Konzultace online Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Ostatní, Adi… ktolog Více

„Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit. Více

Jeremenkova 88, Praha Mapa

Terapeutické centrum

• Psychoterapeut, Psycholog

„Dostal jsem se do složitější životní situace, se kterou jsem si sám nevěděl rady. Uvědomil jsem si ze se bez pomoci odborníka neobejdu. Na znamylekar.cz jsem našel Kateřinu Matouškovou a z komentářů nabyl dojmu, že poskytuje přesně ten typ terapie která by mohla fungovat. S terapií jsem neměl předchozí zkušenosti, jen povrchní představu se spoustou stereotypů. Jelikož jsem v té době žil v zahraničí a také kvůli komplikacím s COVIDovou pandemií proběhla větší část sezení online přes Skype. Rozhodně to nebylo na škodu a byl jsem sám velmi překvapen jak dobře může terapie fungovat online bez osobního kontaktu. Recenzi píšu zpětně po ukončení pravidelných sezení v průběhu něco málo přes rok. Paní Kateřina Matoušková mi moc pomohla a velice oceňuji její přímý přístup a otázky na které bylo často složité odpovědět ale právě hledání odpovědi pro mě byla cesta vyznat se sám v sobě. Poté co jsem se přestěhoval zpátky do Česka a situace to dovolila probíhaly sezení osobně a přišlo mi že se terapie stala intenzivnější. Rovněž velice oceňuji způsob jakým jsme terapii ukončovali. Společná rekapitulace mi teprve naplno odhalila jaký kus cesty jsme spolu prošli. A když se ohlédnu zpět na poslední rok jsem sám překvapený jakmile se můj život změnil. K lepšímu. Žiji spokojený vyrovnaný a plný život. Z části díky vědomí, že pokud bych se dostal do situace kterou sám nebudu zvládat můžu se kdykoliv obrátit na paní Kateřinu. Terapii bych doporučil každému. Jsem přesvědčen že duševní zdraví vyžaduje pravidelný trénink a dobrého trenéra. A tím paní Kateřina rozhodně je! Více

Palác Ymca, Na Poříčí 12, 2. patro, dveře 218, linka 12. Zrušení je bez náhrady možné dva pracovní dny předem., Praha Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická ordinace

2 000 Kč

• „Spoluprace s pani magistrou mi moc vyhovovala. Umela pojmenovat veci uplne jinak, nez jsem o nich premyslela, a tim je postavila do jineho svetla. Pomohla mi tim porozumet situaci a duvodum pro moje pocity. Jiz v prubehu sezeni se u me dostavovala obrovska uleva a pocit, ze vse zvladnu, ktery pretrvava i po skonceni sezeni. Více

Šlejnická 1, Praha Mapa

Dejvice

1 200 Kč

• „Zažila jsem v životě konzultace s několika psychology, Jan Gruber rozhodně vyniká svou empatií, schopností naslouchat, porozumět problému a schopnosti pomoci Vám najít pro Vás tu nejlepší cestu a řešení. Jeho přístup je lidsky nesmírně příjemný, profesionální a flexibilní. Vřele doporučuji. Více

Šlejnická 2018/1, Praha Mapa

Psychologické služby

900 Kč

• „Terapii s Lucií jsem vyhledala kvůli neurčitým pocitům úzkosti, o kterých jsem toho sama moc nevěděla. Postupem času jsme společně odkrývaly jejich příčiny, hledaly jádro pudla a systematicky je začaly řešit. Nyní už dokážu přijít na zdroje nespokojenosti sama, což považuji za jeden z našich největších úspěchů. Naše spolupráce trvala okolo 10 měsíců, a za tu dobu bylo takovýchto úspěchů mnoho – jsem spokojenější sama se sebou, sebevědomější a asertivnější, dokážu se lépe slovně vyjádřit, mám méně zbytečného strachu, se strachem teď také umím pracovat mnoho a mnoho dalších skvělých věcí… Terapie probíhala kvůli pandemii z velké části telefonicky, to však nemělo na její efektivitu žádný dopad, není proto nutné ani v dnešní době nijak váhat nad vyhledáním pomoci. Velmi jsem také ocenila její doporučení knih, které mi padly jak ulité, a taky skvělou knihu, kterou sama napsala. Rozhodnutí objednat se právě k Lucii bylo jedno z nejmoudřejších, které jsem kdy udělala a velmi ji za poskytnutou pomoc a péči děkuji :) Více

Na Poříčí 12, Praha Mapa

Psycholog a kouč | Praha 1

Žitomírská 26, Praha Mapa

Psycholog a kouč | Praha 10

• Psychoterapeut, Psycholog

„Během půl roku jsem s terapeutem prošel opravdu dlouhou cestu. Začínal jsem u závislosti na názorech druhých a nezdravé podřízenosti vůči sebejistým lidem nebo lidem ve vedoucích funkcích. (A nevěděl jsem o tom.) Po půl roce daleko víc rozumím tomu, co se ve mně odehrává, kdo jsem a co potřebuju a jak to jde nebo nejde dohromady s potřebami druhých lidí. Sice to stálo hodně peněz - ale při zpětném pohledu, kdybych o tuto životní změnu měl přijít, neváhal bych zaplatit desetinásobek. Více

Mařákova 4, Praha Mapa

Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6

1 500 Kč

1 500 Kč

• „Chtěl bych poděkovat panu doktorovi za skvěle odvedenou práci. Už dlouho mě trápilo brnění v levé ruce, když už jsem kvůli tomu nemohl spát, rozhodl jsem se, že přemůžu strach z operace a půjdu do toho. Brnění hned po operaci odeznělo. A rekonvalescence byla velmi rychlá. Prostředí kliniky je konfortní a celý tým velice příjemný. Mockrát děkuji. Více

Roentgenova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce - neurochirurgie

• Psychoterapeut, Kouč

Řipská 15, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

• Psychoterapeut, Psycholog

„Psychoterapie s Tomášem mi pomohla především rozumět vlastnímu životnímu tempu a přizpůsobovat ho situacím tak, abych se nevyčerpávala a mohla dobře fungovat. Na začátku jsem si k němu hledala déle cestu, protože byl jiný než psychoterapeuti, se kterými jsem se do té doby setkala - přímočařejší - ale poté jsem tuhle vlastnost velmi vítala a odnáším si díky ní mnoho poznání. V těžkých tématech jsem cítila pevnost, o kterou se dalo opřít a maximálně citlivý přístup, díky čemuž se zahojila některá velmi stará zranění a uvolnil se prostor pro nové uchopení a prožití. Když by bylo třeba, opět se na Tomáše v budoucnu s důvěrou obrátím. Více

V Hůrkách 1292/8 - Stodůlky, Praha Mapa

Soukr. psychoterapeutická praxe Nové Butovice

od 1 000 kč

Individuální psychoterapie (50 minut)

1 000 Kč

• „Paní Terezu můžu jenom doporučit. Velmi mi pomáhá na mojí cestě k uzdravení duše po prožité traumatické události v dětství. Škoda, že jsem na ni nenarazila již dříve, ale jak říká Tereza, vše má svůj čas. Ještě mám před sebou dlouhou cestu, ale poprvé v životě cítím pevnou půdu pod nohama a věřím, že moje uzdravení je už jenom otázkou času. Díky! Více

Pernerova 293/11, Praha Mapa

PSYCHOLOG PRO DUŠI

od 1 100 kč

• Plastický chirurg, Otorinola… ryngolog Více

„Pro mě člověk na správném místě. Syn podstoupil plastiku uší, zákrok byl rychlý, pan primář byl vždy ochoten pomoci i po telefonu nebo v případně náhle osobní konzultace. Doporučuji všude Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

FortMedica ORL

• Psychoterapeut, Psycholog

„The best way to describe him ( he will always be there when you need him ) good explanation, great understanding, and tips how to deal with whatever it is you face in life. Thank you Mr, Jakub. Více

Na louži 258/13, Praha Mapa

Psychologické poradenství, Psychoterapie, Adiktologické poradenství

900 Kč

• Psycholog

Budečská 9, Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

• Psychoterapeut, Psycholog

„Mohu doporučit, velmi milá paní. Měl jsem obavy, ale vše proběhlo velice profesionálně a již jsme naplánovali další sezení. Více

Holečkova 29, Mapa

Poradna Holečkova

800 Kč

800 Kč

• „Paní doktorka mi velice pomohla. Skloubila profesionalitu a lidskost a celkově na mě působila empaticky. Rozhodně doporučuji! Více

Revoluční 8, Praha Mapa

Psycholog a somatický kouč Praha

650 Kč

• Fyzioterapeut, Diagnostik

„Přidávám se k pochvale od ostatních - z lehce bolestivého zákroku rázovou vlnou se stala příjemně strávená hodina, během které jsem se dozvěděl všechno podstatné, dostal jsem perfektní rady a vše probíhalo v uvolněné atmosféře. A navíc mi zákrok pomohl. Rozhodně paní magistru mohu doporučit. Více

Praha Mapa

FYZIOklinika s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím krátce, ale v porovnání s předchozími zkušenostmi jsem velmi spokojená. Pan doktor je příjemný vše vysvětlí i je vstřícný ošetření je bezbolestné a precizní. Po konzultaci problémů rád zhotoví léčebný plán což beru jako nadstandardní. Ordinace je velmi příjemná a personál milý a ochotný. Jsem ráda, že jsem našla v dnešní době takového lékaře. Více

Jičínská 2348/10, Praha Mapa

LÍŠKA dental s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Doporučuji! Pánu doktorovi i sestričce srdečne dekuji a preji jim hodne zdraví! Empatický, profesionálny prístup.

Nekvasilova 2, Praha Mapa

ORL Karlín s.r.o.

• „Pan doktor byl velmi vstřícný a milý. Několik let už chodím s vadou očí, kterou mi žádný jiný lékař neodhalil. Opravdu velmi precizní, udělal všechna potřebná vyšetření a teď mám konečně klid a mužů řídit auto. Více

Budínova 67/2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce