P & P GynCare s. r. o.

Plzeňská 49

252 19 , Chrášťany , středočeský

Kontaktní údaje +420 22...

Typ zařízení

• klinika

• Zuzana Pleváková

Gynekolog, MUDr.

• V
      Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: gynekologické vyšetření

Paní doktorka Pleváková je skvělá. Dlouho jsem vybírala vhodnou gynekologii a vždy jsem měla tak trochu obavy. Paní doktorka mne přivítala podáním ruky a celou dobu byla příjemná a usměvavá. Vyšetření bylo profesionální a bez bolesti. Byla to skvělá volba se k paní doktorce přihlásit. Velmi doporučuji!

• J
      Umístění: Poliklinika I.P.Pavlova, gynekologická ambulance,

Paní doktorka je moc milá a sympatická a hlavně pečlivá, šikovná a profesionální a má znalosti a zkušenosti. Na běžné kontrole mi zjistila atypický adenomyom v přednádorovém stavu a poslala mě na hysteroskopii a moc mi pomohla, určitě jako doktorka je skvělá, nic nezanedbá a mám z ní dobrý pocit. Navíc je milá a hodná a při prohlídkách s ní se cítím pohodově a uvolněně. Určitě mohu paní doktorku doporučit všem, že jste s ní v dobrých rukou.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Peter Plevák

Gynekolog, Diagnostik, MUDr.

• P
      Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Jiný

Dobrý deň, k pánu doktorovi Plevákovi som sa rozhodla registrovať na základe veľkého množstva kladných recenzií. O jeho kvalitách a nadstadardne ľudskému prístupu som sa presvedčila ešte pred návštevou ordinácie. Kontaktoval ma telefonicky, pretože som bola na začiatku prvého tehotenstva s množnostvom obáv a dotazov. Všetko mi podrobne vysvetlil a veľmi ma ukľudnil. Z prvej návštevy v ordinácii P&P GynCare som odchádzala nadšená! Pán doktor je veľký profesionál so smyslom pre humor, ktorý dokáže i s prehliadky urobiť veľmi príjemné posedenie bez akéhokoľvek stresu a obáv. Všetko dôkladne vysvetlí a odpovie na akýkoľvek dotaz. Bonusom je krásné, čisté a moderné prostredie výborne vybavenej ordinácie s príjemnou sestričkou. Touto cestou by som pánu doktorovi znovu chcela veľmi poďakovať za to, že má prijal, a že môžem byť jeho pacientkou. Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu. Veľká vďaka za takýto prístup v dnešnej dobe. Pocit istoty, že ste skutočne v dobrých rukách je k nezaplateniu. Všetkým pacientkám, ktoré hľadajú výborného gynekologa vrelo doporučujem.

• A
      Umístění: jiné místo

U pana doktora jsem byla nevím zda je to možné v Gennetu v Liberci. Pan doktor je prostě týpek se smyslem pro humor. Hned při vlezu do ordinace vynadal přítelovi ,že ještě nejsem jeho žena a už čekáme miminko ????.
      Děkuji za to ! Jinak pan doktor mluví rychle musíte nastražit ušiska a zatraceně se soustředit na to co říká jinak vám prostě unikne to co chcete vědět. Co mi neuniklo je to ,že mi pan doktor naznačil ,že to bude holčička. Pane doktore věřím Vám!!! Můj pan doktor mi řekl o 3tydny později ,že si myslí kluka. Tak uvidíme. Děkujeme Vám za Váš čas a i za kladné zprávy a výsledky.

Podívejte se na všechny názory (247) na lékaře