Gynekologická onemocnění Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Rychlé online objednání termínu. Příjemná komunikace s panem doktorem i se sestřičkou v ordinaci. Důkladné preventivní vyšetření. Děkuji :) Více

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Gynekologie

• „Хороший специалист и человек! Приятна в общении, хорошо все объясняет и отвечает на все вопросы. Умеет найти индивидуальный подход :) побольше бы таких врачей! Více

• Gynekolog, Diagnostik

„Přátelsky , lidsky zároveň profesionální přístup . Jsem rada ze jsem po letech nasla tak skvělého gynekologa. Letám za lékařskou péči pravidelně do Čech z Anglie, a v žádném případě, dokud budu mít možnost tak činit i nadále, jiného gynekologa bych ani nechtěla. Více

Plzeňská 49, Chrášťany Mapa

P & P GynCare s. r. o.

• „Nejlepší klinika a gynekolog v Praze. Dekuji za 6 let klidu a té nejlepší úrovně. Opět jsem obdržela kompletní vyšetření za 15 minut v nejpohodlnějších podmínkách. Více

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha Mapa

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

Medicinské a estetické centrum Markin

• „K paní doktorce jsem šla s akutním problémem, který bylo nutné ihned řešit. Moje gynekologická ambulance mě bohužel odmítla okamžitě přijmout. K paní doktorce jsem rovnou přešla. :) Vše proběhlo, jak mělo. Více

Medicinské a estetické centrum Markin

• „S panem doktorem jsem maximálně spokojena již mnoho let. Vždy profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit!

Kateřinská 7/1526, Praha Mapa

Gynprofi s.r.o.

• „Pana doktora mohu vřele doporučit. Gynekolog, člověk, co si na nic nehraje, tudíž mu můžete v klidu říct vše, co Vás trápí. Rád Vás vyslechne a poradí. Nic nezanedbá a se vším Vám pomůže. Sestřičky taktéž, velmi milé. Není nač si stěžovat. :-) Více

Jičínská 8, Praha Mapa

Medica Flora s.r.o.

• „Pro mne je Pani doktorka skvely odbornik. Jsem v jeji peci jiz nekolik a porodila jsem dve zdrave deti. Je Mila, usmevava, vzdy mi skvele poradila. Za mne velka spokojenost. Více

Prostřední 791, Hostivice Mapa

GynHost s.r.o., gynekologicko - porodnická ambulance

• „Paní doktorka je člověk na správném místě.Psychicky podpoří,vše vysvětlí a vždy má úsměv na tváři.Velmi mi pomohl její pozitivní přístup,určitě bych ji doporučila všem. Více

Platnéřská 11, Praha Mapa

Gynprag

• „K panu doktorovi chodím necelý rok, nemůžu si na nic stěžovat. A paní sestřička velice hodná a příjemná.

Chodovická 10/484, Praha Mapa

GYNOSAN, s.r.o.

• „Je to absolutní odborník.Mě zachránil život.Tvrdá realita.Ale k čemu sladké jednání, když mám nádor, tak jsou jenom dvě možnosti a on a jeho sestřička Zuzana jsou profesionálové.Wehle Miluše. Více

Kateřinská 7/1526, Praha Mapa

Gynprofi s.r.o.

• „Velmi profesionální, lidská, pečlivá, trpělivá, ale hlavně pragmatická. Vždy s úsměvem a pokaždé se za ní těším . Chodím k ní už více než 6 let a nikdy bych neměnila, nejlepší doktorka, co jsem kdy měla. Více

Stamicova 1968, Praha Mapa

Vaše gynekologie s.r.o.

• Gynekolog

EUC klinika, Plaňanská 1, Praha Mapa

Gynekologie Kliment

• Gynekolog

Kartouzská 6, , Praha Mapa

Prague Women´s Health Center s.r.o.