byla naše komunikace velmi obtížná, protože mluvím potichu. Odcházím s tím, že jsem zdravá, alespoň dle jejího úsudku, můj problém ale přetrvává. Pokud máte tu možnost, vyplatí se počkat 2,3 měsíce déle na jiného psychiatra, třeba někoho s lepším hodnocením. Horší psychiatři mají holt více času a méně pacientů. Čekací doba byla relativně v pořádku, v čekárně jsem čekala 33 minut a sestřička je moc příjemná a sympatická osoba.

Kontakt

Školní 3/76, Povrly 40332 Zobrazit v Goole Maps