Diagnostické vyšetření

Máte dotazy týkající se tématu diagnostické vyšetření?

Vaše otázka

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty.
* Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou

1. Otázky na lékaře se mohou vztahovat pouze na profesní činnost lékaře.
2. Otázky nesmí porušovat práva a principy společenského chování.
3. Otázky nesmí obsahovat kontaktní údaje.
4. Otázky neslouží ke sjednání schůzky u lékaře. Poskytovatel služeb má právo odmítnout zveřejnit a také odstranit otázky, pokud jsou v rozporu s těmito podmínkami nebo právními předpisy a zákony.

Položit dotaz

Lékaři poskytující tuto skupinu služeb

Barbora Lischkeová

otorinolaryngolog
    • Revoluční 765/19, Praha

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Paní doktorka i sestra velmi profesionální a milé. Zdá se podaří paní doktorce můj problém odstranit, uvidíme, ale zatím jsem velmi spokojený.
    K dispozici zítra
    Objednat se

Jana Votrubová

dermatolog
    • Jungmannova 15, Praha

Premier Clinic

Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší návštěva u doktora vůbec. Paní dokt...
    Dostupný termín: čt 20 pro
    Objednat se

Halina Kačinská ( Markin)

gynekolog
    • Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha

Gynekologická ambulance- centrum Delta

Dobrý den, práci paní doktorky z hlediska odbornosti hodnotím dobře, jsem u ní už několik let, 2 těhotenství a nikdy jsem neměla žádný problém. Co...

Markéta Muchová

fyzioterapeut,diagnostik
    • Schodová 2, Brno

Fyzio Balance

Fyzioterapie me pomohla, bylo me nauceno jak spravne drzet telo pomoci cviku. Prijemny pristup, ochota. Vrele doporucuji

Samer Asad

gynekolog
    • Branická 479/21, Praha

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Pan doktor i sestricka jsou hodny a profesionalni. Kontrola probehla rychle bez dlouhého cekani v čekárně. Jsem spokojena :-)