Gynprofi s.r.o.

(124 názorů)

Naše gynekologicko-porodnická praxe je zaměřena na diagnostiku a ambulantní léčbu ženských chorob. Jsme vybaveni moderním přístrojovým vybavením, optikou, ultrazvukovými přístroji u každého lůžka, ... Více

Gynprofi s.r.o.

Kateřinská 7/1526

120 00 , Praha , hl. město Praha

Jsme vybaveni moderním přístrojovým vybavením, optikou, ultrazvukovými přístroji u každého lůžka, celotělovým těhotenským ultrazvukem pro prenatální a podrobnější gynekologickou problematiku.

Součástí naší práce jsou preventivní prohlídky, při kterých se zaměřujeme na vyloučení či časný záchyt nádorových onemocnění i na problematiku onemocnění prsu. Od 45ti let hradí zdravotní pojišťovny také mammografické vyšetření, 1x za dva roky Často řešíme v ordinacích otázky antikoncepce, poradenství v této oblasti, výběr té nejvhodnější pro každou jednotlivou pacientku. Někdo preferuje tablety, existuje antikoncepce ve formě náplastí a vaginálních kroužků. Výhodou je, že se zavádějí l x týdně resp. měsíčně. Výhodná jsou nitroděložní tělíska, zvláště ta s uvolňováním látky, vaječníkového hormonu levonorgestrelu, do děložní sliznice. Do těla se vstřebá jen minimum látky, takže koncentrace jsou řádově nižší než u pilulek. Mohou se dávat u žen po trombozách, dokonce po srdečním infarktu, tak jsou po i po těchto příhodách bezpečné. Dnes jsou vyvinuta tělíska i pro mladistvé, nerodivší pacientky. Nemusí se bát, že zapomenou pilulku a krvácí jen slabě. Představují, kromě zavedení, opravdový komfort pro pacientku.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Vilém Jelínek

Gynekolog, Prim. MUDr.

• C

S panem doktorem jsem maximálně spokojena již mnoho let. Vždy profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit!

• M

Pan doktor je velký profesionál ve svém oboru, ale i mimořádně vlídný a laskavý člověk. Zajímá se o Vás celkově, nejen z hlediska svého oboru, případně doporučí vyšetření u dalších specialistů. Dopředu s Vámi vše zkonzultuje, vysvětlí v průběhu vyšetření co a jak dělá, upozorní na nepříjemný zákrok apod. Celkově jsem velmi spokojená, nejen s lidským přístupem, ale i ostatním personálem, provozní dobou, krátkými objednacími lhůtami...Mohu jen vřele doporučit !

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře

• Petr Hubka

• M

Je to absolutní odborník.Mě zachránil život.Tvrdá realita.Ale k čemu sladké jednání, když mám nádor, tak jsou jenom dvě možnosti a on a jeho sestřička Zuzana jsou profesionálové.Wehle Miluše.

• Markéta Nácovská

• H

Já jsem byla u paní doktorky na kontrole ve 36 týdnů,a hned po jejím vyšetření začali poslicci.Takže jsem porodila o měsíc dřív. Taky si tam vždycky pripadam jak na zakladce,ale co me šokovalo bylo když jsem se ptala na antikoncepci. Nabídla mi nitroděložní tělísko, a řekla mi ze mi ho může klidně dát hned,ze to záleží na ní...bez citologie,bez ničeho mi napsala prášky takže je ji to asi dost jedno.Přišlo mi ze tady jde hlavně o peníze. O tom jak jsem porodila o měsíc dřív a co to pro me bylo za hrůzu ani nemluvíme.Mám tři děti, ale tohle jsem ještě nezazila.

• M

K paní doktorce chodím dva roky během kterých jsem byla na kontrole asi 3x. Poprvé byla velmi příjemná, sympatická, ale na dalších dvou prohlídkách místo toho, aby se mě zeptala, jestli nemám nějaké problémy, řešila jestli jsem zrovna přibrala na váze nebo shodila. Vím, že toto je také potřeba kontrolovat vzhledem k užívání antikoncepce, ale nemyslím se, že by to mělo být jediné téma na gynekologické kontrole. Opravdu velice nepříjemný, neosobní přístup ze strany paní doktorky, kdy vyšetření trvá asi 3 minuty i s oblékáním. U předešlých dvou doktorek jsem byla zvyklá na jiný přístup, kdy se o mě jako pacientku zajímali a to skutečně nevyžaduji, abych si s ní povídala, co je nového v práci, ale co očekávám, je nějaká debata o mém zdravotním stavu. Naštěstí jsem neměla zatím žádné problémy, ale musím přiznat, že přecházím k jinému lékaři, u kterého si nebudu připadat jak na běžícím pásu.

Podívejte se na všechny názory (45) na lékaře

• Marie Strunová

Gynekolog, Onkolog, MUDr.

• L
      Umístění: Gynprofi s.r.o.

Pani doktorka má profesionálny prístup no zároveň je veľmi ľudská a vie i počúvať pacienta. Odchádzala som od nej s veľmi dobrým pocitom.

• Umístění: Gynprofi s.r.o.Služby: Zdrav.problem

Paní doktorka je velice milá, pečlivá,má zájem o pacienta, naslouchá a plně vnímá co vás tíží co vás trápí a snaží se zdrav.problem řešit.Dekuji

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Monika Zídková

• S
      Umístění: Gynprofi s.r.o.Služby: Jiný

Pani dr.Zídkovou, která u Gynprofi ordinuje, opravdu nemůžu doporučit. Je nekomunikativní, neempatická. Když ji odpovíte na dotaz a odpověď nejspíš není dle jejího gusta(stejně jako nesouhlas s protěžovaným typem antikoncepce), veškerá komunikace tím končí. Na preventivní prohlídky je to ještě ok, bohužel jsem k ní docházela celé první těhotenství a to nebyla dobrá volba. Na co se nezeptáte, se nedozvíte, což je paradox, protože jako prvorodička potřebuji naopak aktivní sdílení informací od ní, ne naopak! Chápu, že jsme si nemusely lidsky sednout, od lékaře ale i přesto čekám profesionální přístup. Namísto toho jsem si připadala jako školák, co se bojí na cokoliv zeptat nebo se s čímkoliv svěřit, popř. se ještě stydět za prodělanou interupci! Jsem samozřejmě standardní plátce zdravotního pojištění i jejich ročního poplatku a za to jsem očekávala adekvátní přístup i péči. Sestřička na recepci je naopak super-ochotná a lidská. Díky ní jsem vytrvala a těhotenství v této ordinaci odchodila.

Umístění: Gynprofi s.r.o.Služby: Jiný

Bohužel se musím přidat k ostatním negativním názorům. Loni jsem se paní doktorce svěřila s narůstající bolestivostí menstruace v oblasti konečníku, a to tak, že ani nemůžu první 2 dny sedět.
      Paní Zídková lhostejně poznamenala "Co se divíte, stárnete a vaše tělo se mění. To je úplně normální." (bylo mi 34 let)
      Ani se na mě nepodívala. Skončila jsem s hlubokou infiltrující endometriózou a v červnu jdu na operaci.

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře