Zkušenosti

MUDr. Jitka Průšová, má atestaci v oboru revmatologie. Absolvovala odborné stáže na zahraničních klinikách v Rakousku a v Německu, dále v Revmatologickém ústavu v Praze a ve FN Olomouc, kde byl jejím školitelem prof. MUDr. Pavel Horák. Především u něj načerpala zkušenosti s těžkými revmatickými chorobami a získala praxi v aplikaci biologické terapie. Po 8 letech působení v oblasti interní medicíny a současně tříleté revmatologické ambulantní činnosti se od roku 2021 věnuje léčbě závažných revmatických onemocnění v centru biologické léčby v Bruntále.
Pravidelně se účastní revmatologických seminářů a kongresů v tuzemsku i v zahraničí. Díky tomu používá při své práci nejnovější odborné poznatky vědy a výzkumu v oboru revmatologie.
Více O mně

Služby a ceník služeb

  • Diagnostické vyšetření


Adresa

Jitka Průšová
Revmatologie Olomouc

Dlouhá 524/28, Lazce, Olomouc 779 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • R

    Paní doktorka je velmi ochotná, má velmi lidský přístup a snaží se pomoci. S postupem léčby jsem spokojena. Práce je profesionální, daný termín a čas vždy dodržen. Sestřička milá a úsměvavá. Děkuji, že mohu být Váš pacient. Částková Moravská Třebová

     • Revmatologie Olomouc diagnostické vyšetření  • 

  • R

    Čekal jsem na vyšetření půl roku a týden před termínem jsem měl telefonický hovor s (zřejmě sestrou)která mi sdělila, že se můj termín posouvá na 24:4.Po té co jsem se dnes dostavil mi bylo sestrou sděleno,že jsem tam měl být včera a protože jsem se nedostavil "už podruhé"vyřazují mě z registru. Četl jsem na paní doktorku jen ty nejlepší recenze,ale u mě spadla i se svojí novou ordinací na samé dno.Třeba to bylo jen nedorozumění,ale já věřil že chcete lidem pomáhat.........

     • jiné místo Jiný  • 

  • V

    Na paní doktorku jsem četla kladně recenze a velmi jsem se těšila,že mi pomůže,po špatné zkušenosti s lékařem. Zjistila, že lékaře,který mi nevyhovoval, zná a je to její kolega. To jsem netušila. Začala na mě slově agresivně útočit,že to nedělá, aby přebírala kolegům pacienty. Že jsem to záměrně zatajila když jsem se objednávala , což není pravda
    Snažila jsem se jí situaci vysvětlit, že jsem rozhodně nic zatajovat nechtěla s pokorou a příjemným jednáním a přesto agresivně pokračovala ve svém. Řekla jsem tedy,že chápu,že je jí to nepříjemné a respektuji to,že bych si ráda vzala žádanku, odešla a našla si jiného lékaře. Dál pokračovala ve slovním ponižování. Musela jsem to říct 4 x, než mi vrátila ji a nechala mě odejít. Rozzuřilo ji, že se orientuji ve své situaci a nenechám se manipulovat. Paní doktorka situaci nezvládla z lidského pohledu. Kdybychom se po dvou minutách rozloučily, nic by se nestalo. Může být odborník jaký chce,ale když nezvládá komunikaci, je to špatné.

     • Revmatologie Olomouc diagnostické vyšetření  • 

  • M

    Skvělá paní doktorka s lidským, a velmi empatickým přístupem k pacientům. Moc děkuji, návštěva ve Vaší ordinaci je vždy příjemná.......

     • Revmatologie Olomouc diagnostické vyšetření  • 

  • J

    Skvely pristup,snaha pomoci,moc dekuji i sestricce,ktera je moc prijemna

     • Revmatologie Olomouc Jiný  • 

  • L

    Paní doktorka je úplně úžasná a moc mi pomohla, má velice krásný přístup k pacientům, je to odbornice na svém místě, děkuji i příjemné a šikovné sestřičce, takových zdravotníků kdyby bylo víc...

     • Revmatologie Olomouc diagnostické vyšetření  • 

  • P

    Paní doktorka je odborník na svém místě, je to výborná lékařka, empatická s lidským přístupem, velice příjemná, snaží se pomoci. Netrvalo dlouho a po několika letech bolestí a běhání po lékařích jsem se dočkala pomoci. Jsem jí nesmírně vděčná. Mohu jen doporučit.

     • Revmatologie Olomouc diagnostické vyšetření  • 

  • K

    Děkuji paní doktorce i sestřičce za to jak laskavě přistupují k pacientům.jeste jsem to nezažila mám problém s s nohou a konečně po půl roce se s tím začalo něco dělat.chodila jsem od vyšetření k vyšetreni .a tady u paní doktorky která mě vyšetřila se zjistilo co mi asi je tak jsem strašně ráda že se to už brzy vyřeší a mě se konečně uleví..fakt moc dekuji

     • Revmatologie Olomouc Jiný  • 

  • K

    Chtěla bych velmi poděkovat paní doktorce Průšové za úžasný přístup.
    Spoustu let trápení ,paní doktorka absolutně neváhala a během chvíle našla řešení, které věřím že zabere.
    Za přístup děkuji I sestřičce, obě jste úžasné a takový přístup se opravdu málokdy vidí..
    U mě máte plný počet hvězd a všem vřele doporučuji
    Ještě jednou děkuji Lamrová Kamila

     • Revmatologie Olomouc Jiný  • 

  • B

    Z návštěvy paní doktorky jsem odešla v bezmezném údivu. Prostory, přístup, komunikace, empatie a hlavně - po několika letech bolestí, díky kterým jsem byla psychicky na dně mi změnila život. Do týdne mi začala medikace fungovat. Velmi jí I sestřičce děkuji za jejich přístup. Doporučuji a dávám plný počet hvězd.

     • Revmatologie Olomouc Jiný  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu