(40 názorů)

Řipská 15

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Senovážné nám. 23

Kontaktní údaje +420 77...

Ostrovského 253/3

Kontaktní údaje +420 72...

Budečská 9

Kontaktní údaje +420 72...

Psycholog Praha poskytuje psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti i dospělé a nabízí informace o rozličných psychických potížích. Psychoterapeutické centrum Řipská sdružuje tým odborníků psychoterapeutů a psychologů včetně dětského psychologa ve společné spolupráci s psychiatry. Jestliže hledáte pomoc v podobě psychologické konzultace či psychoterapie, nabízíme Vám příležitost seznámit se s možnostmi, které jsme schopni a ochotni Vám nabídnout.

Naše nabídka

Psycholog pro dospělé
Koučink
Dětský psycholog
Skupinová terapie

Typ zařízení

• klinika

Lékař: Mgr. Michal Kniha psychoterapie

Navštevovala som p. Knihu takmer dva roky. Za ten čas som sa neuveriteľne posunula nielen s liečením mojich úzkostí, ale celkovo s pohľadom na svet. Je veľmi vzdelaný, pôsobí upokojujúco a nesúdi. Poskytuje praktické aj teoretické riešenia a vždy je ochotný pomôcť aj mimo dohodnuté termíny. Plus rozumie aj slovenskému jazyku.

Lékař: Mgr. Michal Kniha psychoterapie

Pan Kniha mi velice pomohl s úzkostmi. Prostředí je příjemné a po celou dobu jsem si připadal neodsuzován a poslouchán.

O
    Lékař: Mgr. Tereza Vykypělová psychoterapie

Tereza je podle mě skvělý člověk na svém místě.Pomohla mi dostat se ze svízelné situace a to i nad rámec své pracovní doby.Jsem jí za to velmi vděčný.Je zcela evidentní,že její práce je i jejím posláním.Co se týká termínů,vždy mi vyšla vstříc a s ničím nebyl problém.Tímto bych ji chtěl znovu poděkovat,že mě naučila vše,co mi pomáhá zvládat každodenní situace,které ještě před nedávnem byly téměř nemyslitelné a pro mě velmi obtížně zvladatelné.

Vřele ji tímto i doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Mgr. Iva Paulová psychoterapie

Mmmmm, kde začít. Paní Paulová se mi zjevila na cestě v momentě, kdy jsem ji nejvíce potřebovala a naslouchala mi ochotně a trpělivě, i když já sama jsem měla pocit, že už mluvím moc. Její přístup byl velmi lidský a osvěžující, plný empatie. Na druhou stranu dokázala podchytit momenty, kdy se mé vnitřní dítě "zaseklo v samoobsluze a odmítalo se pohnout, dokud nedostane lízátko" a měkce, zato pevně dokázala najít nástroje k tomu, aby ho usměrnila v míru a přijetí. Naučila jsem se od ní techniky, které používám i mimo terapie v denním životě, když potřebuji uklidnit nebo si se svým vnitřním světem něco klidně vyjasnit.
    Hledáte-li maminku, co vždy vyslechne, poklepe po zádech a řekne vám, že vše bude dobré..
    NEBO
    Tvrdého trenéra, který vám bude připravovat knižní lekce a nenechá vás odejít, aniž byste se pořádně zapotili..
    paní Iva nebude to pravé ořechové. Pokud chcete partnerku na profesionální konverzaci, která ji dokáže směrovat k cíli a zároveň vycítit, kdy je třeba se věnovat zdánlivě nepodstatnému detailu (který zaručeně vede k překvapivým uvědoměním!!), nechá vás vyjádřit, co potřebujete a pomoci přesně s tím, pak vřele doporučuji paní Ivu navštívit.
    Mně změnila život a to ještě tak, že mám pocit, že jsem všechnu práci udělala sama a já jsem velmi vděčná, že jsem měla šanci s ní pracovat

Mgr. Iva Paulová

Hmmm :-), co na to říct? Moc děkuji za zpětnou vazbu. Bylo mi opravdu velkou ctí!!!!

Lékař: Mgr. Tereza Vykypělová psychoterapie

Díky paní magistře Vykypělové byla moje první zkušenost s terapií maximálně příjemná – a také efektivní.

Kromě toho, že vysvětluje pojmy KBT a schématerapie srozumitelným a snadno uchopitelným způsobem, je zároveň úžasně empatická a vlídná. Přestože jsem člověk, který se běžně příliš nesvěřuje a neotevírá, paní Vykypělová dokáže vytvořit zcela bezpečné prostředí, kde jsem se vždy cítila dobře a chápaná. Pomohla mi rozkrýt pro mě složité situace a myšlenkové procesy, nebo mi poradila praktické metody jak se vypořádat s úzkostmi. K náročnějším konceptům měla užitečné pomůcky, do kterých jsem si mohla psát a vracet se k nim v případě potřeby.

Musím vyzdvihnout také schopnost, jakou si paní Vykypělová udržuje strukturu a organizaci každého sezení. Neměla jsem nikdy dojem, že si „jen povídáme“, naopak jsem získala pocit, že skutečně aktivně pracuji na sebepoznání a zlepšení svého duševního zdraví. Pokud jsem se začala ztrácet, taktně nás vždy opět navedla produktivním směrem, nebo mi zopakovala důležité koncepty. Vždy vyhověla mým přáním a pečlivě se věnovala každému tématu, které jsem do sezení přinesla.

Z každého sezení jsem odcházela spokojená. Myslím, že mě paní Vykypělová posunula značně kupředu svým laskavým přístupem a schopností výborně předat či aplikovat znalosti ze svého oboru. Mohu ji tedy rozhodně doporučit všemi deseti – její profesionalita i osobnost z ní dělají vynikající terapeutku, na kterou se ráda obrátím i v budoucnu. :)

Lékař: Miroslav Vanka Individuální psychoterapie (50 minut)

S terapii jsem byla velmi spokojená. Velmi profesionální přístup a komunikace. Důvody, kvůli kterým jsem přišla jsme společně probrali a následně vyřešili.

Lékař: Miroslav Vanka Individuální psychoterapie (50 minut)

Pan Vanka byl pro mne empatickým průvodcem. Díky němu jsem si uvědomila nové pohledy na problémy a získala nadhled. Děkuji a přeji vše nejlepší...

Lékař: Miroslav Vanka Individuální psychoterapie (50 minut)

K panu Vankovi jsem přišel s osobními problémy, kterým jsem nerozuměl a nevěděl jsem, jak se s nimi vypořádat. Pan Vanka mi poskytl skvělou pomoc při cestě za uvědoměním si příčiny svých problémů a pomohl mi pochopit, proč se některé věci dějí, takže návštěvu určitě doporučuji!

F
    Lékař: Miroslav Vanka Individuální psychoterapie (50 minut)

Empatický přístup terapeuta s cílem najít příčiny problémů mi velmi pomohl. Přestože jsme se viděli poprvé jsem se nebál být otevřený.

Lékař: Mgr. Lenka Brožková psychologické poradenství

Dobrý den, paní magistra byla velmi milá a pohodová, a proto dcera neměla žádný problém s ní mluvit o svých problémech. Chtěly bychom jí obě poděkovat za pomoc.