Individuální psychoterapie Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Ostatní, Adi… ktolog Více

„Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit. Více

Jeremenkova 88, Praha Mapa

Terapeutické centrum

1 300 Kč

Konzultace online

1 300 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„U pana Doktora jsem byla na třech konzultacích a budu pokračovat i nadále. Pan Doktor je opravdový odborník, který mi pomáhá s velkým problémem, který mám. Vždy mi pečlivě naslouchá a neopomine nic, z toho co mu sdělím. Vše dokáže propojit, vysvětlit a doporučí vhodnou metodu, jak v té situaci postupovat. Je realista a to se mi moc líbí. Protože mi pomohl si uvědomit, že na to, co řeším neexistuje zázračné řešení, ale lze na sobě pracovat po krocích a po čase se srovnat a hlavně dokázat NORMÁLNĚ fungovat a žít, bez zažívání emocí, které mě momentálně dusí. Moc panu Doktorovi děkuji za jeho „lidský“ přístup, otevřenost, upřímnost, jinakost (používané metody a rady), profesionalitu a hlavně neutichající pozitivní atmosféru, která z něj vždy vyzařuje i když podstupuji terapie online. Vřele doporučuji. Více

Durychova 101/66, Praha Mapa

Office Park Nové Dvory

Online psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„K panu Galbavymu chodime se sedmiletym synem a nemuzeme si ho vynachvalit. Clovek na spravnem miste…

Tolstého 4, Praha Mapa

PSYCHOTERA

1 200 Kč

• „Rozvod, který dcera v 8mi letech špatně snáší a následkem má psychosomatické potíže. Paní Markéta nám velmi pomohla se s celou situací lépe vyrovnat a objasnit postoj dcery k celé věci. Má krásný vztah k dětem a umí s nimi velmi dobře uvolněně pracovat příjemnou a zábavnou formou. Dcera se na sezení i těšila. Moc děkuji a vřele doporučuji! Lucie Více

Náplavní 1, Praha Mapa

Mgr. Markéta Řeřichová

1 800 Kč

• „První návštěva ve mě nechala pocit důvěry, odbornosti a profesionality. Tedy po dvou dnech od setkání jsem si domluvil termín další návštěvy.Dle mé první zkušenosti je p.R.Rovena lékařka na svém místě a nebál bych se jí doporučit. Více

Žitná 49, Praha Mapa

Psycholog Praha a Manželská poradna

800 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Červinka je velice empaticky a umí klást otázky, které jsou dobře mířené. Člověk se s ním cítí dobře a nebojí se mluvit o svých problémech. Více

Vyšehradská 43, Praha Mapa

DA psychoterapie

Konzultace online

900 Kč

• „Služby paní Niny Šimůnkové velmi doporučuji! Mám za sebou už nějaké roky terapie a náturou jsem hodně "over-thinker", takže mám občas pocit, že jsem už všechno promyslela a předpověděla, a že mě tedy v mojí hlavě nemůže moc věcí překvapit. Nu a u paní psycholožky Šimůnkové jsem toto nastavení byla nucená opustit, protože vpodstatě každé sezení mám alespoň jednu aha-chvíli, pokaždé objevím něco nového, a hlavně mám díky tomu, že se cítím v naprostém bezpečí, odvahu vydávat se do děsivých, doteď skrytých zákoutí svého mozku. Jsem velmi vděčná, že jsem paní Šimůnkovou našla. Více

Budečská 9, Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

Individuální psychoterapie (50 minut)

• Psychoterapeut, Psycholog

„Velice příjemné a profesionální sezení. Těším se na další. Vřele doporučuji. Jemně a s citem mě, paní Erika Benická, dovedla kam jsem chtěla dojít. Více

Jana Želivského 18, Praha Mapa

"Psychologie u orloje s.r.o." - pobočky Praha (sídlo společnosti)

od 1 000 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Andres je skvělý. Již po první hodině jsem cítila zlepšení. Během prvních pár sezení mi pomohl uvědomit si důvody mého chování v určitých situacích, na které jsem sama nedokázala celé roky přijít. Vyhovuje mi jeho klidný a empatický přístup, rozhodně doporučuji. Více

Vyšehradská 49, Praha Mapa

Mgr. Jan Andres

• Psychoterapeut, Psycholog

„Petr Háva je odborník na správném místě. Empatický, nikoho a nic nesoudí a nic nevnucuje. Prostředí jeho terapeutovny v Emauzách je také velmi příjemné. Doporučuji všema deseti :) Tímto děkuji za pomoc, Petře. Více

Vyšehradská 49 - Emauzy, Praha Mapa

Petr Háva

800 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„S Jirkou Macháčkem jsem ušel dlouho cestu. Bylo to několik let během kterých jsem se toho naučil spoustu o sobě, ale i obecně o životě, vztazích a dalších věcech. Líbilo se mi, že vytvářel prostor, kde jsem neměl obavy sdílet a mluvit o čemkoliv. Dostal jsem se díky němu ke spoustě knih a aktivit, ke kterým by jinak vedla mnohem delší cesta. Zároveň si velmi vážím flexibility a ochoty vyjít vstříc v situacích, kdy jsem to potřeboval. Je to už pár měsíců od konce terapie, ale často se mi stává, že si vybavím naše rozhovory a konkrétní věci, ke kterým jsem dospěl. Jsem moc rád, že jsem tehdy při hledání na internetu našel právě jeho profil. Děkuju. Více

Senovážné náměstí 1464/6, Praha Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe

od 1 200 kč

• Psychoterapeut, Logoped, Dia… gnostik Více

„Spolupracujeme spolu krátce, ale můžu říct, že pan Šverma je velice empatický, pozitivní člověk. Na naše schůzky se vždy těším a odcházím s dobrým pocitem, nabitá energii. Věřím, že mě nasměruje zpět na tu správnou cestu a pozitivní myšlení. Kdyby to šlo, chodila bych k němu snad denně. Doporučuji! :) Více

Senovážné náměstí 23, Praha1, Praha Mapa

Psychoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„V minulosti jsem měla několik momentů, kdy jsem se dostala do bodu, ve kterém jsem nedokázala uvažovat téměř o ničem jiném, než zda není na čase vyhledat nějakou terapeutickou pomoc. Protože sama, ani s nejbližšími přáteli už na to nestačím. Věci se ale následně vždy nějak (zdánlivě) usadily, všechno se hodilo do normálu a já si na to své lehce neurotické depkování zvykla jako na něco, co je holt moje neodparatelná součást. Jenže poslední z těchto zmíněných momentů byl obzvlášť temný a dlouhý, trval měsíce, měla jsem pocit, že jsem v hluboké jámě a nedokázala si představit, že bych se z ní už někdy dokázala vyhrabat. A nejvíc matoucí na tom bylo to, že jsem nenacházela žádnou zjevnou příčinu takových stavů. Odvážila jsem se to tedy tentokrát řešit, hledala na internetu někoho, kdo by mi pro mě přišel vhodný dle toho, co o něm můžu alespoň zjistit z jeho webových stránek a také z názorů klientů na tomto serveru. Vybrala jsem si Dušana Gregora a nepochybuju, že jsem si vybrala nejlíp, jak jsem mohla. Docházela jsem k němu jednou týdně po dobu jednoho roku. Byl mi sympatický lidským přístupem hned od počátku, pomohl mi s tím, že jsem se necítila nervózní. Po celou dobu jsem jedinkrát nezapochybovala, že mi skutečně rozumí, že ho zajímám, což mi potvrzoval tím, že se vždy orientoval – i když jsem zmínila něco či někoho, o kom na několika předchozích sezeních nepadla řeč. Zasmála jsem se s ním a neměla pocit, že mě tlačí někam, kde by mi to nebylo komfortní nebo by mi to cokoli podsouvalo – a na to já jsem obzvlášť citlivá a někdy až přehnaně ostražitá. Skutečně mě jen provázel, aniž by byl pasivní, nabízel mi varianty a ty jsme následně rozebírali. Ne vždy jsem měla pocit, že „to zabírá“ ihned, možná jsem se někdy příliš fixovala na to, že by se přece mělo něco v mém životě urychleně měnit, když chodím k tomu psychologovi. Ale postupně se cosi dalo do pohybu, vím, že za to mohly z velké části právě naše hovory, díky kterým jsem pak měla o čem přemýšlet do další návštěvy, kdy jsme se k tomu zpravidla vraceli. Naše setkávání skončila po roce, kdy už jsem byla z jámy venku a musím říct, že od té doby jsem se do podobných stavů už nedostala. Ne že by mě nikdy nepřepadly pocity deprese nebo úzkosti, ale ta niterná mizérie se už nevrátila. A to jsou to už čtyři roky, co k panu Gregorovi nechodím. Od té doby jsem nebyla ani u jiného terapeuta. A musím říct, že si dosud na mnohé, co na sezeních zaznělo, vzpomenu. Že mám v mnoha případech až teď pocit, že „to zabralo“, že sklízím plody toho, co se na oněch sezeních zasadilo. Projevuje se to tak, že ve chvílích, kdy mě něco neadekvátně vyvede z rovnováhy, přemýšlím o tom najednou jinak, vracím se v hlavě k nějaké z mnoha variant, co na sezení zazněla a co mi třeba tenkrát nepřipadala tolik významná. A pokládám si otázky, které mě navádí k tomu, proč se zrovna takto cítím – najednou vím, jaké otázky si mám pokládat. A za to vděčím Dušanu Gregorovi. (Mimochodem křestní jméno na něj sedí přesně, v duších, v těch se on vyzná.) Více

Oldřichova 97/51, Praha 2, Praha Mapa

Soukromá psychologická praxe

• Psychoterapeut, Psycholog

„Velmi sympatická mladá žena, věřím, že mé dceři pomůže. Dcera je také spokojená a těší se na další návštěvu.

Vyšehradská 49, Praha Mapa

• Psycholog

Opletalova 27, Praha Mapa

Praha, KBT, psycholog

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Bartoš je profesionál s velmi empatickým a přátelským přístupem. Jsem mu moc vděčná za to, jak moc mi pomohl. Poprvé mi pomohl rychle se zorientovat v pro mě nejasné situaci, kdy jsem nevěděla jak dále postupovat a neviděla východisko. Byl mi velikou oporou v celém procesu a podporoval mě na každém kroku této cesty. Po čtyřech letech jsem se znovu na pana Bartoše obrátila ohledně úzkostí a osobního rozvoje. Moc mu děkuji za jeho úžasný přístup a energii, kterou jeho terapie vždy provází. Po každém sezení jsem cítila zlepšení v oblastech, na kterých jsme společně pracovali a moc mu děkuji za to jak mi vždy pomohl a byl mi v minulých letech velkou oporou. Moc pana Bartoše doporučuji a děkuji mu za jeho pomoc! Více

Řipská 15, Praha Mapa

1 500 Kč

• Psychoterapeut

Řipská 15, Praha Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Psychoterapie s Tomášem mi pomohla především rozumět vlastnímu životnímu tempu a přizpůsobovat ho situacím tak, abych se nevyčerpávala a mohla dobře fungovat. Na začátku jsem si k němu hledala déle cestu, protože byl jiný než psychoterapeuti, se kterými jsem se do té doby setkala - přímočařejší - ale poté jsem tuhle vlastnost velmi vítala a odnáším si díky ní mnoho poznání. V těžkých tématech jsem cítila pevnost, o kterou se dalo opřít a maximálně citlivý přístup, díky čemuž se zahojila některá velmi stará zranění a uvolnil se prostor pro nové uchopení a prožití. Když by bylo třeba, opět se na Tomáše v budoucnu s důvěrou obrátím. Více

Máchova 21, Vinohrady NEPLATNÉ, Praha Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe - starší NEPLATNÁ adresa