Gynprofi s.r.o.

(13 názorů)

Naše gynekologicko-porodnická praxe je zaměřena na diagnostiku a ambulantní léčbu ženských chorob. Jsme vybaveni moderním přístrojovým vybavením, optikou, ultrazvukovými přístroji u každého lůžka, ... Více

Gynprofi s.r.o.

Kateřinská 7/1526

120 00 , Praha , hl. město Praha

Jsme vybaveni moderním přístrojovým vybavením, optikou, ultrazvukovými přístroji u každého lůžka, celotělovým těhotenským ultrazvukem pro prenatální a podrobnější gynekologickou problematiku.

Součástí naší práce jsou preventivní prohlídky, při kterých se zaměřujeme na vyloučení či časný záchyt nádorových onemocnění i na problematiku onemocnění prsu. Od 45ti let hradí zdravotní pojišťovny také mammografické vyšetření, 1x za dva roky Často řešíme v ordinacích otázky antikoncepce, poradenství v této oblasti, výběr té nejvhodnější pro každou jednotlivou pacientku. Někdo preferuje tablety, existuje antikoncepce ve formě náplastí a vaginálních kroužků. Výhodou je, že se zavádějí l x týdně resp. měsíčně. Výhodná jsou nitroděložní tělíska, zvláště ta s uvolňováním látky, vaječníkového hormonu levonorgestrelu, do děložní sliznice. Do těla se vstřebá jen minimum látky, takže koncentrace jsou řádově nižší než u pilulek. Mohou se dávat u žen po trombozách, dokonce po srdečním infarktu, tak jsou po i po těchto příhodách bezpečné. Dnes jsou vyvinuta tělíska i pro mladistvé, nerodivší pacientky. Nemusí se bát, že zapomenou pilulku a krvácí jen slabě. Představují, kromě zavedení, opravdový komfort pro pacientku.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Monika Zídková Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a jsem velmi spokojená! Umí naslouchat i poradit a na všechny otázky jsem dostala dostatečné odpovědi Také nechápu některé zdejší negativní komentáře - pokud jde o mě, rozhodně měnit nebudu!

Lékař: MUDr. Marie Strunová gynekologické vyšetření

Paní doktorka je velmi citlivá, příjemná a vysvětlí veškeré dotazy. Velmi dbá na prevenci. Neměnila bych.

Lékař: MUDr. Monika Zídková Jiný

Pani dr.Zídkovou, která u Gynprofi ordinuje, opravdu nemůžu doporučit. Je nekomunikativní, neempatická. Když ji odpovíte na dotaz a odpověď nejspíš není dle jejího gusta(stejně jako nesouhlas s protěžovaným typem antikoncepce), veškerá komunikace tím končí. Na preventivní prohlídky je to ještě ok, bohužel jsem k ní docházela celé první těhotenství a to nebyla dobrá volba. Na co se nezeptáte, se nedozvíte, což je paradox, protože jako prvorodička potřebuji naopak aktivní sdílení informací od ní, ne naopak! Chápu, že jsme si nemusely lidsky sednout, od lékaře ale i přesto čekám profesionální přístup. Namísto toho jsem si připadala jako školák, co se bojí na cokoliv zeptat nebo se s čímkoliv svěřit, popř. se ještě stydět za prodělanou interupci! Jsem samozřejmě standardní plátce zdravotního pojištění i jejich ročního poplatku a za to jsem očekávala adekvátní přístup i péči. Sestřička na recepci je naopak super-ochotná a lidská. Díky ní jsem vytrvala a těhotenství v této ordinaci odchodila.

Lékař: MUDr. Monika Zídková Jiný

Bohužel se musím přidat k ostatním negativním názorům. Loni jsem se paní doktorce svěřila s narůstající bolestivostí menstruace v oblasti konečníku, a to tak, že ani nemůžu první 2 dny sedět.
    Paní Zídková lhostejně poznamenala "Co se divíte, stárnete a vaše tělo se mění. To je úplně normální." (bylo mi 34 let)
    Ani se na mě nepodívala. Skončila jsem s hlubokou infiltrující endometriózou a v červnu jdu na operaci.

Lékař: MUDr. Marie Strunová

Pani doktorka má profesionálny prístup no zároveň je veľmi ľudská a vie i počúvať pacienta. Odchádzala som od nej s veľmi dobrým pocitom.

Lékař: MUDr. Marie Strunová Zdrav.problem

Paní doktorka je velice milá, pečlivá,má zájem o pacienta, naslouchá a plně vnímá co vás tíží co vás trápí a snaží se zdrav.problem řešit.Dekuji

Lékař: MUDr. Monika Zídková Potvrzení těhotenství

U paní doktory jsem byla na prvním ultrazvuku pro potvrzení těhotenství a přestože nebyla vyloženě nepříjemná, odcházela jsem hodně v rozpacích. Naprosto nepřítomná, neochotná, po celou dobu návštěvy jsem měla pocit, že ji obtěžuju. Měla jsem připraveno spoustu otázek, odvážila jsem se zeptat sotva na dvě (přičemž po celou dobu si psala něco do počítače) a radši jsem šla - a rovnou si našla nového doktora. Paní doktorka může být sebevětší profesionál, ale pokud mi informace nepředá v pro mě pochopitelné formě, nemůžu k ní mít důvěru.

Lékař: MUDr. Marie Strunová

Nejlepší lékařka, jakou jsem měla. Milá, citlivá, skutečně se o člověka zajímá a vždy vše pečlivě vysvětlí. Objednání na čas taky funguje, nikdy dlouho nečekám.

Lékař: MUDr. Monika Zídková

Byla jsem u paní doktorky dvakrát. A stačilo. Všechny informace na Vás vysype a ať už jdete rychle pryč. Neochotná až nepříjemná. Neprofesionální v jednání. Musela jsem na začátku těhotenství přejít jinam. Pani doktorku už nikdy víc.

Lékař: MUDr. Monika Zídková

Paní doktorka špatně čte z ultrazvuku, což pro mě byl v těhotenství problem. Špatně mi stanovila staří těhotenství, respektive řekla ze nic nevidí. po návštěvě u ni jsem navštívila dva jiné gynekology protoze po návštěvě u paní doktorky jsem byla vystrašena co je s miminkem. Paní doktorka řekla ze nic nevidí což byl šok. Jeste v ten samy den u jiného gynekologa mi potvrdili Ze jsme v sedmém tydnu, poslechli jsme srdíčko s také našli Hematom. Nic z toho paní doktorka neviděla. Pro mě to byla jasná volba a od paní doktorky jsem odešla. Moje miminko nedostávalo lékařskou péči, kterou potřebovalo.