(127 názorů)

Řipská 15

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Senovážné nám. 23

Kontaktní údaje +420 77...

Ostrovského 253/3

Kontaktní údaje +420 72...

Budečská 9

Kontaktní údaje +420 72...

Psycholog Praha poskytuje psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti i dospělé a nabízí informace o rozličných psychických potížích. Psychoterapeutické centrum Řipská sdružuje tým odborníků psychoterapeutů a psychologů včetně dětského psychologa ve společné spolupráci s psychiatry. Jestliže hledáte pomoc v podobě psychologické konzultace či psychoterapie, nabízíme Vám příležitost seznámit se s možnostmi, které jsme schopni a ochotni Vám nabídnout.

Naše nabídka

Psycholog pro dospělé
Koučink
Dětský psycholog
Skupinová terapie

Typ zařízení

• klinika

Lékař: Mgr. Nina Šimůnková Individuální psychoterapie (50 minut)

Milý a citlivý přístup. K problémům vždy přistupuje holisticky a vzhledem k dané situaci. Snaží se po menších krůčcích zlepšit kvalitu života klienta, aby cíle byli dosažitelné a ne demotivující.

Lékař: Mgr. Nina Šimůnková Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní Šimůnková je terapeutka na svém místě. Umí skvěle spojovat souvislosti a v záplavě informací dokáže najít tu správnou palčivou otázku, která pomůže se člověku zorientovat ve svých problémech. Jsem jí moc vděčný za svůj osobní růst.

Lékař: Mgr. Nina Šimůnková Individuální psychoterapie (50 minut)

Můžu jen doporučit. Chodím k paní Šimůnkové dlouhodobě a neměnila bych. Nikdy nebyl žádný problém, takže díky!

Lékař: Mgr. Nina Šimůnková psychoterapie

Výborná dlouhodobá zkušenost s terapií plnou empatie, trpělivosti a spolehlivosti, rozhodně doporučuji!

Lékař: Mgr. Tereza Vykypělová psychoterapie

Paní Vykypělová mi pomohla s řešením mých problému, které ve skutečnosti byly hlubší a složitější, než se na první pohled zdálo.
    Díky ní a přístupu kbt daleko lépe zvládám situace, které by pro mě byly dříve velmi náročné a vyřazovaly mě z běžného fungování. Pomohla mi najít určitou rovnováhu a představila mi nástroje, které mi pomáhají jí svépomocí docílit.

Lékař: Mgr. Tereza Vykypělová psychoterapie

Terapie vedená Terezou mi pomohlo vrátit kontrolu nad intenzivní úzkostí, vracejícími se nepříjemnými myšlenkami, potřebou kontroly a jistoty. Jsem ráda, že jsem rozhodnutí ji oslovit neodkládala, bylo by to jediné, čeho bych litovala. Tereza je vždy skvěle připravená, pečlivě hlídá, aby se terapie držela vytyčených cílů, nenechá vás kroužit kolem, jde k jádru věci a se vší laskavostí a porozuměním vás provází náročnými úkoly, je partnerem při definováni expozic, které jsou součastí metody i odborníkem na práci s vtíravými myšlenkami. S každým setkáním jsem byla blíž životu, který jsem si přála.

Lékař: Mgr. Martin Klouda individuální psychoterapie

Pan Klouda je prijemny, vlidny a nesoudici terapeut. Chodil jsem k nemu nekolik let. Pomohl mi uvedomit si mechanizmy svojich prozitku a emoci za co jsem mu vdecny. Taky sme spolu identifikovali problemy plynouci ze zivotnich traumat a snazili se je odbourat. Je to skvely clovek, ktery mino jine peclive nasloucha a ma trefne otazky.

Lékař: Mgr. Iva Paulová psychoterapie

Přístup paní Paulové mi velmi vyhovuje, v ordinaci je příjemná atmosféra, která pomáhá k uvolnění a pocitu bezpečí. Rady a podněty, které paní Paulová při sezeních dává mi jsou velmi užitečné a napomocné ve vlastní cestě za spokojeným životem. Návštěvu můžu vřele doporučit.

Lékař: Dr. Karolina Diallo psychologické poradenství

Kdybych mela dalsi problem ve svem zivote ozvala bych se pani Diallo. Pomohla mi s anorexii a s uzkostmi, z kazdeho sezeni jsem si vzdycky neco odnesla!

Lékař: Dr. Karolina Diallo psychoterapie

Pani Diallo je velmi sympaticka. Pomohla mi preklenout krizi, provedla me ji jako by to byl ruzovy sad. Vysvetlila vsechny veci, ktere se okolo me deji. Ucime me se poznavat a pochopit, proc reaguju jak reaguju. Dokazala vratit duveru v me usudky. Vse trvalo jen par sezeni.