Psychiatr Praha

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Pan doktor je výsostný profesionál s účinným přístupem, který ale nepostrádá v těchto citlivých věcech tak potřebnou lidskost, empatii a pochopení. Rychle rozeznal jádro mých problémů a terapii směřoval přímo k jejich řešení. Jsem mu za to moc vděčný a mohu ho směle doporučit každému, kdo se ocitne v náročné situaci a má pocit, že by mu pomoc profesionála mohla pomoci. Více

Chrudimská, Praha Mapa

Psychopraxe

• „Originální paní doktorka, moudra (i kdyz nekdy mozna az premoudrela:) a take je mi mile ze sdilime stejne "zajmy" jako jsou lidskopravni otazky a lgbtq tema. Více

Milešovská 12, Praha Mapa

Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Vynikajici odbornik s moderni erudici a empaticky clovek, k nemuz si vybudujete duveru jiz po prvni navsteve. Neustale si udrzuje prehled v oboru, ma uprimny zajem o pacienty, ktery kombinuje s nevsednimi komunikacnimi schopnosti a pozitivnim myslenim, ktere se prenasi i na vas. Hleda dlouhodoba a vyzkumem overena reseni a skutecne mu zalezi na tom, aby vam pomohl. Dekuji mu za ucinnou a rychlou lecbu akutni nespavosti a za mnoho zajimavych a prinosnych poznatku o dusevnim zdravi a spanku. Nejlepsi lekar, ktereho jsem v CR poznala. Více

Na Poříčí 12, Nové Město, Praha Mapa

Peter Šóš, M.D., Ph.D.

• Křižíkova 264/22, Praha Mapa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• Psychiatr, Psychoterapeut

„I po letech vzpomínám na úžasnou paní doktorku, která mi velmi - nejen účinnou léčbou, ale především pochopením - pomohla. Často na ni myslím, i když se s problémy již 10 let nepotýkám. Moc ji tímto zdravím :-) Více

Na Pankráci 999/ 40, Praha Mapa

Psychosomatická ambulance

• „Paní doktorka je velmi vstřícná, milá a je to první osoba se kterou jsem začal své problemy řešit narovinu

Průběžná 85, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace a léčba závislostí

Průběžná 85, Praha Mapa

Psychiatrie a lečba závislosti

• Psychiatr, Dermatolog, Diagn… ostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Neurolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Rehabilitační lékař, Stomatochirurg Více

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Dobrý den, k panu doktorovi jsem se dostal díky své fobii z odběru krve. Do té doby se moje pokusy o vyřešení fobie nepovedli. Za tři sezení jsem si odběr krve udělal sám. Velmi profesionální přístup. Pan doktor nejenom že umí ale má velmi lidský přístup. Za sebe moc děkuji:) Více

Ctiradova 10, Praha Mapa

Psychoterapeutická klinika HERMÉS Group, s.r.o. Praha - psychiatrická a psychoterapeutická ambulance

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Velmi vzdělaný psychiatr se zdravým enthusiasmem pro svou práci. Empatická, lidská, má mnoho zkušeností z psychologie i psychiatrie, aplikuje moderní postupy. Léky předepisuje pokud je to nutné. Pokud si to pacient může dovolit, doporučuji placené hodinové konzultace. Více

Terronská, Praha Mapa

Psychoterapie

• Psychiatr, Dětský psycholog,…  Psycholog Více

Senovážné nám. 23, Mapa

Ostrovského 253/3, Mapa

Řipská 15, Praha Mapa

Budečská 9, Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

• „Paní doktorka mi moc pomohla při řešení krize s partnerkou, mnohé jsem díky ní pochopil a náš společný život se díky ní neskutečně zlepšil. Děkuji a všem, kdo potřebuji pomoc mohu jen doporučit. Jirka J. 35 let. Více

Střelničná 1680/8, Praha Mapa

• Psychiatr, Fyzioterapeut, Li… dový léčitel Více

Slévačská 1105/1e, Praha Mapa

Klinika Cihlář

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Je to clovek na spravnem miste. I kdyz mi bylo nejvice zle a ja byla v zahranici, komunikoval semnou pres emaily. To same plati, kdyz jsem mela jiny problem, vzdy odeosal. Ac vim, ze toho ma nad hlavu, vzdy vyslechne, poradi a pomuze. Diky panu doktorovi opet ziji a vim, ze jsem ve spravnych rukou. Více

Křižíkova 264/22, Praha Mapa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• Tychonova 44/3, Praha Mapa

Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o.

• Psychiatr, Gynekolog, Psycho… log, Sexuolog, Urolog Více

Hostinského 4/1533, Praha Mapa