P & P GynCare s. r. o.

Plzeňská 49, Praha 1

252 19, Chrášťany, středočeský

Kontaktní údaje +420 22...

Typ zařízení

• klinika

• Peter Plevák

Gynekolog, Diagnostik, MUDr.

• K
      Umístění: P & P GynCare s. r. o.

K panu doktoru Plevákovi jsem se dostala na doporučení kamarádky ve II. trimestru těhotenství. Pan doktor nás přijal i po svých ordinačních hodinách a věnoval se nám velmi důkladně až do pozdních večerních hodin, aby se ujistil, že probíhající těhotenství je v pořádku. Svého praktického gynekologa jsem měnila po 15ti letech a tudíž jsem k novému lékaři šla s jistými obavami, ale odcházela jsem naprosto nadšena jeho profesionálním a zároveň citlivým přístupem. Nadšený z něj byl i můj přítel, jakkoliv to může znít zvláštně. Panu doktoru Plevákovi naprosto důvěřujeme a jsme přesvědčeni o tom, že jsme v té nejlepší péči. Každá další návštěva je velmi příjemným zážitkem. Nemohu jinak než vřele doporučit. Děkujeme za vše. K. Jiříková

• Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: zmena lekare

Dobry den,jmenuji se Ladislava Dvorakova a chtela bych se podelit o zazitek ktery me cekal po prijeti pana doktora Plevaka.Toto rozhodnuti pro me nebylo jednoduche nebot jsem dlouho chodila ke svemu gynekologovi a jen tak sve doktory nemenim. Jelikoz jsem ale otehotnela a pece jiz nebyla takova jakou by tehotna zena mela mit rozhodla jsem se pro pana doktora Plevaka.Cekalo me mile privitani, dukladne vysetreni, vse mi s ochotou vysvetlil a bylo videt jak svou praci dela opravdu s laskou. Je to ve svem oboru opravdovy profesional a jsem moc rada ze jsem se k tomuto kroku rozhodla, nebot nejen ze se nebojim chodit na pravidelne prohlidky ale naopak tam jdu s klidem nebot pan doktor vi co dela. Jeho ordinace je spickove vybavena a zari cistotou. Uz to je vizitka profesionala.Nemohu opomenout ani sestricku, ktera je tez vzdy mila a usmevava. Panu doktorovi chci touto cestou za vse moc podekovat a poprat mu spousty spokojenych pacientek a aby se mu i nadale darilo vytvaret takove prostredi, kam se pacientky budou rady vracet. Pacientka Ladislava

Podívejte se na všechny názory (245) na lékaře

• Zuzana Pleváková

Gynekolog, MUDr.

• N
      Umístění: P & P GynCare s. r. o.

K paní doktorce Plevákové chodím přes 2 roky. Její ordinaci jsem navštěvovala i v těhotenství,kdy jsem se doslova těšila na každé ultrazvukové vyšetření, vždy mi pečlivě ukázala, kde co miminko má a ochotně odpovídala na mé zvídavé otázky. Při vyšetřeních je velmi citlivá,nebolela mě ani aplikace nitroděložního tělíska, ani jeho vyjmutí. Se změnou termínu vyšetření nikdy nebyl problém, vždy vyjdou vstříc, proto mohu jen doporučit.

• M
      Umístění: P & P GynCare s. r. o.

S paní doktorkou jsem byla ze začátku spokojená,postupem času jsem zjistila,že to není úplně ono.Když jsem řekla,že mám nějaký problém,tak jsem na vše dostala letáček ať se v podstatě vyléčím sama.Pak mě naštvalo,že jsem měla zaplacený roční poplatek a když jsem tam šla po půl roce s problémem,tak jsem si za vyšetření musela zaplatit,že přestali spolupracovat s mojí pojišťovnou (ze začátku,když jsem tam přešla tak s ni spolupracovali) . A závěrem,když jsem přešla k jiné lékařce tak mi při posílání mé zdravotní karty k nové dr,kartu ztratili při zaslání poštou.Je mi líto ale za mě bohužel ne.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře