P & P GynCare s. r. o.

Plzeňská 49, Praha 1

252 19, Chrášťany, středočeský

Kontaktní údaje +420 22...

Typ zařízení

• klinika

• Peter Plevák

Gynekolog, Diagnostik, MUDr.

• K
      Umístění: P & P GynCare s. r. o.

K panu doktoru Plevákovi jsem se dostala na doporučení kamarádky ve II. trimestru těhotenství. Pan doktor nás přijal i po svých ordinačních hodinách a věnoval se nám velmi důkladně až do pozdních večerních hodin, aby se ujistil, že probíhající těhotenství je v pořádku. Svého praktického gynekologa jsem měnila po 15ti letech a tudíž jsem k novému lékaři šla s jistými obavami, ale odcházela jsem naprosto nadšena jeho profesionálním a zároveň citlivým přístupem. Nadšený z něj byl i můj přítel, jakkoliv to může znít zvláštně. Panu doktoru Plevákovi naprosto důvěřujeme a jsme přesvědčeni o tom, že jsme v té nejlepší péči. Každá další návštěva je velmi příjemným zážitkem. Nemohu jinak než vřele doporučit. Děkujeme za vše. K. Jiříková

• Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: zmena lekare

Dobry den,jmenuji se Ladislava Dvorakova a chtela bych se podelit o zazitek ktery me cekal po prijeti pana doktora Plevaka.Toto rozhodnuti pro me nebylo jednoduche nebot jsem dlouho chodila ke svemu gynekologovi a jen tak sve doktory nemenim. Jelikoz jsem ale otehotnela a pece jiz nebyla takova jakou by tehotna zena mela mit rozhodla jsem se pro pana doktora Plevaka.Cekalo me mile privitani, dukladne vysetreni, vse mi s ochotou vysvetlil a bylo videt jak svou praci dela opravdu s laskou. Je to ve svem oboru opravdovy profesional a jsem moc rada ze jsem se k tomuto kroku rozhodla, nebot nejen ze se nebojim chodit na pravidelne prohlidky ale naopak tam jdu s klidem nebot pan doktor vi co dela. Jeho ordinace je spickove vybavena a zari cistotou. Uz to je vizitka profesionala.Nemohu opomenout ani sestricku, ktera je tez vzdy mila a usmevava. Panu doktorovi chci touto cestou za vse moc podekovat a poprat mu spousty spokojenych pacientek a aby se mu i nadale darilo vytvaret takove prostredi, kam se pacientky budou rady vracet. Pacientka Ladislava

Podívejte se na všechny názory (245) na lékaře

• Zuzana Pleváková

Gynekolog, MUDr.

• M
      Umístění: P & P GynCare s. r. o.

S paní doktorkou jsem byla ze začátku spokojená,postupem času jsem zjistila,že to není úplně ono.Když jsem řekla,že mám nějaký problém,tak jsem na vše dostala letáček ať se v podstatě vyléčím sama.Pak mě naštvalo,že jsem měla zaplacený roční poplatek a když jsem tam šla po půl roce s problémem,tak jsem si za vyšetření musela zaplatit,že přestali spolupracovat s mojí pojišťovnou (ze začátku,když jsem tam přešla tak s ni spolupracovali) . A závěrem,když jsem přešla k jiné lékařce tak mi při posílání mé zdravotní karty k nové dr,kartu ztratili při zaslání poštou.Je mi líto ale za mě bohužel ne.

• M
      Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Změna lékaře

K paní doktorce chodím již dva roky a jsem nad míru spokojená. Po zkušenostech s předchozí gynekoložkou je to absolutní rozdíl. Vždy mi vše vysvětlí, a já vím, na čem jsem. V únoru se chystám na další návštěvu a již teď vím, že budu zase v dobrých rukách. Líbí se mi i vybavení ordinace a vím, že až budu čekat miminko, že se nebudu muset ničeho bát.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře