Závislosti Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Ostatní, Adi… ktolog Více

Online konzultace k dispozici

„Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit. Více

Jeremenkova 88, Praha Mapa

Terapeutické centrum

Online konzultace k dispozici

„Pan Červinka je velice empaticky a umí klást otázky, které jsou dobře mířené. Člověk se s ním cítí dobře a nebojí se mluvit o svých problémech. Více

Vyšehradská 43, Praha Mapa

DA psychoterapie

900 Kč

• „Moc oceňuji empatický chápavý přístup. Ráda se k paní psycholožce vracím, vždy mě vyslechne a pomůže.

Blanická 25, třetí patro, Praha Mapa

Psychologie lidsky

Psychologická konzultace ONLINE

• Psychoterapeut, Psycholog

„K panu Galbavymu chodime se sedmiletym synem a nemuzeme si ho vynachvalit. Clovek na spravnem miste…

Tolstého 4, Praha Mapa

PSYCHOTERA

1 200 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Skvělý přístup, výborná domluva a příjemné prostředí. Pan doktor Chrášťanský mi velmi pomohl, rozhodně doporučuji :)

Belgická 23, Praha Mapa

Soukromá psychologická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog

„Tato terapie mi pomohla nejen s aktuálním trápením se kterým jsem přišla ale odnasim si s sebou i spoustu poznatků a užitečných věci do života :) proto muzu jen doporučit. Více

Rezidence Rosa, Střelničná 1680/8, Praha 8 – Kobylisy, Praha Mapa

Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog

• Psychoterapeut, Psycholog

„Psychoterapie u paní Jany Kotalové mi neskutečně pomohly. Mám za sebou zkušenosti i s jinými terapeuty a s psychoanalýzou, ale teprve až s těmito návštěvami se mi skutečně ulevilo. Paní Kotalová je psycholog, který nemá tendence se nad klientem povyšovat, něco mu tajit nebo jeho problémy zasazovat do komplexních odborných kontextů, nepoužívá psychologická klišé... s obdivuhodnou jednoduchostí a naprostou upřímností se prostě zaměří na vás jako na konkrétního člověka a pomůže vám z problému najít cestu ven. Naše setkání mě naplnila pozitivní energií, nadějí a úlevou, že věci nejsou tak složité, jak se mi jeví. Jsem ji za tuto pomoc vděčná a její konzultace dále doporučuji. Pokud hledáte psychologa, který s vámi bude jednat na rovinu a s laskavostí, určitě budete spokojeni. Více

Ostrovského 253/3 (Ženské domovy), Praha Mapa

Psychologie Kotalová

od 1 000 kč

Online konzultace k dispozici

„Během půl roku jsem s terapeutem prošel opravdu dlouhou cestu. Začínal jsem u závislosti na názorech druhých a nezdravé podřízenosti vůči sebejistým lidem nebo lidem ve vedoucích funkcích. (A nevěděl jsem o tom.) Po půl roce daleko víc rozumím tomu, co se ve mně odehrává, kdo jsem a co potřebuju a jak to jde nebo nejde dohromady s potřebami druhých lidí. Sice to stálo hodně peněz - ale při zpětném pohledu, kdybych o tuto životní změnu měl přijít, neváhal bych zaplatit desetinásobek. Více

Mařákova 4, Praha Mapa

Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6

1 500 Kč

1 500 Kč

Online konzultace k dispozici

„Paní Papoušková je moc milá a empatická. Pokaždé mi dokázala utřídit myšlenky a pomoci. Poslední terapie probíhala online přes Skype a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen jak vše probíhalo hladce a efekt byl téměř podobný jako při osobním setkání. Více

Durychova 101/66, Praha Mapa

Terapeutické centrum Nové Dvory

Skalská, Praha Mapa

Terapie v přírodě Modřanská rokle

• Psychoterapeut, Psycholog

„Terapeutka Markéta Rozsívalová byla mojí skvělou průvodkyní v době, kdy jsem potřebovala pomoct změnit svůj dosavadní život. Není jednoduché cizímu člověku otevřít svůj život, ale Markéta umí vytvořit velice intimní a chápající prostředí, kde dokáže člověk s důvěrou otevřít svoje já. Při terapiích mě někdy méně, někdy více navedla na skutečnosti, které jsem do té doby nedokázala vidět, a umět tak pochopit více svoji minulost a přetvářet současnost k lepšímu (není to fráze). Děkuji Markétě, že mě posunula, kam mě posunula. Více

Holečkova 31, Praha Mapa

Řipská 15, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

Individuální psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem. Více

Václavské náměstí 21, Praha Mapa

Psychologie Můstek

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pokud s terapií váháte, neváhejte. Přestanete být na své trable sami. Pomohl mi zdolat pro mě nezdolatelnou horu a našla jsem zase sama sebe. Pokud budete opravdu chtít, dokážete spolu překonat nemožné. Velmi jsem ocenila pocit, že v tu chvíli tu je jen pro mě a opravdu naslouchá. Více

Dykova 1, Praha Mapa

Psychoterapeutická poradna Otevřený dialog

od 850 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„The best way to describe him ( he will always be there when you need him ) good explanation, great understanding, and tips how to deal with whatever it is you face in life. Thank you Mr, Jakub. Více

Na louži 258/13, Praha Mapa

Psychologické poradenství, Psychoterapie, Adiktologické poradenství

Individuální psychoterapie (50 minut)

900 Kč

• „Paní doktorka je velmi vstřícná, milá a je to první osoba se kterou jsem začal své problemy řešit narovinu

Průběžná 85, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace a léčba závislostí

Průběžná 85, Praha Mapa

Psychiatrie a lečba závislosti

• Psychoterapeut, Psycholog

„Jediné, co mne na spolupráci se slečnou Kretíkovou mrzí je, že jsem doporučení k ní nedostal o několik let dříve.

Novoveská 322/5 Jinonice, Praha Mapa

S-mysl