Medicinské a estetické centrum Markin

(14 názorů)

Medicinské a estetické centrum Markin

Žukovského 888/2

161 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

S pílí a láskou jsme pro Vás otevřeli centrum poskytující luxusní nadstandartní estetickou péči v úplně nových klimatizovaných a moderně zařízených prostorách. Svým klientům nabízíme špičkové služby na světové úrovni, které jsou podpořeny špičkovým technickým vybavením a profesionálním personálem.
Specializujeme se na kompletní ošetření celého těla a to vysoce komfortními metodami zaměřenými zejména na eliminaci estetických i zdravotních nedostatků či problémů, na omlazující procedury, ale i na návrat k zdravému životnímu stylu.
Naši specialisté jsou mezi těmi nejlepšími ve svých oborech.

Naše vybavení

• CO2 frakční laser Fraxis FRX-C1
  • Epilační laser EPILIA
  • Ultrazvukový přístroj Samsung Medison HS50
  • Kardiotokograf

Zákroky

• Odstranění kosmetických vad: bradavic, mateřských znamének, kondylom, veruk, strií a jizev
  • Laserová epilace

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Alona Yaroshchuk gynekologické vyšetření

Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудовий лікар і я бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою і отримуючи в якості нагороди подяку.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Petra Filová gynekologické vyšetření

Very nice and thorough doctor who speaks English also nurses speaks English which helps with paper work. I highly recommend.

Lékař: lékař Alona Yaroshchuk Jiný

Paní doktorka Yaroshchuk je velmi pečlivá, empatická a vždy se snaží najít řešení daného problému. Kdyby bylo více takových lékařek.

Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Ráda bych vyjádřila svou maximální spokojenost s paní doktorkou Halynou Markin.
    Mudr Halyna Markin je velmi milá a příjemná lékařka, ke které jsem získala skutečnou důvěru a úctu. Oceňuji její profesionální, pozorný a osobní přístup, a ochotu zodpovídat mé dotazy na otázky ohledně diagnostiky, léčby, i dalších poskytovaných zdravotních zákroků a služeb. Při komunikaci oceňuji přísun nových informací a podrobných instrukcí.
    I ostatní personál kliniky je milý, profesionální a snaží se maximálně vycházet vstříc. Bezproblémová komunikace ohledně objednání přes email, telefon, a ohledně zasílání e-receptu.
    Také velmi oceňuji moderní vybavení, moc pěkné prostředí, i čistotu kliniky, která je zde neustále udržována.
    Nikdy paní doktorce a celému personálu nechybí úsměv a vlídné slovo, což je v dnešní době vzácný úkaz. Děkuji všem z kliniky Markin za perfektně odvedenou práci, a vřele ostatním doporučuji.

Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Už chodím k paní doktorce kolem 8 let a úplně spokojena se všem. Dobra nová klinika, čisté prostředí, dobra komunikace a příjemná paní doktorka. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Naprosto úžasná, velmi vstřícná paní doktorka, problém vyřešen :-). Skvělé prostředí i personál. Děkuji.

O
    Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Skvělá paní doktorka, mile sestřičky, moderní ordinace.Spokojenost,nemám co vytknout,vřelé doporučuji !

C
    Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Paní doktorka má velmi profesionální přístup k pacientům, vždy vše trpělivě vysvětlí, je velmi precizní a pečlivá. Nikdy nešetří úsměvem! Krásná nová klinika je vždy čistá, ostatní personál příjemný.

Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Výborná doktorka.Moc příjemná,na vshechno mi odpověděla,moc příjemná atmosféra.Prohlidkou jsem spokojena.Moc dobra práce .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Odborná doktorka.
    Врач не говорит ничего лишнего, не делает лишних назначений. Очень профессиональный подход.