Medicinské a estetické centrum Markin

(240 názorů)

Medicinské a estetické centrum Markin

Žukovského 888/2

161 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

S pílí a láskou jsme pro Vás otevřeli centrum poskytující luxusní nadstandartní estetickou péči v úplně nových klimatizovaných a moderně zařízených prostorách. Svým klientům nabízíme špičkové služby na světové úrovni, které jsou podpořeny špičkovým technickým vybavením a profesionálním personálem.
Specializujeme se na kompletní ošetření celého těla a to vysoce komfortními metodami zaměřenými zejména na eliminaci estetických i zdravotních nedostatků či problémů, na omlazující procedury, ale i na návrat k zdravému životnímu stylu.
Naši specialisté jsou mezi těmi nejlepšími ve svých oborech.

Naše vybavení

• CO2 frakční laser Fraxis FRX-C1
  • Epilační laser EPILIA
  • Ultrazvukový přístroj Samsung Medison HS50
  • Kardiotokograf

Zákroky

• Odstranění kosmetických vad: bradavic, mateřských znamének, kondylom, veruk, strií a jizev
  • Laserová epilace

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Alona Yaroshchuk gynekologické vyšetření

Хороший специалист и человек! Приятна в общении, хорошо все объясняет и отвечает на все вопросы. Умеет найти индивидуальный подход :) побольше бы таких врачей!

X
    Lékař: MUDr. Luboš Karásek Jiný

Dle mé zkušenosti je pan doktor Luboš Karásek nejen dobrý lékař, ale i člověk. Z návštěvy jsem měla panickou hrůzu a několik let ji odkládala. Velmi mi pomohla jeho empatie, pochopení a psychická podpora, díky které jsem k němu nabyla důvěry a vyšetření se odvážila vůbec podstoupit. Po celou dobu jsem se cítila maximálně respektována, do ničeho a nic mi nenutil a neustále se ujišťoval, zda necítím bolest. I přes to, že to se mnou nemohlo být lehké, výborně zvládl moji paniku a významně mi pomohl snížit můj strach z příští návštěvy. Jsem mu opravdu moc vděčná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Halyna Markin gynekologické vyšetření

Paní doktorka je velice milá, vše vysvětli, sestřičky jsou velice ochotně, prostředí čisté nepůsobí to dojmem kde bych se styděla… jen se mi zdalo ze paní doktorka mi chce vnutit svůj názor a nerespektovala můj a pořad mi nabízela něco jiného bit sem to nechtěla a byla rozhodnuta, nicméně přišla sem na základě kladných recenzi ale me tedy paní doktorka nijak nepomohla :(

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Alona Yaroshchuk gynekologické vyšetření

S návštevou ordinácie som bola spokojná. Sestrička aj pani doktorka boli veľmi milé a ochotné, môžem jedine doporučiť :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Alona Yaroshchuk gynekologické vyšetření

Доктор Алёна приятная, внимательная, аккуратная, готова помочь, рассказать, ответить на вопросы. Мне с ней было комфортно.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Luboš Karásek gynekologické konzultace

Pan doktor byl milý a pozitivní. Přišla jsem za ním s jistým problémem, na který nakonec pan doktor zapomněl. Předepsal mi léky, které nemají nic společného s problémem, se kterým jsem za ním přišla. Jsem samoplátce, ale pan lékař se ani nepodíval do mých dokladů a ujišťoval, že určité vyšetření bude zdarma, ale měla jsem zaplatit. Když bylo celé vyšetření hotové, rozloučil se se mnou, aniž by řekl cokoli o mém problému. Musela jsem se zeptat znovu. Na což mi dal pár "tipů" a řekl, že až se můj stav zhorší, budu muset jít k jinému lékaři.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Halyna Markin Běžný termín

Nejlepší klinika a gynekolog v Praze. Dekuji za 6 let klidu a té nejlepší úrovně. Opět jsem obdržela kompletní vyšetření za 15 minut v nejpohodlnějších podmínkách.

Lékař: MUDr. Luboš Karásek gynekologické vyšetření

Nejlepší gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala! Pan doktor si vybral opravdu správný obor, protože jeho empatii ocení opravdu každá pacientka. Kromě empatie si vážím jeho profesionálního přístupu, komunikace, snahy pomoci (opravdu udělá vše pro to, aby se problém vyřešil),... Při vyšetření ze mě "vycítil" nervozitu, kterou se snažil co nejvíce odbourat, neustále se ptal, zda je vše v pořádku, zda mi není něco nepříjemné či se zeptal i na něco ze života - prostě profík. Doufám, že pan doktor se nechystá v nejbližší době utéct do zahraničí, protože jsem konečně narazila po nešťastných předešlých návštěvách u jiných lékařů na SKVĚLÉHO doktora, za kterého by se mi těžko hledala náhrada. Na závěr bych ještě chtěla dodat - Kéž by byli takoví všichni lékaři! :-)

Lékař: MUDr. Halyna Markin gynekologické vyšetření

Do centrum Markin chodím prez 8 let. Jsem velice spokojená. Paní doktorka Markin moc mne pomohla a podpořila v těhotenství, za co velice ji vděčná. Profesionální přístup, příjemné prostředí. Mně vyhovuje moc že veškerá vyšetření můžu udělat na místě, někam mne neposilaji. Moc doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Alona Yaroshchuk gynekologické vyšetření

Paní doktorka je velmi příjemná a ochotná pomoct. Vysvětlila mi, co se děje s organismem, řekla jak pracujou léky a jakého výsledku bychom měly dosáhnout.