P & P GynCare s. r. o.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

Paní doktorka je úžasná, vyřešila můj velký problém se kterým jsem přišla od bývalé gynekoložky.
    Milá, ochotná vše vysvětlit, laskavý přístup. To samé i sestřička.

Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

Příšerná zkušenost. Arogantní sestra i paní doktorka, bohužel. Přišla jsem s bolestmi břicha a krvácením. Bylo mi řečeno, že je to normální. Podotýkám, že se to opakuje stále a nelepší se to.
    Člověk si zaplatí péči a nakonec odchází s nepříjemným pocitem. Takové jednání jsem nezažila NIKDE.
    Kdyby šlo dát 0 hvězdiček, tak je dám.

Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

Dva roky už navštěvuji ordinaci paní doktorky Plevákové. Jedno miminko už jsme spolu "odnosily" a druhé těhotenství máme v půlce. Jsem naprosto spokojená s péčí a odborností, se kterou se setkávám každou kontrolu (a že jich je požehnaně :)). Ordinaci a oba lékaře bych s čistým svědomím na 200% doporučila každé ženě. Paní doktorka je vždy dobře naladěná a svou práci odvádí skvěle. Celý personál P&P GynCare je vždy ochotný a celkově za 5 velkých hvězd

Lékař: MUDr. Peter Plevák Jiný

S přístupem pana doktora i jeho asistentky jsem byla velmi spokojená -
    vysoce kompetentní, profesionální, trpěliví, vstřícní, milí.
    Jsem ráda, že se takový lékař ještě v dnešní době najde

Lékař: MUDr. Peter Plevák Jiný

Dobrý deň, k pánu doktorovi Plevákovi som sa rozhodla registrovať na základe veľkého množstva kladných recenzií. O jeho kvalitách a nadstadardne ľudskému prístupu som sa presvedčila ešte pred návštevou ordinácie. Kontaktoval ma telefonicky, pretože som bola na začiatku prvého tehotenstva s množnostvom obáv a dotazov. Všetko mi podrobne vysvetlil a veľmi ma ukľudnil. Z prvej návštevy v ordinácii P&P GynCare som odchádzala nadšená! Pán doktor je veľký profesionál so smyslom pre humor, ktorý dokáže i s prehliadky urobiť veľmi príjemné posedenie bez akéhokoľvek stresu a obáv. Všetko dôkladne vysvetlí a odpovie na akýkoľvek dotaz. Bonusom je krásné, čisté a moderné prostredie výborne vybavenej ordinácie s príjemnou sestričkou. Touto cestou by som pánu doktorovi znovu chcela veľmi poďakovať za to, že má prijal, a že môžem byť jeho pacientkou. Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu. Veľká vďaka za takýto prístup v dnešnej dobe. Pocit istoty, že ste skutočne v dobrých rukách je k nezaplateniu. Všetkým pacientkám, ktoré hľadajú výborného gynekologa vrelo doporučujem.

Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková gynekologické vyšetření

Paní doktorka Pleváková je skvělá. Dlouho jsem vybírala vhodnou gynekologii a vždy jsem měla tak trochu obavy. Paní doktorka mne přivítala podáním ruky a celou dobu byla příjemná a usměvavá. Vyšetření bylo profesionální a bez bolesti. Byla to skvělá volba se k paní doktorce přihlásit. Velmi doporučuji!

Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková

K paní doktorce Plevákové chodím přes 2 roky. Její ordinaci jsem navštěvovala i v těhotenství,kdy jsem se doslova těšila na každé ultrazvukové vyšetření, vždy mi pečlivě ukázala, kde co miminko má a ochotně odpovídala na mé zvídavé otázky. Při vyšetřeních je velmi citlivá,nebolela mě ani aplikace nitroděložního tělíska, ani jeho vyjmutí. Se změnou termínu vyšetření nikdy nebyl problém, vždy vyjdou vstříc, proto mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková

S paní doktorkou jsem byla ze začátku spokojená,postupem času jsem zjistila,že to není úplně ono.Když jsem řekla,že mám nějaký problém,tak jsem na vše dostala letáček ať se v podstatě vyléčím sama.Pak mě naštvalo,že jsem měla zaplacený roční poplatek a když jsem tam šla po půl roce s problémem,tak jsem si za vyšetření musela zaplatit,že přestali spolupracovat s mojí pojišťovnou (ze začátku,když jsem tam přešla tak s ni spolupracovali) . A závěrem,když jsem přešla k jiné lékařce tak mi při posílání mé zdravotní karty k nové dr,kartu ztratili při zaslání poštou.Je mi líto ale za mě bohužel ne.

Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Změna lékaře

K paní doktorce chodím již dva roky a jsem nad míru spokojená. Po zkušenostech s předchozí gynekoložkou je to absolutní rozdíl. Vždy mi vše vysvětlí, a já vím, na čem jsem. V únoru se chystám na další návštěvu a již teď vím, že budu zase v dobrých rukách. Líbí se mi i vybavení ordinace a vím, že až budu čekat miminko, že se nebudu muset ničeho bát.

Lékař: MUDr. Peter Plevák

K panu doktoru Plevákovi jsem se dostala na doporučení kamarádky ve II. trimestru těhotenství. Pan doktor nás přijal i po svých ordinačních hodinách a věnoval se nám velmi důkladně až do pozdních večerních hodin, aby se ujistil, že probíhající těhotenství je v pořádku. Svého praktického gynekologa jsem měnila po 15ti letech a tudíž jsem k novému lékaři šla s jistými obavami, ale odcházela jsem naprosto nadšena jeho profesionálním a zároveň citlivým přístupem. Nadšený z něj byl i můj přítel, jakkoliv to může znít zvláštně. Panu doktoru Plevákovi naprosto důvěřujeme a jsme přesvědčeni o tom, že jsme v té nejlepší péči. Každá další návštěva je velmi příjemným zážitkem. Nemohu jinak než vřele doporučit. Děkujeme za vše. K. Jiříková

MUDr. Peter Plevák

V první řadě jsem měl dojem, že jsem Vám již na Vaše milé pozitivní hodnocení odpověděl. Nejspíš jsem ale odpověď asi neuložil, tak teď činím po delší odmlce znovu. Za to se dodatečně ospravedlňuji. Samozřejmě jsem velmi rád, že jste byla v naši ordinaci spokojená. Těším se na Vaši další návštěvu. Plevák