Revmatolog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Revmatolog, Internista

„Výborná: příjemná, moc pečlivá, pozorná, snaží se najít původ nemoci a nejenom léčit její symptomy, což je v revmatologii moc důležité. Více

Milady Horákové 28, Brno Mapa

iMedica s.r.o.

• Revmatolog, Dermatolog, Diag… nostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Neurolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog, Rehabilitační lékař, Stomatochirurg Více

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• „Jsem moc spokojená s péčí u paní doktorky Mosterové. Dokonalá péče, moc příjemné prostředí i sestřičky. Vždy vstřícný přístup.Jana Hermanová Více

Mošnova 8, Brno Mapa

Revmacentrum MUDr. Mostera, s.r.o. - revmatologie

• „Skvělá lékařka a odbornice, na pacientech jí záleží, vše vysvětlí. Dělá opravdu maximum pro pacienta. Po špatné zkušenosti z Revmatologického ústavu jsem velice spokojená. Děkuji. Více

Palackého 5/720, Praha Mapa

Ambulance revmatologie

• Revmatolog, Internista

„Paní doktorka je skvělý odborník, udělá si na pacienta čas, vše vysvětlí a hlavně má profesionální a lidský přístup. Totéž platí i o setřičce. Jsem ráda, že jsem zvolila správně. Více

Ruská 44/99, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a revmatologie

• Revmatolog, Internista

„Úžasný lékař a jeho sestřička!!! Opravdu profesionální přístup a péče, po mých zkušeností s lékaři s crohnova chorobou mi pomohl on a mohu mu jen děkovat Je důkladný a je vidět že ho zajímáte jako člověk a pomůže!!! což v České republice není takhle jako u něj. Mohu jen doporučit takový lékař se nevidí. Mohu jen doporučit více takových super. Více

Československé armády 18, Hostivice Mapa

ARTMEDI UPD s.r.o.

• Revmatolog, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Na tuto paní doktorku v životě nezapomenu. Měl jsem v dětství problémy s koleny. Začali jsme za ní jezdit z Vysočiny. Ztrávili jsme vždy téměř půl dne běháním po doktorech pokaždé, když jsme tam byli, ale jen když jsem vstoupil do její ordinace, měl jsem hned skvělou náladu a ani si nepřipadal, že jsem u doktora. Vždy jsem tam jezdil rád. Díky ní jsem zcela zdravý a můžu se naplno věnovat sportu. I když mi někteří doktoři zde řekli, že to nepůjde. Děkuji. O.V. Více

Černopolní 9, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Paní doktorka Honzlová je úžasná a šikovná opravdu chce pacientovi pomoci od jeho bolestí.Někdy je to velice těžké ale i přesto hledá různé alternativy jak tíživý zdravotní stav ulehčit.Už jen tím že se nad problémem zamyslí a tudíž dodá pacientovi to úžasné vědomí že má o jeho problém zájem a spolu s empatickými nadějnými slovy už to člověku uleví.V dnešní době se spousta lékařů na pacienta ani nepodívá ale z ní cítíte tu velkou snahu pomoci s dobrým a nadějným slovem.Kdyby se k nám pacientům chovali takhle všude ubylo by i psychosomatických obtíží.Proto jsem moc ráda že jsem měla to štěstí a už léta k ní mohu chodit.Moc děkuji Hana Rubešová Více

Italská 560/37, Praha Mapa

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

Koněvova 2427/205, Praha

Centrum zdravotní péče Jarov

• Revmatolog, Internista

„Vstřícnost paní doktorky a její lidský přístup jenom podtrhují její odborné znalosti. Přišla jsem k ní po předchozí velice špatné zkušenosti a byla jsem mile překvapená, že to jde i jinak. Zároveň s vždy dobře naladěnou sestřičkou tvoří perfektní tým. Více

Vratimovská 689/117, Ostrava Mapa

REVMA - OSTEO s.r.o.

• „Děkuji Dr Dokoupilové za velmi profesionální přístup a rychlost při očkování mých rodičů proti covid 19. Provedla velkou akci v obci Podolí a Popovice a seniori nad 80let mohli být naočkování v pohodlí domova, kde na ně dohlížel její tým. Děkuji tímto ještě jednou za skvělou práci. Kašpárková Zdenka. Více

Rezidence Hradební Obchodní 1507, Uherské Hradiště Mapa

MEDICAL PLUS, s.r.o.

Partyzánů 2174, Uherský Brod Mapa

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

• „Špičkový odborník - specialista na svém místě. Jsem jeho dlouholetý pacient a nesmírně si jeho kvalitní práce vážím.Plné absolutorium má i jeho sestra. Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

• Revmatolog, Internista

„Dovoluji si upozornit pacienty, že pracoviště je již několik let přemístěno na adresu Vitošská 3411/3, Praha 4 -Modřany, tel. č. 241761135, http://revmatologie-praha.cz/. Více

Vitošská 3411/3, Praha Mapa

Revmatologie a rehabilitace

• „S paní doktorkou jsem vždy spokojen - odbornice, ještě vždy usměvavá a příjemná, vyslechne a v čekárně se zbytečně dlouho nečeká. Petr Kumstát Více

K.Čapka 211/1, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty -int.+revmatol

• „K paní doktorce jsem docházela pravidelně celé dětství (cca od 5let). Je nejlepší revmatoložka v okolí. A jsem ráda, že můžu chodit zrovna k ní. za nic na světě bych neměnila! Více

Dlouhá 34, Olomouc Mapa

Odborný lékař revmatologie

• „Pan doktor je veliký odborník a zároveň laskavý člověk, vše vyslechne, poradí, uklidní, 1*

Kosmonautů 2303, Louny Mapa

Ord. lékaře specialisty - revmatologie

• „U paní doktorky s léčím už 15 let, přišla jsem k ní v otřesném stavu s maličkými dětmi. Předtím jsem se léčila u jiné zcela neschopné a neochotné a protivné lékařky, takže můžu srovnávat. Paní dokrtorka Procházková mne vytáhla z nejhoršího, nasadila mi moderní účinnou léčbu. Uvedla mne do stabilizovaného stavu, ve kterém se udržuji stále. Díky jí za to!!! Ochotně zodpoví všechny dotazy, je lidská a laskavá, velmi si její práce vážím. Nemohla jsem se dostat k lepšímu lékaři. Více

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice U sv. Anny

• Revmatolog, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.