Dbejte o své zdraví

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Peter Plevák Jiný

Pan doktor me podporil a nepochyboval o prirozenem porodu po predchozim cisarskem rezu. Je to profik se zkusenostmi. V Chrastanech ma skvelou ordinaci, udela i vsechny screeningy. Vse v klidu vysvetli a uklidni, nemela jsem potrebu cokoli dohledavat na internetu. Panu doktorovi verim. Dekuji za peci

Lékař: MUDr. Peter Plevák Jiný

Pan doktor je vtipálek, velmi podrobně se na vše ptal a měla jsem i pocit, že jsem ho jako pacientka upřímně zajímala. Potud tedy dobré. Přesto ale nějak vázla komunikace, přišla jsem s žádostí o zjištění zda mám/nemám PCOS, sděleno mi bylo: "Je to dobrý." Nějak jsem z toho nepochopila, že PCOS mám a i nadále jsem nevěděla co způsobuje problémy s otěhotněním. Při zástupu p. doktora jeho ženou (MUDr. Plevákovou) mi bylo mezi řečí sděleno, že neví proč se divím, když mám v kartě zapsáno PCOS (už 2 roky). Navíc jsem neustále poslouchala stížnosti na mou pojišťovnu (smluvní), že jim neproplácí úkony, pan doktor si mě ale u pojišťovny "neregistroval" a pojišťovna se více než 2 roky domnívala, že mám předchozího lékaře. Sestřička není právě nejmilejší osobou a bývá dost otrávená jakýmikoli dotazy. Kartu k novému lékaři i přes žádost nepřeposlali. V součtu všeho tedy negativní hodnocení.

Lékař: MUDr. Peter Plevák Jiný

Přátelsky , lidsky zároveň profesionální přístup . Jsem rada ze jsem po letech nasla tak skvělého gynekologa. Letám za lékařskou péči pravidelně do Čech z Anglie, a v žádném případě, dokud budu mít možnost tak činit i nadále, jiného gynekologa bych ani nechtěla.

Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

byla jsem zde jen jednou, řešila jsem problém s bulkou v prsu... protože to i hodně bolelo a mame to i v rodině.. bylo mi řečeno, že na bolest si musím zvyknout a že to je k menstruaci a ze tam nic nenahmatala. na moje prosby mi paní doktorka napsala žádanku na ultrazvuk do mámacentrum. pani doktorka mi ale rekla at si tam zajdu az po nenstruaci. bolest ani po menstruaci nezmizela a v mamacentu mě hned brali jako akutní případ. a bohužel oni tam bulku nahmatali hned a ke zklamání všech se jedná o zhoubný nádor. myslím že můj problém byl zlehčovan a neřešen.

Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

Velmi neprijemna pani doktorka aj sestricka, vobec som sa necitila komfortne pocas celej navstevy, co je velmi dolezite pri gynekologovi. Clovek sa citi este horsie ked si za toto aj ma zaplatit. Prisla som tam kvoli rieseniu antikoncepcie, a doktorka povedala nech si najdem na internete. Takze vobec neriesila problem, kvoli ktoremu som dosla, a zaroven mi chcela silou mocou predat nejake nadstandardne vysetrenie, aj ked som jej povedala, ze na preventivke som uz ten rok bola. Gynekolog bez empatie, pravdepodobne to robi iba kvoli peniazom. Uz by som ju nikdy nenechala dotknut sa mojich intimnych partii (nech to znie akokolvek smiesne), aj keby bola posledny doktor v Prahe.

Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

Paní doktorka je úžasná, vyřešila můj velký problém se kterým jsem přišla od bývalé gynekoložky.
    Milá, ochotná vše vysvětlit, laskavý přístup. To samé i sestřička.

Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

Příšerná zkušenost. Arogantní sestra i paní doktorka, bohužel. Přišla jsem s bolestmi břicha a krvácením. Bylo mi řečeno, že je to normální. Podotýkám, že se to opakuje stále a nelepší se to.
    Člověk si zaplatí péči a nakonec odchází s nepříjemným pocitem. Takové jednání jsem nezažila NIKDE.
    Kdyby šlo dát 0 hvězdiček, tak je dám.

Lékař: MUDr. Zuzana Pleváková Jiný

Dva roky už navštěvuji ordinaci paní doktorky Plevákové. Jedno miminko už jsme spolu "odnosily" a druhé těhotenství máme v půlce. Jsem naprosto spokojená s péčí a odborností, se kterou se setkávám každou kontrolu (a že jich je požehnaně :)). Ordinaci a oba lékaře bych s čistým svědomím na 200% doporučila každé ženě. Paní doktorka je vždy dobře naladěná a svou práci odvádí skvěle. Celý personál P&P GynCare je vždy ochotný a celkově za 5 velkých hvězd

Lékař: MUDr. Peter Plevák Jiný

S přístupem pana doktora i jeho asistentky jsem byla velmi spokojená -
    vysoce kompetentní, profesionální, trpěliví, vstřícní, milí.
    Jsem ráda, že se takový lékař ještě v dnešní době najde

Lékař: MUDr. Peter Plevák Jiný

Dobrý deň, k pánu doktorovi Plevákovi som sa rozhodla registrovať na základe veľkého množstva kladných recenzií. O jeho kvalitách a nadstadardne ľudskému prístupu som sa presvedčila ešte pred návštevou ordinácie. Kontaktoval ma telefonicky, pretože som bola na začiatku prvého tehotenstva s množnostvom obáv a dotazov. Všetko mi podrobne vysvetlil a veľmi ma ukľudnil. Z prvej návštevy v ordinácii P&P GynCare som odchádzala nadšená! Pán doktor je veľký profesionál so smyslom pre humor, ktorý dokáže i s prehliadky urobiť veľmi príjemné posedenie bez akéhokoľvek stresu a obáv. Všetko dôkladne vysvetlí a odpovie na akýkoľvek dotaz. Bonusom je krásné, čisté a moderné prostredie výborne vybavenej ordinácie s príjemnou sestričkou. Touto cestou by som pánu doktorovi znovu chcela veľmi poďakovať za to, že má prijal, a že môžem byť jeho pacientkou. Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu. Veľká vďaka za takýto prístup v dnešnej dobe. Pocit istoty, že ste skutočne v dobrých rukách je k nezaplateniu. Všetkým pacientkám, ktoré hľadajú výborného gynekologa vrelo doporučujem.