Diagnostika, Gynekologie

(99+ názorů)

Lékaři a specialisté na této klinice

Typ zařízení

• klinika

• P & P GynCare s. r. o.

Plzeňská 49, Praha 1

252 19, Chrášťany, středočeský

Kontaktní údaje +420 22...

• Zuzana Pleváková

Gynekolog, MUDr.

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Ambulantní zákrok v CN

Dobrý den,
      nedávno jsem musela podstoupit "malý" gynekologický zákrok v kladenské nemocnici. Přijímala mě paní doktorka Pleváková. Měla jsem strašný strach. V ordinaci mě přivítala velmi příjemná paní doktorka, která mi vše vysvětlila a ještě mě uklidnila, abych se nebála, že na sále bude se mnou. Díky milému přístupu a vysvětlení jsem se bála o dost míň. Moc děkuji. Jarka H.

• D
      Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Konizace čípku

Nejlpší volba. Prvně - zvolila jsem tuto ordinaci hlavně proto, že Mudr. Pleváková je nejen gynekolog, ale také porodník ( je členem lékařského týmu Kladenské porodnice). Lékařka má velmi široký rozsah profes. zkušeností a myslím, že je doktorkou velkých kvalit. Ordinace je technologicky špičkově vybavena včetně ultrazvuku. Mudr. Pleváková byla vždy usměvavá, komunikativní a musím podoktnout, že velmi jemná! Nikdy mě nic nebolelo (a to mám za sebou i odebrání tkáně z čípku). Bonusem je parkování přímo u domu ordinace. Třešničkou na dortu je ochotná sestřička, která se vždy snaží vyhovět. Mudr. Pleváková je jednoznačně ta skvělá volba!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Peter Plevák

Gynekolog, Diagnostik, MUDr.

• Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Preventivní prohlídka

Dobrý den pane doktore, mám za sebou první prohlídku u vás, vybrala jsem si vás na základě kladných hodnocení. Byla jsem nadmíru spokojená jakým způsobem probíhalo vyšetření, jste velmi milý a vstřícný, vyšetření proběhlo v přátelské atmosféře, což je pro pacienta důležité, zvlášť na gynekologii :-).Pan doktor vše vysvětlí, není pro něj problém odpovědět na jakkýkoliv dotaz. Ordinace ultra moderně vybavená. Sestřička také příjemná a ochotná, při příchodu do čekárny vám nabídne nápoje. Budu se tešit na další navštěvu.

• D
      Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Prevence

Pan MUDr. Plevák je velmi profesionální, citlivý, lidsky příjemný a dokáže navodit pohodovou atmosféru, což je při gynekologickém vyšetření k nezplacení. Je zřejmé, že ke své profesi přistupuje velmi zodpovědně, protože se kontinuálně vzdělává ve svém oboru. Jeho pozornost věnovaná pacientce a následná péče je nejen díky tomu na vysoké úrovni. Doporučuji pana doktora proto všem ženám, které hledají dobrého gynekologa.

Podívejte se na všechny názory (241) na lékaře

Diagnostika, Gynekologie

Telefon na objednání se na návštěvu

222 264 302