P & P GynCare s. r. o.

verifiedCreated with Sketch.

Diagnostika, Gynekologie

(99+ názorů)

O nás

Typ zařízení

 • klinika

Ordinace

 • P & P GynCare s. r. o.

  Plzeňská 49, Praha 1

  252 19, Chrášťany, středočeský

  Kontaktní údaje +420 22...

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Zuzana Pleváková

  Gynekolog, MUDr.

  • S
   Umístění: P & P GynCare s. r. o.

   Pani doktorka je veľmi milá, ochotná, empatická a vždy dobre naladená. Ambulancia je moderne a príjemne zariadená, veľmi oceňujem mimo iné aj detský kútik priamo v ordinácii, ktorý sme s mojim synom niekoľkokrát využili (musím vyzdvihnúť aj veľmi priateľský prístup sestričky, ktorá mi syna počas mojho vyšetrenia zabavila).

  • N
   Umístění: jiné místoSlužby: přirozený porod

   Jsem velmi potesena, ze jsem mohla mit pani doktorku u sveho prvniho porodu. Pani doktorka byla velmi empaticka, citliva a z odborneho hlediska vysvetlila vse, co se prave deje ci dit bude.
   Pani doktorku vrele doporucuji i ostatnim zenam pro ambulantni peci v Chrastanech, protoze pece u ni je zkratka nadstandardni...skvely odbornik a lidsky pristup.
   Dekuji

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Peter Plevák

  Gynekolog, Diagnostik, MUDr.

  • Umístění: P & P GynCare s. r. o.

   Som vďačná maminkám z Chýně za to,že mi doporučili práve ordináciu v Chrášťanoch.Pán doktor je veľmi dobrý gynekológ s veľkým srdcom.Svoju prácu vykonáva naozaj precízne a profesionálne.Ešte nikdy a nikde som nezažila take milé jednanie, toľko ochoty odpovedať na akúkoľvek otázku a informácii počas vyšetrenia. Som za to veľmi vďačna. Ďakujem Vám

  • Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Preventivní prohlídka

   Dobrý den pane doktore, mám za sebou první prohlídku u vás, vybrala jsem si vás na základě kladných hodnocení. Byla jsem nadmíru spokojená jakým způsobem probíhalo vyšetření, jste velmi milý a vstřícný, vyšetření proběhlo v přátelské atmosféře, což je pro pacienta důležité, zvlášť na gynekologii :-).Pan doktor vše vysvětlí, není pro něj problém odpovědět na jakkýkoliv dotaz. Ordinace ultra moderně vybavená. Sestřička také příjemná a ochotná, při příchodu do čekárny vám nabídne nápoje. Budu se tešit na další navštěvu.

  Podívejte se na všechny názory (242) na lékaře