P & P GynCare s. r. o.

(99+ názorů)

• P & P GynCare s. r. o.

Plzeňská 49, Praha 1

252 19, Chrášťany, středočeský

Kontaktní údaje +420 22...

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Zuzana Pleváková

Gynekolog, MUDr.

• N
      Umístění: jiné místo

Paní doktorka je velmi příjemná a milá. Byla jsem u ní v rámci gynekologické ambulance v nemocnici, přivítala mě podáním ruky a vše vysvětlila, vyšetřila a uklidnila, že se nic neděje. Občas se člověk setká s postojem lékaře, který je nepříjemný a neochotný a dává najevo, jak ho pacient obtěžuje, kor na pohotovosti, a občas lékaři zapomínají, že obyčejný pacient není zdravotník a tudíž nemůže vědět, že se nejedná o nic vážného. Paní doktorka vše s klidem vysvětlila a sepsala podrobnou zprávu. Kéž by takoví byli všichni lékaři.

• S
      Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Pani doktorka je veľmi milá, ochotná, empatická a vždy dobre naladená. Ambulancia je moderne a príjemne zariadená, veľmi oceňujem mimo iné aj detský kútik priamo v ordinácii, ktorý sme s mojim synom niekoľkokrát využili (musím vyzdvihnúť aj veľmi priateľský prístup sestričky, ktorá mi syna počas mojho vyšetrenia zabavila).

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Peter Plevák

Gynekolog, Diagnostik, MUDr.

• Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Plevákovi za jeho nadstandartní péči, vždy pozitivní náladu a profesionální, přitom lidský přístup.
      Ještě jsem se v životě nikdy netěšila k lékaři tolik jako právě do ordinace P&P GynCare. Je to člověk na svém místě, který vždy precizně s péčí přistupuje ke každému vyšetření, dá si na čas aby nic nezanedbal a zároveň dokáže rozesmát.

Vrchní sestra Šteflová je rovněž neskutečně milý, usměvavý člověk, ochotný vždy odpovědět na všechny otázky a vysvětlit k lajckému pochopení.

Jsem ze srdce vděčná, že manžel mohl být součástí všech vyšetření a že s námi bylo vždy zacházeno s respektem a úctou.

Po dvanácti letech navštěvování jedné paní doktorky pro mne bylo velmi těžké se odhodlat a začít navštěvovat jiného gynekologa, ale dnes jsem nevyslovitelně vděčná, že mi byl pan doktor doporučen a jak já, tak manžel doporučujeme dále v našem okruhu.

Děkujeme a těšíme se na další návštěvu. Bendovi.

• Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Som vďačná maminkám z Chýně za to,že mi doporučili práve ordináciu v Chrášťanoch.Pán doktor je veľmi dobrý gynekológ s veľkým srdcom.Svoju prácu vykonáva naozaj precízne a profesionálne.Ešte nikdy a nikde som nezažila take milé jednanie, toľko ochoty odpovedať na akúkoľvek otázku a informácii počas vyšetrenia. Som za to veľmi vďačna. Ďakujem Vám

Podívejte se na všechny názory (243) na lékaře