Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi přední evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. V oblasti plastické chirurgie, dermatologie a stomatologie je značka Mediestetik synonymem pro špičkovou péči.

Svým klientům nabízí ty nejnovější metody plastické chirurgie, dermatologie a stomatologie.
Byla prvním centrem, které do České republiky přineslo jedinou vědecky testovanou a patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting nebo revoluční neinvazivní lifting Thermage, jejž dosud nabízí jako jediná. Z nejnovějších exkluzivních metod přichází nyní klinika se švýcarskou metodou buněčného omlazování RegenMatrix, která není k dostání nikde jinde. Jako jedno z hrstky pracovišť disponuje naše stomatologická klinika robotickým systémem CEREC, který je schopen vymodelovat a vyrobit zubní náhradu během několika desítek minut, a moderním plně vybaveným implantologickým centrem.
Najdete u nás lékařské kapacity s dlouholetými zkušenostmi a zahraničním vzděláním, kteří kladou velký důraz na maximální komfort klienta. Vysoký standard a kvalita péče jsou pro nás pak naprostou samozřejmostí. Že je to v dnešní době žádoucí, potvrzují tisíce našich spokojených klientů.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

Obecné skóre

  B
  MDDr. Martina Fraňová Jiný

  Paní doktorku Fraňovou chválím a doporučuji kde mohu. Nikdy jsem se nesetkala s tak profesionálním a zároveň vřelým přístupem. Obzvlášť doporučuji v případě potřeby zubních fazet - zákrok, kterého jsem se dlouho obávala byl naprosto bezproblémový a výsledek opravdu stojí za to.

  T
  Ověřený profil
  MDDr. Martina Fraňová Jiný

  Nejpříjemnější, něžná a laskavá paní Doktorka, která se snaží pomoci a najít nejlepší způsob léčby.

  V
  Ověřený profil
  MDDr. Martina Fraňová parodontologické konzultace

  Paní doktorka je opravdu skvělá, vysoce profesionální, zručná a jako bonus nesmírně milá a příjemná. Mně osobně zachránila zuby a také mně následně doporučila své kolegy, kteří byli také výborní. Paní doktorku mohu jen doporučit


  K
  Ověřený profil
  MDDr. Martina Fraňová Jiný

  Dle mé zkušenosti, je paní doktorka je velmi milá a laskavá. Všechna ošetření, která jsem absolvovala, byla šetrná a esteticky dobře provedená. V časovém plánování je velmi efektivní a dochvilná. Paní doktorka odvádí skvělou práci a já se k ní vždy ráda a s důvěrou vracím.


  B
  MDDr. Martina Fraňová Jiný

  Paní MDDr. Fraňovou mohu jedině doporučit, hledala jsem v Praze stomatologa více jak rok, ale paní doktorku vřele doporučuji všem kteří hledají profesionála na svém místě s empatií a lidským přístupem kterého je v dnešní době čím dál tím méně. Paní doktorka je milá, přátelská, usměvavá, je vidět že svou práci dělá s láskou a baví jí. Zákrok který chce u pacienta provádět ochotně vysvětlí, injekční lokální anestézie je také samozřejmostí (každý kdo se zubaře bojí, ví své).
  Pacientovi pomůže i v ostatních aspektech jako je například: žádost o vyšetření čelistního kloubu (doporučí specialistu).
  K paní Fraňové chodím již několikátým rokem, děti si s ní jistě také budou rozumět. Její péče je naprosto úžasná a velice ji za to děkuji, konečně mohu normálně jíst.
  Každopádně dlužím díky také paní asistentce, i ona dělá svou práci skvěle, bez dobré ''pravé ruky'' to prostě nejde.

  Tím to chci oběma těmto úžasným lidem ještě jednou poděkovat. Dělají život lepším, jen tak dál.


  K
  MDDr. Martina Fraňová Jiný

  Paní doktorka je skvělá, přátelská, šikovná. Jsem ráda, že jsem v její péči. Navštěvuji ji na klinice Mediestetik.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Mánesova 36, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps
Související vyhledávání