Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi přední evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. V oblasti plastické chirurgie, dermatologie a stomatologie je značka Mediestetik synonymem pro špičkovou péči.

Svým klientům nabízí ty nejnovější metody plastické chirurgie, dermatologie a stomatologie.
Byla prvním centrem, které do České republiky přineslo jedinou vědecky testovanou a patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting nebo revoluční neinvazivní lifting Thermage, jejž dosud nabízí jako jediná. Z nejnovějších exkluzivních metod přichází nyní klinika se švýcarskou metodou buněčného omlazování RegenMatrix, která není k dostání nikde jinde. Jako jedno z hrstky pracovišť disponuje naše stomatologická klinika robotickým systémem CEREC, který je schopen vymodelovat a vyrobit zubní náhradu během několika desítek minut, a moderním plně vybaveným implantologickým centrem.
Najdete u nás lékařské kapacity s dlouholetými zkušenostmi a zahraničním vzděláním, kteří kladou velký důraz na maximální komfort klienta. Vysoký standard a kvalita péče jsou pro nás pak naprostou samozřejmostí. Že je to v dnešní době žádoucí, potvrzují tisíce našich spokojených klientů.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MDDr. Martina Fraňová Jiný

Paní doktorku Fraňovou chválím a doporučuji kde mohu. Nikdy jsem se nesetkala s tak profesionálním a zároveň vřelým přístupem. Obzvlášť doporučuji v případě potřeby zubních fazet - zákrok, kterého jsem se dlouho obávala byl naprosto bezproblémový a výsledek opravdu stojí za to.

MDDr. Martina Fraňová Jiný

Nejpříjemnější, něžná a laskavá paní Doktorka, která se snaží pomoci a najít nejlepší způsob léčby.

MDDr. Martina Fraňová parodontologické konzultace

Paní doktorka je opravdu skvělá, vysoce profesionální, zručná a jako bonus nesmírně milá a příjemná. Mně osobně zachránila zuby a také mně následně doporučila své kolegy, kteří byli také výborní. Paní doktorku mohu jen doporučit

MDDr. Martina Fraňová Jiný

Dle mé zkušenosti, je paní doktorka je velmi milá a laskavá. Všechna ošetření, která jsem absolvovala, byla šetrná a esteticky dobře provedená. V časovém plánování je velmi efektivní a dochvilná. Paní doktorka odvádí skvělou práci a já se k ní vždy ráda a s důvěrou vracím.

MDDr. Martina Fraňová Jiný

Paní MDDr. Fraňovou mohu jedině doporučit, hledala jsem v Praze stomatologa více jak rok, ale paní doktorku vřele doporučuji všem kteří hledají profesionála na svém místě s empatií a lidským přístupem kterého je v dnešní době čím dál tím méně. Paní doktorka je milá, přátelská, usměvavá, je vidět že svou práci dělá s láskou a baví jí. Zákrok který chce u pacienta provádět ochotně vysvětlí, injekční lokální anestézie je také samozřejmostí (každý kdo se zubaře bojí, ví své).
    Pacientovi pomůže i v ostatních aspektech jako je například: žádost o vyšetření čelistního kloubu (doporučí specialistu).
    K paní Fraňové chodím již několikátým rokem, děti si s ní jistě také budou rozumět. Její péče je naprosto úžasná a velice ji za to děkuji, konečně mohu normálně jíst.
    Každopádně dlužím díky také paní asistentce, i ona dělá svou práci skvěle, bez dobré ''pravé ruky'' to prostě nejde.

Tím to chci oběma těmto úžasným lidem ještě jednou poděkovat. Dělají život lepším, jen tak dál.

MDDr. Martina Fraňová Jiný

Paní doktorka je skvělá, přátelská, šikovná. Jsem ráda, že jsem v její péči. Navštěvuji ji na klinice Mediestetik.

Kontakt

Mánesova 36, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps