Medicinské a estetické centrum Markin

(37 názorů)

Medicinské a estetické centrum Markin

Žukovského 888/2

161 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

S pílí a láskou jsme pro Vás otevřeli centrum poskytující luxusní nadstandartní estetickou péči v úplně nových klimatizovaných a moderně zařízených prostorách. Svým klientům nabízíme špičkové služby na světové úrovni, které jsou podpořeny špičkovým technickým vybavením a profesionálním personálem.
Specializujeme se na kompletní ošetření celého těla a to vysoce komfortními metodami zaměřenými zejména na eliminaci estetických i zdravotních nedostatků či problémů, na omlazující procedury, ale i na návrat k zdravému životnímu stylu.
Naši specialisté jsou mezi těmi nejlepšími ve svých oborech.

Naše vybavení

• CO2 frakční laser Fraxis FRX-C1
  • Epilační laser EPILIA
  • Ultrazvukový přístroj Samsung Medison HS50
  • Kardiotokograf

Zákroky

• Odstranění kosmetických vad: bradavic, mateřských znamének, kondylom, veruk, strií a jizev
  • Laserová epilace

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Chytrý , milý lékař , má dobrý přístup k pacientovi
    Doktorka vi,co má dělat. pomohl mi. 100% doporučuji a děkuji moc!!

Lékař: lékař Alona Yaroshchuk gynekologické vyšetření

Очень хороший врач. Все посмотрела, взяла необходимые анализы. Взяла мою ситуацию на контроль, что приятно)

Lékař: lékař Alona Yaroshchuk gynekologické vyšetření

Moc příjemná a vstřícná paní doktorka. Všechno hezky vysvětlila a odpověděla na veškeré otázky. Doporučuji:)

Lékař: MUDr. Petra Filová gynekologické vyšetření

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé.
    V minulosti jsem měla docela špatné zkušenosti s lékaři, a tak jsem se docela první návštěvy u nového lékaře obávala. Musím, ale poděkovat paní doktorce za veškerou péči. Velmi profesionální a příjemné jednání, vše se snažila vysvětlit. Prostředí je hezké, vybavení moderní. Personál je také skvělý.
    Paní doktorku mohu jen doporučit!

Lékař: lékař Alona Yaroshchuk vedení těhotenství

Була в неї на прийомі один раз, пані лікарка дуже мила , ввічлива і з охотою вам допоможе) лікар від Бога як напевно і всі лікарі в цьому центрі , побільше б таких !

Lékař: lékař Alla Blyzniuk vedení těhotenství

Doporučují, velmi milá a sympatická paní doktorka . Všechno vysvětli ,a ochotně vám pomůže a poradi.

U
    Lékař: lékař Alona Yaroshchuk gynekologické konzultace

I would like to thank Dr. Yaroshchuk for her detailed explanations, and I would also like to note her pleasant communication and individual approach. Thank you for your help and comfort during the appointment :)

Lékař: lékař Alona Yaroshchuk gynekologické konzultace

Dobrý den! Chci zanechat svou recenzi na Dr. Alonu Yaroshchuk, jako gramotnou lékařku, která k osobním problémům přistupuje s porozuměním! Na vzrušující otázky dává odpovědi velmi podrobně! Jsem velmi rád, že jsem ji potkal!

Lékař: MUDr. Luboš Karásek gynekologické konzultace

My first visit to Dr. Karásek. It was a pleasure to meet him and I will definitely continue my visit. If you're not Czech speaker and seeking very good english speaker doctor i recommend Dr. Karásek is the one.

Lékař: lékař Alona Yaroshchuk gynekologické vyšetření

Kompletní lékařská péče, paní doktorka všechno pečlivě vysvětluje. Úžasný přístup a kompetence. Příjemné prostředí, nádherná a pohodlná čekárna. Mužů jen doporucit.