Klinika Mediestetik

(4 názory)

Klinika Mediestetik

Mánesova 36

120 00, Praha, hl. město Praha

Mezinárodní síť klinik estetické medicíny Mediestetik patří mezi úplnou špičku zdravotnických zařízení zaměřených na krásu. Svým klientům nabízí ty nejnovější metody moderní dermatologie a stomatologie – často v Evropě zcela unikátní – a také v jejich provádění už léta školí pracovníky ostatních pracovišť.

Pražská klinika Mediestetik určuje trendy na poli estetické dermatologie – byla prvním centrem, které do České republiky přineslo jedinou vědecky testovanou a patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting nebo revoluční neinvazivní lifting Thermage, jejž dosud nabízí jako jediná. Z nejnovějších exkluzivních metod přichází nyní klinika se švýcarskou metodou buněčného omlazování RegenMatrix, která není k dostání nikde jinde. Jako jedno z hrstky pracovišť disponuje naše stomatologická klinika robotickým systémem CEREC, který je schopen vymodelovat a vyrobit zubní náhradu během několika desítek minut, a moderním plně vybaveným implantologickým centrem.

Najdete u nás lékařské kapacity s dlouholetými zkušenostmi a zahraničním vzděláním, kteří kladou velký důraz na maximální komfort klienta. Vysoký standard a kvalita péče jsou pro nás pak naprostou samozřejmostí. Že je to v dnešní době žádoucí, potvrzují tisíce našich spokojených klientů.

Naše vybavení

• Okluzní diagnostika
  • Rentgenová diagnostika
  • Dentální šperky
  • Endodoncie
  • Léčba kanálků s operačním mikroskopem
  • Léčba paradontózy

• Helena Reisingerová

Dermatolog, MUDr.

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je mila a zkusena,klinika ma prijemne prostředí,ale ceny jsou drahe.Cekaci doba je minimalni.

• I

Precizní lékařka, která dokáže poradit a je nesmírně empatická, naprostá spokojenost, budu ji navštěvovat nadále.

• Martina Grebáčová

Zubař, MDDr.

• I
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

K paní doktorce už nějakou dobu chodím, přihlásila jsem se na základě velmi kladného hodnocení na preventivní prohlídku. Má profesionální vystupování, vše hezky a stručně vysvětlila a naplánovala. S pacientem při zákroku komunikuje, je milá a vlídna. Doporučuji.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Děkuji paní doktorce za to, jak perfektně se stará o mé zuby. Je to nejen velmi šikovná stomatoložka, ale také milý a citlivý člověk s příkladným vztahem k pacientům. Pokud chcete svěřit své zuby do její péče, nemusíte se bát, nic nebolí a budete spokojení.