Vztahová krize Praha

Jakého specialistu hledáte?

Online konzultace k dispozici

„Pan doktor mi velmi pomáhá. Je to dobrý terapeut a člověk, kterému se mohu svěřit a hledat řešení svých problémů.

Nikoly Tesly 6, Praha Mapa

Klinická psychologie a psychoanalýza

Osobní konzultace

• Psychoterapeut, Ostatní, Adi… ktolog Více

Online konzultace k dispozici

„Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit. Více

Jeremenkova 88, Praha Mapa

Terapeutické centrum

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Velice příjemná atmosféra rozhovoru, neuvěřitelně lidský přístup - pan magistr má dar milého humoru, který tíživé momenty vítaně odlehčí, ale v žádném případě nezlehčuje. Byla to má první návštěva, ale odcházela jsem s pocitem úlevy, za což děkuji. Více

Thámova 7, Praha Mapa

Psychologická poradna Bez-tíže

Individuální psychoterapie 60 min

Online konzultace k dispozici

„Dostal jsem se do složitější životní situace, se kterou jsem si sám nevěděl rady. Uvědomil jsem si ze se bez pomoci odborníka neobejdu. Na znamylekar.cz jsem našel Kateřinu Matouškovou a z komentářů nabyl dojmu, že poskytuje přesně ten typ terapie která by mohla fungovat. S terapií jsem neměl předchozí zkušenosti, jen povrchní představu se spoustou stereotypů. Jelikož jsem v té době žil v zahraničí a také kvůli komplikacím s COVIDovou pandemií proběhla větší část sezení online přes Skype. Rozhodně to nebylo na škodu a byl jsem sám velmi překvapen jak dobře může terapie fungovat online bez osobního kontaktu. Recenzi píšu zpětně po ukončení pravidelných sezení v průběhu něco málo přes rok. Paní Kateřina Matoušková mi moc pomohla a velice oceňuji její přímý přístup a otázky na které bylo často složité odpovědět ale právě hledání odpovědi pro mě byla cesta vyznat se sám v sobě. Poté co jsem se přestěhoval zpátky do Česka a situace to dovolila probíhaly sezení osobně a přišlo mi že se terapie stala intenzivnější. Rovněž velice oceňuji způsob jakým jsme terapii ukončovali. Společná rekapitulace mi teprve naplno odhalila jaký kus cesty jsme spolu prošli. A když se ohlédnu zpět na poslední rok jsem sám překvapený jakmile se můj život změnil. K lepšímu. Žiji spokojený vyrovnaný a plný život. Z části díky vědomí, že pokud bych se dostal do situace kterou sám nebudu zvládat můžu se kdykoliv obrátit na paní Kateřinu. Terapii bych doporučil každému. Jsem přesvědčen že duševní zdraví vyžaduje pravidelný trénink a dobrého trenéra. A tím paní Kateřina rozhodně je! Více

Palác Ymca, Na Poříčí 12, 2. patro, dveře 218, linka 12. Zrušení je bez náhrady možné dva pracovní dny předem., Praha Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická ordinace

2 000 Kč

2 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Milá, empatická paní psycholožka, která opravdu naslouchá a adekvátně reaguje na situaci. Návštěvu doporučuji.

Edisonova 86, Praha Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe

1 200 Kč

• „Moc oceňuji empatický chápavý přístup. Ráda se k paní psycholožce vracím, vždy mě vyslechne a pomůže.

Blanická 25, třetí patro, Praha Mapa

Psychologie lidsky

Psychologická konzultace ONLINE

• Psychoterapeut, Psycholog

„Opravdový zájem o pacienta a velmi vstřícný přístup paní magistry velmi oceňuji, pravděpodobně budu ve spolupráci s ní pokračovat Více

Národní 11, 3.patro, Praha Mapa

re:spektrum

• „Paní Paulová je úžasná psychoterapeutka. Spolupracuji s ní delší dobu a moc mi pomohla. Moc doporučuji.

Ostrovského 253/3, Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

Psychoterapie

• Online konzultace k dispozici

„Děkuji za skvělou spolupráci, profesionální a empatický koučing, který má výsledky! Cord je člověk, kterému se můžete s čímkoli svěřit, vyslechne Vás a nejenže se trefí do černého, ale dokáže Vás navést i na jiné způsoby přemýšlení, které Vás opravdu dokážou posunout dál. Za mě velká spokojenost. Více

Na Poříčí 12, Praha Mapa

Coaching - Praha 1

Coaching

Žitomírská 26 - Vinohrady, Praha Mapa

Coaching - Praha 2

Psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Milá, vstřícná, fajn povídání. Její přístup je příjemný, mohu doporučit pro dospělé i děti. Syn s ní navázal bez problému komunikaci, nebál se mluvit o osobních věcech. Moc nám pomohla. Více

Předboř č.e. 18, Strančice Mapa

Konzultace

V Jámě 8, Praha Mapa

Konzultace 50 min

• Psychoterapeut, Psycholog

„K panu Galbavymu chodime se sedmiletym synem a nemuzeme si ho vynachvalit. Clovek na spravnem miste…

Tolstého 4, Praha Mapa

PSYCHOTERA

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Paní Matesová je velmi příjemná a chápavá terapeutka. V kontaktu s dítětem panuje klid a důvěra. A to i při online konzultacích, při kterých jsme vlastně v klidu domova. Více

V Jámě 8, Praha Mapa

Konzultace

Předboř č.e. 18, Strančice Mapa

Konzultace 50 min

Online konzultace k dispozici

„Pan Vladimír má vždy dobrou náladu, říká věci narovinu a umí se dostat k jádru problému. Je to zkušený profesionál. Již po první návštěvě jsem si dokázala uvědomit, co dělám "špatně" díky dobře kladeným dotazům. Když vám není nejlépe, tak vás dokáže rozesmát svým skvělým smyslem pro humor. Určitě doporučuji. Více

Máchova 21, Praha Mapa

Vladimír Jarošík - Máchova

od 1 000 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„K panu Macháčkovi jsem na terapii chodila čtyři roky. Na každé hodině byl vždy stoprocentně přítomný, trpělivý a mohla jsem se s ním bavit o úplně o všem. Děkuji mnohokrát a doporučuji. Více

Senovážné náměstí 1464/6, Praha Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog

„Tato terapie mi pomohla nejen s aktuálním trápením se kterým jsem přišla ale odnasim si s sebou i spoustu poznatků a užitečných věci do života :) proto muzu jen doporučit. Více

Rezidence Rosa, Střelničná 1680/8, Praha 8 – Kobylisy, Praha Mapa

Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog

• Psychoterapeut, Psycholog

„Po několika neúspěšných terapeutických pokusech jsem na Google mapách natrefila na Petra Paška. Petr mě přijal tak, že jsem okamžitě věděla, že jsem konečně na správném místě. Na Petra jsem se obrátila ve velmi náročném období svého života. Vždy jsem se u něj setkala nejen s citlivostí, s empatií, s moudrostí, ale také s důsledností, precizností a tahem na branku. Petr umí číst mezi řádky, pokládá správné otázky ve správný čas, vždy jde do hloubky problému. Zároveň má nadhled a smysl pro humor. Díky Petrovi jsem se lépe poznala, navedl mě na nové knihy, cesty a způsoby přemýšlení o světě, o vztazích i o sobě sama. V tom náročném období jsem se díky jeho péči úplně nezbláznila a ještě jsem si jako bonus odnesla nově nalezený pocit vnitřní svobody. Děkuji, Petře. Více

Mařákova 4, Praha Mapa

Psycholog a terapeut Praha