Emocionální krize Praha

Jakého specialistu hledáte?

Online konzultace k dispozici

„Dostal jsem se do složitější životní situace, se kterou jsem si sám nevěděl rady. Uvědomil jsem si ze se bez pomoci odborníka neobejdu. Na znamylekar.cz jsem našel Kateřinu Matouškovou a z komentářů nabyl dojmu, že poskytuje přesně ten typ terapie která by mohla fungovat. S terapií jsem neměl předchozí zkušenosti, jen povrchní představu se spoustou stereotypů. Jelikož jsem v té době žil v zahraničí a také kvůli komplikacím s COVIDovou pandemií proběhla větší část sezení online přes Skype. Rozhodně to nebylo na škodu a byl jsem sám velmi překvapen jak dobře může terapie fungovat online bez osobního kontaktu. Recenzi píšu zpětně po ukončení pravidelných sezení v průběhu něco málo přes rok. Paní Kateřina Matoušková mi moc pomohla a velice oceňuji její přímý přístup a otázky na které bylo často složité odpovědět ale právě hledání odpovědi pro mě byla cesta vyznat se sám v sobě. Poté co jsem se přestěhoval zpátky do Česka a situace to dovolila probíhaly sezení osobně a přišlo mi že se terapie stala intenzivnější. Rovněž velice oceňuji způsob jakým jsme terapii ukončovali. Společná rekapitulace mi teprve naplno odhalila jaký kus cesty jsme spolu prošli. A když se ohlédnu zpět na poslední rok jsem sám překvapený jakmile se můj život změnil. K lepšímu. Žiji spokojený vyrovnaný a plný život. Z části díky vědomí, že pokud bych se dostal do situace kterou sám nebudu zvládat můžu se kdykoliv obrátit na paní Kateřinu. Terapii bych doporučil každému. Jsem přesvědčen že duševní zdraví vyžaduje pravidelný trénink a dobrého trenéra. A tím paní Kateřina rozhodně je! Více

Palác Ymca, Na Poříčí 12, 2. patro, dveře 218, linka 12. Zrušení je bez náhrady možné dva pracovní dny předem., Praha Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická ordinace

2 000 Kč

2 000 Kč

• Online konzultace k dispozici

„Děkuji za skvělou spolupráci, profesionální a empatický koučing, který má výsledky! Cord je člověk, kterému se můžete s čímkoli svěřit, vyslechne Vás a nejenže se trefí do černého, ale dokáže Vás navést i na jiné způsoby přemýšlení, které Vás opravdu dokážou posunout dál. Za mě velká spokojenost. Více

Na Poříčí 12, Praha Mapa

Coaching - Praha 1

Coaching

Žitomírská 26 - Vinohrady, Praha Mapa

Coaching - Praha 2

Psychoterapie

Konzultace online

1 300 Kč

• „Paní Paulová je úžasná psychoterapeutka. Spolupracuji s ní delší dobu a moc mi pomohla. Moc doporučuji.

Ostrovského 253/3, Mapa

Psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Skvělý přístup, smysl pro humor, velmi porozumitelná komunikace a snaha vyřešit problém. Opravdu to předčilo všechna moje očekávání. Více

Pod pekárnami 10, Praha Mapa

Tomáš Kleisner

Psychologické konzultace

1 200 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Lucie je profesionálka každým coulem. Ale je hlavně člověkem a to se v této profesi ne vždy vidí. Je vidět, že jí na klientech opravdu upřímně záleží a snaží se pomoci. Velmi Lucii doporučuji. Více

V Jámě 8, Praha Mapa

Konzultace

Předboř č.e. 18, Strančice Mapa

Konzultace

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Equita a pan Dr.Kysilka předčili naše očekávání! Do Equity jsme šli po předchozí špatné zkušenosti jinde a jsme nadšeni, jakým způsobem terapie dceři pomáhají! Pan Dr.umí velmi citlivě prohlédnout do problému a velmi interaktivně, v našem případě zejména hrou, s dcerou pomáhá “řešit”, zmírňovat a vyrovnat se s jejím traumatizujicim zážitkem, kterým byla dopravní nehoda. Dcera chodí moc ráda, pana doktora si oblíbila a i ve 4 letech si vybudovala takovou důvěru,že sama už je schopna uvědomit si, co dalšího ji trápí a co by ráda svěřila a těší se o čem si příště bude “s Jirkou” povídat, či co chce “hrát”…. Moc dekuji zejména panu doktorovi za jeho citlivý přístup a také celému týmu Equity za skvělou komunikaci, flexibilitu a vstřícnost. Těšíme se na další sezení, PŽ Více

V Jámě 8, Praha Mapa

Konzultace 50 min

Předboř č.e. 18, Strančice Mapa

Konzultace 50 min

• Psychoterapeut, Psycholog

„K panu Macháčkovi jsem na terapii chodila čtyři roky. Na každé hodině byl vždy stoprocentně přítomný, trpělivý a mohla jsem se s ním bavit o úplně o všem. Děkuji mnohokrát a doporučuji. Více

Senovážné náměstí 1464/6, Praha Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe

1 200 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Skvělý přístup, výborná domluva a příjemné prostředí. Pan doktor Chrášťanský mi velmi pomohl, rozhodně doporučuji :)

Belgická 23, Praha Mapa

Soukromá psychologická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog

„Psychoterapie u paní Jany Kotalové mi neskutečně pomohly. Mám za sebou zkušenosti i s jinými terapeuty a s psychoanalýzou, ale teprve až s těmito návštěvami se mi skutečně ulevilo. Paní Kotalová je psycholog, který nemá tendence se nad klientem povyšovat, něco mu tajit nebo jeho problémy zasazovat do komplexních odborných kontextů, nepoužívá psychologická klišé... s obdivuhodnou jednoduchostí a naprostou upřímností se prostě zaměří na vás jako na konkrétního člověka a pomůže vám z problému najít cestu ven. Naše setkání mě naplnila pozitivní energií, nadějí a úlevou, že věci nejsou tak složité, jak se mi jeví. Jsem ji za tuto pomoc vděčná a její konzultace dále doporučuji. Pokud hledáte psychologa, který s vámi bude jednat na rovinu a s laskavostí, určitě budete spokojeni. Více

Ostrovského 253/3 (Ženské domovy), Praha Mapa

Psychologie Kotalová

od 1 000 kč

Senovážné nám. 23, Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Andres je skvělý. Již po první hodině jsem cítila zlepšení. Během prvních pár sezení mi pomohl uvědomit si důvody mého chování v určitých situacích, na které jsem sama nedokázala celé roky přijít. Vyhovuje mi jeho klidný a empatický přístup, rozhodně doporučuji. Více

Vyšehradská 49, Praha Mapa

• Psychoterapeut

Řipská 15, Praha Mapa

Individuální psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Byla jsem maximalni spokojena a pani Benesovou doporucuji svemu okoli. Diky terapii jsem byla schopna podivat se na hodne aspektu sveho zivota jinak, s odstupem. Mam pocit, ze za cca pul roku terapie se mi podarilo urovnat si v hlave, co je pro me dulezite - ackoli primo tohle nebylo hlavnim predmetem nasich sezeni. Spousta veci mi dochazi zpetne, z terapie budu urcite jeste nejakou dobu cerpat. Maximalni spokojenost jak po profesionalni, tak po lidske strance! Více

Vyšehradská 49/320, Praha 2, Praha Mapa

Budova kláštera Emauzy

od 1 000 kč

• Psycholog, Dětský psycholog

„Paní Rákosová mi pomohla zásadním způsobem. Přišel jsem k ní kvůli problémům s alkoholem, které mi začínaly přerůstat přes hlavu. Behěm sezení jsme odhalili příčinu problému - syndrom týraného dítěte. Ten mě nepříjemně ovlivňuje vlastně celý život, aniž bych si vůbec uvědomoval jeho existenci. Díky paní Rákosové se mi podařilo uspořádat si vztah vůči sobě samému, hlavně (znovu?) najít sebeúctu. S odstupem času zatím můžu říct, že na svět nyní nahlížím mnohem veseleji, velmi se mi zlepšil vztah s manželkou a došlo i ke katarzi s rodiči. Na paní Rákosové si cením milého, chápavého a profesionálního přístupu. Často jsem měl pocit, že do mě vidí, že mě zná lépe, než já sám. Nebál jsem se jí zcela otevřít, vlastně o svých niterných problémech jsem si do té doby ještě takhle nikdy s nikým nepohovořil. A navíc jsem již 2 měsíce dobrovolně střízlivý a alkohol mi nijak nechybí:) Pokud by v mém okolí někdo hledal odbornou psychologickou pomoc, paní Rákosová bude člověk, kterého rád doporučím! Více

Velvarská 13, Praha Mapa

Psychologická poradna

1 názor

„Příjemné prostředí a milý a profesionální přístup. Paní Jasenka mi pomohla pochopit problém z druhé strany. Má terapie netrvala dlouho, nebyla jsem nikterak tlačena do dalších návštěv. Více

Opletalova 25, Praha Mapa

Psycholog Praha

Rodinná psychoterapie

1 000 Kč

• „Terapie u pana Kuty není povídání si jako u kamarádky na čaji. Je to první psycholog, co se mnou na mně doopravdy makal zcela aktivně, zajímal se, nebál se jít do hloubky a přímo, přitom velmi citlivě a vnímavě. Vyzkoušela jsem více různých psychologů ale až zde jsem narazila opravdu na někoho, kdo do toho šel se mnou a naplno. Dokázal si získat mou důvěru, dostat se k jádru problému a být mi tam pevnou oporou a průvodcem, který ví, co dělá. Mohu jen maximálně doporučit a přeji každému, kdo má odvahu se pohnout z místa. Více

Jaselská 32, Praha Mapa

Psycholog Igor Kuta