Klinika Mediestetik

Jak to funguje?

Klinika Mediestetik

Mánesova 36

120 00 , Praha , hl. město Praha

Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi přední evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. V oblasti plastické chirurgie, dermatologie a stomatologie je značka Mediestetik synonymem pro špičkovou péči.

Svým klientům nabízí ty nejnovější metody plastické chirurgie, dermatologie a stomatologie.
Byla prvním centrem, které do České republiky přineslo jedinou vědecky testovanou a patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting nebo revoluční neinvazivní lifting Thermage, jejž dosud nabízí jako jediná. Z nejnovějších exkluzivních metod přichází nyní klinika se švýcarskou metodou buněčného omlazování RegenMatrix, která není k dostání nikde jinde. Jako jedno z hrstky pracovišť disponuje naše stomatologická klinika robotickým systémem CEREC, který je schopen vymodelovat a vyrobit zubní náhradu během několika desítek minut, a moderním plně vybaveným implantologickým centrem.
Najdete u nás lékařské kapacity s dlouholetými zkušenostmi a zahraničním vzděláním, kteří kladou velký důraz na maximální komfort klienta. Vysoký standard a kvalita péče jsou pro nás pak naprostou samozřejmostí. Že je to v dnešní době žádoucí, potvrzují tisíce našich spokojených klientů.

Naše vybavení

• Okluzní diagnostika
  • Rentgenová diagnostika
  • Dentální šperky
  • Endodoncie
  • Léčba kanálků s operačním mikroskopem
  • Léčba paradontózy

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MDDr. Martina Fraňová Jiný

Paní doktorku Fraňovou chválím a doporučuji kde mohu. Nikdy jsem se nesetkala s tak profesionálním a zároveň vřelým přístupem. Obzvlášť doporučuji v případě potřeby zubních fazet - zákrok, kterého jsem se dlouho obávala byl naprosto bezproblémový a výsledek opravdu stojí za to.

Lékař: MDDr. Martina Fraňová Jiný

Nejpříjemnější, něžná a laskavá paní Doktorka, která se snaží pomoci a najít nejlepší způsob léčby.

Lékař: MDDr. Martina Fraňová parodontologické konzultace

Paní doktorka je opravdu skvělá, vysoce profesionální, zručná a jako bonus nesmírně milá a příjemná. Mně osobně zachránila zuby a také mně následně doporučila své kolegy, kteří byli také výborní. Paní doktorku mohu jen doporučit

Lékař: MDDr. Martina Fraňová Jiný

Dle mé zkušenosti, je paní doktorka je velmi milá a laskavá. Všechna ošetření, která jsem absolvovala, byla šetrná a esteticky dobře provedená. V časovém plánování je velmi efektivní a dochvilná. Paní doktorka odvádí skvělou práci a já se k ní vždy ráda a s důvěrou vracím.

Lékař: MDDr. Martina Fraňová Jiný

Paní MDDr. Fraňovou mohu jedině doporučit, hledala jsem v Praze stomatologa více jak rok, ale paní doktorku vřele doporučuji všem kteří hledají profesionála na svém místě s empatií a lidským přístupem kterého je v dnešní době čím dál tím méně. Paní doktorka je milá, přátelská, usměvavá, je vidět že svou práci dělá s láskou a baví jí. Zákrok který chce u pacienta provádět ochotně vysvětlí, injekční lokální anestézie je také samozřejmostí (každý kdo se zubaře bojí, ví své).
    Pacientovi pomůže i v ostatních aspektech jako je například: žádost o vyšetření čelistního kloubu (doporučí specialistu).
    K paní Fraňové chodím již několikátým rokem, děti si s ní jistě také budou rozumět. Její péče je naprosto úžasná a velice ji za to děkuji, konečně mohu normálně jíst.
    Každopádně dlužím díky také paní asistentce, i ona dělá svou práci skvěle, bez dobré ''pravé ruky'' to prostě nejde.

Tím to chci oběma těmto úžasným lidem ještě jednou poděkovat. Dělají život lepším, jen tak dál.

Lékař: MDDr. Martina Fraňová Jiný

Paní doktorka je skvělá, přátelská, šikovná. Jsem ráda, že jsem v její péči. Navštěvuji ji na klinice Mediestetik.