Gynprofi s.r.o.

(80 názorů)

Naše gynekologicko-porodnická praxe je zaměřena na diagnostiku a ambulantní léčbu ženských chorob. Jsme vybaveni moderním přístrojovým vybavením, optikou, ultrazvukovými přístroji u každého lůžka, ... Více

Gynprofi s.r.o.

Kateřinská 7/1526, Praha 15

120 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Jsme vybaveni moderním přístrojovým vybavením, optikou, ultrazvukovými přístroji u každého lůžka, celotělovým těhotenským ultrazvukem pro prenatální a podrobnější gynekologickou problematiku.

Součástí naší práce jsou preventivní prohlídky, při kterých se zaměřujeme na vyloučení či časný záchyt nádorových onemocnění i na problematiku onemocnění prsu. Od 45ti let hradí zdravotní pojišťovny také mammografické vyšetření, 1x za dva roky Často řešíme v ordinacích otázky antikoncepce, poradenství v této oblasti, výběr té nejvhodnější pro každou jednotlivou pacientku. Někdo preferuje tablety, existuje antikoncepce ve formě náplastí a vaginálních kroužků. Výhodou je, že se zavádějí l x týdně resp. měsíčně. Výhodná jsou nitroděložní tělíska, zvláště ta s uvolňováním látky, vaječníkového hormonu levonorgestrelu, do děložní sliznice. Do těla se vstřebá jen minimum látky, takže koncentrace jsou řádově nižší než u pilulek. Mohou se dávat u žen po trombozách, dokonce po srdečním infarktu, tak jsou po i po těchto příhodách bezpečné. Dnes jsou vyvinuta tělíska i pro mladistvé, nerodivší pacientky. Nemusí se bát, že zapomenou pilulku a krvácí jen slabě. Představují, kromě zavedení, opravdový komfort pro pacientku.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Vilém Jelínek

Gynekolog, Prim. MUDr.

• C

S panem doktorem jsem maximálně spokojena již mnoho let. Vždy profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit!

• M

Pan doktor je velký profesionál ve svém oboru, ale i mimořádně vlídný a laskavý člověk. Zajímá se o Vás celkově, nejen z hlediska svého oboru, případně doporučí vyšetření u dalších specialistů. Dopředu s Vámi vše zkonzultuje, vysvětlí v průběhu vyšetření co a jak dělá, upozorní na nepříjemný zákrok apod. Celkově jsem velmi spokojená, nejen s lidským přístupem, ale i ostatním personálem, provozní dobou, krátkými objednacími lhůtami...Mohu jen vřele doporučit !

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře

• Petr Hubka

• M

Je to absolutní odborník.Mě zachránil život.Tvrdá realita.Ale k čemu sladké jednání, když mám nádor, tak jsou jenom dvě možnosti a on a jeho sestřička Zuzana jsou profesionálové.Wehle Miluše.

• Markéta Nácovská

• H

Já jsem byla u paní doktorky na kontrole ve 36 týdnů,a hned po jejím vyšetření začali poslicci.Takže jsem porodila o měsíc dřív. Taky si tam vždycky pripadam jak na zakladce,ale co me šokovalo bylo když jsem se ptala na antikoncepci. Nabídla mi nitroděložní tělísko, a řekla mi ze mi ho může klidně dát hned,ze to záleží na ní...bez citologie,bez ničeho mi napsala prášky takže je ji to asi dost jedno.Přišlo mi ze tady jde hlavně o peníze. O tom jak jsem porodila o měsíc dřív a co to pro me bylo za hrůzu ani nemluvíme.Mám tři děti, ale tohle jsem ještě nezazila.

• M

K paní doktorce chodím dva roky během kterých jsem byla na kontrole asi 3x. Poprvé byla velmi příjemná, sympatická, ale na dalších dvou prohlídkách místo toho, aby se mě zeptala, jestli nemám nějaké problémy, řešila jestli jsem zrovna přibrala na váze nebo shodila. Vím, že toto je také potřeba kontrolovat vzhledem k užívání antikoncepce, ale nemyslím se, že by to mělo být jediné téma na gynekologické kontrole. Opravdu velice nepříjemný, neosobní přístup ze strany paní doktorky, kdy vyšetření trvá asi 3 minuty i s oblékáním. U předešlých dvou doktorek jsem byla zvyklá na jiný přístup, kdy se o mě jako pacientku zajímali a to skutečně nevyžaduji, abych si s ní povídala, co je nového v práci, ale co očekávám, je nějaká debata o mém zdravotním stavu. Naštěstí jsem neměla zatím žádné problémy, ale musím přiznat, že přecházím k jinému lékaři, u kterého si nebudu připadat jak na běžícím pásu.

Podívejte se na všechny názory (45) na lékaře

• Marie Strunová

Gynekolog, Onkolog, MUDr.

• Umístění: Gynprofi s.r.o.

Nejlepší lékařka, jakou jsem měla. Milá, citlivá, skutečně se o člověka zajímá a vždy vše pečlivě vysvětlí. Objednání na čas taky funguje, nikdy dlouho nečekám.

• J
      Umístění: Gynprofi s.r.o.Služby: Prevence a léčba

Paní doktorka je velmi milá a navzdory drobným komplikacím, které můj zdravotní stav způsoboval bylo vyšetření bezbolestné, což se u jiných lékařů nepovedlo. Paní doktorka má příjemné vystupování, dobře poradí a pomůže. Určitě u ní nejsem naposledy.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Monika Zídková

• G

S Gynprofi mám bohužel velmi negativní zkušenost. Jakmile jsem otěhotněla, tak mě neustále tlačili do zaplacení ročního poplatku (který ale má být dobrovolný) a jakmile jsem ho zaplatila, chtěli hned další velkou částku (asi 3 000). Bez zaplacení by mi prý ani neřekli pohlaví dítěte. To by ještě šlo překousnout, ale v momentě, kdy mě paní z recepce (opravdu nepříjemná dáma, kvůli které jsem tam chodila vždy celá vystresovaná) na chodbě sprdla za to, že nechci genetiku (přitom mi o tom neřekli předem žádné informace, recepční mi ani nevydala těhotenskou průkazku, kde bych našla alespoň informaci o tom, kdy se genetika dělá), paní doktorka se k ní pak přidala (stále na chodbě), udělala ze mě udělala lhářku a nakonec mě ani nepozvala do ordinace a nevyšetřila, jsem si uvědomila, že opravdu nestojí za to nechat si tohle krásné období kazit nepříjemnými lidmi a přestoupila jsem na jinou gynekologii. Tam má pan doktor skvělý přístup, vždycky má na mě čas a respektuje mé přání. Myslím si, že toto povolání by měl dělat jen ten, koho to naplňuje a nedělá to jen pro prachy. Opravdu nedoporučuji.

• Umístění: Gynprofi s.r.o.

Byla jsem u paní doktorky dvakrát. A stačilo. Všechny informace na Vás vysype a ať už jdete rychle pryč. Neochotná až nepříjemná. Neprofesionální v jednání. Musela jsem na začátku těhotenství přejít jinam. Pani doktorku už nikdy víc.

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře