Psychoterapeutické centrum Řipská

verifiedCreated with Sketch.
(99+ názorů)

Psycholog Praha poskytuje psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti i dospělé a nabízí informace o rozličných psychických potížích. Psychoterapeutické centrum Řipská sdružuje tým odborníků psychot... Více

O nás

Ordinace

 • Psychoterapeutické centrum Řipská

  Řipská 15

  Praha, hl. město Praha

  Kontaktní údaje +420 60...

O nás

Psycholog Praha poskytuje psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti i dospělé a nabízí informace o rozličných psychických potížích. Psychoterapeutické centrum Řipská sdružuje tým odborníků psychoterapeutů a psychologů včetně dětského psychologa ve společné spolupráci s psychiatry. Jestliže hledáte pomoc v podobě psychologické konzultace či psychoterapie, nabízíme Vám příležitost seznámit se s možnostmi, které jsme schopni a ochotni Vám nabídnout.

Typ zařízení

 • klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

 • Michaela Černá

  Michaela Černá

  psychoterapeut
  Výborná psycholožka. Nepatřím k lidem, kteří se se svým trápením „umějí svěřit na potkání“, ale paní Černá si svým empatickým a citlivým přístupem ryc...
  K dispozici dnes
  Objednat se
 • Karolina Diallo

  Karolina Diallo

  psycholog,psychoterapeut
  I have been visiting this psychotherapist for about 1 year now. Karolina is clinically competent doctor, yet she is able to show genuine empathy. She ...
  Dostupný termín: pá 16 lis
  Objednat se
 • Marian Bartoš

  Marian Bartoš

  psycholog,psychoterapeut
  Byla to moje první zkušenost s psychoterapií a musím říct, že díky Marianovi velmi pozitivní. Skutečně mi pomohl se podívat na své problémy s odstupem...
 • Martin Klouda

  Martin Klouda

  psycholog
 • Hana Vykoukalová

  Hana Vykoukalová

  psycholog
  Děkuji paní Hance Vykoukalové za její přístup a velmi doporučuji. Mám i jiné zkušenosti s psychology z minulosti, ne vždy dobré, proto jsem dlouho vyb...
 • Jitka Záhorská

  Jitka Záhorská

  psycholog,dětský psycholog,psychoterapeut
  Paní doktorku jsem navštívila v jejím "detašovaném pracovišti" na Senovážném náměstí. Potřebovala jsem poradit, jak lépe zvládat stresové situace a ja...
 • Irena Beranová

  Irena Beranová

  psycholog,dětský psycholog,psychoterapeut
  S paní magistrou jsem byla velmi spokojená. Docházela jsem k ní s dcerou v porozvodovém období i v období, kdy dcera měla problémy s učením. Diagnosti...
 • Tereza Pospěchová

  Tereza Pospěchová

  psycholog,psychoterapeut
  Před setkáním s Terezou Pospěchovou jsem se obávala, že nezvládnu vůbec sdělit, s čím se potýkám. Ale kupodivu to šlo. Byla jsem zaseknutá ve slepé ul...
 • Jitka Cápalová

  Jitka Cápalová

  psycholog,dětský psycholog,psychoterapeut
  Opravdu příjemné povídání s laskavě pokladanýma otázkáma. Už po druhém sezení věřím, že budu mít svůj život zase pevně v rukách :-)
 • Lucie Součková

  Lucie Součková

  psycholog,psychoterapeut
  Paní doktorku Lucii Součkovou mohu jen doporučit. Nejenže byla po ruce když jsem potřebovala rychlou konzultaci, ale našla rychle řešení pro mě i moje...
 • Ingrid Wurmová

  Ingrid Wurmová

  psychiatr

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Jitka Cápalová

  Psycholog, Dětský Psycholog, Psychoterapeut, PhDr.

  • B

   Opravdu příjemné povídání s laskavě pokladanýma otázkáma.
   Už po druhém sezení věřím, že budu mít svůj život zase pevně v rukách :-)


 • Michaela Černá

  Psychoterapeut, Mgr.

  • L

   Výborná psycholožka. Nepatřím k lidem, kteří se se svým trápením „umějí svěřit na potkání“, ale paní Černá si svým empatickým a citlivým přístupem rychle získala mou důvěru. Umí skvěle naslouchat. Pomohla mi vrátit se do života po náhlém a nečekaném úmrtí mého tatínka. Neříkala mi autoritativně, co je a co není správně, spíše mi pomohla objevit vlastní cestu, jak se se vším postupně vyrovnat. Vždy jí budu vděčná, že mě dokázala pozitivně motivovat ve chvíli, kdy jsem v nic pozitivního nevěřila. Je vidět, že má hodně zkušeností a baví ji pracovat s lidmi – je v tom opravdu dobrá, doporučuji!


 • Tereza Pospěchová

  Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

  • V

   Před setkáním s Terezou Pospěchovou jsem se obávala, že nezvládnu vůbec sdělit, s čím se potýkám. Ale kupodivu to šlo. Byla jsem zaseknutá ve slepé uličce, ale Tereza mi ukázala, že mám i jiné možnosti než tu jedinou, kterou vidím a která mě svazuje. V mém náhledu na situaci mi dodala jistoty tam, kde se mi jí nedostávalo a osvětlila mi několik nepochopitelných schémat chování. Řekla bych, že jsem se dokázala posunout o krok dál, díky velmi empatickému, nehodnotícímu a lidskému přístupu, který respektoval moji situaci i schopnosti. Díky!

  • M

   Za paní Pospěchovou jsem přišla na doporučení, z počátku kvůli relaxaci a harmonizaci a řešení některých zdravotních obtíží (bolesti hlavy, občasné blokace páteře). Již při prvním rozhovoru s paní Pospěchovou jsem pocítila hluboké porozumění, přijetí mé osoby a přitom velmi profesionální a diskrétní přístup. Při našich otevřených rozhovorech a následné kraniosakrální biodynamice se odkryla řada zasutých problémů a zranění, které jsme spolu začaly ošetřovat. Terezu Pospěchovou vřele doporučuji všem, kdo chtějí lépe pochopit sami sebe a ulevit tělu i duši.

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Karolina Diallo

  Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

  • R
   Návštěva z ZnamyLekar.cz

   I have been visiting this psychotherapist for about 1 year now. Karolina is clinically competent doctor, yet she is able to show genuine empathy. She helped me to pass through difficult life situation and to deal with it effectively.
   Now at the ending of psychotherapy I would like to express my thankfulness to her for her patience, her smile and straight, nevertheless understanding approach.

  • M

   Paní doktorka velmi rychle pochopila můj problém a jeho příčiny. Kladla plno zajímavých otázek tak, abych ho pochopila i já a mohla s ním bojovat. :-) Terapie mě bavila, ale hlavně byla i účinná. Konečně se cítím jako plnohodnotná bytost.


 • Marian Bartoš

  Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

  • K
   Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

   Byla to moje první zkušenost s psychoterapií a musím říct, že díky Marianovi velmi pozitivní. Skutečně mi pomohl se podívat na své problémy s odstupem a jeho pozitivní a investovaný přístup byl obrovsky důležitý. Maximálně doporučuji!

  • I
   Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

   Dr. Bartos was my therapist for the past 4 years and he was a great help for me. He supported me through the process of adaptation to my new city, he helped me to recognize my abilities to face the cultural differences and to deal with challenging situations. He's a non-judgemental, compassionate and srtaight forward psychotherapist, I really appreciate all the job we did together.

  Podívejte se na všechny názory (68) na lékaře


 • Hana Vykoukalová

  Psycholog, Mgr.

  • Z

   Děkuji paní Hance Vykoukalové za její přístup a velmi doporučuji. Mám i jiné zkušenosti s psychology z minulosti, ne vždy dobré, proto jsem dlouho vybírala a vybrala jsem dobře. Oceňuji především atmosféru důvěry a svobody, která mi pomohla se otevřít, nejen před ní, ale i sama před sebou. Chytrými dotazy mě přivedla k jádru problémů, mohla jsem se na ně s odstupem podívat a přijmout je, respektive přijmout sebe. Kdybych ještě někdy potřebovala pomoc, obrátím se na ní, ale v tuto chvíli nepotřebuji, protože mi opravdu pomohla. Obrazně řečeno, s paní Hankou jsme neopravovaly praskliny na fasádě - našly jsme základy a ty jsme zpevnily a na nich můžu svobodně stavět sama.

  • O

   Klíčem k úspěšné terapii je vztah mezi psychologem a klientem (či pacientem). Za sebe můžu říct, že k Hance Vykoukalové jsem měl naprostou důvěru, a to prakticky od našeho prvního sezení. Viděli jsme se cca osmkrát a za tu dobu mi pomohla pochopit spoustu věcí a vypořádat se s mými největšími strašáky. Z její strany je cítit ohromná empatie, umění naslouchat a klást dotazy, kterými se dostanete k jádru věci. Na naše pravidelná sezení jsem se pak vždycky těšil a odcházel jsem z nich daleko uvolněnější, navíc s pocitem, že si odnáším nějaký nový pohled na sebe sama. Pokud ještě někdy v životě budu potřebovat jakoukoliv pomoc psychologa, nebudu váhat, na koho se obrátím.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Irena Beranová

  Psycholog, Dětský Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

  • J

   S paní magistrou jsem byla velmi spokojená. Docházela jsem k ní s dcerou v porozvodovém období i v období, kdy dcera měla problémy s učením. Diagnostikovala poruchu koncentrace a doporučila nám, jak se učit. Velmi nám v obojím pomohla. Děkujeme!!!

  • J

   Chtěla bych touto cestou poděkovat paní magistře za pomoc při zvládání porozvodových a pubertálních problémů naší dcery. Paní magistra dokáže velmi profesionálně poradit, nasměrovat a vystihnout podstatu, vytváří zároveň příjemné a přátelské prostředí, které budí důvěru u dcery i u nás - rodičů. Oceňuji její individuální přístup, který se neomezuje na obecné rady. Její služby využíváme již druhým rokem, velice nám pomohla a v případě potíží se na ni budeme obracet i nadále.
   Janíčková

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Lucie Součková

  Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

  • Paní doktorku Lucii Součkovou mohu jen doporučit. Nejenže byla po ruce když jsem potřebovala rychlou konzultaci, ale našla rychle řešení pro mě i moje dítě. Je to odbornice na slovo vzatá, umí naslouchat a je pozorná. Měla jsem pocit, že je tady pro mě, což by sice mělo být, ale není to tak vždycky. Děkuji za to, že se umí vcítit, dala mi naději, že bude lépe. A měla pravdu. Neznám lepšího psychologa než je ona!


 • Jitka Záhorská

  Psycholog, Dětský Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

  • M
   Umístění: jiné místo

   Paní doktorku jsem navštívila v jejím "detašovaném pracovišti" na Senovážném náměstí. Potřebovala jsem poradit, jak lépe zvládat stresové situace a jak uchopit partnerské nesoulady. Paní Záhorská mi pomohla pochopit vztah mezi vnějším podnětem a vnitřní reakcí a možnosti, jak je usměrnit. Stačilo mi k tomu pár sezení. Líbilo se mi, že paní Záhorská podněcuje k domácí práci (stručný deník, zápisky o zátěžových situacích), kterou jí můžete dopředu poslat a ona se k nim během sezení vrací a řeší konkrétní situace. Vždy jsem se u paní Záhorské cítila bezpečně, příjemná atmosféra byla umocněna pěknou kanceláří a nabídkou čaje/kávy. Paní doktorku velice doporučuji.

  • M
   Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

   Na pani doktorku a KBT som sa obratil v tazkej zivotnej situacii (to zahrna smrt, rozchod s dlhorocnou partnerkou, dlhotrvajuce uzkosti a strach z uplne vsetkeho co si viete predstavit).
   Samotna KBT je nieco, co vam dokaze uplne zmenit zivot, ak to budete sami chciet. Nieje to ziadna zazracna pilulka ktora vas "vylieci" zo dna na den. Je to skor nieco co vas nauci rozmyslat inac, pracovat so svojimi myslienkami, pochopit preco sa vo vasej hlave odohravaju prave take a take myslienky a najst si vlastny sposob ako sa s nimi vysporiadat. Pani doktorka je v tomto smere velmi napomocna, vzdy vypocuje a navedie vas velmi trefne na dalsi krok, ktorym by ste sa mali vydat. Neodsudzuje, ale naopak pomaha vo vsetkych smeroch a dokaze aj spravne motivovat.
   Cele to ale funguje len za predpokladu, ze do toho investujete svoj cas a to najma mimo navstevy u psychologa. Mozme to prirovnat ku chodeniu do fitka - trener vo fitku na vas da pozor pocas cvicenia, ale strava pocas celeho dna je na vas - zanedbate ju a vysledky nebudu :)
   Na zaverecnom sedeni s pani doktorkou som sa dobre posmial nad tym aky som mal skresleny pohlad na svet - vsetko videl cierne a jedna cierna myslienka zivila dalsiu a tak dookola.
   Tym len chcem povedat - vsetko je na vas, ak do toho date maximum, vase problemy sa zrazu stanu riesitelne, vase obavy a strach prekonane a vy konecne zacnete zit zivot taky ako ste stale chceli, dokonca este o mnoho lepsi. A nie nebude za tym ziaden zazrak, bude to vasa vlastna zasluha. Pani doktorku vrelo odporucam!

  Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře