Psychoterapeutické centrum Řipská

(19 názorů)

Psychoterapeutické centrum Řipská

Řipská 15

Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Psycholog Praha poskytuje psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti i dospělé a nabízí informace o rozličných psychických potížích. Psychoterapeutické centrum Řipská sdružuje tým odborníků psychoterapeutů a psychologů včetně dětského psychologa ve společné spolupráci s psychiatry. Jestliže hledáte pomoc v podobě psychologické konzultace či psychoterapie, nabízíme Vám příležitost seznámit se s možnostmi, které jsme schopni a ochotni Vám nabídnout.

Naše nabídka

Typ zařízení

• klinika

• B
    Lékař: Dr. Karolina Diallo psychologické poradenství

Kdybych mela dalsi problem ve svem zivote ozvala bych se pani Diallo. Pomohla mi s anorexii a s uzkostmi, z kazdeho sezeni jsem si vzdycky neco odnesla!

• P
    Lékař: Dr. Karolina Diallo psychoterapie

Pani Diallo je velmi sympaticka. Pomohla mi preklenout krizi, provedla me ji jako by to byl ruzovy sad. Vysvetlila vsechny veci, ktere se okolo me deji. Ucime me se poznavat a pochopit, proc reaguju jak reaguju. Dokazala vratit duveru v me usudky. Vse trvalo jen par sezeni.

Lékař: Mgr. Marian Bartoš Individuální psychoterapie 45min

Pan Bartoš je profesionál s velmi empatickým a přátelským přístupem. Jsem mu moc vděčná za to, jak moc mi pomohl. Poprvé mi pomohl rychle se zorientovat v pro mě nejasné situaci, kdy jsem nevěděla jak dále postupovat a neviděla východisko. Byl mi velikou oporou v celém procesu a podporoval mě na každém kroku této cesty. Po čtyřech letech jsem se znovu na pana Bartoše obrátila ohledně úzkostí a osobního rozvoje. Moc mu děkuji za jeho úžasný přístup a energii, kterou jeho terapie vždy provází. Po každém sezení jsem cítila zlepšení v oblastech, na kterých jsme společně pracovali a moc mu děkuji za to jak mi vždy pomohl a byl mi v minulých letech velkou oporou. Moc pana Bartoše doporučuji a děkuji mu za jeho pomoc!

• R
    Lékař: PhDr. Jitka Cápalová Jiný

K paní doktorce Cápalové jsem se objednala s malým synem, který má tiky, je bojácný a trošku úzkostný. Co považuji za nepřijatelné, je první společná návštěva se synem, před kterým se vše nahlas rozebírá, což pro dítě není úplně dobré a když se pak má sdělit něco, co opravdu nemá slyšet, psycholožka pošle malé bojácné dítě samo za dveře, kde se to dítě bojí a neustále za dvěmi pofňukuje "mami jsi tam"??? Tohle jako vážně?!!! NEDOPORUČUJI. A to, že na mě působila nesympaticky tu ani nebudu rozebírat.

• V
    Lékař: Mgr. Marian Bartoš

K Marianovi jsem docházel 5 let jednou měsíčně. Jeho přístup mi velmi vyhovoval. Zejména to, jak dokáže řídit průběh sezení tím, že občas položí dobře mířenou otázku.

Mám pocit, že jsem se za dobu našeho setkávání v řadě věcí dost významně posunul. Zároveň ale zvažuji, že bych Mariana opět začal navštěvovat, i když momentálně nemám žádnou konkrétní "zakázku". Měl jsem pocit, že pravidelné konzultace s ním mi dávaly v životě důležitý opěrný bod.

• T
    Lékař: Mgr. Jitka Záhorská úzkosti

Paní doktorku jsem vyhledala na podzim 2017 pro úzkosti, se kterými jsem si nevěděla rady. První co vás na ní zaujme, že je neskutečně pečlivá a neustále si něco zapisuje, ale hlavně vás poslouchá a o několik měsíců později najednou zmíní něco, co jste kdysi řekli a začne vám to pomáhat dávat do souvislostí. Máte z ní pocit, že jí na vás opravdu záleží a chce, abyste problémy zvládli. Nespočetněkrát jsem měla pocit, že ve mě věří víc, než já sama. Bude se vám snažit pomoct různými způsoby - bude s vámi trénovat jízdu výtahem nebo klidně i metrem po Praze, když to bude něco, čeho se bojíte.
    Pro někoho, kdo přemýšlí o terapii bych měla dva postřehy: první je, že se vám často bude zdát, že se vlastně nic nelepší a že neděláte "dost velké" pokroky a že se věci nelepší "dost rychle", v tom případě vytrvejte, jednou budete pyšní na to, kolik práce za sebou máte, ač se kdysi zdálo, že pořád stojíte na místě. A druhý postřeh je, že opravdu existuje něco jako "terapeutický vztah" a že až ji budete jednou opouštět, tak vám to bude líto.

Lékař: Mgr. Martin Klouda individuální psychoterapie

Navštívila jsem několik psychoterapeutů, než jsem se dostala k panu Kloudovi. Je to člověk na svém místě, velmi profesionální a zároveň empatický. V terapii jsem se naučila změnit zažité vzorce svého chování, řešení problémů, na složité situace se dívat věcně a s nadhledem. Umím vyjadřovat své potřeby, místo snahy změnit druhé, zpracovala jsem si zážitky z dětství. Úzkostné stavy zmizely, stejně jako dlouhotrvající bolesti hlavy. Terapie u pana Kloudy byly nejlépe investované peníze a čas . Tohoto odborníka mohu doporučit, je opravdu skvělý.

Lékař: Mgr. Jitka Záhorská osobní psychoterapie

Jitku Zahorskou jsem kontaktovala v dobe, kdy jsme s muzem dochazeli na partnerskou terapii a snazili se zachranit nas vztah. Hledala jsem psychoterapeuta, ktery zna KBT a pomuze mi zvladat uzkostne stavy. To se podarilo, dosahly jsme spolecne cilu, ktere jsme si na zacatku terapeutickeho setkani stanovily. Po uspesnych KBT sezenich mi pani Zahorska pomohla i v oblasti detske psychoterapie s mymi dcerami.

• G
    Lékař: Mgr. Martin Klouda

Mgr. Kloudu nemohu doporučit. Přišel jsem za ním s problémy ve vztahu souvisejícími s psychickými potížemi partnerky. Jeho doporučení znělo rozchod, resp. hrozba rozchodem, a toto opakoval i přes to, že jsem mu jasně řekl, že to mým cílem není. Jiné rady neposkytl (jakoliv dnes vím, že zde byl velký prostor) a v důsledku jeho rad jsem zcela zbytečně patnerce ubližoval, než jsem odhalil jejich škodlivost.

• Š
    Lékař: Mgr. Jitka Záhorská Obesivní myšlenky

Paní doktorka je skvělá jak lidsky tak profesionálně. Dokáže se vcítít a empaticky pomoct s danou situací. Určitě doporučuji jak při složitých životních situacích tak při běžném denním coachingu.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu