Služby

O nás

Psycholog Praha poskytuje psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti i dospělé a nabízí informace o rozličných psychických potížích. Psychoterapeutické centrum Řipská sdružuje tým odborníků psychoterapeutů a psychologů včetně dětského psychologa ve společné spolupráci s psychiatry. Jestliže hledáte pomoc v podobě psychologické konzultace či psychoterapie, nabízíme Vám příležitost seznámit se s možnostmi, které jsme schopni a ochotni Vám nabídnout.
Přečtěte si více

Rybničná 18/1, Praha 162 00

Specialisté

Názory o lékařích (99)

Mgr. Nina Šimůnková Individuální psychoterapie (50 minut)

K paní Nině jsem chodila již v minulosti a v minulém roce jsem se rozhodla se k ní znovu vrátit. Velmi oceňuji přístup, při kterém se mě nesnažila nikam tlačit, naopak se vše rozvíjelo přirozeně. Měla pro vše hluboké pochopení a kladla otázky, které mi přinášely zcela nový pohled na věci. Po mnoha letech úzkostí se cítím osvobozená a šťastná. Paní Nina mi pomohla najít cestu k mým emocím a porozumět jim, místo pouhého analyzování situací. Jsem jí vděčná za tuto zkušenost, která mi pomohla růst a změnit svůj život. Děkuji.

Mgr. Lenka Brožková poradenství pro rodiče

Klidné, empatické prostředí. Je vidět snaha o porozumění a pomoc.

Mgr. Lenka Brožková

Děkuji za zpětnou vazbu

Dr. Eva Jelínková psychoterapie

paní doktorka je velice sympatická, přímá, vše mi vyhovovalo

Mgr. Iva Paulová psychoterapie

Jakožto stydlivý člověk, který nerad komunikuje s cizími lidmi, je paní Paulová přesně ten typ psychoterapeuta, který si mohu jedině vyžádat. I přes můj stud si paní Paulová našla způsob, se kterým se mnou dokáže navázat kontakt a primárně řešit problémy, o kterých jsem i nejbližším neříkala. Mohu tuto empatickou, příjemnou a hodnou psychoterapeutku maximálně doporučit, hlavně lidem, kteří se stydí mluvit o svých problémech a jsou více uzavření.

Mgr. Nina Šimůnková Individuální psychoterapie (50 minut)

K Nině jsem chodila asi tři roky, je opravdu hodně empatická, příjemná, chápající, sedla jsem si s ní hned první hodinu, dokázala mě dobře mířenými otázkami navést, kam jsem potřebovala, cítila jsem se u ní vždycky dobrě a vítaná, moc mi pomohla s těžšími i lehčími tématy a životními otázkami. Byla s ní bezproblémová domluva. A vždycky když jsem od ní odcházela, cítila jsem se lehčí. Super pocit. :) Ninu moc doporučuju.

Mgr. Tereza Vykypělová psychoterapie

Paní Vykypělová mi efektivní aplikací metodiky KBT pomohla s rozvojem mé osobnosti.

Mgr. Iva Paulová psychoterapie

Jakožto žena v nejlepších letech, nicméně nikoliv v nejlepším psychickém stavu, přicházím na první sezení k paní Paulové. Probíhá to dobře, rozhodnu se tedy v terapii pokračovat. Nejsem naivní, je mi jasné, že si to budu muset odmakat. Trocha politování by se mi ale hodila.. Místo politování se mi ale dostává něčeho mnohem lepšího. Získávám skvělou průvodkyni na cestě hledání sebe sama. Kromě podnětných sezení dostávám i tipy na knížky, odkazy na zajímavé přednášky, rozhovory a články. Nedostávám manuál na spokojený život. Začínám chápat, že ten si musíme každý napsat sám. Terapii u paní Paulové vřele doporučuji.

Mgr. Iva Paulová psychoterapie

Když jsem se rozhodla pro psychoterapii u paní Ivy, byla jsem na tom opravdu psychicky špatně, vše mě stresovalo, sebepoškozovala jsem se, nesnášela jsem se. To se, ale celé změnilo. Neskutečné mi pomohla se dostat ze dna zpátky na povrch, vážím si sebe mnohem víc, zlepšilo se mi sebevědomí a stresové situace mi už nedělají problém jako dříve. Nyní je to už měsíc a rok co jsem začala k paní Ivě chodit. Pro kohokoliv, kdo by chtěl a potřeboval navštívit psychoterapeuta, paní Ivu můžu 100% doporučit. Na termínu dalších sezení jsme se vždy dohodly na místě, tak jak se nám to oběma hodilo.

Mgr. Iva Paulová

Mám vždy opravdu velkou radost, když klient/ka převezme zodpovědnost a zmobilizuje v sobě síly, které má k dispozici. To se stalo i v tomto případě. Je úžasné, když se toto může stát na prahu dospělosti. "T.V" se učí mít ráda sama sebe a doufám, že v tom bude celý život pokračovat, aby byla šťastná.

Mgr. Nina Šimůnková Individuální psychoterapie (50 minut)

Navštívila jsem několik terapeutů a zde jsem konečně našla přesně to, co potřebuji. Ano, mám vysoké nároky, proto jsem vděčná, že jsem paní Ninu našla. Je velmi empatická, má velmi profesionální a zároveň lidský přístup, dokáže mě podpořit a zároveň postrčit dál v mém problému. Když chci, mám možnost na sobě pracovat i mimo terapie. Setkáváme se online či osobně podle našich možností a domluve. Způsob její práce i přístup mi velmi vyhovuje.

Mgr. Iva Paulová psychoterapie

Prostě přišel čas, kdy jsem si musela připustit a uvědomit, že chci žít jinak, vědoměji skoro až taková touha život prožít a ne přežít! Iva Paulová, je báječným průvodcem na této cestě. Ano, není to jednoduché, ale bez její pomoci bych to nezvládla a za toho půl roku, se cítím mnohem lépe! Moc děkuji!