P & P GynCare s. r. o.

Plzeňská 49, Praha 1

252 19, Chrášťany, středočeský

Kontaktní údaje +420 22...

Typ zařízení

• klinika

• Zuzana Pleváková

Gynekolog, MUDr.

• V
      Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: gynekologické vyšetření

Paní doktorka Pleváková je skvělá. Dlouho jsem vybírala vhodnou gynekologii a vždy jsem měla tak trochu obavy. Paní doktorka mne přivítala podáním ruky a celou dobu byla příjemná a usměvavá. Vyšetření bylo profesionální a bez bolesti. Byla to skvělá volba se k paní doktorce přihlásit. Velmi doporučuji!

• J
      Umístění: Poliklinika I.P.Pavlova, gynekologická ambulance,

Paní doktorka je moc milá a sympatická a hlavně pečlivá, šikovná a profesionální a má znalosti a zkušenosti. Na běžné kontrole mi zjistila atypický adenomyom v přednádorovém stavu a poslala mě na hysteroskopii a moc mi pomohla, určitě jako doktorka je skvělá, nic nezanedbá a mám z ní dobrý pocit. Navíc je milá a hodná a při prohlídkách s ní se cítím pohodově a uvolněně. Určitě mohu paní doktorku doporučit všem, že jste s ní v dobrých rukou.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Peter Plevák

Gynekolog, Diagnostik, MUDr.

• A
      Umístění: jiné místo

U pana doktora jsem byla nevím zda je to možné v Gennetu v Liberci. Pan doktor je prostě týpek se smyslem pro humor. Hned při vlezu do ordinace vynadal přítelovi ,že ještě nejsem jeho žena a už čekáme miminko ????.
      Děkuji za to ! Jinak pan doktor mluví rychle musíte nastražit ušiska a zatraceně se soustředit na to co říká jinak vám prostě unikne to co chcete vědět. Co mi neuniklo je to ,že mi pan doktor naznačil ,že to bude holčička. Pane doktore věřím Vám!!! Můj pan doktor mi řekl o 3tydny později ,že si myslí kluka. Tak uvidíme. Děkujeme Vám za Váš čas a i za kladné zprávy a výsledky.

• K
      Umístění: P & P GynCare s. r. o.

K panu doktoru Plevákovi jsem se dostala na doporučení kamarádky ve II. trimestru těhotenství. Pan doktor nás přijal i po svých ordinačních hodinách a věnoval se nám velmi důkladně až do pozdních večerních hodin, aby se ujistil, že probíhající těhotenství je v pořádku. Svého praktického gynekologa jsem měnila po 15ti letech a tudíž jsem k novému lékaři šla s jistými obavami, ale odcházela jsem naprosto nadšena jeho profesionálním a zároveň citlivým přístupem. Nadšený z něj byl i můj přítel, jakkoliv to může znít zvláštně. Panu doktoru Plevákovi naprosto důvěřujeme a jsme přesvědčeni o tom, že jsme v té nejlepší péči. Každá další návštěva je velmi příjemným zážitkem. Nemohu jinak než vřele doporučit. Děkujeme za vše. K. Jiříková

Podívejte se na všechny názory (246) na lékaře