Kyselina hyaluronová Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Úžasný přístup. Dlouho jsem nepotkal tak příjemného lékaře. Velice příjemné prostředí jak v ordinaci tak čekárně. Dohodnutý čas dodržen doslova na minutu což jsem ještě nezažil.Doporučuji každému Více

Haškova 487, Říčany Mapa

OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

• Plastický chirurg, Dermatolo… Více

„Paní primářka je zaujatou odbornicí ve svém oboru. Dokáže být přísná, nekompromisní, nedodržuje-li pacient stanovený postup léčby a kontrol. Vše k prospěchu a optimální léčbě pacienta. Klobouk dolů před paní primářkou. Více

Slovinská 623/23, Praha Mapa

Korektivní dermatologie a vyšetření digitálním dermatoskopem:

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• „Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci. Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• „Výborná lékařka s velmi profesonálním a lidským přístupem. Kéž by bylo takových lékařů víc. Až budu potřebovat, zase se na ni obrátím. Více

Washingtonova 17, Praha Mapa

Klinika Laser Esthetic

• „Úžasná, milá a empatická paní doktorka s naprosto profesionálním i lidským přístupem. Byť jsem nebyla předem objednaná, vzala mě na konzultaci a následně hned laserem odstranila znaménko. Vše mi předem vysvětlila a celý zákrok trval pár minut. S celkovým přístupem v Premier Clinic jsem byla velmi spokojená. Více

Jungmannova 15, Praha Mapa

Premier Clinic

od 3 400 kč

• „Ano, paní doktorka je skvělá, jako lékař, ale i jako člověk. Odborník na svém místě. Dlouhé objednací lhůty nejsou vůbec problém. Párkrát jsem musela paní doktorku navštívit akutně a vždy mě bez problémů vzala. Jsem ráda, že mám takovou lékařku. Díky patří i skvělé sestřičce. Více

Krkonošská 2001/16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

od 4 500 kč

• „- vemi prijemne prostredi - velmi (opravdu velmi) lidsky a mily pristup - efektivni lecba - podrobne vysvetleni provadeneho zakroku a vyhledu do budoucna - laskave uklidneni, ale pritom vecne sdeleni, kdyz jsem se obaval Více

Kateřinská 1526/7, Praha Mapa

Ambulance dermatovenerologie – sálek, lasery, korekce

Mánesova 28, Praha Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• „Paní doktorka je velmi milá. Vše skvěle a srozumitelně vysvětlí. Zákroky jsou velmi citlivé k celkovému vzhledu obličeje. Nečekejte žádný "umělý look". Botox, výplně, mezoterapie, u všeho výborný výsledek, svěží pleť. Jsem velmi spokojena a mohu jen doporučit. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patro

od 4 500 kč

• „Naprosto skvělá paní doktorka s úžasným přístupem Moc děkuji a z celého svého já doporučuji !!!!!!

Opletalova 1013/59, Praha Mapa

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

• „Velice milý, chápavý, lidský člověk. Úžasné vystupování a profesionalita. Lékař na svém místě. Velice důsledný. Hned u první prohlídky zjistil, kde má syn problém. Za vše moc děkujeme!!!! Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice motol

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• „Sláva a díky paní Doktorce. Už od první chvíle bylo jasné, že se jedná o velmi příjemnou a sympatickou paní doktorku. Podání ruky na uvítanou je pro mě vždy prvním signálem správného doktora, ani paní doktorka tuto zdánlivou drobnost nevynechala. Pozorně naslouchá, podrobně vysvětluje a věnuje se člověku na 100% a to v příjemné vstřícné atmosféře. Vřele doporučuji a ještě jenou děkuji. Více

Bubenečská 284/12, Praha Mapa

Klinika preventivní dermatologie s.r.o.

• „Pani doktorka je mila a zkusena,klinika ma prijemne prostředí,ale ceny jsou drahe.Cekaci doba je minimalni.

Mánesova 36, Praha Mapa

Klinika Mediestetik

Dermatologické konzultace

500 Kč

• „Была на процедуре лазерной шлифовки в клинике Алтос у врача- Катерины Вяцковой. До этого сильно мучала проблема акне, была уверена, что уже не поможет ничего. К счастью, поняла, что ошиблась! Действительно уникальная процедура, выравнивающая кожу лица и в разу улучшающая структуру. Довольна! Всем рекомендую! Více

Praha, Praha Mapa

ordinace