Medicinské a estetické centrum Markin

Medicinské a estetické centrum Markin

S pílí a láskou jsme pro Vás otevřeli centrum poskytující luxusní nadstandartní estetickou péči v úplně nových klimatizovaných a moderně zařízených prostorách. Svým klientům nabízíme špičkové služby na světové úrovni, které jsou podpořeny špičkovým technickým vybavením a profesionálním personálem. Specializujeme se na kompletní ošetření celého těla a to vysoce komfortními metodami zaměřenými zejména na eliminaci estetických i zdravotních nedostatků či problémů, na omlazující procedury, ale i na návrat k zdravému životnímu stylu. Naši specialisté jsou mezi těmi nejlepšími ve svých oborech.
Přečtěte si více
Zařízení
  • CO2 frakční laser Fraxis FRX-C1
  • Epilační laser EPILIA
  • Ultrazvukový přístroj Samsung Medison HS50
  • Kardiotokograf
Přečtěte si více

Názory o lékařích ze zařízení (48)

Y
    Lékař: lékař Alona Yaroshchuk gynekologické konzultace

Це був мій перший візит до лікаря . Все сподобалось . Лікар оглянула та доступно все пояснила . Не мало важливо , що аналіз модна здати на місці . Це дуже зручно .

Lékař: lékař Alla Blyzniuk gynekologické vyšetření

Pani doktorka je velmi pečliva a pozorna. Kromě hlavního problému se zajímala i o celkový stav a pohodu

Lékař: lékař Alla Blyzniuk Jiný

Paní doktorka Alla je moc pečlivá a podrobně vyslechla můj problém.
    Žádné dlouhé čekání a v ordinaci jsem se cítila moc příjemně.
    Doporučuji.

Lékař: lékař Alona Yaroshchuk gynekologické vyšetření

Velice milá a sympatická lékařka, krásné prostředí, milé sestřičky! Děkuji za péči. Doporučím známým

Lékař: lékař Alona Yaroshchuk gynekologické vyšetření

Velmi milá, vstřícná a empatická paní doktorka. Vše vysvětlí a pomůže. Dlouho jsem nebyla tak spokojená.

Kontakt