Diagnostické vyšetření

Do you have question about diagnostické vyšetření
Our specialist answered questions

Vaše otázka

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty.
* Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou

1. Otázky na lékaře se mohou vztahovat pouze na profesní činnost lékaře.
2. Otázky nesmí porušovat práva a principy společenského chování.
3. Otázky nesmí obsahovat kontaktní údaje.
4. Otázky neslouží ke sjednání schůzky u lékaře. Poskytovatel služeb má právo odmítnout zveřejnit a také odstranit otázky, pokud jsou v rozporu s těmito podmínkami nebo právními předpisy a zákony.

Položit dotaz

Lékaři poskytující tuto skupinu služeb

Markéta Muchová

fyzioterapeut,diagnostik
    • Schodová 2, Brno

Fyzio Balance

Paní Muchová je úžasná a naší spolupráce si vážím od první konzultace. Šla jsem za ní s typickými produktem sedavého zaměstnání: s "hrbem" na zádech,...

Samer Asad

gynekolog
    • Branická 479/21, Praha

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Som velmi spokojná! Bola som zatial len dva krát,ale už od prvej chvíle som sa u Pána doktora cítila velmi dobre. Dlho mi nikto nevedel pomôcť,len sku...

Jana Votrubová

dermatolog
    • Jungmannova 15, Praha

Premier Clinic

Výborná paní doktorka, je velmi milá a chová se profesionálně. Konzultace pro mě byla velmi přínosná, děkuji za dobré rady a otevřený přístup.

Halina Kačinská

gynekolog
    • Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha

Gynekologická ambulance- centrum Delta

super, vše ok, byla jsem spokojená, pi.doktorka se mi maximálně věnovala, nemám žádné připomínky, nemohla jsem si vybrat lépe

Barbora Lischkeová

otorinolaryngolog
    • Revoluční 765/19, Praha

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Úžasná lékařka, skvělá k dětem, chodíme k ní v případě problémů celá rodina. Je rychlá, přesná, se vším si ví rady, vždy s úsměvem.