Psychoterapeutické centrum Řipská

(99+ názorů)

Psycholog Praha poskytuje psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti i dospělé a nabízí informace o rozličných psychických potížích. Psychoterapeutické centrum Řipská sdružuje tým odborníků psychot... Více

O nás

Ordinace

Psychoterapeutické centrum Řipská

Řipská 15

Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

O nás

Psycholog Praha poskytuje psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti i dospělé a nabízí informace o rozličných psychických potížích. Psychoterapeutické centrum Řipská sdružuje tým odborníků psychoterapeutů a psychologů včetně dětského psychologa ve společné spolupráci s psychiatry. Jestliže hledáte pomoc v podobě psychologické konzultace či psychoterapie, nabízíme Vám příležitost seznámit se s možnostmi, které jsme schopni a ochotni Vám nabídnout.

Naše nabídka

Psycholog pro dospělé
Koučink
Dětský psycholog
Skupinová terapie

Typ zařízení

 • klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

 • Michaela Černá

  Michaela Černá

  psychoterapeut
  Výborná psycholožka. Nepatřím k lidem, kteří se se svým trápením „umějí svěřit na potkání“, ale paní Černá si svým empatickým a citlivým přístupem ryc...
  Dostupný termín: st 19 čvn
  Objednat se
 • Karolina Diallo

  Karolina Diallo

  psycholog, psychoterapeut
  I have been visiting this psychotherapist for about 1 year now. Karolina is clinically competent doctor, yet she is able to show genuine empathy. She ...
  Dostupný termín: pá 21 čvn
  Objednat se
 • Jitka Cápalová

  Jitka Cápalová

  psycholog, dětský psycholog, psychoterapeut
  Opravdu příjemné povídání s laskavě pokladanýma otázkáma. Už po druhém sezení věřím, že budu mít svůj život zase pevně v rukách :-)
 • Marian Bartoš

  Marian Bartoš

  psycholog, psychoterapeut
  Velmi dobrý přístup. Příjemné jednání a porozumění. Na podobném sezení jsem byl poprvé a přiměřený výsledek byl dobrý.
 • Martin Klouda

  Martin Klouda

  psycholog
 • Hana Vykoukalová

  Hana Vykoukalová

  psycholog
  Děkuji paní Hance Vykoukalové za její přístup a velmi doporučuji. Mám i jiné zkušenosti s psychology z minulosti, ne vždy dobré, proto jsem dlouho vyb...
 • Jitka Záhorská

  Jitka Záhorská

  psycholog, psychoterapeut
  Paní doktorka je skvělá jak lidsky tak profesionálně. Dokáže se vcítít a empaticky pomoct s danou situací. Určitě doporučuji jak při složitých životní...
 • Irena Beranová

  Irena Beranová

  psycholog, dětský psycholog, psychoterapeut
  S paní magistrou jsem byla velmi spokojená. Docházela jsem k ní s dcerou v porozvodovém období i v období, kdy dcera měla problémy s učením. Diagnosti...
 • Tereza Pospěchová

  Tereza Pospěchová

  psycholog, psychoterapeut
  Před setkáním s Terezou Pospěchovou jsem se obávala, že nezvládnu vůbec sdělit, s čím se potýkám. Ale kupodivu to šlo. Byla jsem zaseknutá ve slepé ul...
 • Lucie Součková

  Lucie Součková

  psycholog, psychoterapeut
  Paní doktorku Lucii Součkovou mohu jen doporučit. Nejenže byla po ruce když jsem potřebovala rychlou konzultaci, ale našla rychle řešení pro mě i moje...
 • Ingrid Wurmová

  Ingrid Wurmová

  psychiatr

Názory o lékařích ze zařízení

 • Jitka Cápalová

  Psycholog, Dětský Psycholog, Psychoterapeut, PhDr.

  • B

   Opravdu příjemné povídání s laskavě pokladanýma otázkáma.
   Už po druhém sezení věřím, že budu mít svůj život zase pevně v rukách :-)


 • Michaela Černá

  Psychoterapeut, Mgr.

  • L

   Výborná psycholožka. Nepatřím k lidem, kteří se se svým trápením „umějí svěřit na potkání“, ale paní Černá si svým empatickým a citlivým přístupem rychle získala mou důvěru. Umí skvěle naslouchat. Pomohla mi vrátit se do života po náhlém a nečekaném úmrtí mého tatínka. Neříkala mi autoritativně, co je a co není správně, spíše mi pomohla objevit vlastní cestu, jak se se vším postupně vyrovnat. Vždy jí budu vděčná, že mě dokázala pozitivně motivovat ve chvíli, kdy jsem v nic pozitivního nevěřila. Je vidět, že má hodně zkušeností a baví ji pracovat s lidmi – je v tom opravdu dobrá, doporučuji!


 • Tereza Pospěchová

  Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

  • V

   Před setkáním s Terezou Pospěchovou jsem se obávala, že nezvládnu vůbec sdělit, s čím se potýkám. Ale kupodivu to šlo. Byla jsem zaseknutá ve slepé uličce, ale Tereza mi ukázala, že mám i jiné možnosti než tu jedinou, kterou vidím a která mě svazuje. V mém náhledu na situaci mi dodala jistoty tam, kde se mi jí nedostávalo a osvětlila mi několik nepochopitelných schémat chování. Řekla bych, že jsem se dokázala posunout o krok dál, díky velmi empatickému, nehodnotícímu a lidskému přístupu, který respektoval moji situaci i schopnosti. Díky!

  • M

   Za paní Pospěchovou jsem přišla na doporučení, z počátku kvůli relaxaci a harmonizaci a řešení některých zdravotních obtíží (bolesti hlavy, občasné blokace páteře). Již při prvním rozhovoru s paní Pospěchovou jsem pocítila hluboké porozumění, přijetí mé osoby a přitom velmi profesionální a diskrétní přístup. Při našich otevřených rozhovorech a následné kraniosakrální biodynamice se odkryla řada zasutých problémů a zranění, které jsme spolu začaly ošetřovat. Terezu Pospěchovou vřele doporučuji všem, kdo chtějí lépe pochopit sami sebe a ulevit tělu i duši.

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Karolina Diallo

  Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

  • R
   Návštěva z ZnamyLekar.cz

   I have been visiting this psychotherapist for about 1 year now. Karolina is clinically competent doctor, yet she is able to show genuine empathy. She helped me to pass through difficult life situation and to deal with it effectively.
   Now at the ending of psychotherapy I would like to express my thankfulness to her for her patience, her smile and straight, nevertheless understanding approach.

  • M

   Paní doktorka velmi rychle pochopila můj problém a jeho příčiny. Kladla plno zajímavých otázek tak, abych ho pochopila i já a mohla s ním bojovat. :-) Terapie mě bavila, ale hlavně byla i účinná. Konečně se cítím jako plnohodnotná bytost.


 • Marian Bartoš

  Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

  • K
   Návštěva z ZnamyLekar.cz
   Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

   Velmi dobrý přístup.
   Příjemné jednání a porozumění. Na podobném sezení jsem byl poprvé a přiměřený výsledek byl dobrý.

  • M
   Návštěva z ZnamyLekar.cz
   Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský důmSlužby: individuální psychoterapie 45 min

   Ráda bych po roce a půl pravidelných terapií vyjádřila velké poděkování Marianovi za každou minutu společného povídání, za jeho vnímání, vciťování se, za to že tam je pro mě vždy naplno.
   S jeho pomocí jsem se devatenáct měsíců nedotkla alkoholu - byl mi velkou oporou první těžké týdny, měsíce a naučil mě vnímat nebezpečí závislosti. Jeho pochvaly "hezky, "skvělě" a povzbuzení mě držely každý den.
   Pomáhá mi orientovat se v dalších těžkostech, ve vztahu, abych se znovu nacházela a nasměrovávala svůj další život...a vím že se na něho mohu i nadále obracet, dokud budu potřebovat.
   Je to opravdový psycholog - přítel, se kterým se cítíte velmi dobře.
   Za sebe ho vřele doporučuji - patří mu samé HVĚZDIČKY ! Marie

  Podívejte se na všechny názory (69) na lékaře


 • Hana Vykoukalová

  Psycholog, Mgr.

  • Z

   Děkuji paní Hance Vykoukalové za její přístup a velmi doporučuji. Mám i jiné zkušenosti s psychology z minulosti, ne vždy dobré, proto jsem dlouho vybírala a vybrala jsem dobře. Oceňuji především atmosféru důvěry a svobody, která mi pomohla se otevřít, nejen před ní, ale i sama před sebou. Chytrými dotazy mě přivedla k jádru problémů, mohla jsem se na ně s odstupem podívat a přijmout je, respektive přijmout sebe. Kdybych ještě někdy potřebovala pomoc, obrátím se na ní, ale v tuto chvíli nepotřebuji, protože mi opravdu pomohla. Obrazně řečeno, s paní Hankou jsme neopravovaly praskliny na fasádě - našly jsme základy a ty jsme zpevnily a na nich můžu svobodně stavět sama.

  • O

   Klíčem k úspěšné terapii je vztah mezi psychologem a klientem (či pacientem). Za sebe můžu říct, že k Hance Vykoukalové jsem měl naprostou důvěru, a to prakticky od našeho prvního sezení. Viděli jsme se cca osmkrát a za tu dobu mi pomohla pochopit spoustu věcí a vypořádat se s mými největšími strašáky. Z její strany je cítit ohromná empatie, umění naslouchat a klást dotazy, kterými se dostanete k jádru věci. Na naše pravidelná sezení jsem se pak vždycky těšil a odcházel jsem z nich daleko uvolněnější, navíc s pocitem, že si odnáším nějaký nový pohled na sebe sama. Pokud ještě někdy v životě budu potřebovat jakoukoliv pomoc psychologa, nebudu váhat, na koho se obrátím.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Irena Beranová

  Psycholog, Dětský Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

  • J

   S paní magistrou jsem byla velmi spokojená. Docházela jsem k ní s dcerou v porozvodovém období i v období, kdy dcera měla problémy s učením. Diagnostikovala poruchu koncentrace a doporučila nám, jak se učit. Velmi nám v obojím pomohla. Děkujeme!!!

  • J

   Chtěla bych touto cestou poděkovat paní magistře za pomoc při zvládání porozvodových a pubertálních problémů naší dcery. Paní magistra dokáže velmi profesionálně poradit, nasměrovat a vystihnout podstatu, vytváří zároveň příjemné a přátelské prostředí, které budí důvěru u dcery i u nás - rodičů. Oceňuji její individuální přístup, který se neomezuje na obecné rady. Její služby využíváme již druhým rokem, velice nám pomohla a v případě potíží se na ni budeme obracet i nadále.
   Janíčková

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Lucie Součková

  Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

  • Paní doktorku Lucii Součkovou mohu jen doporučit. Nejenže byla po ruce když jsem potřebovala rychlou konzultaci, ale našla rychle řešení pro mě i moje dítě. Je to odbornice na slovo vzatá, umí naslouchat a je pozorná. Měla jsem pocit, že je tady pro mě, což by sice mělo být, ale není to tak vždycky. Děkuji za to, že se umí vcítit, dala mi naději, že bude lépe. A měla pravdu. Neznám lepšího psychologa než je ona!


 • Jitka Záhorská

  Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

  • Š
   Umístění: Psychoterapeutické centrum ŘipskáSlužby: Obesivní myšlenky

   Paní doktorka je skvělá jak lidsky tak profesionálně. Dokáže se vcítít a empaticky pomoct s danou situací. Určitě doporučuji jak při složitých životních situacích tak při běžném denním coachingu.

  • M
   Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

   Ke KBT jsem se rozhodla kvůli mnohaletým stavům úzkosti a poměrně specifickému problému. Nebyla jsem schopná normálně fungovat a vykročit z bludného kruhu, do kterého jsem se dostala. Díky intenzivní terapii (1x týdně) a domácím cvičením jsem začínala vidět výsledky za opravdu krátkou dobu. Přístup paní Mgr. Záhorské je ve všech ohledech perfektní. Velice oceňuji její empatický, přátelský a pozitivní přístup. Dokáže skvěle motivovat a ocenit pokroky, které člověk dělá. Dala mi pocit, že všechno se dá řešit, že nejsem v bezvýchodné situaci, a přesně to jsem potřebovala po několika letech zoufalství a pocitu bezmoci. Věděla jsem, že ji mohu říct cokoliv a nemusím se stydět či bát. Dokázala výborně poradit ve vypjatějších a pro mě krizových situacích.
   Velice doporučuji.

  Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře