P & P GynCare s. r. o.

Diagnostika, Gynekologie

(99+ názorů)

Lékaři a specialisté na této klinice

O nás

Typ zařízení

 • klinika

Ordinace

 • P & P GynCare s. r. o.

  Plzeňská 49, Praha 1

  252 19, Chrášťany, středočeský

  Kontaktní údaje +420 22...

Názory o lékařích ze zařízení

 • Zuzana Pleváková

  Gynekolog, MUDr.

  • J
   Umístění: jiné místoSlužby: Ambulantní zákrok v CN

   Dobrý den,
   nedávno jsem musela podstoupit "malý" gynekologický zákrok v kladenské nemocnici. Přijímala mě paní doktorka Pleváková. Měla jsem strašný strach. V ordinaci mě přivítala velmi příjemná paní doktorka, která mi vše vysvětlila a ještě mě uklidnila, abych se nebála, že na sále bude se mnou. Díky milému přístupu a vysvětlení jsem se bála o dost míň. Moc děkuji. Jarka H.

  • D
   Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Konizace čípku

   Nejlpší volba. Prvně - zvolila jsem tuto ordinaci hlavně proto, že Mudr. Pleváková je nejen gynekolog, ale také porodník ( je členem lékařského týmu Kladenské porodnice). Lékařka má velmi široký rozsah profes. zkušeností a myslím, že je doktorkou velkých kvalit. Ordinace je technologicky špičkově vybavena včetně ultrazvuku. Mudr. Pleváková byla vždy usměvavá, komunikativní a musím podoktnout, že velmi jemná! Nikdy mě nic nebolelo (a to mám za sebou i odebrání tkáně z čípku). Bonusem je parkování přímo u domu ordinace. Třešničkou na dortu je ochotná sestřička, která se vždy snaží vyhovět. Mudr. Pleváková je jednoznačně ta skvělá volba!

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Peter Plevák

  Gynekolog, Diagnostik, MUDr.

  • Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Preventivní prohlídka

   Dobrý den pane doktore, mám za sebou první prohlídku u vás, vybrala jsem si vás na základě kladných hodnocení. Byla jsem nadmíru spokojená jakým způsobem probíhalo vyšetření, jste velmi milý a vstřícný, vyšetření proběhlo v přátelské atmosféře, což je pro pacienta důležité, zvlášť na gynekologii :-).Pan doktor vše vysvětlí, není pro něj problém odpovědět na jakkýkoliv dotaz. Ordinace ultra moderně vybavená. Sestřička také příjemná a ochotná, při příchodu do čekárny vám nabídne nápoje. Budu se tešit na další navštěvu.

  • D
   Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Prevence

   Pan MUDr. Plevák je velmi profesionální, citlivý, lidsky příjemný a dokáže navodit pohodovou atmosféru, což je při gynekologickém vyšetření k nezplacení. Je zřejmé, že ke své profesi přistupuje velmi zodpovědně, protože se kontinuálně vzdělává ve svém oboru. Jeho pozornost věnovaná pacientce a následná péče je nejen díky tomu na vysoké úrovni. Doporučuji pana doktora proto všem ženám, které hledají dobrého gynekologa.

  Podívejte se na všechny názory (241) na lékaře


P & P GynCare s. r. o.

P & P GynCare s. r. o.
Diagnostika, Gynekologie

Telefon na objednání se na návštěvu

222 264 302