O nás

Psycholog Praha poskytuje psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti i dospělé a nabízí informace o rozličných psychických potížích. Psychoterapeutické centrum Řipská sdružuje tým odborníků psychoterapeutů a psychologů včetně dětského psychologa ve společné spolupráci s psychiatry. Jestliže hledáte pomoc v podobě psychologické konzultace či psychoterapie, nabízíme Vám příležitost seznámit se s možnostmi, které jsme schopni a ochotni Vám nabídnout.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (78)

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: Mgr. Tereza Pospěchová Kraniosakrální Biodynamika

  Velmi empatická a pozorná, celou dobu naslouchá, nic nenutí a velmi citlivě provádí celým procesem léčby.

  D
  Ověřený profil
  Lékař: Mgr. Iva Paulová psychoterapie

  Původně jsem měla z terapie strach a nechtěla ji absolvovat. Ve výsledku jsem neskutečně vděčná, že jsem se odhodlala začít. Také se říká, že terapeut přesně pro vás na míru se může hledat dlouho. Ale u paní Paulové jsem hned ze začátku věděla, že jinde hledat nemusím. Ovlivnila mi život k lepšímu, srovnala myšlenky a doporučila spoustu užitečných knih, cvičení a tak dále. Je velmi empatická, milá, vstřícná a cítila jsem se u ní na terapii vždy v bezpečí. Také se spolu i sem tam zasmějete, což je dle mého názoru také skvělé. Doporučila bych terapie u paní Paulové každému, kdo má z terapie strach. A také samozřejmě i těm, co nemají. Je to krok správným směrem. A jsem za tuto zkušenost opravdu vděčná.

  L
  Lékař: Mgr. Nina Šimůnková psychologické konzultace

  Časově velmi flexibilní, empatická, velmi vstřícná a pokaždé uměla poradit a pomoci najít cestu.

  A
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Mgr. Iva Paulová psychoterapie

  Terapii u paní Paulové jsem ukončila už před pár měsíci. Celou situaci vidím s takovým časovým odstupem ještě z jiné stránky. Sezení s paní Paulovou mi opravdu změnilo život. Byla to má první terapie a jsem vděčná, že jsem se hned na začátku objednala zrovna sem (taky díky mnoha pozitivním recenzím, které opravdu nelžou:). Paní Paulová je moc milá a empatická, do ničeho Vás nenutí. Čas s trávený na terapii je Váš a s ním i volba, jak ho strávíte. Dostala jsem také různé typy na literaturu nebo sebevzdělávací videa, která mi pomáhají i dodnes. I když už na terapii nějakou dobu nechodím, i tak si na paní Paulovou v těžších situacích vzpomenu a to mě navede na správnou cestu. Terapie změnila můj způsob myšlení, který se snažím držet dodnes, pomáhá mi být více napojená sama na sebe a žít šťastněji.

  V
  Lékař: Mgr. Nina Šimůnková Individuální psychoterapie (50 minut)

  S terapií u paní Šimůčkové jsem velmi spokojená.
  Paní psyvholožka mi vytvořila příjemné bezpečné prostředí, ve kterém jsem se nebála mluvit o čemkoliv. Velice mě potěšil vlídný přístup, pochopení a konstruktivní komentáře k probíraným tématům. Také jsem ocenila, že jsem si sama mohla zvolit téma, které bych chtěla rozebrat.
  Jako obrovský bonus jsem brala fakt, že sezení byla hrazena pojišťovnou, tudíž jsem neplatila nic.
  Paní psycholožce velice děkuji a mohu jen doporučit.

  Lékař: Mgr. Nina Šimůnková Individuální psychoterapie (50 minut)

  Terapie byla velmi příjemná, empatická. Vše probíhalo tak jak mělo.

  Ověřený profil
  Lékař: Mgr. Nina Šimůnková Individuální psychoterapie (50 minut)

  S paní Šimůnkovou jsem strávila několik měsíců, během kterých mě empatickou, konstruktivní a vřelou cestou dokázala zjednodušit a projasnit bytí. Vždy jsem se cítila zcela bezpečně a mohla jsem otevřít jakékoliv téma, které mě právě tížilo. Společně jsme poté hledaly příčiny a možná řešení, vždy velmi zaměřené na moje vlastní prožívání. Díky její podpoře jsem se v mnoha ohledech osamostatněla a ujistila sama v sobě. Nyní vím, že mi jsou proběhlá sezení stálým zdrojem pomoci v komplikovaných situacích.
  Paní Šimůnkovou nemohu než vřele doporučit!

  H
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Mgr. Michal Kniha psychoterapie

  Pan Kniha mi pomohl řešit několikaleté problémy. Obrovskou úlevu od úzkosti jsem cítil již při prvním sezení. Oceňuji obrovskou empatii a velmi vlídný přístup ve všech ohledech. Děkuju.

  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: Dr. Martina Pavlíčková individuální psychoterapie

  Po čtyřech neúspěšných pokusech najít terapeuta, který mé problémy bude brát vážně a pochopí mě, jsem se konečně rozhodla navštívit pani doktorku Pavlíčkovou, a jsem opravdu ráda, že jsem to udělala. Paní doktorka je milá, empatická, je vidět, že jí na jejích klientech opravdu záleží a nebojím se jí svěřit se svým trápením, zároveň ale neváhá mi oponovat a říkat mi věci na rovinu, když zjistila, že to je styl terapie, který mi osobně vyhovuje nejvíce. Konečně mám pocit, že se mi někdo snaží pomoci mé problémy řešit, místo jenom přikyvování a "aha to mě moc mrzí, zkoušela jste jógu?" Vážím si její trpělivosti a schopnosti brát věci s humorem, aniž by přitom zlehčovala moje problémy. Moje cesta ještě zdaleka není u konce, ale jsem ráda, že jsem na ní potkala tak dobrého průvodce.

  L
  Ověřený profil
  Lékař: Mgr. Petra Hrdličková Konzultace online

  Paní doktorka je přátelská, klidná, empatická, racionálně uvažující, velmi soustředěná na klienta a jeho projev. Je dobře organizovaná, nezalekne se ani nejdivnějších zoufalců :D Prostě profesionální, efektivní, moderní přístup. Děkuji, jsem moc ráda, že ji mám, a určitě doporučuji.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Související vyhledávání