Reaguji na Vaši odpověď na můj komentář. Nebylo to tak, jak popisujete. První setkání bylo 11.10.2023. Psala jsem Vám dne 12.10. ohledně receptu, což byl čtvrtek, v 10:06. Následně jsem Vám psala 16.10., v pondělí, také kolem 10h ráno. Poté jsme se osobně setkaly dne 19.10.. Ani tehdy, ani později jsem od Vás recept neobdržela, přestože jste mi slíbila, že ho pošlete přes SMS. Neměla jsem sílu situaci dále řešit, protože jsem byla v hluboké depresi a potřebovala jsem odbornou pomoc. O tom jsme mluvily i na schůzce, ale bohužel vypadá, že jste můj stav nebrala vážně. Co se týče Vašeho tvrzení, že jste mě přijala mimo ordinační dobu, nemyslím si, že je to pravda. Setkaly jsme se dne 11.10. v 16:00. Pokud šlo o termín mimo ordinační dobu, nebylo mi to sděleno. Každopádně to bylo Vaše rozhodnutí — nijak jsem na Vás netlačila, pouze jsem Vám napsala SMS s dotazem na nejbližší volný termín.
Bohužel zde nemohu připojit screenshoty. Jinak by bylo zřejmé, jak komunikace skutečně probíhala.