Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

P & P GynCare s. r. o.

Plzeňská 49

252 19 , Chrášťany , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: MUDr. Peter Plevák Jiný

  Pan doktor je výborný nejen lékař, ale i člověk. Nejen, že se v jeho ordinaci cítíte jako doma i proto, že si s Vámi dokáže popovídat o čemkoli, ale při tom neopomíná být především lékař, který velmi dbá na prevenci a je velmi precizní. Řekla bych, že mu opravdu jde o jeho pacientky, což se v dnešní době o všech lékařích říci bohužel nedá. Pana doktora vřele doporučuji. p.s. Děkujeme, pana doktore!!! :)

  MUDr. Peter Plevák

  Předem přeji krásný dobrý den. Tyhle slova od pacienta ( tky ) vždy zahřejí od srdce. Že nejde ta pozitivní energie vynaložená směrem k pacientovy nazmar a že to není stále zbytečné býti lidský a laskavý ke svým pacientům. Asi se stávám již ve 54 letech přecitlivělý, no mám radost, když to občas někdo takhle ocení. Já Vám děkuji za kladné hodnocení a těším se na další setkání u nás v ordinaci.

  T
  Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

  Nemohla jsem přes 1,5roku otěhotnět a když se konečně zadařilo, potrácela jsem. Pani doktorka můj problém neřešila, až u jiného doktora jsem zjistila, že mám PCOS (existují na tento problém prášky, nejedná se o antikoncepci).

  U
  Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

  Bohužel také nemohu paní doktorku doporučit. Přešla jsem k ní kvůli přestěhování. Už první návštěvu jsem se necítila příjemně, ale neřešila jsem to, že tomu dám šanci. Pak při akutním problému mi bylo řečeno, ať se objednám, volno bylo až za týden, horko těžko jsem to vydržela a den předem mi volala sestra, že z důvodu nemoci mi musí termín zrušit. To bych ještě jakž takž pochopila, ale očekávala jsem, že mě tedy pak už vezmou přednostně, ale bylo mi řečeno, ať se znovu objednám. To už mi došla trpělivost a vrátila jsem se zpět k původnímu lékaři, který mě s akutním problémem vezme téměř ihned. Sice musím dojíždět, ale kvalita péče na úplně jiné úrovni.

  B
  Lékař: MUDr. Peter Plevák Jiný

  Pan doktor me podporil a nepochyboval o prirozenem porodu po predchozim cisarskem rezu. Je to profik se zkusenostmi. V Chrastanech ma skvelou ordinaci, udela i vsechny screeningy. Vse v klidu vysvetli a uklidni, nemela jsem potrebu cokoli dohledavat na internetu. Panu doktorovi verim. Dekuji za peci

  MUDr. Peter Plevák

  Moc děkuji za krásnou, stručnou no výstižnou, milou a pozitivní recenzi. Uctivě Plevák

  A
  Lékař: MUDr. Peter Plevák Jiný

  Pan doktor je vtipálek, velmi podrobně se na vše ptal a měla jsem i pocit, že jsem ho jako pacientka upřímně zajímala. Potud tedy dobré. Přesto ale nějak vázla komunikace, přišla jsem s žádostí o zjištění zda mám/nemám PCOS, sděleno mi bylo: "Je to dobrý." Nějak jsem z toho nepochopila, že PCOS mám a i nadále jsem nevěděla co způsobuje problémy s otěhotněním. Při zástupu p. doktora jeho ženou (MUDr. Plevákovou) mi bylo mezi řečí sděleno, že neví proč se divím, když mám v kartě zapsáno PCOS (už 2 roky). Navíc jsem neustále poslouchala stížnosti na mou pojišťovnu (smluvní), že jim neproplácí úkony, pan doktor si mě ale u pojišťovny "neregistroval" a pojišťovna se více než 2 roky domnívala, že mám předchozího lékaře. Sestřička není právě nejmilejší osobou a bývá dost otrávená jakýmikoli dotazy. Kartu k novému lékaři i přes žádost nepřeposlali. V součtu všeho tedy negativní hodnocení.

  MUDr. Peter Plevák

  Velice Vám děkuji za Vaše slova na naši adresu. Je to pro nás neocenitelná spětná vazba. Člověk se učí celý život a stále je co zlepšovat. Je dokonce trochu ironii, že teď už přes 1 a 1/2 r. spolupracuje naše ordinace úzce s IVF společností UNICA a problém s PCO sy., resp. Stein Levental, nebo HAAS umíme velmi dobře léčit, resp. pomoct pacientce k zdárnému otěhotnění. Hold takový je život, někdy je chyba v komunikaci a vždy si lidsky nemusíme sednou nebo se úplně nepochopíme, Uctivě PLEVÁK

  L
  Lékař: MUDr. Peter Plevák Jiný

  Přátelsky , lidsky zároveň profesionální přístup . Jsem rada ze jsem po letech nasla tak skvělého gynekologa. Letám za lékařskou péči pravidelně do Čech z Anglie, a v žádném případě, dokud budu mít možnost tak činit i nadále, jiného gynekologa bych ani nechtěla.

  MUDr. Peter Plevák

  Nevím jestli je to ještě aktuální a stále k nám z té nedaleké Anglie stále létate ? Doposud jsem měl 2 pacientky, které za mnou létali až z Norska, konkrétne z OSLA, jedna dokonce v rámci těhotenských poraden. Tak přeji krasný den. Plevák

  P
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

  byla jsem zde jen jednou, řešila jsem problém s bulkou v prsu... protože to i hodně bolelo a mame to i v rodině.. bylo mi řečeno, že na bolest si musím zvyknout a že to je k menstruaci a ze tam nic nenahmatala. na moje prosby mi paní doktorka napsala žádanku na ultrazvuk do mámacentrum. pani doktorka mi ale rekla at si tam zajdu az po nenstruaci. bolest ani po menstruaci nezmizela a v mamacentu mě hned brali jako akutní případ. a bohužel oni tam bulku nahmatali hned a ke zklamání všech se jedná o zhoubný nádor. myslím že můj problém byl zlehčovan a neřešen.

  N
  Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

  Velmi neprijemna pani doktorka aj sestricka, vobec som sa necitila komfortne pocas celej navstevy, co je velmi dolezite pri gynekologovi. Clovek sa citi este horsie ked si za toto aj ma zaplatit. Prisla som tam kvoli rieseniu antikoncepcie, a doktorka povedala nech si najdem na internete. Takze vobec neriesila problem, kvoli ktoremu som dosla, a zaroven mi chcela silou mocou predat nejake nadstandardne vysetrenie, aj ked som jej povedala, ze na preventivke som uz ten rok bola. Gynekolog bez empatie, pravdepodobne to robi iba kvoli peniazom. Uz by som ju nikdy nenechala dotknut sa mojich intimnych partii (nech to znie akokolvek smiesne), aj keby bola posledny doktor v Prahe.

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

  Paní doktorka je úžasná, vyřešila můj velký problém se kterým jsem přišla od bývalé gynekoložky.
  Milá, ochotná vše vysvětlit, laskavý přístup. To samé i sestřička.

  A
  Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

  Příšerná zkušenost. Arogantní sestra i paní doktorka, bohužel. Přišla jsem s bolestmi břicha a krvácením. Bylo mi řečeno, že je to normální. Podotýkám, že se to opakuje stále a nelepší se to.
  Člověk si zaplatí péči a nakonec odchází s nepříjemným pocitem. Takové jednání jsem nezažila NIKDE.
  Kdyby šlo dát 0 hvězdiček, tak je dám.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu